• Niemała niespodzianka w Manchesterze! Juventus, który zaliczył słaby początek w lidze, pokonał na wyjeździe świetnie radzący sobie w Premier League zespół City.

• Koniec meczu! Juventus pokonał Manchester City!

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Ależ uderzenie Toure! Z trudem, ale bardzo dobrze wybronił to Buffon! Rzut rożny

• A w Juve zmęczonego Moratę zastępuje Barzagli

• Ostatnia zmiana w City. Aguero w miejsce Nasriego, czy uratuje wynik?

• Typowa bramka z niczego. Po zagraniu przed pole karne pomocnika Juventusu piłka odbiła się od obrońcy Manchesteru City, dopadł do niej Morata i uderzył sprzed pola karnego! Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki!

• GOOOL! Morata na 2:1!

• Do końca spotkania 10 minut. Tempo meczu niestety znowu spadło.

• Zmiana w Juve. Dybala w miejsce Mandziukicia

• Najpierw nieudany atak gości, a po chwili kontrę Manchesteru City zaprzepaścił zbyt słabym rozegraniem na lewe skrzydło Nasri

• Druga zmiana w City, z boiska schodzi Kompany, w jego miejsce Otamendi

• Do końca spotkania około 20 minut, teraz możemy spodziewać się prawdziwych emocji.

• I momentalnie z boiska schodzi Sterling, w jego miejsce zapowiadany De Bruyne

• Pogba świetnie dośrodkował z lewej strony w pole karne, tam tor lotu zmienił Mandziukić, który ledwo musnął piłkę i skierował ją do bramki!

• GOOOL! Mamy 1:1! MANDZIUKIĆ!

• Kevin De Bruyne szykuje się do wejścia na boisko.

• Kolarov musiał na chwilę opuścić boisko z powodu urazu, ale już wrócił do gry.

• Mogło być 1:1, ale Hart dobrze wybronił uderzenie z bliska Sturaro! Ożywił nam się mecz!

• Do sytuacji strzeleckiej doszedł Bony, naciskany przez obrońcę uderzył na bramkę, ale pewnie interweniował Buffon.

• Mogło być 2:0, ale kunsztem dwukrotnie wykazał się Buffon!

• Do wrzutki z narożnika najlepiej wyskoczył Kompany, który głową nabił Chielliniego. Obrońca Juve ma pretensję do sędziego, bo uważa, że był faulowany, ale pan Skomina jest nieubłagany. Gospodarze prowadzą 1:0!

• GOOOL! KOMPANY NABIJA CHIELLINIEGO I JEST 1:0!

• Akcja Manchesteru City lewą stroną zatrzymana. Skończyło się na rzucie rożnym

• Jak na razie w drugiej połowie więcej do powiedzenia ma Juventus, który częściej przebywa na połowie gospodarzy.

• Piłkę z prawej strony pola karnego dostał Morata, ale został zablokowany przy próbie oddania strzału.

• Cuadrado wrzucił w pole karne, ale tam Mandziukic faulował i od rzutu wolnego City.

• Fernandinho faul na swojej połowie, rzut wolny dla Juve i okazja do wrzutki.

• Drugą połowę rozpoczęli piłkarze Juventusu!

• Sędzia kończy pierwszą połowę bez doliczania minuty! W ostatnich sekundach wiało nudą!

• Wolniejsze tempo spotkania w ostatnich minutach pierwszej połowy.

• Fernandinho huknął sprzed pola karnego, ostro kręcona piłkę odeszła jednak od bramki i minęła słupek!

• Bony przed polem karnym przyjął piłkę, zagrał do Nasriego, który nie zdołał jednak oddać strzału.

• Uderzenie sprzed pola karnego Sagni mija bramkę Juventusu. Więcej z gry ma w ostatnich minutach Manchester City

• Kolejna okazja City! Po zagraniu Kolarova niewiele zabrakło Bonemu by sięgnąć piłki!

• Kolejny nieudany atak Juventusu, szybko powstrzymany przez rywali

• Kolejna strata Juventusu, Bony znalazł się w dobrej sytuacji, ale sprzed pola karnego uderzył ponad bramką. Wyraźnie źle trafił w piłkę

• Kolejna próba rozerwania obrony Juventusu prostopadłym podaniem nieudana. Piłka w rękawicach Buffona

• Po wrzutce z kornera głową obok bramki uderzył Toure.

• Akcja Manchesteru City prawą stroną. Silva podał do Kolarova, ten próbował dośrodkować, ale ostatecznie wywalczył rzut rożny.

• Daleka wrzutka w pole karne do Moraty, ale ten asekurowany przez dwóch rywali nie miał szans sięgnąć piłki.

• Rzut wolny dla City 35 metrów od bramki. Kolarov uderzył bezpośrednio, a odchodząca piłka minęła dalszy słupek, asekurowany przez Buffona.

• Fernandinho czysto odebrał piłkę Pogbie, przebiegł kilka metrów i uderzył ponad bramką Buffona

• Pogba faulował Toure w środku pola. Od rzutu wolnego szybko wznowili grę gospodarze.

• Za mocne podanie do Sagni i od bramki Buffon.

• Dobrze zapowiadająca się akcja Juventusu skończyła się na niedokładnym, za słabym odegraniu Mandziukicia na prawe skrzydło.

• City coraz śmielej prawą stroną. Tym razem aut na wysokości pola karnego. Po chwili Evra dobrze naciskał rywala i od bramki Buffon.

• Manchester City przyspieszył grę i wywalczył rzut rożny. Po wrzutce futbolówka wybita z "szesnastki' gości

• Hernanes mocno uderzył z rzutu wolnego sprzed pola karnego! Piłka musnęła słupek z zewnętrznej strony!

• Piłka w siatce City, ale sędzia odgwizdał spalonego. Szkopuł w tym, że Pogba na spalonym nie był, a Morata piłki nie dotknął. Można jedynie interpretować, że absorbował uwagę bramkarza. Tak czy inaczej, gola nie ma.

• Naciskany przez rywali Buffon zachował zimną krew i zamiast wybijać piłkę na oślep, odegrał ją do Evry, który wyprowadził ją dalej.

• Pierwsze dziesięć minut za nami. Na razie poza akcją z samego początku spotkania nie oglądaliśmy groźnych sytuacji.

• Za mocna wrzutka Nasriego z prawej strony minęła wszystkich piłkarzy w polu karnym. Próbował jej sięgnąć Sterling, ale nie dał rady.

• Toure faulował rywala i został upomniany przez Damira Skominę.

• Efektowną przewrotką wybił piłkę sprzed swojego pola karnego Toure, ale ta wróciła w posiadanie piłkarzy Juventusu.

• Pogba uderzył z powietrza sprzed pola karnego, ale obił tylko rywala. Aut.

• Pierwsza próba ataku Juventusu, duża liczba podań, ale skończyło się na spalonym Moraty.

• To powinna być bramka! Fenomenalna parada Buffona po szybkiej kontrze City. Sterling uderzył w idealnej sytuacji, ale bramkarz Juve pokazał klasę.

• Pierwsza akcja Manchesteru City, ale nie przyniosła zagrożenia.

• Pierwszy gwizdek! Od środka Manchester City!

• Przywitanie kapitanów. Kompanego i Buffona, wymiana proporczyków klubowych i za moment pierwszy gwizdek.

• Hymn Ligi Mistrzów! Na ten moment czekaliśmy od dawna!

• Witamy na boisku obie ekipy, wyprowadzane przez zespół sędziowski.

• Oba zespoły już w tunelu, gotowe do wyjścia na boisko.

• Zmiany kadrowe, a przede wszystkim odejście kilku kluczowych zawodników (Pirlo, Tevez, Vidal) spowodowało, że na początku sezonu "Juve" prezentuje się bardzo przeciętnie. Jeden zdobyty punkt w trzech ligowych starciach, to fatalny wynik, jak na obrońcę mistrzowskiego tytułu. Podopieczni Massimilano Allegriego dopiero w ostatniej kolejce zremisowali 1:1 z Chievo Verona po bramce z rzutu karnego autorstwa Paulo Dybali. Wcześniej turyńczycy przegrali 0:1 z Udinese oraz 1:2 z Romą. Jedynym plusem ekipy z Piemontu jest zdobycie Superpucharu Włoch (2:0 z Lazio), jednak miało to miejsce ponad miesiąc temu, a więc przed startem rozgrywek Serie A. Oczywiście rozgrywki w pucharach rządzą się swoimi prawami i Juventus wcale nie musi zaprezentować się bardzo słabo. Nie zmienia to faktu, że dzisiejszego wieczoru na Etihad Stadium faworytem będzie Manchester City.

• Manchester City dwukrotnie mierzył się z Juventusem, a miało to miejsce pięć lat temu w Lidze Europy. Obydwa pojedynki zakończyły się wynikiem 1:1. Warto wspomnieć, że City oraz Juventus mierzyły się w fazie grupowej LE z Lechem Poznań. Do dalszego etapu rozgrywek awansował Manchester oraz Lech, a w barwach "Juve" występował wówczas Milos Krasić, zawodnik Lechii Gdańsk.

• W Premier League podopieczni Manuela Pellegriniego radzą sobie znakomicie. Komplet pięciu zwycięstw oraz czyste konto Joe Harta robią wrażenie na przeciwnikach. Manchester City w lidze rozprawił się kolejno z West Bromwich (3:0), Chelsea (3:0), Evertonem (2:0), Watfordem (2:0) i Crystal Palace (1:0). Choć ostatni pojedynek sprawił sporo kłopotów "Obywatelom", którzy dopiero w 90. minucie zdobyli zwycięską bramkę (Kelechi Iheanacho). Kibice angielskiego zespołu mają nadzieję, że świetna dyspozycja na ligowych boiskach przełoży się na dobrą grę w Lidze Mistrzów.

• Znamy już składy obu zespołów, pora na ławki rezerwowych. City: Wilfredo Caballero, Jesus Navas, Martin Demichelis, Fernando, Kevin De Bruyne, Nicolas Otamendi i Sergio Aguero Juventus: Neto, Andrea Barzagli, Paulo Dybala, Roberto Pereyra, Alex Sandro, Simone Zaza i Mario Lemina

• Witamy w relacji na żywo z hitowego spotkania 1. kolejki Ligi Mistrzów, w którym Manchester City podejmie Juventus Turyn!

• Manchester City - Juventus LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Starcie gigantów na Etihad Stadium

Dziś rozpoczynają się zmagania w fazie grupowej Champions League. Przed nami ogromne emocje, spektakularne zagrania i to co najważniejsze w piłce, czyli bramki. Jednym z hitów wtorkowych pojedynków jest starcie Manchesteru City z finalistą ubiegłorocznej edycji, Juventusem Turyn. Drużyny trafiły do grupy D, w której mierzyć się będą z Borussią Moenchengladbach oraz Sevillą.

Everton - Manchester City 0:2