Mecz Manchester United - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Manchester United - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Niech Messi pokaże, co potrafi

Liga Mistrzów, 1/4 finału
2019-04-10 21:00

Manchester United

0

FC Barcelona

1

• Koniec! FC Barcelona pokonuje na Old Trafford Manchester United i jest bardzo blisko półfinału Champions League!

• Jeszcze ostatnia zmiana w tym meczu. Sergio Busquets schodzi, a zmienia go Carles Alena.

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz!

• Chris Smalling ukarany żółtym kartonikiem.

• Andrea Pereira wchodzi, a schodzi Marcus Rashfrod.

• Gerard Pique wybija piłkę spod nóg Martiala i ratuje swój zespół przed stratą gola!

• Argentyńczyk uderzył płasko, pod murem, ale De Gea nie dał się zaskoczyć!

• Nelson Semedo faulowany pod polem karnym rywala! To jest świetna okazja dla Leo Messiego!

• Jesse Lingard pojawił się na boisku i..... obejrzał żółtą kartkę.

• Jesse Lingard melduje się na murawie w miejsce Diogo Dalota.

• Arturo Vidal ukarany żółtą kartką.

• Mocne i bardzo niecelne uderzenie Rashforda. Od bramki zacznie Barcelona.

• Zmiana także w szeregach Czerwonych Diabłów. Romelu Lukaku zmieniony przez Anthonego Martiala.

• Na boisku pojawił się również Sergi Roberto, który zmienia Arthura.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Philippe Coutinho zmieniony przez Arturo Vidala.

• Mocne uderzenie Luisa Suareza ląduje na bocznej siatce bramki United!

• 8:2 - tak wygląda wynik, jeżeli chodzi o strzały w tym meczu. Czerwone Diabły mocno atakują, ale nie przynosi to żadnego efektu.

• Pierwszy kwadrans drugiej połowy rozgrywany był pod dyktando gospodarzy. FC Barcelona trochę zwolniła tempo, a United walczy o wywalczenie choćby remisu w tym meczu.

• Mocny strzał Freda zatrzymuje się na Rakiticiu, który ofiarnie interweniuje.

• Marcus Rashford uderzał na bramkę, ale Ter Stegen zdołał wybić lecącą futbolówkę.

• Zamieszanie w polu karnym gości, ale obrońcy Blaugrana dali radę wybić piłkę.

• Wracamy na Old Trafford! Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! FC Barcelona prowadzi skromnie 1:0, więc szykuje się nam arcyciekawa druga część meczu!

• Luis Suarez uderza instynktownie i niecelnie. Od bramki zacznie Manchester United.

• Diogo Dalot otrzymał świetne podanie, ale jego strzał znacznie minął bramkę rywala!

• Znakomita interwencja De Gei! Gdyby nie on to Coutinho wpisałby się na listę strzelców!

• Wyglądało to bardzo gróźnie, ale argentyński gwiazdor wraca na murawę.

• Chris Smalling mocno zaatakował Leo Messiego, który zaczął bardzo krwawić z nosa. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Scott McTominay przewraca się w polu karnym, ale sędzia jasno pokazuje, że nic nie było!

• Kolejne bardzo dobre uderzenie Rashforda! Brakuje mu tylko dosłownie kilku centymetrów dokładności!

• Luke Shaw przytrzymał Leo Messiego i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• Ashley Young uderzył z dystansu, ale byłą to kompletnie nieudana próba.

• Sergio Busquets ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! A jednak! Nie było spalonego i Luis Suarez wpisuje się na listę strzelców!

• Luis Suarez pakuje piłkę do bramki po podaniu Messiego, ale sędzia liniowy wskazuje, że był spalony! Sędziowie VAR sprawdzają czy na pewno był tam spalony!

• Ter Stegen wyszedł poza pola karne i ratuje swój zespół przed stratą bramki!

• Mocne uderzenie Marcusa Rashforda! Zabrakło bardzo niewiele!

• Sergio Busquets fauluje brzydko rywala już na samym początku meczu. Doświadczony pomocnik ma szczęście, że już nie dostał kary indywidualnej, a tylko słowne upomnienie.

• Goście rozpoczęli mecz od środka!

• Zawodnicy są już na murawie! Czas na słynne "The Champions"!

• Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przeciwnym obozie. Blaugrana rozjeżdża każdego kolejnego rywala, a duża w tym zasługa Lionela Messiego, który po raz 1000 udowadnia jak wielkim jest piłkarzem. Czy argentyński gwiazdor poprowadzi swój zespół do zwycięstwa?

• Gdy Ole Gunnar Solskjær objął ekipę Czerwonych Diabłów to szybko zadziałał efekt nowej miotły. Ostatnio jednak jego drużyna ma spore problemy. Ostatnie 5 spotkań to aż 3 porażki, więc forma Manchesteru United mocno spadła.

• Dobry wieczór Państwu! Czas na kolejny wieczór z ukochaną przez wszystkich Ligą Mistrzów! Rozgrywki wchodzą w decydującą fazę i dzisiaj Manchester United i FC Barcelona rozegrają pierwszy ćwierćfinałowy mecz! Na relację z tego jakże emocjonująco zapowiadającego się spotkania zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

red

Manchester United - Barcelona LIVE! "Messi, pokaż co umiesz"

Manchester United - Barcelona LIVE! "Messi, pokaż co umiesz" ©AFP/East News

Mecz Manchester United - FC Barcelona ONLINE. Bez wątpienia "Czerwone Diabły" odżyły po przyjściu Ole Gunnara Solskjæra. Ale czy stać je na pokonanie dopiero drugi raz w historii "Dumy Katalonii"? Stawką jest uprzywilejowana pozycja przed rewanżem o półfinał Ligi Mistrzów. Relacja LIVE w GOL24 od 21:00.

Mecz Manchester United - FC Barcelona ONLINE

Na myśl o tym spotkaniu powracają wspomnienia z finałów w 2011 i 2009 roku. Oba padły łupem FC Barcelony, która najpierw zwyciężyła na Stadio Olimpico w Rzymie 2:0 (bramki Samuela Eto'o i Leo Messiego), a następnie 3:1 na Wembley w Londynie (na bramki Pedro, Messiego i Davida Villi tylko raz odpowiedział Wayne Rooney).

Od tamtych meczów minęła wiele lat, ale pozycja obu klubów nie zmieniła się. Dzisiaj znowu faworytem jest Barcelona i to pomimo występu w delegacji. "Duma Katalonii" do tej pory zagrała osiem razy przeciw "Czerwonych Diabłom". Ledwie raz, w 2008 roku schodziła pokonana (1:0 w półfinale po golu Paula Scholesa).

W United doskonale rozumieją, z jakiego miejsca przystępują do tego dwumeczu. - Cieszę się na myśl o tym, że zmierzę się z Messim. W obecnym sezonie miałem już szczęście grać przeciwko Cristiano Ronaldo i Kylianowi Mbappe. Na myśl o takich wyzwaniach cieszę się, podobnie jak każdy w naszym klubie. Niech pokaże, co potrafi - mówi nieco uszczypliwie obrońca Chris Smalling.

Środowe zawody poprowadzi sędzia z Włoch - Gianluca Rocchi. Pierwszy gwizdek o 21:00. Według bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają goście. Kurs na to zdarzenie wynosi nawet 2,00. Kurs na remis to 3,70, a na wygraną gospodarzy nawet 3,85.

Liga Mistrzów: Kto wygra mecz Manchester United - FC Barcelona?

Nie zagrają w meczu Manchester United - FC Barcelona:

Manchester United: Bailly, Darmian, Sanchez, Valencia, Herrera (?), Rashford (?), Matić (?)
FC Barcelona: Rafinha, Dembele (?)

Przewidywane składy na mecz Manchester United - FC Barcelona:

Manchester United: De Gea - Young, Smalling, Lindelöf, Shaw - Matić, Herrera, Pogba - Lingard, Rashford, Martial.
FC Barcelona: Ter Stegen - Semedo, Piqué, Lenglet, Alba - Vidal, Arthur, Busquets, Rakitić - Messi, Suárez.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
FC Barcelona - Manchester United 1:0 (turniej towarzyski, 27.07.2017)
FC Barcelona - Manchester United 1:3 (turniej towarzyski, 25.07.2015)
FC Barcelona - Manchester Unied 1:0 (mecz towarzyski, 08.08.2012)

Mecz Manchester United - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje Polsat Sport Premium 1, TVP 1 oraz TVP Sport. W internecie mecz dostępny dzięki płatnej aplikacji IPLA TV oraz darmowej stronie sport.tvp.pl. W Polsacie komentuje duet Mateusz Borek – Tomasz Hajto. W TVP usłyszymy Jacka Laskowskiego i Marcina Żewłakowa. Studio w Polsacie od 18:00, w TVP Sport od 20:00, a w TVP 1 wstęp od 20:55. Relacja LIVE w GOL24.pl. Startujemy o 21:00.