Mecz Amiens SC - AS Monaco ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Amiens SC - AS Monaco ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga francuska, 13. kolejka
2017-11-17 20:45

Amiens SC

1

AS Monaco

1

• Koniec spotkania. Po mocno przeciętnym "widowisku" Amiens remisuje z AS Monaco 1:1. Kamil Glik rozegrał całe spotkania i w 76. minucie został upomniany żółtą kartką.

• ... i Konate.

• Są dwie - dla Jorge'a...

• Przepychanki między zawodnikami. Sędzia musi szybko interweniować. Pewnie posypią się kartki...

• Keita szczęśliwie przedarł się lewą stroną, ogrywając Cissokho. Centruje na bliższy słupek na głowę Dibassy'ego, który wyjaśnia sytuację.

• Fabinho w prosty, można rzecz w juniorski sposób, traci piłkę na rzecz Kakuty przed polem karnym gospodarzy. Ci wyszli z szybką kontrą zakończoną minimalnie niecelnym strzałem z ok. 25 metrów! Subasić wyciągnął się jak struna, ale nie sięgnął piłki!

• Jovetić na spalonym.

• Tielemans uderza z dalszej odległości wysoko nad poprzeczką. Belg nie może być zadowolony po tej próbie.

• Rzut rożny nie przynosi zagrożenia ze strony Amiens. Muszą od początku, od własnej połowy, budować atak pozycyjny.

• Sekou Baradji wchodzi w miejsce Thomasa Moncounduita.

• A teraz Kakuta wykonywał rzut wolny. Jego dośrodkowanie nie znalazło adresata w polu karnym gości.

• Goście nie radzą sobie z Kakutą. Najpierw spokojnie wkręcił w ziemię dwóch rywali, by zacentrować, a po chwili urwał się spod krycia Jermersona. Strzela głową z kilku metrów tuż nad bramką!

• Żółta kartka dla Kamila Glika za faul. Tym samym obaj środkowi obrońcy zostali upomniani.

• Za Andreę Raggiego wchodzi Adama Diakhaby

• Harisson Manzala melduje się na placu gry. W stronę ławki udaje się Serge Gakpe.

• Przebojowa akcja Fabinho, który wbiegł z piłką w pole karne z prawej strony. Wykłada ją na 9. metr Czarnogórcowi, a ten posyła ją do siatki!

• GOL DLA AS MONACO! STEVAN JOVETIĆ!!!

• Kontra za kontrą, strata za stratą. Najpierw zagranie Zungu przecina Raggi, a po chwili Jovetić został powalony przez Monconduita. Rzut wolny z ok. 30 metrów nie przynosi zagrożenia.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Za Quentina Cornette'a pojawia się Emmanuel Bourgaud

• I w pierwszej szansie Czarnogórzec nie sięgnął piłki zagranej przez Ghezzala. Brakowało naprawdę niewiele.

• Stevan Jovetić zmienia bezbarwnego Guido Carillo.

• Anemiczne uderzenie Ghezzala spokojnie chwyta Gurtner.

• Cornette uderza z dystansu wysoko nad bramką Subasicia.

• Kibice z Księstwa nie są na razie zadowoleni z wyniku i gry

• Oskrzydlająca akcja Ghezzala lewą stroną. Jego strzał blokuje Dibassy.

• Konate nie sięga piłki po miękkiej wrzutce Gakpe. Gdyby było inaczej, to główką skierowałby futbolówkę w stronę pustej bramki!

• Falcao nie może się "wstrzelić". Uderzeniem z woleja przenosi piłkę wysoko nad bramką.

• Jeszcze jeden korner dla gospodarzy, tym razem z prawej strony. Falcao wyjaśnia sytuację.

• Po krótkim rozegraniu Zungu centruje na bliższy słupek. Z 5-6 metrów Kakuta główkuje tuż nad poprzeczką!

• Ajjj! Gakpe urwał się Raggiemu i wbiega z piłką w pole karne. Zagrywa przed bramkę do Kakuty, lecz w ostatniej chwili powstrzymał go Jemerson. Gospodarze mają rzut rożny.

• Druga połowa rozpoczęta. Amiens przystępuje do niej w niezmienionym składzie.

• Na pewno zmiana w ekipie gości: Rachid Ghezzal będzie grać w miejsce Rony'ego Lopesa.

• Wracamy na Stade de la Licorne, gdzie kończy się przerwa w meczu Amiens - AS Monaco. Po pierwszej połowie prowadzą gospodarze po golu Gakpe. Co nas czeka po zmianie stron?

• +1' Koniec pierwszej połowy na Stade de la Licorne. Amiens zasłużenie prowadzi z AS Monaco po golu Gakpe

• Po chwili bramkarz Amiens spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Rony'ego Lopesa.

• Fabinho zagrywa nad obrońcami w "szesnastkę" do Falcao. Pomysł dobry, wykonanie za mocne. Gurtner z "piątki".

• Keita uderza zza pola karnego na wiwat. Sporo brakowało do celu.

• Radość piłkarzy Amiens po strzelonym golu

• Po chwili Falcao chciał uruchomić Keitę prostopadłym podaniem na 30 metrów. W porę zorientował się Monconduit.

• Keita wkręcił w ziemię Cissokho na lewej stronie. Znalazł miejsce, by dośrodkować w pole karne. Falcao i Carillo nie mieli szans z rosłymi obrońcami Amiens.

• Konate na prawej stronie w pojedynku z Jermersonem. Wydawało się, że poradził sobie z rywalem, ale jego dośrodkowanie było zupełnie nieudane. Subasić wznawia grę z "piątki".

• Gospodarze "poczuli krew" i chcieli szybko podwyższyć prowadzenie. Cornette'owi brakowało jednak precyzji w tym strzale.

• Reprezentant Togo idealnie ruszył do prostopadłego podania Kakuty i mimo krycia zdołał uderzyć płasko, w stronę dalszego rogu, nie do obrony!

• GOL DLA AMIENS! SERGE GAKPE!!!

• Gurtner spokojnie chwyta piłkę po centrze Rony'ego Lopesa z prawej flanki. Nie układają się akcje przyjezdnych w tym spotkaniu.

• Dośrodkowanie Jorge'a z lewej strony nie znajduje adresata. A dokładniej rzecz ujmując - Dibassy wybija piłkę przed nadbiegającym Tielemansem.

• Radji pognał co sił środkiem, wyprowadzając kontrę. Podaje zbyt anemicznie do Kakuty, co wykorzystał Kamil Glik.

• Pierwszy, drugi, trzeci. Sędzia wyliczył przewinienia Jemersona i wyciąga żółtą kartkę. Od tej pory będzie musiał grać uważniej.

• Złe podanie Rony'ego Lopesa zapoczątkowało kontrę gospodarzy w postaci lagi na wolne pole dla Konate. Ten został powstrzymany przez Jemersona.

• Pierwsza próba Falcao minimalnie niecelna! Uderza zza linii 16. metra metr obok lewego słupka!

• Po chwili rzut wolny. Konate wyskakuje najwyżej, lecz uderza głową daleko od bramki gości.

• W odpowiedzi kontra, w której Konate dostaje dobre podanie w ok. lewego narożnika pola karnego. Podanie do wbiegającego Kakuty przecina Kamil Glik. Bardzo ważna interwencja polskiego obrońcy - gdyby nie on, to Kakuta znalazłby się sam na sam z Subasiciem.

• Zrobiło się gorąco w polu karnym miejscowych. Po wrzutce Rony'ego Lopesa o piłkę powalczyli Carillo i Falcao. Argentyńczyk pada w "szesnastce", ale sędzia dopatrzył się jego faulu na Dibassym.

• Prosta strata Zungu w środku pola na rzecz Fabinho. Brazylijczyk pognał środkiem od linii środkowej w stronę bramki Amiens i podaje na prawo do Carillo. Właściwie raczej taki miał zamiar, bo posłał piłkę idealnie pod nogi Gouano.

• Pierwsze minuty należą zdecydowanie do gospodarzy. Gakpe wywalczył rzut rożny po akcji z lewej strony. Wrzutka Kakuty była daleka od ideału. Dodatkowo Dibassy faulował Jermersona w walce o pozycję.

• Cornette pada na linii 16. metra po starciu z Raggim. Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• Żółta kartka dla Zungu za skoszenie Fabinho w środku pola. Sędzia Jerome Miguelgorry bez wahania upomniał reprezentanta RPA.

• Keita szarpnął lewą stroną i centruje w pole karne. Przesadził z siłą. Falcao i Carillo nie mieli szans, by sięgnąć piłki.

• Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie drużyny są już na murawie! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Ostatni raz obie ekipy zmierzyły się w Ligue 2 w sezonie 2011/12. W Księstwie był remis 1:1, a na Stade de la Licorne wygrali goście 2:1.

Jak będzie dzisiaj?

• Rzut oka na tabelę - przed tym spotkaniem w ramach 13. kolejki, gospodarze są obecnie na miejscu barażowym z dorobkiem 11 punktów (obecnie trwa mecz Lille - St. Etienne, w którym prowadzą gospodarze 2:1 i przeskoczyli Amiens). Z kolei zawodnicy Leonardo Jardima są na drugim miejscu. Uzbierali 28 punktów i tracą 4 "oczka" do PSG (jutro gra z Nantes).

• Rezerwowi Amiens: Jean-Christophe Bouet - Nathan, Emmanuel Bourgaud, Ouadid El Hajjam, Sekou Baradji, Bachibou Koita, Harisson Manzala.

• Rezerwowi AS Monaco: Diego Benaglio - Terence Kongolo, Rachid Ghezzal, Joao Moutinho, Stevan Jovetić, Adama Biakhaby, Almany Toure,

• Po przerwie na mecze reprezentacyjne wracamy na ligowe podwórka. Tak samo jest i w Ligue 1, gdzie za 20 minut - na Stade de la Licorne - Amiens podejmie AS Monaco. W wyjściowym składzie gości jest oczywiście Kamil Glik!

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z tego spotkania!

red

Amiens – Monaco LIVE! W pogoni za PSG

Amiens – Monaco LIVE! W pogoni za PSG ©AFP/East News

Mecz Amiens SC - AS Monaco ONLINE. Po blisko dwutygodniowej wracają rozgrywki ligowe. W lidze francuskiej zostanie rozegrana 13. kolejka. W jednym z piątkowych spotkań Amiens, które zajmuje siedemnaste miejsce, podejmie wicelidera i aktualnego mistrza, AS Monaco. Kamil Glik jest anonsowany do wyjściowej jedenastki. Nie wiadomo natomiast czy wystąpi Radamel Falcao. Ich drużyna ma cztery punkty straty do Paris Saint-Germain. Wpadka nie jest brana pod uwagę, zwłaszcza że w następnej kolejce dojdzie do bezpośredniego starcia. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:45.

Mecz Amiens SC - AS Monaco ONLINE

Liga francuska: Kto wygra mecz Amiens - Monaco?

Nie zagrają:

Amiens SC: Khaled Adenon, Julien Ielsch, Guy N'Gosso, Gouessouma Fofana, Mathieu Bodmer.
AS Monaco: Thomas Lemar, Djibril Sidibe, Radamel Falcao (?)

Forma w ostatnich meczach:

Amiens SC:
Montpeiller – Amiens 1:1 (liga francuska, 04.11.2017)
Guingamp – Amiens 1:1 (liga francuska, 28.10.2017)
Troyes – Amiens 1:2 (Puchar Francji, 25.10.2017)

AS Monaco:
Monaco – Guingamp 6:0 (liga francuska, 04.11.2017)
Monaco – Besiktas Stambuł 1:1 (Liga Mistrzów, 01.11.2017)
Girondins Bordeaux – Monaco 0:2 (liga francuska, 28.10.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Amiens – Monaco 1:2 (liga francuska, 18.01.2012)
Monaco – Amiens 1:1 (liga francuska, 19.08.2011)
Amiens – Monaco 5:4 (Puchar Francji, 23.01.2009)

Mecz Amiens SC – AS Monaco TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sports. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV. Komentują Dominik Guziak i Mateusz Majak. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:45.