Manchester United 2 - 3 Blackburn Rovers

• Manchester rozpocznie Nowy Rok z dużym kacem moralnym po tym co się dzisiaj wydarzyło. "Czerwone Diabły" zagrały bardzo nieskutecznie, gracze Blackburn świętują !

• Sensacja stała się faktem! Blackburn wygrywa na Old Traford.

• Co się teraz stało w polu karnym ?! Piłka meczowa United nie wykorzystana.

• Jeszcze próbują gospodarze, ale w dalszym ciągu są to akcje nieskuteczne.

• Arbiter dolicza cztery dodatkowe minuty. To ostatnie minuty szansy dla "Czerwonych Diabłów"

• Ostatnia zmiana w drużynie gości.

• Zmiana również w MU. Rafael zmieniony przez Keana

• Zmiana w Blackburn

• Berbatov minimalnie nad bramką.

• Po stracie bramki do szaleńczych ataków rzucili się gospodarze, ale w dalszym ciągu nic z tego nie wynika. Manchester wykonuje natomiast mnóstwo rzutów rożnych.

• Hanley na dwa razy! Najpierw podbił sobie piłkę nad bramkarzem Manchesteru, po czym uderzył głową raz jeszcze do pustej bramki. 3:2 dla Blackburn !

• Szybka, ładna składna kontra Blackburn, ale zabrakło ostatniego podania.

• Bomba Valencii z ostrego kąta. Ekwadorczyk jednak nad bramką.

• W przerwie na placu gry pojawił się Anderson, który dotychczas niewidoczny na murawie.

• Bardzo ładna akcja przed polem karnym ManU zakończona strzałem Formici. Rzut rożny dla Blackburn.

• Fantastyczny rajd Rafaela, który odgrywa na skrzydło do Berbatova. Strzał Bułgara zablokowany, ale niewiele brakowało, aby padła bramka samobójcza.

• Kiepskie wybicie Pedersena rozpoczęło bramkową akcję Manchesteru, po której bramkę zdobył Berbatov.

• Dimitar Berbatov ! ! ! I mamy remis na Old Traford

• Blackburn nie gra tak zachowawczo jak w pierwszej części meczu, ale i gospodarze nie atakują zbyt ochoczo.

• Pierwsza zmiana w Blackburn.

• Dośrodkowanie Naniego z rzutu rożnego, ale od bramki rozpocznie Blackburn.

• Teraz może nam się zrobić mecz. Blackburn miało wygraną na wyciągnięcie ręki, a tymczasem Manchester może poczuć wiatr w żagle.

• Błyskawiczna odpowiedź "Czerwonych Diabłów". Rafael po błędzie obrońców dograł do Berbatova, a ten nie mógł nie wykorzystać tej szansy!

• Nigeryjczyk ograł obrońców Manchesteru jak tyczki na treningu i z niczego zrobiło się 0:2 dla Blackburn.

• Yakubu po raz drugi! Dwa do zera dla Blackburn! ! Sensacja na Old Traford.

• Dobra kontra Berbatova, który zagrywa do Naniego, ale ten ponownie strzela ponad bramką.

• Manchester odważnie rozpoczął drugą połowę meczu, ale póki co z nic z tego nie wynika.

• Drugą połowę rozpoczyna drużyna gości.

• Manchester ma wyraźny problem ze zdobyciem bramki w dzisiejszym meczu, mimo, iż przewaga "Czerwonych Diabłów" jest spora. Mecz znakomicie rozpoczął się dla gości za sprawą faulu Berbatova i jedenastki pewnie wykorzystanej przez Yakubu. W drugiej połowie gra Blackburn raczej się nie zmieni i goście będą wyczekiwali na jakąś kontrę, jednocześnie solidnie się broniąc.

• Arbiter kończy pierwszą część meczu. Manchester był bliski wyrównania w końcówce tej części spotkania.

• Bunn znowu ratuje swój zespół! Tym razem obronił strzał Hernandeza.

• I znowu Nani! Ale tym razem doskonała interwencja Marka Bunna. Portugalczyk celnie uderzył czubem buta.

• Na strzał zdecydował się Rochina, ale jego uderzenie było bardzo kiepskie.

• Dobrą akcję przeprowadził Formica, lecz zagranie do Rochiny nie było zbyt dokładne.

• Manchester próbuje, stara się prowadzić grę, ale wygląda to dobrze tylko do 16-20 metra Blackburn. Trzeba przyznać, że to goście mają wynik pod kontrolą i nie spieszy się im w tym meczu.

• Po rzucie rożnym dla Blackburn, faulowany w polu karnym był De Gea.

• Znowu blisko zdobycia bramki Manchester! Tym razem mocno, ale niecelnie uderzył Nani. Trzeba przyznać, że Portugalczyk jest niezwykle aktywny od początku meczu.

• Hernandez ładnie strzela zza pola karnego, ale minimalnie niecelnie.

• Ależ blisko był teraz Manchester. Dośrodkowanie z rzutu rożnego o mały włos nie skończyło się bramką na 1:1

• Dobrza wrzutka Naniego, ale pewnie piłkę łapie Mark Bunn.

• Gospodarze mają widoczną przewagę, lecz przez pierwsze dwadzieścia minut nie potrafią sforsować defensywy Blackburn. Goście z kolei poza rzutem karnym nie stworzyli sobie groźnej sytuacji pod bramką MU.

• Jeszcze jedna akcja skrzydłem Manchesteru, ale strzał głową Naniego zbyt lekki. Poprawka zza pola karnego Parka również nie była zbyt dokładna.

• Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Naniego, ale nawet taka innowacja nie przyniosła bramki.

• Rafael faulowany w okolicach pola karnego. Rzut wolny dla MU

• Yakubu pewnie wykorzystuje jedenastkę i mecz na Old Traford rozpoczyna się sensacyjnie!

• Mamy rzut karny dla gości! Berbatow faulował Sambę we własnym polu karnym

• Ależ przewagę osiągnął Manchester. Świetnie skrzydłem poszedł Evra, a chwilę później dobrze zagrał Park. Jednak gospodarzom brakuje ostatniego podania, by wykończyć skutecznie akcje.

• Fatalnie wykorzystał ten rzut wolny Nani, który chwilę później fauluje rywala, za co ukarany zostaje pierwszą kartką w tym meczu.

• Faulowany gracz Manchesteru. Rzut wolny z okolic pola karnego Blackburn!

• Z minuty na minutę rośnie przewaga "Czerwonych Diabłów". Nani bierze na siebie ciężar gry. Widać, że Portugalczyk dobrze czuje się w dniu dzisiejszym.

• Kolejna ładna akcja Manchesteru zakończona jednak niecelnym strzałem Naniego.

• Dobra akcja Manchesteru United! Świetnie podanie od Naniego w pole karne, ale sytuacji nie zakończył Hernandez.

• W strefie środkowej faulowany Park. Odważny początek Blackburn w środku pola.

• Spotkanie rozpoczęli gracze Manchesteru.

• Już za kilka chwil rozpocznie się spotkanie Manchesteru United z czerwoną latarnią ligi. Stadion gospodarzy wypełniony niemal po brzegi, co zwiastuje znakomitą atmosferę podczas najbliższych 90 minut.

• 31 grudnia 1941 roku urodził się Sir Alex Ferguson, więc zwycięstwo byłoby dla niego najlepszym urodzinowym prezentem.

• Ławka rezerwowych Blackburn: Jake Kean, David Goodwillie, Simon Vukcevic, Josh Morris, Jordan Slew, Amine Linganzi, Nick Blackman

• W drużynie gospodarzy zagrają: Devid de Gea Rafael Michael Carrick Phil Jones Patrice Evra Nani Antonio Valencia Ji-sung Park Danny Welbeck Javier Hernandez Dimitar Berbatov

• Drużyna gości rozpocznie dzisiejsze zawody w następującym składzie: Mark Bunn Jason Lowe Chistopher Samba Grant Hanley Steven N'Zonzi Morten Gamst Pedersen Adam Henley Radoslav Petrović Ruben Rochina Mauro Formica Yakubu Ayegbini

• Ławka rezerwowych Manchesteru: Lindegaard, Anderson, Diouf, Pogba, W.Keane, Cole, Fryers

• Za niespełna trzy kwadranse w Manchesterze rozpocznie się spotkanie "Czerwonych Diabłów" z drużyną Blackburn Rovers. Faworytem spotkania są oczywiście gospodarze, ale piłka nożna to gra niespodzianek. Początek meczu o godzinie 13:45. Witam i zapraszam na śledzenie relacji LIVE w ekstraklasa.net !