Mecz Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn ONLINE. Goście nie są...

Mecz Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn ONLINE. Goście nie są faworytem. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa H
2019-10-23 18:55

Ajax Amsterdam

0

Chelsea Londyn

1

• Koniec meczu! Chelsea rzutem na taśmę wygrywa z Ajaxem!

• Zmiana także w drużynie The Blues. Callum Hudson-Odoi schodzi, a na murawie melduje się Reece James.

• Wchodzi również Klaas Jan Huntelaar, który zmienia Joela Veltmana.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Siem De Jong zmienia Edsona Alvareza.

• Christian Pulisić świetnie dograł przed bramkę Ajaxu i Belg z najbliższej odległości pakuję piłkę do siatki! The Blues jest bardzo blisko zwycięstwa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michu Batshuayi daje prowadzenie Chelsea!

• Kurt Zouma ukarany żółtą kartką.

• Christian Pulisić posyła piłkę obok bramki Ajaxu. Amerykanin powinien postarać się bardziej.

• Zawodnicy Chelsea w ciągu niecałych 5 minut dali się złapać na 3 ofsajdach. To podkreśla poziom dzisiejszego pojedynku.

• David Neres melduje się w miejsce Quincy Promesa.

• Niestety, ale druga część meczu nie rozpieszcza kibiców zgromadzonych na Johan Cruijff ArenA. Żadna z drużyn nie potrafi zagrozić bramce rywala.

• Kolejna zmiana. Tammy Abraham schodzi, a wchodzi Michu Batshuayi.

• Christian Pulisić melduje się w miejsce Williana.

• Lisandro Martinez ogląda żółtą kartką.

• Daley Blind zagroził bramce Chelsea oddając dobry strzał. Świetnie broni jednak Kepa.

• Dusan Tadić wpadł w pole karne Chelsea, ale zawodnik Ajaxu skutecznie został zablokowany.

• Fikayo Tomori zdołał zażegnać niebezpieczeństwo. Zakotłowało się pod bramką gości.

• Dusan Tadić ukarany żółtą kartką.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Ajax Amsterdam remisuje z Chelsea 0:0!

• Cesar Azpilicueta huknął z dystansu, jednak pomylił się znacznie. Od bramki zacznie Andre Onana.

• Nie ma gola! Szymon Marciniak wspierający arbitra głównego z wozu VAR podpowiedział, że był spalony!

• Hakim Ziyech dograł idealnie i Quincy Promes musiał tylko dostawić nogę z najbliższej odległości! Ajax wychodzi na prowadzenie!

• Andre Onana znowu bardzo pewnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Przez pierwsze pół godziny optyczną przewagę mają goście. Nie przekłada się to jednak na sytuacje pod bramką przeciwnika i oglądamy niezbyt ciekawe widowisko.

• Callum Hudson-Odoi miał piłkę na 15 metrze od bramki. Uderzył chaotycznie i futbolówka przelatuje obok bramki.

• Jeden z członków sztabu szkoleniowego Chelsea zbyt żwawo dyskutował na temat decyzji sędziego. Arbiter pokazał mu żółtą kartkę.

• Quincy Promes ofiarnie walczył o piłkę z Kurtem Zoumą. Francuz okazał się jednak zbyt silny i wygrał pojedynek z Holendrem.

• Dzisiejszy mecz jest 350 występem Cesara Azpilicuety w barwach Chelsea! Gratulujemy!

• Andre Onana świetnie broni strzał Mounta. To była najgroźniejsza okazja w tym meczu!

• Szybka wymiana podań przez zawodników Chelsea. Tammy Abraham podał jednak zbyt mocno do Alonso i od bramki zacznie Onana.

• Donny van de Beek szukał miejsca na oddanie strzału, jednak został zablokowany przez obrońców gości.

• Świetny strzał Veltmana, ale piłka minimalnie mija bramkę Kepy!

• Po uderzeniu van de Beek'a piłkarze Ajaxu domagali się odgwizdania rzutu karnego, gdyż Kurt Zouma zagrał piłkę ręką. Wcześniej był jednak spalony, więc Chelsea wznawia grę z własnej połowy.

• Pewna interwencja Andre Onany, który na samym początku meczu musiał zażegnać niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

• Ovidiu Hategan używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Według portalu Transfermarkt obie drużyny dzieli niespełna 500 (!) mln euro różnicy w wartości zawodników. Ta statystyka stoi po stronie Chelsea. Dzisiaj ekipa Franka Lamparda nie jest jednak faworytem. Ajax Amsterdam zdołał wygrać oba swoje mecze i ma 3 punkty przewagi nad The Blues.

• Dobry wieczór Państwu! Czas rozpocząć środowy wieczór z Ligą Mistrzów! Ajax Amsterdam gości na własnym stadionie Chelsea Londyn!

Ajax - Chelsea LIVE! System VAR obsługują Polacy

Ajax - Chelsea LIVE! System VAR obsługują Polacy ©AFP/East News

Mecz Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn ONLINE. Środę w Lidze Mistrzów rozpoczniemy od wizyty na Johan Cruyff ArenA. Półfinalista zeszłej edycji zagra w hicie grupy H ze zwycięzcą Ligi Europy. Relacja LIVE w GOL24 już od godziny 18:55.

Mecz Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn ONLINE

Stawką tego meczu jest pozycja lidera w grupie z Valencią (trzecie miejsce) i Lille (ostatnie, bez punktu). Po dwóch kolejkach przewodzi Ajax - jedyny zespół z kompletem punktów. Chelsea zajmuje drugą lokatę ze stratą trzech oczek. Przed pokonaniem Lille (2:1) przegrała bowiem z Valencią (0:1).

Tak naprawdę dzisiejszy mecz Ajax - Chelsea będzie pierwszym o punkty w historii. Obie drużyny spotkały się wprawdzie dziewięć lat temu, ale w ramach spotkania towarzyskiego. Wygrał Ajax stosunkiem bramek 3 do 1. O jak odległych czasach jednak mówimy to niech zaświadczy lista strzelców; Bruma, de Jong, Suk, Sturridge.

W weekend Ajax rozprawił się na wyjeździe z Waalwijk (2:1). Jest liderem ligi holenderskiej z przewagą trzech punktów zarówno nad PSV Eindhoven jak i Vitesse. Chelsea ma za sobą domowe zwycięstwo z Newcastle (1:0). Trafił Marcos Alonso. W tabeli ligi angielskiej "The Blues" tracą ledwie dwa punkty do drugiego Manchesteru City; są tuż za podium.

Środowy mecz poprowadzi sędzia Ovidiu Haţegan z Rumunii. VAR obsługiwać będą Polacy: Szymon Marciniak i Tomasz Kwiatkowski.

Przypuszczalne składy na mecz Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn

Ajax: Onana - Dest, Veltman, Blind, Tagliafico - Martínez, Van de Beek, Álvarez - Ziyech, Tadić, Promes.
Chelsea: Kepa - Azpilicueta, Zouma, Tomori - James, Kovačić, Jorginho, Alonso - Willian, Abraham, Mount.

Nie zagrają w meczu Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn

Ajax: - - - - -
Chelsea: Emerson Palmieri, Rüdiger, Loftus-Cheek, Kanté, Barkley, Christensen.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Ajax - Chelsea 3:1 (sparing, 23.07.2010)

Mecz Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz w płatnej aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Cezary Kowalski - Dariusz Kubicki. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:55. Zapraszamy!