Malta

0

Włochy

1

• I koniec tego koszmarnego spotkania w wykonaniu Włochów. italia wygrywa po bramce debiutanta Pelle i to jedyna pozytywna informacja, którą można z tego spotkania wynieść. Dziękuję za uwagę.

• Ostatnia zmiana. Fallia schodzi, a za niego Bezzina

• Giovinco sam na sam i uderza w słupek rezerwowy reprezentacji Włoch!

• Włosi od dłuższego czasu przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Kiepski mecz, a nawet fatalny do oglądania...

• Zmiana w ekipie Malty. Schembri schodzi, wchodzi

• Za Pelle wchodzi Ogbonna.

• Teraz strzał Giovionco i broni Hogg!

• Fallia z rzutu wolnego i broni Buffon!

• Czerwona kartka dla Bonucciego za faul wychodzącego sam na sam Schembriego.

• Zmiana wśród gospodarzy. Mintoffa zmienia Baldacchino.

• Znowu Giovinco próbuje. Tym razem z 14 metrów, ale zablokowany.

• Pierwszy strzał Giovinco. NIecelny, ale było blisko.

• I jest druga zmiana u Włochów. Giovinco za Immobile. Może on ożywi grę?

• Z dobrej strony pokazał się Aquiliani, który zagrał w pole karne do Pelle, ale napastnik nie trafił czysto w piłkę.

• I jest pierwsza zmiana Antonio Conte. Florenzi schodzi, wchodzi Aquiliani.

• Włosi nie porywają swoją grą. Jeszcze trochę, a Malta uwierzy, że może wygrać ten mecz...

• Dobre dośrodkowanie Verattiego, ale przeszkodzili sobie Immobile i Pelle, i ten pierwszy uderzył lekko, prosto w ręce Hogga.

• Walczył o dojście do dośrodkowania Pelle, ale i tak napastnik włoski był na spalonym.

• I już okazja Candrevy! Centro-strzał Włocha i piłka trafia w poprzeczkę!

• Zaczęli drugą połowę. Przy piłce Włosi.

• I koniec! To nie jest łatwy mecz dla Włochów. Malta postawiła trudne warunki. Italia wygrywa po pierwszej połowie 1:0 po bramce debiutanta - Graziano Pelle.

• Minuta doliczona.

• Strzał Pelle głową obok słupka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• A teraz żółtą kartką ukarany Darmian.

• Briffa żółta kartka za faul na Verattim.

• Failla znowu z rzutu wolnego, znowu niecelnie.

• Włosi jacyś tacy pogubieni po tej czerwonej kartce...

• Dobry strzał Failli z rzutu wolnego, ale trochę niecelny.

• Brutalne i niebezpieczne wejście wyprostowaną nogą kapitana Malty, ale czy na czerwoną kartkę? Tak czy siak, Włosi grają w przewadze.

• Czerwona kartka! Ukarany Misfud !

• Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego, a w zmieszaniu, w polu karnym najlepiej znalazł się debiutant Graziano Pelle, który pokonuje z bliskiej odległości Hogga.

• I goooooooooooooooooooooooooooool!!! Pelle!

• Pelle zgrywa piłkę klatką piersiową do Marchisio, pomocnik Juventusu strzela, ale obok bramki.

• Poprzeczka ratuje Maltańczyków! Pasqual dośrodkował z lewej strony, w polu karnym znalazł się Pelle, ale uderzył w poprzeczkę.

• Okazja Malty! Piłka w pole karne, dobrze zastawił się Rowen Muscat, zagrał piłkę do partnera, a ten uderzył z 16 metrów. Ponad bramką.

• Znowu w pole karne zagrywa Candreva, ale piłkę łapie Hogg.

• I strzał Candrevy. Powiedzieć, że był niecelny to za mało.

• Immobile w polu karnym zablokowany.

• Warto wspomnieć, że w ekipie włoskiej debiutuje 29-letni Graziano Pelle. Napastnik Southampton.

• Spokojny początek. Włosi nie kwapią się do masowych ataków póki co.

• Pierwsza okazja Włochów! Candreva dośrodkowuje z prawej strony, piłkę ładnie w polu karnym przyjął Immobile, uderzył z obrotu, ale minimalnie obok słupka.

• I gramy!

• Strony wylosowane. Zaraz zaczynamy.

• Hymny obu krajów.

• Wydaję się też, że selekcjoner reprezentacji Włoch zdecydował się na grę 4 obrońcami, choć to może być także fałszywe 3 5 2. Fałszywe, bo tak na prawdę Darmian będzie grał wyżej, a Chiellini i Bonucci będą osamotnieni w obronie. To by oznaczało hiperofensywne ustawienie Włochów na ten mecz.

• Antonio Conte zdecydował się na kilka zmian w składzie, w porównaniu do meczu z Azerbejdżanem.

• Około 30 minut pozostało do rozpoczęcia kolejnego spotkania eliminacyjnego Euro 2016 w grupie H. Włosi - lider, zmierzy się z Maltą - ostatnią drużyną w tabeli.