• Na tym koniec naszej relacja, żegna się z Wami Michał Kozera. Dziękujemy na świetny sezon i wielkie emocje w lidze angielskiej. Widzimy się za 3 miesiące!

• KONIEC!! MANCHESTER CITY MISTRZEM ANGLII!!

• 3 doliczone minuty, 180 minut dzielą City od mistrzostwa Anglii!

• Również Noble zostaje utemperowany kartonikiem.

• Aguero dostaje żółtą kartkę.

• Spięcie na środku boiska, Aguero brutalnie potraktował Noble'a. obie drużyny muszą rozdzielać swoich kolegów.

• Krótkie wykonanie, Nasri obiega szesnastkę i jest faulowany.

• Strzał Aguero zablokowany przez rywala, Nasri poprawia jednak znów defensywa wtrąciła swoje kilka groszy. Rzut rożny.

• Prawdopodobnie kiks ten miał "urazowe" tło - Yaya Toure schodzi z boiska, powoli, żegnany brawami. Zmienia go Alvaro Negredo.

• Trochę skiksował w polu karnym Toure - Iworyjczyk chciał przyjąć kolanem piłkę, a wybił ją za linię końcową.

• Kolejna zmiana. Tym razem na boisku pojawia się Cole, ale Joe. Zmienia Mohameda Diame.

• Adrian, wspaniała interwencja!! Przed obrońców wypadł Nasri i przyłożył potężnym wolejem z ośmiu metrów. Bramkarz Młotów padł na ziemie i nogą wybił piłkę.

• Koniec meczu dla Davida Silvy - zmienia go James Milner. Owacje na stojąco.

• Jarvis bardzo dobrze dorzuca piłkę w pole karne, gdzie czeka już Cole. Niestety jego głowa mija się z piłką.

• Zmiana strategii West Hamu w ataku - schodzi "wieżowiec" Carroll, na jego miejsce wchodzi Cole. Carlton Cole.

• Czas postawić na defensywę, schodzi Dżeko, na jego miejsce Fernandinho.

• Ależ kiks Aguero!! Fantastycznie na piąty metr podał Zabaleta, odnajdując tam Kuna Aguero, ten jednak uderzył prosto w bramkarza (którego w zasadzie na bramce nie było).

• Liverpool już wygrywa! Daniel Sturridge na 2:1 w podobnym stylu co wcześniej Agger.

• Na Anfield mamy remis! Daniel Agger, po dośrodkowaniu Gerrarda, daje swojej drużynie bramkę na wagę jednego punktu.

• Zmiana w drużynie gospodarzy - schodzi Kevin Nolan, w jego miejsce pojawia się Matt Jarvis.

• Aguero głową próbuje pokonać Adriana, jednak uderzenie posyła piłkę nad poprzeczką.

• Demichelisa poniosło - Argentyńczyk mocnym wślizgiem blokuje rywala i dostaje żółtą kartkę w nagrodę.

• Ależ pofrunął Hart - golkiper City w świetnym stylu ściągnął Carrollowi piłkę sprzed głowy.

• Andy Carroll mógł ruszyć wolną stroną na bramkę, wolał jednak poczekać na kolegów i wywalczył wolny po faulu Kompany'ego.

• City nadal w ofensywie - oni mogą zdobyć dodatkowo rekord strzelonych bramek!

• Na Anfield już wiedzą, na Etihad już są pewni!

• KOOOOOOOOOOOOOMPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANY! MISTRZOSTWO DLA CITY!! MAMY GOL!!

• Drugie 45 minut przed nami, ruszamy!

• Bramka Nasriego:

• Gwizdek sędziego sygnalizuje koniec pierwszej połowy! City wygrywa 1:0 podczas gdy jedną bramką przegrywa Liverpool.

• Ależ uderzenie Davida Silvy, piłka od obrońcy trafia w spojenie i wraca na boisko!

• Spóźnieni Aguero i Garcia - piłka mija ich nogi i wychodzi za linię końcową.

• Nasri faulowany przy linii bocznej na prawym skrzydle.

• Vincent Kompany przypomina kolegom o koncentracji - to jeszcze nie jest koniec spotkania.

• Etihad dosłownie szaleje, na Anfield natomiast żałobna atmosfera - nie dziwne, oba kluby aktualnie dzieli 5 punktów!

• Potężne uderzenie Francuza z 18. metra w lewy słupek, Adrian bez szans, a City dystansuje Liverpool w wyścigu o mistrzostwo!

• NASRI! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szaleństwo na Etihad!!

• Aguero na spalonym.

• Kolejny raz Demichelis interweniuje, tym razem głową wybija wrzutkę.

• Bardzo dobra interwencja Demichelisa, który wślizgiem zatrzymał akcję rywala na skrzydle.

• Korner dla City.

• Nolan z żółtą kartką za dyskusje.

• Dobra interwencja Joe Harta, który zaryzykował zderzeniem z rywalem byle wyłapać piłkę.

• Kolarov z pierwszej piłki, z 25 metrów, bardzo niecelnie.

• Aguero próbował znaleźć lukę na strzał w polu karny, ale bramkarz był czujny i pewnie wyłapał jego słabe uderzenie.

• Potężna bomba Kolarova zza pola karnego, świetnie wybita przez Adriana!

• Z innych interesujących wydarzeń Premier League: Chelsea przegrywa 0:1 z Cardiff, Everton wygrywa z Hull.

• West Ham w posiadaniu piłki, Młoty na wzór City próbują znaleźć lukę w obronie.

• Strzał Aguero blokuje obrońca, mimo to Etihad szaleje z radości.

• Liverpool przegrywa z Newcaste! Martin Skrtel zdobywa pierwszą bramkę na Anfield pokonując własnego bramkarza!!

• Aguero strzela płasko z dystansu, prosto w bramkarza.

• Niezwykle wymowny obrazek - kibic na trybunach z radioodbiornikiem w ręku czeka na informacje z meczu na Anfield.

• Kiepska wrzutka.

• Korner dla City, przy okazji Yaya Toure decyduje się zmienić obuwie.

• Kolejny nalot Obywateli na bramkę, Zabaleta próbował strzału ale trafił w nogę rywala, a turlającą się piłkę sprzed rąk bramkarza zagarnął jeden z gospodarzy. Późniejsza akcja niewiele przyniosła.

• Seria uderzeń City - najpierw Toure, potem po rozegraniu Silva, niestety wolejem w trybuny.

• Dżeko próbuje wrzutki, jednak niewiele w tym było celności.

• City serią podań przed szesnastką rywala szuka drogi do bramki, póki co więcej w tym zapoznania niż prób ataku.

• City próbuje zdominować rywala, jednak West Ham wykazuje sporą determinację. Goście łatwo bramki nie oddadzą.

• Startujemy! Manchester City kontra West Ham United - mecz się rozpoczął!

• Zawodnicy już na boisku i lada moment zaczynamy!

• Już tylko kilka minut do startu spotkania!

• Manchester City w tym sezonie aż 100 razy umieścił piłkę w siatce. Jeżeli zrobią to jeszcze 4 razy (a tydzień temu im się udało), poprawią rekord Chelsea (103) z sezonu 09/10!

• Pytanie do Was - jaki wynik przewidujecie dzisiaj? Bierzecie pod uwagę porażkę Manchesteru?

• 20 bramek strzelonych przez Yayę Toure to druga najwyższa zdobycz pomocnika na przestrzeni sezonu - wcześniej rekord wyśrubował Frank Lampard w sezonie 09/10 zdobywając 22 bramki.

• Oto ostatni zwycięzcy ligowi - który klub zostanie dziś uwieczniony?

• Jovetic
  • W takiej sytuacji znajdują się dziś, między innymi, właśnie Manchester City i Liverpool. The Reds korespondencyjnie będą próbowali wyrwać ostatkiem sił mistrzostwo aktualnemu liderowi z Manchesteru, ale tylko jeśli ten przegra swoje spotkanie. Tego, jaki jest wynik na Etihad będą mogli się dowiedzieć w przerwie i po zakończeniu meczu, więc nie mają wyjścia - muszą liczyć na łut szczęścia i potknięcie rywala, grając o wszystko.

• W dzisiejszej kolejce będziemy mieć do czynienia z 10 spotkaniami. Dlaczego właśnie tak? To ostatnie mecze ligowe i by podkręcić emocje - piłkarze będą musieli na boisku dać z siebie wszystko niepewni tego jak radzą sobie inne drużyny, z którymi konkurują.

• Już tylko godzina pozostała do godziny szesnastej - godziny zero Premier League, momentu, w którym rozpoczną się rozstrzygnięcia. Co za tym idzie? Wielkie emocje! Na relację z meczu Manchesteru City z West Hamem United zaprasza Michał Kozera!