Manchester City

2

Liverpool FC

1

• Koniec! Manchester City wygrywa z Liverpool'em który przegrywa po raz pierwszy w sezonie!

• Ederson za grę na czas ogląda żółtą kartkę.

• To powinno być 3:1! Najpierw sytuacje sam na sam z Bernardo obronił Alisson, a później dobitka Sterlinga ląduje poza bramką.

• Zółtą kartką ukarany został Bernardo Silva.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Nicolas Otamendi wchodzi, a schodzi Vincent Kompany.

• W ekipie gospodarzy melduje się Kyle Walker, który zmienia Aymerica Laporte.

• Zmiany w obu ekipach. Georgino Wijnaldum schodzi, a w jego miejsce pojawia się Daniel Sturridge.

• Ogromne zamieszanie pod bramką Edersona! Tym razem jednak The Reds nie oddali strzału.

• Ależ było blisko wyrównania! Mohamed Salah uderzył ze skraju pola karnego, ale Ederson znakomicie broni!

• Ależ znakomita interwencja Alissona! Aguero minął brazylijskiego golkipera, ale były bramkarz AS Romy końcówkami palców wybił mu piłkę spod nóg!

• Andrew Robertson z dziecinną łatwością odbiera piłkę Sterlingowi, który wpadł w pole karne The Reds.

• Xherdan Shaqiri zmienia Sadio Mane. Czy Liverpool zdoła odrobić straty?

• Niemiecki skrzydłowy otrzymał znakomite podanie i bardzo mocnym strzałem pokonuje bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Leroy Sane i City znowu wychodzi na prowadzenie!

• Mohamed Salah dostał dobre podanie, ale Ederson wyszedł z bramki i ratuje swój zespół.

• Ilkay Gundogan melduje się na murawie w miejsce Davida Silvy.

• Cudowna akcja Liverpool'u! Trent Alexander-Arnold dograł w pole karne, Robertson wyłożył piłkę Firmino, który wbił ją do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Roberto Firmino daje remis gościom!

• Dośrodkowanie w pole karne Manchesteru CIty. Ederson wyszedł z bramki i zostawił ją całkowicie pustą! Miał szczęście, że asekurował go Kompany, który wybił lecącą piłkę.

• Dobry strzał Danilo, ale zabrakło mu kilka metrów do światła bramki.

• Fabinho wchodzi w miejsce Jamesa Milnera.

• Potężne uderzenie Arnolda, tylko że piłka przeleciała obok bramki!

• Fatalne uderzenie Fernandinho. Piłka poszybowała w trybuny.

• Sterling przewrócił się w polu karnym, ale arbiter jasno pokazuje - faulu nie było.

• Leroy Sane nie zdołał opanować piłki w polu karnym i jego drużyna straciła szansę na zdobycie gola.

• Wracamy po przerwie na Etihad Stadium! Oba zespoły wychodzą bez zmian!

• Mało sytuacji podbramkowych oglądaliśmy w pierwszej połowie tego meczu. Niemniej jednak oba zespoły utrzymują bardzo dużo tempo gry i w drugiej połowie wyczekujemy więcej bramek!

• Jeszcze mieliśmy zamieszanie pod bramką Edersona, ale ostatecznie piłka została wybita z pola karnego gospodarzy! Po tej akcji sędzia kończy pierwszą część meczu!

• Aymeric Laporte ogląda żółtą kartkę.

• Bernardo Silva dograł w pole karne, gdzie Sergio Aguero znakomicie opanował piłkę i huknął bez zastanowienia pod poprzeczkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sergio Aguero otwiera wynik meczu!

• Leroy Sane wpadł w pole karne, oddał strzał z ostrego kąta, ale świetnie broni Alisson!

• Georgino Wijnaldum przerwał kontratak The Citizens i został ukarany żółtą kartką.

• Bernardo Silva fauluje rywala w ofensywie i gospodarze tracą szansę na zdobycie bramki.

• Mohamed Salah próbował wykorzystać błąd defensywy rywala. Swój zespół uratował Kompany, który bardzo brzydko fauluje Egipcjaninie. Belg ma szczęście, że skończyło się to tylko żółtą kartką.

• Sterling wyłożył piłkę SIlvie, którego strzał został zablokowany.

• David Silva wstrzelił piłkę w pole karne Liverpool'u, ale Van Dijk zdołał wybić ją poza strefę zagrożenia.

• Coś niesamowitego....

• Dejan Lovren fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Co tu się wydarzyło! Sadio Mane wyszedł sam na sam z Edersonem, trafił w słupek, a później to działy się już cuda! Laporte próbując wybić piłkę trafił w bramkarza swojej drużyny i futbolówka znowu zmierzała w stronę bramki! Dopiero na sam koniec Laporte zdołał wybić ją z linii bramkowej!

• Od początku meczu jak na razie oglądamy dużo chaosu. Nie wygląda to jak mecz na szczycie Premier League.

• Piłka po dośrodkowaniu Salaha odbiła się od Fernandinho i prawie zaskoczyła Edersona. Było bardzo blisko, a futbolówka wpadłaby do siatki.

• Andrew Robertson trzyma się za twarz i leży na murawie. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Sergio Aguero szukał miejsca do oddania strzału, ale dobrze zorganizowana obrona The Reds nie pozwoliła mu zaskoczyć Alissona.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek! Od środka rozpoczęli goście!

• Oba zespoły są już na murawie! Zaraz rozpoczniemy wielki pojedynek!

• Ostatnie pojedynki tych drużyn to spora przewaga Liverpoolu. The Reds wygrywali aż 6-ktortnie, 3 razy padł remis, a Manchester City tylko raz wyszło zwycięsko.

• Zwycięstwo w dzisiejszym meczu pozwoli ekipie Jurgena Kloppa zwiększyć przewagę nad Manchesterem City do 10 punktów. Taka przewaga może wyrzucić z walki o mistrzostwo Anglii drużynę The CItizens.

• Dobry wieczór Państwu! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Już za 20 minut Anthony Taylor użyje gwizdka po raz pierwszy, tym samym rozpoczynając wielkie widowisko! Pojedynek pomiędzy Manchesterem City, a Liverpoolem!