Marcin Pogorzała, trener ŁKS: Po prostu sobie z tym nie poradziliśmy

Jan Hofman
Jan Hofman
Piłkarze ŁKS w ostatnim spotkaniu pierwszoligowego sezonu przegrali w Katowicach z miejscowym GKS 0:2.

Po mecz szkoleniowiec ełkaesiaków, Marcin Pogorzała, powiedział: - Nie będą się długo rozwodził. Kolejny mecz, którego nie udźwignęliśmy i nie poprowadziliśmy w taki sposób w jaki powinniśmy.

Wydawało się, że tak graliśmy w pierwszej połowie, że nie powinniśmy przegrywać, a mimo to schodziliśmy już z 0:1 do szatni. Po przerwie drugi cios i tak naprawdę znów próba wracania do meczu. To są trudne chwile i sobie z tym nie poradziliśmy. Masz taką serię, kiedy bramki nie wpadają, to trudna sytuacja.

Wtedy wiara ucieka i tak było w Katowicach. Myślę, że na ostatni fragment meczu wróciliśmy, ale to było podyktowane tym, że było więcej miejsca, trochę zrobiliśmy zmian.

- Ale nie była to kwestia wyniku z pojedynku z Chrobrym, tylko naszej sytuacji i momentu, w który wszyscy się wpędziliśmy tymi wcześniejszymi wynikami. Pojedynek z GKS to był kolejny cios, który przyjęliśmy już trochę się chwiejąc i po prostu sobie z tym nie poradziliśmy.