Mecz Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie...

Mecz Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Walczą o pierwsze zwycięstwo

PKO Ekstraklasa, 2. kolejka
2018-07-29 18:00

Arka Gdynia

0

Jagiellonia Białystok

2

• Jagiellonia zagrała w tym meczu bardzo skutecznie i tym samym kontynuuje dobrą serię naszych europejskich reprezentantów!

• Koniec! Jagiellonia pokonuje Arkę!

• Aleksandar Kolev zdobywa bramkę....... ale wcześniej sędzia liniowy wskazuje, że był spalony!

• Strzał głową Sołdeckiego, ale piłka znacznie mija bramkę Jagielloniii.

• 6 minut doliczył do tego spotkania Krzysztof Jakubik

• Ireneusz Mamrot również wykorzystuje swój limit zmian. W miejsce Martina Pospisila wchodzi Mateusz Machaj.

• Zmiana w ekipie Arki. Michał Nalepa zmieniony przez Dawida Sołdeckiego.

• Bardzo słabe uderzenie z dystansu Aleksandra Kolewa. Kelemen nie musiał nawet się starać.

• 100% okazja dla Jagiellonii! Bezjak wyszedł sam na sam z Steinborsem, który broni jednak znakomicie jego uderzenie!

• Nabil Aankour bardzo mocno ucierpiał przy starciu z Pospisilem. Potrzebna pomoc medyczna zawodnikowi Arki.

• Przemysław Frankowski melduje się na murawie, a schodzi z niej Rafał Grzyb.

• Michał Nalepa uderzył z rzutu wolnego, ale robi to bardzo niedokładnie. Piłka ląduje wysoko ponad bramką.

• Karol Danielak wchodzi w miejsce Andrija Bohdanowa.

• Karol Świderski nie zdobędzie już dzisiaj trzeciej bramki. W jego miejsce wchodzi Bartosz Kwiecień.

• Martin Pospisil bardzo dobrze obsłużył Karola Świderskiego, który wślizgiem dobija piłkę do bramki Steinborsa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karol Świderski po raz drugi!

• Rafał Siemaszko zmienia Gorana Cvijanovicia.

• Kolev przegrywa pojedynek główkowy z Mitroviciem. Gdyby udało mu się przeskoczyć stopera Jagi to byłby praktycznie gwarantowany gol!

• Martin Pospisil świetnym podaniem otworzył drogę Bezjakowi, który jednak źle zabrał się z piłką i stracił tempo tej akcji.

• Roman Bezjak uprzedził obrońców rywala, ale na tyle Pavels Steinbors zdołał mu przeszkodzić, że Jaga ma tylko rzut rożny.

• Aleksander Kolev bo starciu z Romańczukiem potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

• Zarandia przewraca się w polu karnym, ale Bodvarsson bardzo czysto interweniował!

• Uderzenie Cvijanovicia i..... zawodnik Arki myli się nieznacznie.

• Dobra i składna akcja gospodarzy. Marciniak z pierwszej piłki dograł w pole karne, a tam króluje Runje, który wybija futbolówkę.

• Krzysztof Jakubik rozpoczął drugą połowę!

• Jagiellonia wykorzystała swoją jedną z nielicznych sytuacji i jak na razie prowadzi w Gdyni . Zobaczymy jak potoczy się druga połowa!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Kolejny zawodnik zostaje ukarany przez Krzysztofa Jakubika. Tym razem trafiło na Michała Nalepę.

• Nabil Aankour również ukarany żółtą kartką.

• Nemanja Mitrović przerywa akcję Arki i trafia do notesu sędziego.

• Bardzo nieudane uderzenie Pospisila. Piłka znacznie mija cel..

• Bardzo dobra interwencja Mariana Kelemena! Doświadczony golkiper odbił potężny strzał rywala!

• Karol Świderski zebrał piłkę przed polem karnym i bez zastanowienia oddał strzał na bramkę! Pavel Steinbors był bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karol Świderski otwiera wynik tego meczu!

• Ivan Runje ogląda żółtą kartkę.

• Rafał Grzyb minął rywala, uderzył na bramkę i.... znowu brakowało trochę dokładności!

• Luka Zarandia znalazł trochę miejsca, ale jego strzał pozostawia wiele do życzenia.

• Zderzenie Malicia i Burligi, po którym bardzo mocno cierpi gracz Jagiellonii! Luka Marić zostaje ukarany żółtą kartką.

• Mocne uderzenie Tarasa Romańczuka ląduje gdzieś w trybunach.

• Strzał Karola Świderskiego. Piłka odbija się od jednego z graczy Arki i goście będą mieć rzut rożny.

• Uderzenie Aankoura mija słupek bramki Jagiellonii. Zabrakło niewiele!

• Początek meczu bardzo spokojny. Żadna z drużyn nie chce wyprowadzać zdecydowanych ataków.

• Uderzenie Bogdanova, który trafia w swojego kolegę.

• Rzut rożny dla Arki, ale znowu brakuje troszkę dokładności.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Aleksander Kolew nie dał rady jednak doskoczyć do lecącej piłki.

• Czas rozpocząć to spotkanie!

• Oba zespoły są już na murawie i czas na przywitanie kapitanów!

• Ireneusz Mamrot przygotował kilka niespodzianek, aby dać odpocząć swoim zawodnikom przed rewanżem z Rio Ave. W pierwszym składzie zobaczymy m.in Bodvara Bodvarssona, Karola Świderskiego czy Romana Bezjaka, którzy nie są filarami Jagiellonii w tym sezonie.

• Arka natomiast wygrała już w tym sezonie Superpuchar Polski, pokonując Legię 3:2 przy Łazienkowskiej.

• Jagiellonia Białystok jest jedyną drużyną z naszego kraju, która pokonała swojego rywala w II rundzie eliminacji europejskich pucharach.

• Obie drużyny jeszcze w tym sezonie nie wygrały spotkania ligowego. Jagiellonia przegrała u siebie z Lechią Gdańsk 0:1, natomiast Arka bezbramkowo zremisowała w Krakowie z miejscową Wisłą.

• Witamy Was bardzo serdecznie na relacji LIVE ze spotkania Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok!

Bartłomiej Modzelewski

Mecz Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Anatol Chomicz

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok ONLINE. Jagiellonia po ważnym zwycięstwie w eliminacjach Ligi Europy jedzie do Gdyni, aby powalczyć o pierwsze ligowe punkty w tym sezonie. Czy gra co trzy dni odbije się na formie wicemistrzów Polski? Relacja LIVE w GOL24!

Mecz Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok ONLINE

Oglądaj mecz Arka - Jagiellonia na żywo online w Player.pl >>>

Na nasiąkniętej wodą murawie w Białymstoku ekipa żółto-czerwonych pokazała waleczność i charakter, a to wystarczyło na zagubionych Portugalczyków. Teraz jednak trzeba skupić się na lidze, gdyż tam również wicemistrz Polski nie może pozwolić sobie na porażki. Na pewno konieczne będą roszady w składzie, co zapowiada sam Ireneusz Mamrot.

- Tydzień temu przegraliśmy z Lechią i czasu nie cofniemy, ale chcemy grać dalej w pucharach, a to kosztuje. Intensywność meczu z Rio Ave była dużo większa niż w Ekstraklasie. Zdajemy sobie sprawę, że przez nieskuteczność zawaliliśmy to pierwsze spotkanie ligowe i teraz trzeba te punkty odrabiać. Niemniej jednak, w kadrze jest ponad 20 zawodników, część z nich gra mniej i teraz muszą oni stanąć na wysokości zadania i pokazać, że zasługują na regularną grę.

Arka Gdynia bardzo dobrze weszła w ten sezon, wygrywając Superpuchar z Legią przy Łazienkowskiej. W pierwszej kolejce Ekstraklasy gra podopiecznych Zbigniewa Smółki nie była tak porywająca i z Krakowa wywieźli oni szczęśliwy remis. Nowy szkoleniowiec finalisty Pucharu Polski nie boi się jednak wyzwań.

- Taktyka jest dostosowywana do drużyny. Ja cały czas poznaję zespół, po każdym mikrocyklu staram się ją jak najlepiej dostosować do zawodników, którzy są w formie. Zawsze analizujemy przeciwnika, mocne i silne strony, więc zadania moich zawodników są także od tego uzależnione. Ustawienie i taktyka nie gra, decydujące są momenty, w których dany zawodnik podejmuje decyzje. Ja nie lubię systemu 3-5-2, za to uwielbiam system 3-4-3. I do takiego systemu będę zmierzał - zapowiedział szkoleniowiec Arki.

W Gdyni zobaczymy na pewno dwa zespoły, który lubią grać ofensywnie. W Jagiellonii możemy spodziewać się kilku nowych twarzy, a to też może spowodować, że rezerwowi wicemistrza Polski grać będą z większym zaangażowaniem, aby pokazać swoją przydatność.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok?

Nie zagrają:

Arka: Maciej Jankowski

Jagiellonia: Guilherme (pauza za czerwoną kartkę), Dejan Lazarević

Forma na starcie Lotto Ekstraklasy:

Wisła Kraków - Arka Gdynia 0:0 (21.07.2018)
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 0:1 (20.07.2018)

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV i ONLINE

Wstęp do meczu w CANAL+ Sport od 17:35. Początek transmisji o 17:55. Spotkanie skomentuje duet: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski, a rozmowy z piłkarzami i trenerami przeprowadzą Paulina Bojarska i Żelisław Żyżyński. W internecie mecz będzie można obejrzeć na canalplussport.pl. Relacja na żywo z meczu Arka - Jagiellonia w GOL24!

18:00 Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok CANAL+ Sport