Mazowiecka czwarta liga. Oskar Przysucha zremisował 1:1 z Radomiak II Radom.

Maciej Filipowicz, kapitan Radomiaka Radom.
Maciej Filipowicz, kapitan Radomiaka Radom. Włodzimierz Łyżwa
W meczu, 15 ostatniej kolejki rundy jesiennej mazowieckiej czwartej ligi, Oskar Przysucha zremisował 1:1 z Radomiakiem II Radom.

Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Janiszewski 4, 1:1 Chams Faraji 82.
Oskar: Grejber - Wołowiec, Walasek, Kornacki, Włodarczyk - Rak, Sapieja, Kubryn, Kozakiewicz, Nowosielski - Janiszewski.
Radomiak II: Haluch - K. Wiatrak, Faraji, Klabnik, Nowakowski, Luz, D. Stępień, Markiewicz, Filipowicz, Nowosadko, Gilewski.

Już w 4 minucie gospodarze cieszyli się ze zdobytej bramki. Jakub Sapieja zagrał do Tomasza Janiszewskiego, który strzałem w długi róg pokonał Artura Halucha.
Wyrównanie padło w 82 minucie. Piłkę z rzutu rożnego w pole karne wrzucił Maciej Filipowicz, a tam strzałem głową bramkarza Oskara pokonał Chams Faraji.