Mecz Arka Gdynia - GKS Bełchatów ONLINE. Strata do lidera...

Mecz Arka Gdynia - GKS Bełchatów ONLINE. Strata do lidera wynosi 10 punktów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 12. kolejka
2020-11-13 16:00

Arka Gdynia

1

GKS Bełchatów

2

• Koniec meczu! GKS Bełchatów wywozi z Gdyni komplet punktów po pokonaniu Arki (2:1). Dublet dla "Brunatnych" zanotował Przemysław Zdybowicz, a honorowo-kontaktową bramkę dla Arki strzelił Juliusz Letniowski z rzutu karnego.

• Seweryn Michalski upomniany żółtą kartką.

• Paweł Lenarcik łapie piłkę po strzale Mateusza Młyńskiego.

• Daniel Stefański dolicza 4 minuty do drugiej odsłony.

• Piłkarze Marcina Węglewskiego mądrze oddalają grę od własnego pola karnego.

• Kamil Mazek zmienia Marcusa da Silvę.

• Paweł Lenarcik pewnie łapie piłkę w polu karnym. Kolejny atak Arki spalił na panewce.

• ... a Dawida Błanika zastępuje Szymon Łapiński.

• Podwójna zmiana w GKS-ie: Bartłomiej Eizenchart zastępuje Łukasza Wrońskiego...

• To mogła być trzecia bramka dla gości! Michał Pawlik, po dośrodkowaniu Mariusza Magiery, główkuje tuż obok bramki Arki!

• Zablokowany strzał Adama Dancha, ale gospodarze mają rzut rożny. Bełchatowianie zdołali oddalić niebezpieczeństwo.

• Maciej Mas zmienia Patryka Makucha.

• Patryk Winsztal zastępuje Przemysława Zdybowicza.

• JULIUSZ LETNIOWSKI NIE MYLI SIĘ!!!

Precyzyjnym uderzeniem w lewą stroną bramki Juliusz Letniowski zdobywa bramkę kontaktową! Paweł Lenarcik nawet nie zdążył się rzucić!

• Daniel Stefański nie ma wątpliwości! Rzut karny dla Arki po faulu Mariusza Magiery na Mateuszu Młyńskim!

• Daniel Kajzer ratuje Arkę przed utratą trzeciej bramki! Po uderzeniu Łukasza Wrońskiego przenosi piłkę tuż nad poprzeczką!

• Paweł Lenarcik bez wysiłku łapie piłkę po główce Rafała Wolsztyńskiego.

• Po chwili Dawid Błanik pudłuje z bliskiej odległości. Na dodatek nabawił się urazu w tej sytuacji i konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Ależ niewiele brakowało, by z hattricka cieszyłby się (a po meczu zabrał ze sobą piłkę) Przemysław Zdybowicz! Po podaniu... Łukasza Wrońskiego obija poprzeczkę!

• Maciejowi Jankowskiemu zabrakło centymetrów, by "zamknąć" akcję po centrze Mateusza Młyńskiego.

• Ireneusz Mamrot wzmacnia ofensywę. W miejsce Mateusza Żebrowskiego wchodzi Rafał Wolsztyński.

• Mateusz Żebrowski pudłuje po uderzeniu zza linii 16. metra. Piłka przelatuje obok słupka.

• Zmiana w GKS-ie Bełchatów. Michał Pawlik wchodzi, Arkadiusz Najemski schodzi.

• Mateusz Żebrowski zagrywa w pole karne...

Nawet ta sztuka mu się nie powiodła. Paweł Lenarcik z "piątki".

• Żółtą kartką upomniany Bartosz Kwiecień.

• Po bardzo dobrym dośrodkowaniu Łukasza Wrońskiego z prawej strony Przemysław Zdybowicz kieruje piłkę do siatki pewnym uderzeniem głową!

• DUBLET PRZEMYSŁAWA ZDYBOWICZA!!!

• Mateusz Młyński na spalonym.

• Adam Danch jako prawoskrzydłowy. Piłka opuściła plac gry.

• Bełchatowianie bez wysiłku przerywają atak Arki.

• ... a w miejsce Jakuba Wawszczyka pojawia się Adam Danch.

• Czas na drugą połowę!

• Dwie zmiany w Arce: Mateusz Młyński w miejsce Dawida Markiewicza...

• Wracamy do Gdyni, gdzie dobiega przerwa w meczu Arka - GKS Bełchatów. Po pierwszej połowie prowadzą goście po trafieniu Przemysława Zdybowicza. Co nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. Po bramce Przemysława Zdybowicza GKS Bełchatów niespodziewanie prowadzi w Gdyni z Arką.

• Żaden z kolegów Juliusza Letniowskiego nie sięgnął piłki po jego dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Mariusz Magiera upomniany żółtą kartką.

• Kolejna próba Juliusza Letnowskiego. Paweł Lenarcik spokojnie broni.

• Strzał Juliusza Letniowskiego zablokowany. Arkowcy nie są w stanie skonstruować składnej akcji w okolicach pola karnego GKS-u.

• Paweł Lenarcik spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Akcję prawą stroną przeprowadził Maciej Jankowski. Podaje w pole karne za mocno i do nikogo.

• Mariusz Magiera uderza z rzutu wolnego z dystansu. Piłka mija bramkę Arki w nieznacznej odległości.

• Michał Marcjanik upomniany żółtą kartką

• Zabójcza kontra przyjezdnych. Po szybkiej wymianie podań piłkę na prawej stronie dostaje Łukasz Wroński, który w stylu Łukasza Piszczka zagrywa płasko na środek "szesnastki" do Przemysława Zdybowicza, a ten mierzonym uderzeniem w lewy dolny róg pokonuje Daniela Kajzera!

• GOL DLA BEŁCHATOWIAN! STRZELCEM PRZEMYSŁAW ZDYBOWICZ!!!

• I na potwierdzenie - akcja GKS-u bocznym sektorem boiska i dośrodkowanie, po którym piłka wychodzi poza linię końcową. Daniel Kajzer z "piątki".

• Obu "jedenastkom" brakuje dokładności. Do tej pory nie było dobrego celnego strzału. Za to jest sporo strat i stałych fragmentów.

• Na uderzenie z dalszej odległości zdecydował się Marcus da Silva. I do tego momentu akcja Arki zapowiadała się ciekawie. Brazylijczyk został zablokowany.

• Po chwili niepewnie piąstkował Daniel Kajzer (i to nie pierwszy raz w dzisiejszym spotkaniu). Nie uszło to uwadze trenerowi:

Daniel, prosta piłka!
  • A teraz rzut wolny z ponad 30 metrów mieli przyjezdni. Po krótkim rozegraniu piłka wrzucona z lewej strony ledwie dolatuje do pola karnego...

• Żółtą kartką upomniany Jakub Wawszczyk za zatrzymanie podania rywala ręką.

• Po chwili niezła centra w pole karne gości. Po interwencji obrony Arka ma rzut rożny. Nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką

• Chociaż teraz był zalążek ciekawej akcji podopiecznych Ireneusza Mamrota. Jednak podanie do Macieja Jankowskiego okazało się za mocne. Piłkę łapie Paweł Lenarcik.

• Typowy mecz walki, zwłaszcza w środku pola. Sędzia co chwilę gwiżdże, by gra została wznowiona od rzutu wolnego.

• Od razu do ataku rzucili się gospodarze. Jednak przed polem karnym GKS-u stracili piłkę.

• Daniel Stefański gwiżdże i zaczęli!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Daniel Stefański. Na liniach będą mu pomagać Marcin Boniek i Dawid Golis. Sędzią technicznym jest za to Łukasz Karski.

• Sonda przed meczem. Kto dziś wygra?

• Gospodarze, po 10 spotkaniach, dzisiejszego spotkania są na 6. miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów.

Z kolei GKS, który zgromadził 11 "oczek", jest na 12. lokacie.

• Skład "Brunatnych"

• Już tylko 20 minut dzieli nas do starcia w Gdyni, gdzie Arka zmierzy się z GKS-em Bełchatów! Zapraszamy na relację NA ŻYWO!

Arka - GKS Bełchatów LIVE! Strata gdynian do lidera wynosi 10 punktów

Arka - GKS Bełchatów LIVE! Strata gdynian do lidera wynosi 10 punktów ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Arka Gdynia - GKS Bełchatów ONLINE. W piątek trzynastego rozpocznie się 12. kolejka Fortuna 1 Ligi. Jest szansa na to, że wszystkie mecze odbędą się zgodnie z planem. Zaczniemy w Gdyni, gdzie szósta drużyna podejmie dwunastą. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:00.

Mecz Arka Gdynia - GKS Bełchatów ONLINE

Arka po świetnym początku sezonu wyraźnie spuściła z tonu; w pięciu meczach zdobyła ledwie trzy punkty. Najgorsze chyba ma za sobą, bo ostatnio wróciła do formy. Po wyeliminowaniu z Pucharu Polski Korony Kielce (2:0) na wyjeździe rozbiła Sandecję Nowy Sącz (5:1) czym przesądziła o trenerskim losie Piotra Mandrysza.

- Na oceny przyjdzie czas, przed nami mnóstwo spotkań, wchodzimy w intensywną część, czyli granie co trzy dni - mówi trener Ireneusz Mamrot. - Zawsze jest niedosyt, bo mieliśmy serię bez zwycięstwa. Porozmawiamy jednak po rundzie. Postaram się konkretnie podsumować grę i wyniki - dodał.

Obecnie Arka zajmuje ostatnie miejsce, które gwarantuje baraż o ekstraklasę. Do liderującego ŁKS-u Łódź traci dziesięć punktów. To sporo zważywszy, że za nami dopiero jedenaście kolejek (obie drużyny mają do rozegrania po jednym zaległym spotkaniu).

GKS Bełchatów w krajowym pucharze już nie gra. W lidze mimo wielu problemów notuje przyzwoitą serię. Otóż nie przegrał żadnego z pięciu ostatnich meczów. Ostatnio podzielił się punktami z Widzewem Łódź (0:0), a wcześniej gładko obił Resovię (3:0).

Mecz Arka Gdynia - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV
Transmisja wyłącznie w internecie. Mecz za darmo w aplikacji i na stronie IPLA TV (bez komentarza, z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:00. Zapraszamy!