Mecz Arka Gdynia - ŁKS Łódź ONLINE. Spadkowicze grają o...

Mecz Arka Gdynia - ŁKS Łódź ONLINE. Spadkowicze grają o kontrakty. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 35. kolejka (gr. spadkowa)

• Koniec meczu. W starciu spadkowiczów Arka Gdynia pokonuje ŁKS Łódź 3:2, chociaż po pierwszej połowie prowadziła trzema bramkami

• Żółtą kartką upomniany Adrian Klimczak.

• Artur Aluszyk dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• Douglas Berqqvist zmienia debiutanta, Dawida Markiewicza.

• Atak pozycyjny łodzian przed polem karnym gospodarzy. Brakowało strzału

• Michał Nalepa centruje w pole karne zbyt głęboko. Arkadiusz Malarz spokojnie łapie piłkę.

• Arka trochę odpuściła drugą połowę i może mieć nerwowe ostatnie minuty tego spotkania.

• Po centrze z prawej strony Łukasz Sekulski dość szczęśliwie przejmuje piłkę w polu karnym, by mocnym uderzeniem pod "ladę" wpisać się na listę strzelców!

• ŁKS ŁAPIE KONTAKT! ŁUKASZ SEKULSKI!!!

• Maciej Jankowski, strzelec trzeciego gola, kończy występ w dzisiejszym meczu. Na murawie jest już Oskar Zawada.

• Adam Marciniak uderza z dystansu bardzo niecelnie.

• Michał Nalepa uderza z 18 metrów w stronę bramki. Piłka po rykoszecie zmierzała do siatki łodzian, ale Arkadiusz Malarz zdołał obronić nogami!

• Nie ma drugiego gola dla łodzian przez... Maksymiliana Rozwandowicza! Po centrze Pirulo z rzutu wolnego Carlos Moros Gracia uderza głową po dalszym rogu do siatki, ale piłki z linii bramkowej wybija właśnie Maksymilian Rozwandowicz

• Michał Nalepa kopie na wiwat.

• Rzut wolny dla Arki, do bramki Arkadiusza Malarza jest ok. 30 metrów.

• Maciej Dąbrowski decyduje się na atomowe uderzenie z rzutu wolnego! Pavels Steinbors z problemami odbija, a jego koledzy wybijają piłkę na rzut rożny!

• Łukasz Sekulski melduje się na murawie, schodzi... Samu Corral. To prawdopodobnie wynik urazu Hiszpana.

• Analiza bramki Samu Corrala

• Kamil Antonik zmienia Marcusa da Silvę.

• Adam Ratajczyk w polu karnym Arki. Za pierwszym razem został zablokowany, za drugim nieudanie zagrywa.

• Gospodarze przez moment będą grać w "dziesiątkę".

• Przerwa w grze. W starciu z Adamem Danchem ucierpiał Maciej Dąbrowski. Sztab medyczny beniaminka jest już na murawie.

• Bez zagrożenia. Gdynianie wybijają piłkę w stronę linii środkowej.

• Łodzianie atakują lewą stroną. Sędzia dopatrzył się przewinienia Damiana Zbozienia - rzut wolny ok. 30 metrów od bramki Arki.

• Anemiczna główka Macieja Jankowskiego po centrze Damiana Zbozienia. Arkadiusz Malarz spokojnie łapie piłkę.

• A teraz Marcus da Silva podaje na 5. metr do Macieja Jankowskiego.Uprzedził go Maksymilian Rozwandowicz, który wybił piłkę na korner.

• Łotysz pewnie łapie po dośrodkowaniu Pirulo.

• Łodzianie nieśmiało dążą do strzelenia bramki kontaktowej. Tym razem atak prawą stroną nie przyniósł powodzenia. Pavels Steinbors z "piątki".

• Będzie ciekawie. Solową akcją prawą stroną przeprowadził Pirulo. "Zewniakiem" podaje wzdłuż linii 16. metra do Samu Corrala, który odpowiednio dostawiając nogę uderza nie do obrony tuż przy lewym słupku!

• GOL DLA ŁKS-U! SAMU CORRAL!!!

• Wydaje się, że Mateusz Młyński będzie w stanie grać dalej. Niemniej, na rozgrzewkę ruszył Oskar Zawada.

• Przerwa w grze. Na murawie ciągle leży Mateusz Młyński, który ucierpiał w starciu z Adrianem Klimczakiem. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Mateusz Młyński pada w polu karnym rywala. Sędzia nie widział faulu zawodnika ŁKS-u.

• Korner nie przynosi zagrożenia pod bramką Arkadiusza Malarza.

• Z kontrą ruszyła Arka! Marcus da Silva podaje w "szesnastkę" do Macieja Jankowskiego, który chciał zagrać przed pustą bramkę do Michała Nalepy. W ostatniej chwili Carlos Moros Gracia wybija piłkę na korner!

• Łodzianie próbowali przedrzeć się prawą stroną. Arak zatrzymany przed polem karnym.

• Druga połowa rozpoczęta. Arka przystępuje do niej bez zmian.

• ... a za Guimę pojawia się Michał Trąbka.

• Podwójna zmiana w ŁKS-ie: Samu Corral zastępuje Jakuba Wróbla...

• Wracamy do Gdyni, gdzie dobiega końca przerwa w meczu spadkowiczów, czyli Arki i ŁKS-u. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą 3:0. Co po zmianie stron pokażą łodzianie?

• +2' Koniec pierwszej połowy. Arka lekko, łatwo i przyjemnie prowadzi z ŁKS-em 3:0

• +1' ... Guima również z kartką.

• +1' Ostre starcia Mateusza Młyńskiego z Guimą. Kartka dla zawodnika Arki...

• Bardzo dobre dośrodkowanie z narożnika na dalszy słupek do Marcusa da Silvy, który głową zgrywa "tam, skąd przyszła" do Macieja Jankowskiego, a ten z metra kieruje piłkę do siatki!

• MACIEJ JANKOWSKI PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• A co tu się stało?! Damian Zbozień cenruje w pole karne do nikogo. Tam Maciej Wolski uderza tuż obok lewego słupka! Niewiele brakowało do kuriozalnego samobója!

• Radość po drugiej bramce

• Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!

- niesie się po stadionie

• MICHAŁ NALEPA NIE MYLI SIĘ!!
    Uderzył precyzyjnie przy prawym słupku, wyciągnięty jak struna Arkadiusz Malarz nie zdołał sięgnąć piłki!

• Ale jest teraz! Maciej Wolski faulował Marcusa da Silvę!

• Teraz zakotłowało się pod bramką ŁKS-u. Maciej Dąbrowski popchnął Macieja Jankowskiego, a karnego nie ma.

• Kapitalną interwencją popisuje się teraz Pavels Seinbors! Instynktownie broni nogą strzał Pirulo!

• Ładną dwójkową akcję przeprowadzili Maciej Wolski i Guima. Po podaniu zwrotnym pierwszy z wymienionych zagrywa w pole karne do Jakuba Wróbla, ale ten został zablokowany.

• Jeden korner dla beniaminka. Po nim jeszcze jeden. Adam Danch wybija piłkę na uwolnienie.

• W odpowiedzi Pirulo chciał posłać piłkę do siatki po dalszym rogu. "Nawinął" rywala i uderzył; piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

• Po dalekim wyrzucie z autu najwyżej w "szesnastce" wyskakuje Maciej Jankowski. Uderza głową w stronę bramki i Arkadiusz Malarz instynktownie paruje!

• Z lewej strony w pole karne wbiegł z piłką Marcus da Silva. Jego strzał został zablokowany, a po chwili Mateusz Młyński technicznym uderzeniem obija poprzeczkę!

• W odpowiedzi Guima zdecydował się na strzał z dystansu. Został zablokowany.

• Gdynianie dążą do podwyższenia prowadzenia. Ta sztuka nie powiodła się w tej akcji.

• Tymczasem łodzianie mieli rzut rożny. Pavels Steinbors może odetchnąć z ulgą.

• Nie, Artur Aluszyk jeszcze darował zawodnikom.

• Przerwa w grze. Piłkarze mieli coś sobie do powiedzenia i wyjaśnienia. Szybko wmieszał się w to arbiter. Będą kartki?

• Tym razem Brazylijczyk był górą! Wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Adama Marciniaka, kierując piłkę głową do siatki!

• GOL DLA ARKI! MARCUS DA SILVA!!!

• Obie ekipy dobrze prezentują się w defensywie. Gorzej "z przodu". Maciej Wolski powstrzymuje Mateusza Młyńskiego.

• Rzut wolny dla łodzian. Obiecująco wyglądało dośrodkowanie Dragoljuba Srnicia, ale strzału nie było.

• Próba lagi do Macieja Jankowskiego. Bez problemu poradzili sobie z nim łódzcy obrońcy.

• Maciej Wolski centruje w pole karne Arki. Skutecznie interweniuje Damian Zbozień.

• Korner dla Arki. Bez zagrożenia.

• Arkadiusz Malarz 1, Marcus da Silva 0

• Adam Marciniak w ostatniej chwili przyblokował Pirulo we własnym polu karnym. Gdyby nie on, to mogło być groźnie.

• Arkadiusz Malarz ratuje ŁKS przed utrata gola! Radzi sobie ze strzałem Marcusa da Silvy!

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• W rundzie jesiennej Arka wygrała na wyjeździe z łodzianami (4:1). Bramki strzelili Dawit Skhirtladze (dwie), Michał Nalepa i Maciej Jankowski, a dla ŁKS-u honorowe trafienie zanotował Rafał Kujawa.

Natomiast w Gdyni był remis. Na trafienie Marko Vejinovicia w doliczonym czasie gry odpowiedział Guima. Jak będzie dzisiaj?

• Skład ŁKS-u

• Skład Arki

• Sobotę z Ekstraklasą zaczynamy w Gdyni, gdzie za 20 minut zmierzą się spadkowicze - Arka i ŁKS Łódź. Pierwszy gwizdek sędziego już za 20 minut!

Arka - ŁKS LIVE! Spadkowicze grają o kontrakty

Arka - ŁKS LIVE! Spadkowicze grają o kontrakty ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Arka Gdynia - ŁKS Łódź ONLINE. Sobotę z PKO Ekstraklasą rozpoczynamy w grupie spadkowej. Zagrają dwie drużyny, które od nowego sezonu będą rywalizować szczebel niżej. Stawka? W Tabeli niemal żadna. Dla niektórych piłkarzy to jednak walka o przedłużenie kontraktów lub znalezienie nowego pracodawcy. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Arka Gdynia - ŁKS Łódź ONLINE

Arka spotka się z ŁKS-em po raz drugi w roku. Ale nie po raz ostatni. Trzeci mecz odbędzie się jednak w 1 lidze. Arka spadła do niej po 34. kolejce. Dobił ją remis z Koroną Kielce (1:1) i późniejsze zwycięstwo Wisły Płock nad Górnikiem Zabrze (1:0).

- Nie jest to przyjemna rzecz. Dla mnie jako dla trenera to pierwszy raz, gdy jestem w takiej sytuacji. Teraz już musimy myśleć i pracować nie tylko nad tym jak dokończyć ten sezon, ale jak najlepiej przygotować się do nowego - mówił na konferencji trener Ireneusz Mamrot.

Dziś Arka poinformowała, że z drużyny odchodzi Santi Samanes. Pożegnań będzie jeszcze więcej. Tych zawodników, których klub nie chce, nie zobaczymy przeciw ŁKS. Pozostali, z wygasającymi umowami, dostaną jedną z ostatnich szans.

Indywidualnie arkowcy walczą więc o swoją przyszłość, a zespołowo o najwyższe z najniższych miejsc - czternaste. Rywalem wyłącznie Korona, bo ŁKS na trzy kolejki przed końcem traci do Arki aż 13 punktów.

W tym roku ŁKS wygrał tylko raz - 4 marca z Zagłębiem Lubin (3:2). Od tamtej pory ugrał jeden punkt (remis i osiem porażek).

Oglądaj mecz Arka - ŁKS na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Arka - ŁKS:
Arka: Samanes, Deja, Aankour
ŁKS: Klimczak, Kołba

Mecz Arka Gdynia - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. Komentuje duet Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn. W internecie mecz w aplikacjach Player i Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00. Zapraszamy!