Mecz AC Milan - Cagliari Calcio ONLINE. Gdzie oglądać w...

AC Milan

3

Cagliari Calcio

0

• Federico Le Penna nie doliczył nawet sekundy i kończy mecz! AC Milan pewnie pokonuje Cabliari (3:0). Bramki strzelili Ceppitelli (samobój), Paqueta (obaj w pierwszej połowie) i Krzysztof Piątek po zmianie stron.

• Conti w roli prawoskrzydłowego centruje niemal z linii końcowej w pole karne. Cragno chwyta piłkę.

• Chóralne śpiewy kibiców Rossonerich. Czekają na ostatni gwizdek sędziego.

• Przyjezdni dążą do strzelenia gola kontaktowego. Nabijają statystyki rzutów rożnych (5 przy dwóch Milanu), ale pudłują na potęgę. Pavoletti przenosi piłkę nad poprzeczką z kilkunastu metrów.

• Korner nie przynosi zagrożenia pod bramką Donnarummy.

• Borini przydał się w defensywie, przerywając akcję Barelliego. Jednak goście mają rzut rożny.

• * Oglądać przy włączonym dźwięku *

• Filip Bradaric zastępuje Joao Pedro. To ostatnia zmiana w ekipie gości.

• Jak to mógł spudłować Suso! W sytuacji sam na sam z Cragno uderza technicznie, z bliska, obok lewego słupka! To powinien być gol!

• Dalekie zagranie na wolne pole do Pavolettiego było skazane na porażkę. Donnarumma wznawia grę z "piątki".

• ... a w Cagliari w miejsce Artura Ionity pojawia się Kiril Despodov.

• Zmiany. Fabio Borini wchodzi za Hakana Calhanoglu...

• GOL KRZYSZTOFA PIĄTKA

• Żółta kartka dla Paolo Farago. To pierwsze indywidualne upomnienie w tym spotkaniu.

• Cutrone uderza z pola karnego ok. metr obok prawego słupka.

• Paeuta na spalonym. Jeszcze faulował Srnę.

• To nie jest wieczór Calhanoglu! W "szesnastce" dostaje świetne podanie od Suso, ale uderzenie z bliska odbija Cragno!

• Alessandro Deiola wchodzi za Simone Padiona.

• ... a Andrea Conti zmienia Davide Calabrię

• Podwójna zmiana w Milanie. Za Krzysztofa Piątka pojawia się Patrick Cutrone...

• "Świeca" do Krzysztofa Piątka, który poradził sobie z Cepittellim. Jego strzał odbił Cragno, ale piłka spada po nogi Calhanlogu. Jego uderzenie odbija bramakrz Cagliari, i do "pustaka" skierował ją Pistolero!

• PIO! PIO! PIO! KRZYSZTOF PIĄTEK TRAFIA DO SIATKI!!!

• Krzysztof Piątek przebiegł środkiem kilkanaście metrów i podaje na lewą stronę do Calhanolgu. Temu odskoczyła piłka przy linii 16. metra.

• To powinien być gol kontaktowy! Najpierw uderzenie Joao Pedro paruje Donnarumma, a dobitka obija poprzeczkę!

• 9/5 Strzały/strzały celne 2/1

• Farago na prawej stronie. Nie udało mu się ograć w ofensywie Paquety. Donnarumma wznawia grę od bramki.

• Po dwójkowej akcji na strzał z dystansu zdecydował się Calhanoglu. Zupełnie nieudana próba.

• Po strzelonej bramce Paqueta oddał hołd piłkarzom Flamengo

• Z kontrą lewą flanką ruszył Kessie. Podaje na środek, na 25. metr do Krzysztofa Piątka, który uderza z "dropsztyka" nad bramką Cagliari.

• Obrona Milanu radzi sobie z wrzutką Barelliego. Jeszcze z prawej strony próbował centrować Srna, ale zablokował go Rodriguez.

• Padoin faulowany blisko lewego narożnika bramki gospodarzy. Może być groźnie.

• Bardzo niecelny strzał Calabrii z dystansu. Piłka poszybowała kilka metrów nad poprzeczką.

• Druga połowa rozpoczęta. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy. AC Milan prowadzi z Cagliari )2:0) po bramkach Cepittelliego (samobój) i Paquety.

• Ładna dwójkowa akcja Calabrii z Suso. Pierwszy z wymienionych dostaje dobre podanie zwrotne w tempo, ale przy ograniu Pisacane wmieszał się w to Cragno.

• Po chwlii Hiszpan zagrywa fałszem diagonalnie do Calhanolgu. Piłka poleciała bardziej po łuku w stronę bramki niż cięciwie.

• Dalekie zagranie na wolne pole do Suso. Ten przejmuje piłkę przed Pisacane, ale poślizgnął się, co wykorzystał defensor Cagliari.

• Padoin centruje w pole karne, ale dobrze interweniuje Donnarumma.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Romagnoli, który ucierpiał w starciu z Joao Pedro.

Wydaje się, że obrońca Milanu może kontynuować grę.

• Ceppitelli wyskakuje najwyżej do wrzutki Barelli z narożnika. Główkuje daleko od bramki Donnarummy.

• Po chwili Padoin zdecydował się na strzał z lewej strony pola karnego. W ostatniej chwili zablokował go Kessie. Korner dla Cagliari.

• Miękkie zagranie Padolina w pole karne gospodarzy... nie znajduje adresata. Donnarumma wznawia grę z "piątki".

• Cragno broni strzał Calhanoglu zza pola karnego. Piłka leciała w sam środek bramki, więc bramkarz Cagliari miał ułatwione zadanie.

• Calabria kolejny raz podłączył się do akcji ofensywnej. Jego dośrodkowanie na dalszy słupek było mocno przeciągnięte.

• W odpowiedzi dogodną okazję nie wykorzystał Joao Pedro! Jego strzał instynktownie odbija Donnarumma!

• Dalekie zagranie na wolne pole do Calhanoglu. Ten, zdaniem sędziego, faulował w ofensywie Pisacane.

• Ajjj! Krzysztof Piątek marnuje "setkę"! Znalazł się w sytuacji sam na sam z Cragno, ale jego uderzenie zdołał odbić bramkarz Cagliari! Nie wyszła podcinka...

• Świetne dośrodkowanie Calabrii na dalszy słupek do Brazylijczyka, który "zamknął" akcję uderzeniem bez przyjęcia!

• GOL! LUCAS PAQUETA!!!

• Teraz Paqueta wrzuca w "szesnastkę". Górą obrońcy Cagliari.

• Krzysztof Piątek przejmuje piłkę na 30. metrze od bramki gości z rywalem na plecach. Zagrywa na prawą flanką do Suso, ale ten przegrywa pojedynek jeden na jeden z Pellegrinim.

• Błąd Cagliari w ofensywie zapoczątkował kontrę. Kessie przebiegł z piłką ok. 30 metrów, ale jego strzał pozostawia wiele do życzenia. Kilka metrów obok bramki.

• Gospodarze idą za ciosem. Tym razem na prawym skrzydle pojawił się Calhanoglu. Centruje na bliższy słupek do Krzysztofa Piątka, ale szybszy był Ceppitelli.

• Cragno z trudem odbija przed siebie piłkę po atomowym uderzeniu Suso, ale tą interwencją "nabił" Ceppitelliego i piłka wpadła do siatki!

• CO ZA PECH LUKI CEPPITELLIEGO! SAMOBÓJ!!!

• W odpowiedzi próba dwójkowej akcji Barelli z Pavoletim przed "szesnastką" Milanu. Podanie pierwszego z wymienionych było dość mocne, a kolega głową zgrał z powrotem bardzo niedokładnie.

• Korner nie przynosi zagrożenia pod bramką gości.

• Calhanoglu "łamie" akcję z lewej flanki do środka, po czym uderza mocno w stronę lewego dolnego rogu. Wyciągnięty jak struna Cragno odbija piłkę na rzut rożny!

• Suso w roli prawoskrzydłowego centruje w pole karne. Nie dość, że dośrodkowanie było przeciągnięte, to jeszcze piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Faul taktyczny Ionity na Bakayoko blisko pola karnego gospodarzy. Reprezentant Mołdawii niezgodnie z przepisami wygarnął piłkę i już składał się od oddania strzału. Uprzedził go gwizdek sędziego.

• Do akcji ofensywnej gości podłączył się Parago. Zdaniem sędziego faulował Paquetę.

• Kessie przejmuje piłkę na ok. 30. metrze i podaje w pole karne do Krzysztofa Piątka. Na linii znalazł znalazł się jednak Pisacane. który przejmuje piłkę.

• Gwizdek sędziego i pierwsza polowa rozpoczęta!

• Obie ekipy już na murawie. Czas na O Generosa, czyli hymn Serie A.

• Szał na San Siro

• W rundzie jesiennej obie ekipy podzieliły się punktem po remisie (1:1). Na trafienie Joao Pedro odpowiedział Gonzalo Higuain.

Warto odnotować, że na San Siro Cagliari jeszcze nigdy nie wygrało. Na 14 spotkań aż 13 razy schodziła z boiska pokonana. Jedyny remis miał miejsce... 17 października 1999 r.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania celują w europejskie pucharu i są na dobrej drodze, by w przyszłym roku zagrać w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy. W 22 spotkaniach zdobyli 36 punktów, co daje obecnie 7. miejsce w tabeli. "Piętro" wyżej jest Lazio (38), czyli obecnie ma prawo gry w eliminacjach LE. Taki sam dorobek punktowy co rzymianie ma AS Roma i Atalanta. Zatem dzisiejsze zwycięstwo pozwoli wskoczyć na czwarte miejsce, dające prawo gry w fazie grupowej LM (trzeci Inter ma 43 punktów, drugie Napoli 52 i Juve 63)

Z kolei goście, w barwach którego od nowego sezonu będzie grać Sebastian Walukiewicz, zamierza powiększyć przewagę na strefą spadkową. 21 punktów daje obecnie 15. lokatę, a do otwierającego "czerwoną strefę" Empoli ma 3 "oczka" zapasu. Wygrana w Mediolanie pozwoli zamienić się punktami ze SPAL

• Rezerwowi Cagliari: Arceti, Rafael - Bradarić, Cerri, Cigarini, Deiola, Despodov, Doratottio, Leverbe, Lykogiannis, Oliva, Romagna.

Rezerwowi MilanuL A Donnarumma, Plizzari - Abiate, Berolacci, Biglia, Borini, Castillejo, Conti, Cutrone, Laxalt, Mauri, Montolivo.

• Na zakończenie weekendu z piłką przenosimy się do Włoch. A dokładniej do Mediolanu, gdzie za 20 minut Rossoneri zmierzą się z Cagliari! W wyjściowym składzie gospodarzy jest Krzysztof Pątek! Czy dzisiaj znowu wpisze się na listę strzelców?

red

Mecz AC Milan - Cagliari Calcio ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz AC Milan - Cagliari Calcio ONLINE. Krzysztof Piątek w niedzielę o godz. 20.30 będzie miał okazję powiększyć swój strzelecki dorobek w Serie A. AC Milan podejmie Cagliari na San Siro, a Polak awizowany jest przez włoskie media do gry w pierwszym składzie Rossonerich. Relacja na żywo z meczu AC Milan - Cagliari Calcio w GOL24.pl!

Mecz AC Milan - Cagliari Calcio ONLINE

Krzysztof Piątek notuje rewelacyjne wejście do nowego klubu. Jak dotąd w jego barwach wystąpił trzykrotnie i strzelił trzy gole. W debiutanckim meczu w lidze z Napoli wszedł z ławki rezerwowych i do bramki trafić nie zdążył, ale kiedy mierzył się z tym samym zespołem parę dni później i zaczął mecz w wyjściowej jedenastce, to już trafił dwukrotnie! Jego Milan wygrał 2:0 i awansował do półfinału Pucharu Włoch.

Następnie przyszedł mecz z AS Romą w lidze włoskiej. Znów pierwszy skład i znów gol. Tym razem jego zespół zremisował 1:1, ale Polak ma prawo być z siebie w pełni zadowolony. W całym meczu oddał tylko dwa strzały na bramkę, koledzy nie wypracowywali mu okazji podbramkowych, więc jeśli tylko już jakaś się trafiła, to on nie zawodził.

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Od momentu kiedy Krzysztof Piątek dołączył do Milanu, ekipa z San Siro nie przegrała meczu. Duża w tym zasługa polskiego "Il Pistolero", ale także Brazylijczyka Paquety, który już teraz nazywany jest na Półwyspie Apenińskim nowym Andreą Pirlo. O spokój i rozwagę w oczekiwaniach wobec tych piłkarzy zaapelował ostatnio ich klubowy kolega Suso.

- Paqueta i Krzysztof Piątek to wspaniali zawodnicy, wiele nam dają. Widziałem już wielu zawodników, którzy świetnie radzili sobie w pierwszych miesiącach, ale potem nie szło im już tak dobrze i obniżali loty - stwierdził hiszpański skrzydłowy.

- Trzeba do nich podchodzić ze spokojem. Czuję już, że jest zbyt wiele porównań Paquety i Piątka do piłkarzy, którzy zdobyli złotą piłkę - przyznał Suso.

Teraz jego rywalem zespołu Piątka będzie Cagliari. Polak grał już przeciwko temu przeciwnikowi w tym sezonie, jako zawodnik Genoi. 26 grudnia jego ówczesna drużyna przegrała jednak 0:1. Milan oczywiście również raz już przeciwko Cagliari zagrał. We wrześniu mecz zakończył się remisem 1:1, a bramki zdobywali Jao Pedro oraz Gonzalo Higuain.

W tabeli ligowej wyżej oczywiście są Rossoneri. Starają się oni o ty, by skończyć sezon w pierwszej czwórce, co dałoby im awans po latach do rozgrywek Ligi Mistrzów. W tej chwili są na miejscu szóstym, z 36 punktami na koncie. Piąte Lazio i czwarta Roma mają tych oczek 38.

Cagliari z kolei jest piętnaste i musi uważać, żeby nie spaść z ligi. Przewaga tego zespołu nad 18. Bologną wynosi zaledwie cztery punkty, a zespół ten stać na odrabianie strat. W poprzedniej serii gier Bologna pokonała Inter 1:0.

Przewidywane składy według "La Gazzetta dello Sport":

AC Milan: Donnarumma - Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez - Kessie, Bakayoko, Paqueta - Suso, Piątek, Calhanoglu

Cagliari: Cragno - Srna, Pisacane, Ceppitelli, Pellegrini - Ionita, Cigarini, Padoin - Barella - Pedro, Pavoletti

Mecz AC Milan - Cagliari Calcio TRANSMISJA TV

Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Eleven Sports 2. Dostępna jest ona również online na stronie ELEVENSPORTS.PL oraz między innymi na platformach PLAYER.PL i IPLA.TV. Początek w niedzielę od godziny 20:30.

20:30 mecz AC Milan - Cagliari Calcio