2

Athletic Bilbao

3

• Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE w EKSTRAKLASA.NET!

• Koniec meczu! Manchester United przegrał z Athletic Bilbao 2:3! Goście zagrali niczym Barcelona...

• Wayne Rooney i goool! Pewnie wykorzystany karny

• Karny dla Manchesteru United po zagraniu ręką w szesnastce jednego z graczy Bilbao

• De Marcos oddał kąśliwy strzał, który odbił De Gea. Jednak wszyscy jego koledzy patrzyli się na piłkę zamiast wybić, przeciwnie do Muniaina, który dopadł do futbolówki i zdobył gola

• Goooooool! 3:1 dla Bilbao! Niesamowita historia w Manchesterze! Muniain strzelcem gola!

• Nani kombinował, zastanawiał się co zrobić tak długo aż... stracił piłkę

• I znowu fanastyczna akcja Athleticu! Wymienili kilka podań tuż przed polem karnym United, Herra podał pięknie do De Marcosa, a ten strzał woleja w długi róg pokonał De Geę

• Gooooooooool! Tak gol! Athletic Bilbao prowadzi 2:1 po golu Oscara De Marcosa!

• Dwie pewne interwencje Iraizoza. Najpierw uprzedził Hernandeza, a po chwili złapał dośrodkowanie z prawej strony

• Muniain przegrał pojedynek sam na sam z De Geą! Ale okazja dla Bilbao!

• Mikel San Jose - za faul taktyczny w środkowej strefie boiska

• Park Ji-Sung zszedł z boiska, a na placu gry pojawił się Nani

• Rooney wykorzystał błąd ustawienie defensywy Atlhleticu, podał do Hernandeza, ale ten za długo przekładał sobie piłkę i zwlekał ze strzałem, aż w końcu został zablokowany. Było gorąco pod bramką gości

• Remis 1:1 w Manchesterze, bardzo dobry mecz na razie

• Zasłużyli na tego gola goście! Kolejna świetna, kombinacyjna akcja Athleticu, dośrodkowanie z prawej strony, Lloretne stworzył sobie miejsce w polu karnym United i po strzale głową nie dał szans bramkarzowi Manchesteru

• Fernando Lloretne na 1:1! gooooool dla Bilbao!

• Atakowali goście, ale gola strzelił Manchester... Tak grają klasowe drużyny

• Kapitalne wejście w pole karne Giggsa, który "nawinął" trójkę rywali i oddał płaski strzał. Iraizoz zdołał jeszcze odbić piłkę, do której od razu dopadł Rooney i pewnie trafił do bramki nad leżącym golkiperem Athleticu

• Gooooool! Wayne Rooney strzela gola na 1:0 dla Manchesteru United!

• De Gea nie miał problemów, by złapać za lekki strzał Herrery

• Iraizoz na siedemnastym metrze świetnie wybił piłkę głową na aut

• Silny Llorente odwrócił się w stronę bramki w polu karnym gospodarzy, oddał strzał, ale został zablokowany. Znowu groźnie pod bramką United

• Lekki strzał Hernandeza po ziemi i do tego prosto w ręce Iraizoza

• W pierwszym kwadransie odważnie grający goście prezentują się lepiej od graczy Manchesteru United, którzy póki co nie stworzyli sobie żadnej klarownej sytuacji strzeleckiej

• Muniaín był bliski dojścia do długiej piłki zagranej w pole karne, ale tylko musnął ją butem, po czym przechwycił ją de Gea.

• Manchester zdaje się opanował sytuację i lepiej radzi sobie z przeciwnikiem niż w pierwszych pięciu minutach. Wydaje się jednak, że Bilbao nie powiedziało ostatniego słowa.

• Rzut wolny dla United z prawej strony pola karnego. Mocna wrzutka, jednak wybija bramkarz gości.

• Zupełnie bez respektu dla utytułowanych gospodarzy grają Baskowie. Utrzymują się przy piłce i rozgrywają ją na połowie Manchesteru.

• Bardzo dobre zachowanie Llorente, który utrzymał się przy piłce na linii pola karnego i po dryblingu oddał strzał. Niestety tuż obok słupka.

• Prostopadła piłka w pole karne do Giggsa, jednak Walijczyk zablokowany, zanim zdołał oddać strzał.

• Pierwsza akcja gości, jednak w polu karnym Llorente nie zdołał oddać strzału głową.

• Początek spotkania.

• Goście z Bilbao nie mają w zwyczaju się bronić i również dziś zagrają bardzo ofensywnie. Zapowiada to bardzo otwarty i szybki mecz.

• Oba zespoły już na boisku, za chwilę rozpocznie się spotkanie.

• Witamy w relacji ze spotkania Manchesteru United z Athletic Bilbao. Mecz zapowiada się ciekawie, ponieważ zmierzą się wicelider Premier League i piąta drużyna Primera Division. Liczymy na emocje.