Damian Stanisławski (z piłką) piłkarz Pilicy.
Damian Stanisławski (z piłką) piłkarz Pilicy. Włodzimierz Łyżwa
W meczu 11 kolejki mazowieckiej czwartej ligi, Pilica Białobrzegi wygrała 2:1 z Mazurem w Karczewie.

Mazur Karczew - Pilica Białobrzegi 1:2 (1:1)
Bramki: Marcin Raszka 16 - Bartosz Zawadzki 15 z karnego, Konrad Paterek 52.
Pilica: Pieniążek - Kacperkiewicz, Rawski (77 Bykowski), Jaworski, Klinicki, Paterek (70 Stanisławski), Zawadzki, Michalski, Szczodry (76 Król), Skałbania (86 Białecki), Kucharczyk (90 Dobkowski).

Pilica do meczu z Mazurem w Karczewie przystąpiła bez dwóch podstawowych defensywnych piłkarzy, Macieja Kencela (kartki) i Adriana Karaska (kontuzja).

W 15 minucie meczu boczny pomocnik Pilicy, Konrad Paterek, popędził na bramkę gospodarzy i został faulowany przez jednego z graczy Mazura. Rzut karny na gola zamienił doświadczony Bartosz Zawadzki. Mazur bardzo szybko wyrównał. Mateusz Pielak zagrał piłkę do Marcina Raszki, który tylko dostawił nogę do piłki i ta znalazła się w siatce bramki Pilicy.
W 21 minucie, gospodarze domagali się rzutu karnego za zagranie piłki ręką przez Bartosza Zawadzkiego. Arbiter Marek Sokołowski z Siedlec nie wskazał na jedenasty metr.
Losy meczu rozstrzygnęły się tu na początku drugiej połowy. Piłkę przejął Michał Kucharczyk, dograł do Konrada Paterka, który w sytuacji jeden na jednego pokonał bramkarza Mazura.
Pilica Białobrzegi pierwszy raz w historii pokonała Mazura Karczew.