Mamrot: Po drugiej bramce Śląska trudno było nam zareagować

DF
2019-02-16 bialystok jagiellonia wisla plock ekstralasa xxii kolejka fot. wojciech wojtkielewicz/kurier poranny gazeta wspolczesna / polska press Wojciech Wojtkielewicz
- Pierwsze minuty były niezłe w naszym wykonaniu. Po bramce na 0:2 mieliśmy jednak sporo strat, Śląsk stwarzał sobie po nich sytuacje, daliśmy się łatwo kontrować, dlatego z przebiegu meczu należy przyznać, że jest to zasłużone zwycięstwo Śląska - stwierdził po przegranym 0:2 meczu z wrocławianami w ramach 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot.

Ireneusz Mamrot po meczu ze Śląskiem:Gratulacje dla drużyny Śląska. Jeśli chodzi o nas, myślę, że ważnym momentem był początek spotkania, kiedy mieliśmy dogodną okazję do wyjścia na prowadzenie. Minutę później już jednak przegrywaliśmy. Pierwsze minuty były mimo wszystko niezłe w naszym wykonaniu. Z kolei po bramce na 0:2 mieliśmy sporo strat, Śląsk stwarzał sobie po nich sytuacje, daliśmy się łatwo kontrować, dlatego z przebiegu meczu należy przyznać, że jest to zasłużone zwycięstwo Śląska.

Po bramce na 0:2 trudno było nam zareagować. Wołaliśmy zawodników do boku, przekazywać pewne informacje, ale widzieliśmy z perspektywy ławki, że był to dla nich trudny moment. Na drugą połowę moi piłkarze wyszło z innym nastawieniem, ale Śląsk był bardzo dobrze zorganizowany, cofnął się niej, czekał na swoje szanse, w efekcie czego stwarzał sobie sytuacje.

Po zakończeniu konferencji Ireneusz Mamrot w strefie mieszanej wdał się w ostrą wymianę zdań z jednym z dziennikarzy, który twierdził, że "dziś Jagiellonii nie dało się oglądać". Wyraźnie poirytowany szoleniowiec białostoczan na odchodne stwierdził, że dziennikarz nie jest w stanie go zrozumieć.

Materiał oryginalny: Mamrot: Po drugiej bramce Śląska trudno było nam zareagować - Gazeta Wrocławska