Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen ONLINE. Gdzie...

Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Angielski potentat obroni zaliczkę?

0

• Bez doliczania nawet sekundy Clement Turpin kończy mecz na Etihad Stadium. Manchester City gromi Schalke Gelsenkirchen aż 7:0.

Po 2 bramki strzelili Sergio Aguero, a po jednej dołożyli Leroy Sane, Raheem Sterling, Bernardo Silva, Phil Foden i Gabriel Jesus.

• Solowa akcja Stevena Skrzybskiego była bez wiary na powodzenie. Trudno się dziwić - przy takim wyniku. Jednak udało mu się przedrzeć i dośrodkować w pole karne. Tam jednak nikogo nie było.

• "Obywatele" są bezlitośni dla "Królewskoniebieskich". Po koronkowej akcji prawą flanką Gabriel Jesus dostaje piłkę na linii 16. metra i decyduje się na uderzenie. Piłka zza zasłony wpada do siatki pod rękawicą wyciągniętego jak struna Ralfa Fahrmanna!

• GABRIEL JESUS I 7:0 DLA MANCHESTERU CITY!!!

• Tak uderzył Phil Foden

• Nie ma siódmej bramki dla gospodarzy Tym razem Ralf Fahrmann łapie piłkę po strzale Phila Fodena!

• Za Guido Burgstallera pojawia się Cedric Teuchert.

Limit zmian wykorzystany.

• Świetna dwójkowa akcja Phila Fodena z Leryem Sane. Drugi z wymienionych popisuje się kapitalnym podaniem zwrotnym między dwóch stoperów Schalke, wypuszczając zarazem Phila Fodena na sytuację oko w oko z Ralfem Fahrmannem. Po objechaniu bramkarza młody pomocnik MCity kieruje piłkę do siatki tuż przy łupku!

• "OBYWATELE" NA SZÓSTKĘ! PHIL FODEN!!!

• Gabriel Jesus miał teraz swoją okazję. Jednak jego uderzenie z pola karnego zostało zablokowane.

• A właściwie jedną. Hanza Mendyl zmienia Weston McKennie

• Fabian Delph na murawie. W stronę ławki udaje się Aymeric Laporte.

Pep Guargiola przeprowadził właśnie ostatnią zmianę. Domenico Tedesco ma do dyspozycji jeszcze dwie. .

• Pogrom na Etihad. Rajdem lewą flanką popisał się Leroy Sane, który podaje w pole karne do wbiegającego Bernardo Silvy. Ten bez przyjęcia uderza w prawy dolny róg, a piłka - po rękawicy Ralfa Rahmanna i odbiciu się od słupka - wpada do siatki!

• MANITA! BERNARDO SILVA!!!

• Gospodarze radzą obie z dośrodkowaniem Jewhena Konoplianki.

• Steven Skrzybski wchodzi za Breela Embolo.

• Żółta kartka dla Oleksandra Zinchenki.

• Kyle Walker minął 2-3 rywali na prawej stronie jak slalomowe tyczki. Nie zdecydował się jednak na dośrodkowanie, widząc, że w polu karnym Schalke nie ma żadnego z jego kolegów.

• Pierwsza akcja Phila Fodena lewą stroną. Bez trudu poradził sobie z nim Benjamin Stambouli.

• Jest i druga zmiana. Za Sergio Aguero pojawia się Gabriel Jesus.

• Phil Foden zastępuje Davida Silvę.

• Niewiele brakowało, by doszło po pojedynku sam na sam między Raheemem Sterlingiem a Ralfem Fahrmannem. Jednak Anglik nie zdołał opanować piłki, co wykorzystał bramkarz Schalke.

• Będący na lewej stronie "szesnastki" Leroy Sane podaje na drugą stronę pola karnego do Raheema Sterlinga, który bez przyjęcia uderza tam, skąd przyszła! Ralf Fahrmann był bezradny!

• JEDNAK GOL UZNANY! RAHEEM STERLING NA LIŚCIE STRZELCÓW!!!

• Przeraźliwe buczenie kibiców Manchesteru! Nie podoba im się, że sędzia znowu nie uznaje gola przez pozycję spaloną. Ale decyduje się na wideoweryfikację!

• Leroy Sane tym razem nie pomylił się! W sytuacji sam na sam z Ralfem Fahrmannem "objechał" go niczym w Turbokozaku, po czym kieruje piłkę do pustej bramki.

Sęk w tym, że w momencie podanie był na minimalnym spalonym
    . Nie umknęło to uwadze zarówno liniowemu, jak i sędziom w wozie VAR (zatem byli na stanowisku, a nie jak to miało miejsce w meczu Realu Valladoid z Realem Madryt)

• Aguero, the Hero

• Leroy Sane ruszył sprintem do prostopadłego podania i uderza z pola karnego w stronę dalszego rogu. Piłka poszła po łuku, a nie po cięciwie - o ok. metr minęła prawy słupek!

• Obaj mogą kontynuować grę. Zatem "Obywatele" w komplecie.

• Tymczasem goście mieli rzut wolny. Aymeric Laporte oberwał nożycami od Breela Embolo.

• Poza boiskiem opatrywany jest Danilo. Na rozgrzewkę ruszył Fabian Delph, ale wydaje się, że zmiana nie będzie konieczna.

• Żółta kartka dla Danilo za faul.

• Raheem Stelring urwał się prawa stroną, by podać przed pole karne do Leroya Sane. Jego strzał został jednak zablokowany.

• Drugą połowę zaczynają goście. Bez zmian w obu ekipach.

• Wracamy do niebieskiej części Manchesteru, gdzie kończy się przerwa w meczu Manchesteru z Schalke 04 Gelsenkirchen. Na razie jest... 0:3, patrząc z perspektywy drużyny z Zagłębia Ruhry.

Co nas czeka po zmianie stron?

• +2' Już po 120 sekundach rozbrzmiał gwizdek sędziego, który zaprasza obie drużyny na przerwę. W rewanżowym spotkaniu o ćwierćfinał Ligi Mistrzów Manchester City prowadzi z Schalke po dublecie Sergio Aguero i trafieniu Leroya Sane. W dwumeczu jest zatem 6:2.

• Clement Turpon dolicza 3 minuty do drugiej odsłony.

• Oleksand Zinchenko idealnie podaje do niepilnowanego Leroya Sane, który z lewej strony pola karnego uderza płasko obok bezradnego bramkarza! Lekko, łatwo i przyjemnie kwestia awansu została już rozstrzygnięta!

• POZAMIATANE! LEROY SANE STRZELCEM GOLA!!!

• Bardzo dobre podanie z głębi pola do rozpędzonego Raheema Sterlinga. Ten w pojedynku z rywalem w narożniku pola bramkowego podaje piętką do Sergio Aguero, który mimo naciskającego go rywala uderza przy bliższym słupku, między nogami Ralfa Fahrmanna!

Jeszcze czekaliśmy na ostateczną decyzję sędziego - wideoweryfikacji była poddane podanie do Raheema Stelringa oraz to, czy był na spalony. Nie był.

• DUBLET SERGIO AGUERO!!!

• W odpowiedzi próbował Benjamin Stambouli. Strzela z ok. narożnika pola karnego daleko od prawego słupka.

• Gospodarze idą za ciosem! Sergio Aguero przejmuje piłkę na 16. metrze, i po urwaniu się dwóm rywalom, uderza w lewy górny róg! Tym razem górą był bramkarz Schalke!

• SERGIO AGUERO NIE MYLI SIĘ!!!

"Panenką" kieruje piłkę w środek bramki, zmylony Ralf Fahrmann rzuca się w stronę swojego lewego słupka!

• Jeffrey Bruma upomniany żółtą kartką .

• Clement Turpin nie ma wątpliwości - rzut karny dla gospodarzy po faulu Brumy na Bernardo Silvie!

• Kilka zdjęć z meczu Manchester City - Schalke

• Po krótkim rozegraniu niezła centra w okolice narożnika pola bramkowego do Sergio Aguero. Jego anemiczny strzał głową spokojnie broni Ralf Farhmann.

• Benjamin Stambouli nie patyczkował - zdecydowanym wejściem powalił Davida Silvę ok. 20 metrów od własnej bramki.

• Weston McKennie efektowną przewrotką wybija piłkę z własnego pola karnego. W ostatniej chwili uprzedził Sergio Aguero.

• Teraz próba lagi na wolne pole do Breela Embolo. Ten pada na murawę po starciu bark w bark z Oleksandrem Zinchenką. Sędzia nie miał podstaw do podyktowania rzutu wolnego.

• Aymeric Laporte posyła diagonalne podanie do rozpędzonego Leroya Sane. Jakby to zagranie skomentował Pan Andrzej Strejlau? Fataalnie....

• Come on, City! Come in, City!

- niesie się po Etihad Stadium. Kibice domagają się żywszej gry.

• Po wybiciu Ralfa Fahrmana o górną piłkę mieli powalczyć Breel Embolo i Aymeric Laporte. Zdaniem sędziego faulował obrońca Manchesteru.

• Niemiec postanowił sam wybić piłkę z narożnika. Nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Edersona.

• Ładnie do akcji ofensywnej podłączył się Bastian Oczipka. Jego dośrodkowanie niemal z linii końcowej zostało zablokowane.

• Breel Embolo w roli prawoskrzydłowego. Wywalczył aut na wysokości pola karnego gospodarzy. Krótkie rozegranie...i piłka znajduje się w okolicach linii środkowej.

• Faul Benjamina Stambouliego blisko swojego pola karnego . Po miękkiej wrzutce Ilkaya Gundogana w "szesnastkę" wychodzącego z bramki Ralfa Fahrmanna faulował Raheem Stelirng.

• To powinien być gol! Prawą stroną urwał się Raheem Stelirng, który biegnąc wzdłuż linii końcowej znalazł się w polu karnym rywala. Podaje do Sergio Aguero, który z bliska trafia w słupek!

• Jak na razie nie idzie forsowanie obrony ekipy z Zagłębia Ruhry. Ataki skrzydłami na nic się zdają, tak jak teraz, gdy próbował Leroy Sane.

• Gospodarze spokojnie rozgrywają w środku pola. Przyczajone Schalke czeka na błąd i możliwość wyjścia z szybką kontrą.

• Niezła centra Oleksandra Zinchenki, ale żaden z jego kolegów nie sięgnął piłki.

• Nie wyszło prawą, to piłkarze Pepa Guadioli spróbowali zaatakować lewą flanką. Przyjezdni ratują się wybiciem piłki poza linię końcową.

• Od razu do ataku rzucili się gospodarze. Jednak piłkę po centrze Raheema Sterlinga chwyta Ralf Fahrmann.

• Clement Turpin gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• W ligowej tabeli Manchester City wciąż prowadzi z przewagą punktu nad Liverpoolem. Rywalizacja o mistrzostwo Anglii będzie bardzo zacięta.

Schalke radzi sobie w Bundeslidze nieco słabiej. Drużyna jest na 14. miejscu w tabeli, a nad miejscem barażowym ma tylko cztery punkty przewagi.

• Pep Guardiola mimo korzystnego wyniku osiągniętego na wyjeździe tonuje nastroje. - Wyobraźcie sobie, że w pierwszych minutach tracimy gola i otrzymujemy czerwoną kartkę. Jedna błędna decyzja może zmienić sytuację. Dlatego wszystko jest otwarte - twierdzi menedżer "The Citizens.

• Pierwsze spotkanie tej pary obfitowało w piękne gole i dramatyczne chwile. Mistrzowie Anglii przegrywali po golach gospodarzy z rzutów karnych, a przez ostatnie 20 minut spotkania grali w osłabieniu po czerwonej kartce Nicolasa Otamendiego.

Na kilka minut przed końcem spotkania Leroy Sane wyrównał za sprawą fantastycznego trafienia, a w doliczonym czasie gry zwycięstwo City zapewnił Raheem Sterling.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen!

krk

Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Manchester City - Schalke ONLINE. We wtorek 12 marca o godz. 21 Manchester City na Etihad Stadium zmierzy się z Schalke 04 Gelsenkirchen w rewanżu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Czy zespół Pepa Guardioli nie roztrwoni zaliczki z pierwszego meczu? Relacja live na żywo w GOL24! [12.03.2019]

Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen ONLINE

Konfrontacja w Gelsenkirchen obfitowała w zaskakujące zwroty akcji. Schalke prowadziło 2:1 i od 68. minuty grało z przewagą jednego zawodnika po tym jak czerwoną kartkę otrzymał Nicolas Otamendi. Korzystnego wyniku jednak nie utrzymało. Pięć minut przed końcem wyrównał Leroy Sane, a tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego zwycięskiego gola strzelił Raheem Sterling.

Pep Guardiola mimo korzystnego wyniku osiągniętego na wyjeździe tonuje nastroje. - Wyobraźcie sobie, że w pierwszych minutach tracimy gola i otrzymujemy czerwoną kartkę. Jedna błędna decyzja może zmienić sytuację. Dlatego wszystko jest otwarte - twierdzi menedżer "The Citizens. - To jest jeden mecz i wszystko w nim może się zdarzyć. Przed rewanżami tylko kilka osób wierzyło w awans United. Podobnie w Madrycie. Młoda ekipa Ajaxu przegrała pierwsze spotkanie u siebie. Pojechała do Hiszpanii i jak to się skończyło - przypomina Guardiola.

W Premier League City toczy zaciętą rywalizację z Liverpoolem o pierwsze miejsce. Zespół z Manchesteru obecnie ma punkt przewagi nad drugimi "The Reds". W ostatniej ligowej kolejce pewnie pokonał przed własną publicznością Watford 3:1. Zwycięstwo City zapewnił Raheem Sterling, który w tym spotkaniu ustrzelił hat-tricka.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja Schalke w niemieckiej Bundeslidze. Klub ten ma zaledwie cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. - Nasza sytuacja w Bundeslidze jest bardzo niepewna i niebezpieczna. Chcemy jednak pokazać całą naszą moc. W naszym pierwszym meczu całkiem nieźle radziliśmy sobie przez znaczną część spotkaniu. Prowadziliśmy 2:1, ale rywale wyrównali w 85. minucie. Musimy zagrać zdecydowanie lepiej, wykorzystać wszystkie nadarzające się okazje - przyznaje Domenico Tedesco, trener Schalke.

City przystąpi do meczu bez kilku ważnych zawodników. Za kartki pauzować będą Nicolas Otamendi i Fernandinho, a urazy wykluczają z gry: Claudio Bravo, Kevina De Bruyne'a oraz Johna Stonesa.

Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen. Kto awansuje do 1/4 finału Ligi Mistrzów?

Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen. Przewidywane składy:

Manchester City: Ederson - Walker, Komapny, Laporte, Zinchenko - Bernardo Silva, Gundogan, David Silva - Sterling, Aguero, Sane.

Schalke 04: Fahrmann - Nastasić, Sane, Stambouli - Rudy, Omar Mascarell - McKennie, Bentaleb, Oczipka - Embolo, Burgstaller.

Manchester City - Schalke 04 TRANSMISJA TV i STREAM LIVE

Rewanżowy mecz 1/8 finału LM pomiędzy Manchesterem City i Schalke 04 pokaże Polsat Sport Premium 2. Początek meczu we wtorek o godz. 21. Komentuje duet: Tomasz Włodarczyk – Adam Matysek. Gdzie obejrzeć mecz City -Schalke w internecie? Płatny stream online dostępny będzie w serwisie ipla.tv.

21:00 Manchester City - Schalke 04 Polsat Sport Premium 2