Marzec należał do nich! Oto najlepsi piłkarze Lecha Poznań przed przerwą na kadrę

Maciej Lehmann
W marcu Lech Poznań nie miał słabych punktów. U kilku piłkarzy nastąpiła nawet eksplozja formy.Zobacz najlepszych lechitów w tym miesiącu -->Adam Jastrzębowski
Dla piłkarzy Lecha Poznań marzec był najlepszym miesiącem w tym sezonie. Z pięciu meczów, wygrali cztery, jeden zremisowali i nie ponieśli żadnej porażki. Kto miał największy wkład i marcowe sukcesy? Oto nasz subiektywny ranking najlepszych piłkarzy Lecha Poznań.

Dla piłkarzy Lecha Poznań marzec był najlepszym miesiącem w tym sezonie. Z pięciu meczów, wygrali cztery, jeden zremisowali i nie ponieśli żadnej porażki.

Pod względem skuteczności porównać go można tylko do listopada, kiedy przed mundialem w Katarze, Kolejorz w Lidze Konferencji pokonał Villarreal 3:0, a w ekstraklasie odniósł zwycięstwa w starciach z Jagiellonią Białystok i Koroną Kielce. Strzelił wtedy 8 goli, tracąc 3. Teraz pokonał Lechię Gdańsk 5:0, Djurgarden 2:0 i 3:0, zremisował z Piastem 1:1 i pokonał Widzew Łódź 2:1. Kolejorz ponadto umocnił się na trzecim miejscu w tabeli i co równie ważne pokonał jednego z najgroźniejszych rywali w walce o podium.

Kto miał największy wkład i marcowe sukcesy? Oto nasz subiektywny ranking najlepszych piłkarzy Lecha Poznań. Warto zaznaczyć, że Kolejorz w marcu nie miał praktycznie słabych punktów.

- Jestem dumny z całej drużyny

- mówił po meczu w Sztokholmie w rozmowie z Interią trener John van den Brom.
Postanowiliśmy jednak wyróżnić piłkarzy, którzy zrobili na nas największe wrażenie.

Najlepsi piłkarze Lecha Poznań w marcu:

Lech Poznań ma najwięcej reprezentantów. Zobacz w galerii, kto wyjechał na mecze reprezentacji ---->

Reprezentanci z Lecha Poznań, Warty Poznań i KKS Kalisz. Zob...