Mecz Arka Gdynia - Pogoń Szczecin ONLINE. Pokonać lidera -...

Mecz Arka Gdynia - Pogoń Szczecin ONLINE. Pokonać lidera - to byłoby coś. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 17. kolejka
2019-11-30 15:00

Arka Gdynia

1

Pogoń Szczecin

1

• Koniec meczu. A więc remis. Arka dzieli się punktami z Pogonią. Za uwagę dziękuje Jacek Czaplewski.

• "Łysy ch..." - krzyczą kibice. Arka jeszcze walczy na boisku. Zostały może dwie minuty.

• Nic nie zmieniam! - pokazał Marciniak. I gwizdnął. Gramy dalej.

• Słyszymy wiązanki o PZPN i arbitrze. Znowu trwa przerwa na analizę VAR.

• Nie ma bramki dla Arki, choć piłka wpadła do siatki! Sędzia Marciniak dopatrzył się faulu! Gwizdy na stadionie.

• Ważny powrót jednego z obrońców Pogoni. Arka ma pretensje do sędziego, że po jego zagraniu Stipica złapał piłkę w rece. Karnego nie ma.

• Ważna interwencja Steinborsa. Arka nie wychodzi z własnej połowy!

• Sędzia doliczył aż dziesięć minut.

• Marciniak również dostał żółtą kartkę.

• Kibice Pogoni śpiewają wulgarną przyśpiewkę o Arce, którą wymyśliła Legia.

• Buksa zablokowany przed szesnastką. Dalej atakuje Pogoń.

• I jeszcze Dąbrowski za Hostikkę w Pogoni. Komplet zmian wykorzystany.

• Na boisko wszedł też da Silva.

• Spiridonović... Obok prawego słupka z rzutu wolnego. Tymczasem Nalepę zmienia Budziński.

• Deja otrzymał zasłużoną kartkę.

• W 77:40 mecz został wznowiony. Przerwa trwała zatem tyle co weryfikacja VAR w pierwszej połowie.

• 5092 osoby - to oficjalna frekwencja tego spotkania.

• Czekamy aż zniknie dym z rac.

• Matynia trafił w momencie kiedy kibice odliczali sekundy do odpalenia rac. Oprawa Pogoni

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! WYRÓWNANIE!

• Listkowski za Podstawskiego.

• Race w Gdyni

• Łasicki w miejsce kontuzjowanego Zecha.

• Nando powinien zostać zmieniony. Podejmuje złe decyzje.

• Blisko drugiego gola dla Arki. Obrońca wybija przed linią - w trybuny.

• Steinbors faulowany w polu bramkowym. Za chwilę race?

• Oprawa Arki Gdynia i Gwardii Koszalin: Oprawa Arki

• Jęk zawodu na ławce i w sektorze Pogoni! Kożulj z wolnego, z lewej nogi, tuż przy prawym słupku!

• Stipica wyskoczył najwyżej i złapał piłkę po centrze Nalepy.

• Maghoma kopnął po wrzutce Zbozienia. Nad bramką. Jest jednak rożny dla Arki.

• Antonik w miejsce Młyńskiego.

• Steinbors broni strzał Buksy z kilku metrów. Pogoń nabiera rozmachu!

• Pogoń w natarciu. Kożulj uderza nad poprzeczką. Przedtem do końca o piłkę walczył Buksa.

• Akcja Arki zakończona niecelnym uderzeniem. Próbował Serrarens.

• Arka musi uważać na Spiridonovicia. Ten piłkarz działa swobodnie w okolicach pola karnego.

• Złe odegranie Buksy. Arka rozgrywa na własnej połowie.

• W sektorze gości odśpiewano: "Sto lat!". Gospodarze dziękuję za zbiórkę dla hospicjum. A na murawie na razie nuda.

• Gramy dalej. Od środka zaczęła Arka. Obie drużyny bez zmian w składach.

• Transparent do dyrektora Arki: "Łukasiewicz, fatalne transfery, w wywiadach głupoty, dla ciebie w Arce już nie ma roboty".

• Weryfikacja VAR trwała ponad cztery minuty!

• Koniec pierwszej połowy. Pogoń zmarnowała każdą okazję. Arka miała jedną i zrobiła z niej użytek. Wracamy za kwadrans.

• Deja! W swoim stylu, czyli mocno z dystansu. Stipica na posterunku.

• Kibice Pogoni obrażają PZPN.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Nalepa w lewo, Stipica rzuca się w swoją prawą stronę. Arka na prowadzeniu.

• Stec dostaje kartę za dyskusje. Do pierwszej połowy doliczone są cztery minuty.

• Decyzja o spalonym odwołana. RZUT KARNY dla Arki.

• Uwaga. Sędzia Marciniak biegnie do monitora... Czyżby rzut karny dla Arki?

• Trwa analiza VAR. To przez nią gra została wstrzymana na dwie minuty... Za długo to trwa!

• Ekspresem pod drugą bramkę! Vejinović zagrywa w polu karnym, ale za krótko. Arka jeszcze domaga się jedenastki, ale sędzia odgwizduje spalonego.

• Steinbors! Broni strzał Kożulja. Arka znowu wychodzi z opresji.

• Nando fauluje tuż przed szesnastką.

• NIE MA GOLA! Steinbors wygrywa pojedynek jeden na jeden ze Stecem. Wcześniej Buksa ośmieszył Maricia.

• Akcja szybko przeniosła się na drugą połowę.

• Będzie okazja dla Arki. Ręką przed polem karnym zagrał przeciwnik.

• Kartka dla Serrarensa. Już po faulu popchnął go jeszcze Kowalczyk. On kartki nie dostał.

• "Wygraj, wygraj ten mecz, niech się niesie zwycięska pieśń" - skandują dobrze słyszalni "Portowcy".

• Nalepa bezpośrednio z rzutu rożnego. To nie mogło się udać... Tymczasem nad stadionem piękny zachód słońca.

• Próba lobowania Stipicy. Bardzo nieudana. Przedtem Arka psuje kontratak.

• We wcześniejszej akcji uderzał jednak Spiridonović, nie Kowalczyk.

• Młyński prosto do Stipicy. Za słabe uderzenie, choć celne.

• Nando w jednej akcji: groźna strata, a potem wyjechanie z futbolówką na aut.

• Ależ blisko! Kowalczyk dostaje piłkę na 16 metrze. Przekłada na prawą nogę i uderza tuż obok lewego słupka.

• Za słaby strzał Podstawskiego. Pomocnik Pogoni właściwie podał do Steinborsa.

• Jeszcze raz Buksa. Tym razem po kornerze, głową. Strzał nieudany. Napastnik Pogoni przeprasza kolegów.

• BUKSA! Uderza z bliska, zza pleców obrońcy. Steinbors z najwyższym trudem odbija piłkę na róg.

• Kowalczyk decyduje się na strzał z okolicy 20 metra. Kopnął niecelnie. Od bramki wznawia Steinbors.

• Marciniak z autu do rąk Stipicy. Na trybunach około 4-5 tys. widzów.

• Festiwal wyzwisk na trybunach. Tymczasem na boisku zawiązać akcję próbuje Arka.

• Spalony ze strony gospodarzy. Akcję wcześniej już zmarnował Nando, który dostał podanie od Vejinovicia.

• Uwaga. Stec po koźle w pole karne. Zagrał świetnie, ale żaden z nabiegających piłkarzy nie wpakował piłki do siatki.

• Serrarens w walce z Kostą i Zechem. Sfaulował. Pogoń przy piłce.

• Błąd Nalepy! Pomocnik traci piłkę w środku. Buksa biegnie długo, w końcu uderza, ale w drugiego rywala.

• Pogoń marnuje pierwszy korner. Za krótko dośrodkował Matynia.

• Kibice Arki

• I druga żółta kartka! Podstawski fauluje Vejinovicia po stracie piłki. Zapowiadała się niezła kontra Arki.

• Zawodnicy obu drużyn mogą liczyć dziś na głośny doping.

• Szybko do notesu trafia Hostikka. Żółta kartka za faul na Młyńskim.

• Mecz właśnie się rozpoczął. Od środka zaczęli goście ze Szczecina.

• Piłkarze wyszli na murawę. Arka zagra w żółto-niebieskich strojach. Pogoń - na biało.

• W lipcu górą była Pogoń. Wygrała 2:0 po bramkach Kożulja i Spiridonovicia.

• Arka w ostatniej kolejce przegrała w Białymstoku 0:2. Pogoń u siebie ograła Legię 3:1.

• Jakby nie patrzeć są to Derby Pomorza. Z tego powodu gospodarze eksponują dzisiaj flagi Gwardii Koszalin. Goście wywiesili m.in. flagę "Młoda Kotwica".

• "Mamy lidera, w Szczecinie mamy lidera" - przypomina sektor gości.

Kibice Pogoni w Gdyni

• Ławka Arki: Krzepisz, Danch, Wawszczyk, Olczyk, Busuladzić, Antonik, Budziński, Siemaszko, da Silva.

Ławka Pogoni: Bursztyn, Bartkowski, Łasicki, Wędrychowski, Żurawski, Dąbrowski, Frączczak, Manias.

• Trwa rozgrzewka obu drużyn. Do składu Arki wraca m.in. Serrarens. Są też Marić i Młyński. Po stronie Pogoni bez zaskoczeń.

• Witamy z Gdyni. Dziś chłodno, ale słonecznie. To idealna pogoda, biorąc pod uwagę, że jutro rozpoczynamy grudzień. Na trybunach jeszcze sporo wolnych miejsc. Szczelnie wypełniony jest za to sektor gości.

Arka - Pogoń LIVE! Pokonać lidera - to byłoby coś

Arka - Pogoń LIVE! Pokonać lidera - to byłoby coś ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Mecz Arka Gdynia - Pogoń Szczecin ONLINE. W sobotę dojdzie do derbów Pomorza. Obie drużyny przystępują do nich z kompletnie różnych miejsc. Ekipa gospodarzy znajduje się w strefie spadkowej. Goście patrzą na wszystkich z góry - z fotelu lidera. Czy wygrają po raz dziesiąty? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Arka Gdynia - Pogoń Szczecin ONLINE

Arka rozgrywa czwarty z rzędu sezon w ekstraklasie. Praktycznie żaden nie okazał się spokojny. Pomijając fantastyczny rozdział napisany w Pucharze Polski, w lidze drużyna zajmowała kolejno miejsca trzynaste, dwunaste i ponownie trzynaste. Teraz jest czternasta. A po reformie to miejsce nie da utrzymania.

W zeszły weekend Arka poniosła już dziewiątą porażkę. Po bezbrawnym spotkaniu przegrała z Jagiellonią Białystok (0:2). Na szczęście żółto-niebieskich nie zapunktował ani ŁKS Łódź, ani tym bardziej Wisła Kraków. A w tej kolejce punkty stracił już Górnik Zabrze.

W sobotę trener Aleksander Rogić spróbuje przechytrzyć swojego przyjaciela. Kostę Runjaica, obecnego szkoleniowca Pogoni, poznał w 2009 roku. Niemiec przyjechał wtedy na staż do reprezentacji Serbii, w której Rogić był asystentem. Panowie utrzymali kontakt do dzisiaj. Obaj utrzymują, że mają podobne spojrzenie na futbol. Rogić radził się nawet Runjaica, gdy otrzymał ofertę z Arki.

Wygrać z Pogonią będzie Arce jednak niezwykle ciężko. Drużyna ze Szczecina potwierdziła wysoką formę i w zeszły tydzień ograła Legię Warszawa (3:1). Dzięki trzem punktom wskoczyła na pozycję lidera. W drużynie panuje znakomita atmosfera.

- Od momentu, gdy jestem trenerem Pogoni to mamy dobre wyniki z Arką. Ale nie ma czegoś takiego jak „zawsze”. Mamy dużo szacunku dla naszego przeciwnika i dostrzegamy, że po zmianie trenera grają inną piłką. Są agresywni, lepiej zorganizowani, dużo biegają, pokazują walkę. Są też bardzo niebezpieczni w stałych fragmentach gry. To zespół, który się nie poddaje - tłumaczy Runjaic.

Zawody w Gdyni poprowadzi sędzia Szymon Marciniak (Płock).

Oglądaj mecz Arka Gdynia - Pogoń Szczecin na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Arka Gdynia - Pogoń Szczecin:

Arka: Samanes, Schirtladze, Banaszewski, Jankowski (?)
Pogoń: Nunes, Drygas, Malec

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Pogoń - Arka 2:0 (Ekstraklasa, 29.07.2019)
Arka - Pogoń 1:4 (sparing, 30.06.2019)

Mecz Arka Gdynia - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w stacji nSport+. Komentuje duet Bartosz Gleń - Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00. Zapraszamy!