Mecz Arka Gdynia - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Arka Gdynia - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Punkty najlepszym prezentem pod choinkę

PKO Ekstraklasa, 20. kolejka
2018-12-21 18:00

Arka Gdynia

3

Wisła Płock

3

• W Gdyni oglądaliśmy dziś naprawdę świetne spotkanie! Do przerwy Wisła prowadziła 2:0, lecz w drugiej połowie Arka przystąpiła do odrabiania strat i wydawało się, że po trafieniu Adama Dancha i dwóch golach Michała Janoty to gospodarze skończą mecz z trzema punktami. Płocczan uratowały jednak rzuty wolne Dominika Furmana - gol i dwa dośrodkowania pomocnika sprawiły, że Wisła wywozi z Gdyni punkt. To już wszystko na dziś, za uwagę dziękuje Maciej Pietrasik.

• KONIEC MECZU! Arka Gdynia remisuje z Wisłą Płock 3:3!

• Marciniak dostał piłkę w polu karnym i chciał wycofać piłkę do jednego z kolegów, lecz akcja Arki spaliła na panewce.

• Dośrodkowanie Stefańskiego i zamieszanie w polu karnym Arki, lecz radzą sobie ostatecznie obrońcy.

• Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Cóż za mecz w Gdyni! Kolejny rzut wolny dla Wisły, kolejne dośrodkowanie Furmana, piłka po przebitce spada blisko Alana Urygi, a ten strzałem z pierwszej piłki wyrównuje stan spotkania!

• GOOOOOOOOL DLA WISŁY! ALAN URYGA!

• Po dośrodkowaniu z kornera główkował Marciniak, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

• Arka nie ma zamiaru zaprzestać ataków. Gdynianie mają kolejne rzuty rożne.

• Ostatnia zmiana w zespole Wisły. Karol Angielski zastąpił Jakuba Łukowskiego.

• Arka atakowała i przyniosło to skutek! Po wybiciu obrońcy Michał Janota otrzymał piłkę przed polem karnym i oddał piękny strzał. Deahne bez szans, Janota z drugim golem, gdynianie przegrywali 0:2, a już prowadzą!

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA ARKI! MICHAŁ JANOTA!

• Ostatnia zmiana w zespole Arki. Schodzi Rafał Siemaszko, po raz pierwszy w tym sezonie na boisku w Ekstraklasie melduje się Jan Łoś.

• Leży na boisku Igor Łasicki. Mamy przerwę w grze, do końca meczu pozostało 10 minut plus to, co doliczy arbiter.

• Strata Rasaka, po raz kolejny przed bramką rywali piłkę przejął Zarandia, lecz tym razem Gruzin zdołał oddać jedynie strzał z ostrego kąta. Łapie piłkę Daehne.

• Oskar Zawada strzelił dziś pierwszego gola w Ekstraklasie, ale już nie ma go na boisku. Zastąpił go Cezary Stefańczyk.

• Kompletnie nieudane dośrodkowanie Dominika Furmana z rzutu wolnego.

• Mocno przedłużają grę piłkarze Wisły. Wygląda na to, że chcą utrzymać w Gdyni chociaż remis.

• Arka zamknęła rywali na ich połowie. Nalepa uderzał z dystansu, będzie jeszcze kolejny korner.

• Arka powinna prowadzić! Po rykoszecie piłkę w polu karnym otrzymał Mateusz Młyński. 17-latek miał mnóstwo miejsca, lecz w świetnej sytuacji uderzył obok bramki!

• Zarandia minął Urygę na lewej stronie i miał sporo miejsca, ale niedokładnie dograł do jednego z partnerów. Po chwili rzut rożny wywalczył Marciniak.

• Sporo niedokładnych zagrań z obu stron. Widać, że piłkarze obu drużyn są już mocno zmęczeni całym sezonem.

• Kontra Wisły, Ricardinho przejął piłkę od Janoty i podał do Furmana. Ten ostatni przebiegł kilkadziesiąt metrów i uderzył na bramkę, będzie jeszcze rzut rożny.

• I już mamy remis! Michał Janota uderzył bardzo pewnie w lewy róg bramki, tuż przy słupku. Daehne rzucił się w dobrą stronę, ale na udaną interwencję nie miał szans!

• GOOOOOOOOOOOL DLA ARKI! JANOTA!

• RZUT KARNY DLA ARKI! Fatalny błąd Patryka Stępińskiego, który traci piłkę na rzecz Zarandii, a ten był faulowany przez Dźwigałę!

• Pierwsza zmiana w zespole Wisły. Schodzi z boiska Calo Oliveira, pojawia się na nim Damian Rasak.

• Michał Nalepa znów znakomicie minął jednego rywala i dograł do Zarandii, który dośrodkował w pole karne. Piłka przeszła wzdłuż bramki, gdyby któryś z graczy Arki ją przeciął, mielibyśmy remis!

• Michał Nalepa świetnie ograł Furmana, dograł na prawą stronę do Zbozienia, a ten dośrodkował w pole karne. Tam nożycami uderzał Rafał Siemaszko, lecz piłka przeszła nad poprzeczką.

• Kolejne dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego znalazło adresata. Tym razem strzał był jednak zdecydowanie zbyt lekki, aby zaskoczyć Steinborsa.

• Marciniak fauluje Calo, zagotował się tam jeszcze Michał Nalepa. Gorąco zrobiło się na boisku.

• Znakomity początek drugiej połowy dla gospodarzy! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zupełnie niepilnowany był na piątym metrze Adam Danch. Rezerwowy bez problemow wpisał się na listę strzelców, Arka wraca do gry!

• GOOOOOOOOOOL DLA ARKI! ADAM DANCH!

• Poważniejszy okazał się też uraz Adama Deji. Zamiast niego na boisku Adam Danch.

• Od razu dwie zmiany w ekipie Arki. Słabo grającego Nabila Aankoura zastępuje Mateusz Młyński.

• Znów gramy!

• Piłkarze obu drużyn wracają już na murawę, zaraz druga część meczu.

• Arka znakomicie rozpoczęła to spotkanie i naprawdę niewiele brakowało, aby gospodarze prowadzili po pierwszym kwadransie. Później dwa rzuty wolne - znakomity strzał i równie dobre dośrodkowanie Dominika Furmana - zmieniły kompletnie układ sił i nieco niespodziewanie do przerwy to Wisła prowadzi 2:0. Czy w drugiej połowie gdynianie odrobią straty? Zapraszamy na nią za niespełna kwadrans!

• Atak Arki powstrzymany, koniec pierwszej połowy!

• Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony bez większego problemu łapie Steinbors.

• Trzy minuty dłużej potrwa pierwsza połowa tego meczu.

• Calo Oliveira faulował w tej sytuacji rywala i został upomniany żółtą kartką.

• Zderzyli się teraz Adam Deja i Calo Oliveira. Mocno uderzył głową w murawę pierwszy z piłkarzy, służby medyczne na boisku.

• Luka Zarandia uderzał z lewej strony pola karnego, lecz został zablokowany. Osiem rzutów rożnych miała już Arka, żaden nie przyniósł gola dla gospodarzy.

• Blisko gola kontaktowego! Bardzo dobre dośrodkowanie Michała Nalepy z rzutu wolnego, dobrą okazję miał Adam Marciniak, lecz piłka przeleciała obok słupka.

• Fatalne wznowienie gry Daehne. Bramkarz Wisły wykopał piłkę na aut.

• Damian Szymański złapany na spalonym. Arka wciąż nie może się otrząsnąć po golach dla gości.

• Dłuższa przerwa w grze. Zdenerwowani wynikiem kibice Arki rzucili petardę w pobliże Thomasa Daehne. Bramkarz Wisły lekko ogłuszony...

• Zawada ciesząc się z premierowego trafienia w Ekstraklasie w barwach Wisły zdjął koszulkę i zarobił za to żółtą kartkę.

• Kolejny rzut wolny przyniósł bramkę dla gości! Dominik Furman tym razem dośrodkował piłkę w pole karne, a Oskar Zawada uderzył głową. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki!

• GOOOOOOOL DLA WISŁY! OSKAR ZAWADA!

• Wysoki pressing założył Ricardinho. Arka ma problemy, aby wyjść z piłką z własnej połowy.

• Mogło być 2:0! Calo Oliveira dograł piłkę do Adama Dźwigały, a ten uderzył ze skraju pola karnego, lecz przegrał pojedynek ze Steinborsem!

• 24 metry miał do bramki Dominik Furman z rzutu wolnego. Pomocnik Wisły przymierzył nad murem i piłka wylądowała w samym okienku. Steinbors bez szans, goście prowadzą w Gdyni!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA WISŁY! DOMINIK FURMAN!

• Faulowany Calo Oliveira. Będzie okazja do uderzenia z rzutu wolnego.

• Świetny przerzut Deji w kierunku Adama Marciniaka. Ten drugi dośrodkował w pole karne, ale wybił piłkę Alan Uryga. Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia.

• Steinbors łapie piłkę po dośrodkowaniu Igora Łasickiego. Ataki gospodarzy nieco ustały, teraz to Wisła jest częściej przy piłce.

• Po starciu z Zawadą leży na boisku Deja. Faulu nie było, ale gracz Arki potrzebuje czasu na dojście do siebie.

• Prostopadła piłka Szymańskiego w kierunku Zawady, ale zbyt mocne było to podanie. Na razie bezrobotny w tym meczu Pavels Steinbors.

• Jakub Łukowski faulowany na lewej stronie przez Zbozienia. Będzie okazja do dośrodkowania w pole karne Arki.

• Zbyt mocne podanie Calo Oliveiry w kierunku Damiana Szymańskiego. Od bramki zacznie Arka.

• Teraz przez chwilę utrzymała się przy piłce Wisła, lecz atak płocczan był bardzo nieudany. Na razie dużą przewagę ma Arka.

• Teraz Daehne nieco za lekko piąstkował piłkę. Adam Deja zdecydował się na uderzenie przewrotką, lecz było ono bardzo niecelne.

• Nie zdążył złapać piłki Daehne, gdy ta odbiła się od jednego z jego kolegów i Arka miała rzut rożny. Nic z niego nie wyszło, ale gospodarze utrzymali się przy piłce, a bramkarz Wisły obronił mocne uderzenie Damiana Zbozienia!

• Teraz Zarandia niecelnie dogrywał do Zbozienia. Może tego żałować, bo jego partner całkowicie zgubił obrońców.

• Świetne dośrodkowanie Michała Nalepy z rzutu rożnego, Oskar Zawada omal nie wpakował po nim piłki do własnej bramki! Znów bardzo blisko prowadzenia byli gospodarze.

• Dwójkową akcję przeprowadzili Luka Zarandia i Michał Janota. Ten drugi nie opanował piłki, ale będzie jeszcze rzut rożny dla Arki.

• Rafał Siemaszko szybko zarobił żółtą kartkę. Ostry faul napastnika Arki na Dominiku Furmanie.

• Gospodarze mogli już prowadzić! Dośrodkowanie Michała Janoty z rzutu wolnego nie było najlepsze, ale później pogubili się obrońcy Wisły i Nabil Aankour miał mnóstwo miejsca w polu karnym! Jego strzał z bliska znakomicie obronił Thomas Daehne!

• Sporo miejsca po prawej stronie boiska miał Damian Zbozień. Jego dośrodkowanie pozostawia jednak wiele do życzenia.

• Pierwszy strzał po dośrodkowaniu Dominika Furmana oddał już Oskar Zawada. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Od środka grająca w żółto-niebieskich strojach Arka. Wiślacy na biało.

• Zaczynamy!

• Spotkanie poprzedzi jeszcze minuta ciszy ku pamięci górników zmarłych w czeskim Karwinie.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na boisko przy akompaniamencie hymnu Arki.

• Która z drużyn uda się na przerwę świąteczną w lepszych nastrojach? Zaczynamy już za pięć minut, mecz w Gdyni poprowadzi Tomasz Kwiatkowski.

• Wiślacy w pięciu ostatnich meczach nie zanotowali wygranej, co też jest argumentem przemawiającym za gospodarzami. Drugi to fakt, że Wisła jest dopiero na 13 miejscu w tabeli, a ostatnią wygraną płocczanie odnieśli 10 listopada w meczu z ostatnim Zagłębiem Sosnowiec. W minionej kolejce Lotto Ekstraklasy Wisła Płock uległa swojej imienniczce z Krakowa 1:2, co też powinno być argumentem przemawiającym za Arką. Jak będzie?

• Gdynianie mają korzystny bilans spotkań z Wisłą zarówno na własnym obiekcie, jak i na wyjazdach - informuje oficjalna strona internetowa Arki. Na jedenaście meczów żółto-niebiescy tylko dwa razy zanotowali porażkę z płocka drużyną. Wisła, to ewidentnie drużyna, z którą Arce dobrze się gra. W pierwszy meczu tych drużyn w sezonie 2018/19 w Płocku Arka pewnie wygrała 3:1. Wtedy bramki dla Arki zdobyli: Aleksadyr Kolew, Maciej Jankowski i Rafał Siemaszko. Kibice nie mieliby nic przeciwko, by ten wynik piłkarze trenera Zbigniewa Smółki powtórzyli dziś w Gdyni.

• Kibicom Arki nie pozostaje nic innego jak tylko ciepło się ubrać i być razem ze swoimi piłkarzami. Ci jak zawsze będą potrzebować dopingu, by wygrać ostatni tegoroczny mecz o ligowe punkty. Tych gdynianie bardzo potrzebują, bo nie da się ukryć, że po dwóch ligowych porażkach i remisie z Górnikiem w Zabrzu jest co odrabiać. Żółto-niebiescy są w tej chwili na 9. miejscu w tabeli Lotto Ekstraklasy ze stratą czterech punktów do ósmej Pogoni Szczecin. To właśnie miejsce w górnej ósemce jest marzeniem wielu kibiców gdyńskiej drużyny. Do osiągnięcia tego celu jest jeszcze dużo czasu i zbyt wiele spotkań, by ulegać niezdrowym emocjom. Warto jednak, by jeszcze w ostatnim tegorocznym meczu i to na gdyńskim stadionie zgarnąć pełną pulę. Łatwo powiedzieć czy napisać, trudniej to zrobić. Arkowcy mają jednak na to spore szanse, bo są drużyną świadomą i waleczną, choć ostatnio zdradzającą oznaki zmęczenia sezonem.

• Witamy! W czwartkowym spotkaniu 20. kolejki Lotto Ekstraklasy Arka Gdynia podejmuje Wisłę Płock. Zapraszamy na relację na żywo z tego pojedynku.

Adam Mauks, red

Arka - Wisła Płock LIVE! Punkty najlepszym prezentem pod choinkę

Arka - Wisła Płock LIVE! Punkty najlepszym prezentem pod choinkę ©Piotr Hukało

Mecz Arka Gdynia - Wisła Płock ONLINE. Po raz ostatni zagrają również w Trójmieście. Trener żółto-niebieskich nie ukrywa, że jego zespół jest zmęczony rundą i zwieńczy ją "na oparach". Czy to wystarczy na drużynę z Mazowsza? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Arka Gdynia - Wisła Płock ONLINE

Kibicom Arki nie pozostaje nic innego jak tylko ciepło się ubrać i być razem ze swoimi piłkarzami. Ci jak zawsze będą potrzebować dopingu, by wygrać ostatni tegoroczny mecz o ligowe punkty. Tych gdynianie bardzo potrzebują, bo nie da się ukryć, że po dwóch ligowych porażkach i remisie z Górnikiem w Zabrzu jest co odrabiać.
Żółto-niebiescy są w tej chwili na 9. miejscu w tabeli Lotto Ekstraklasy ze stratą czterech punktów do ósmej Pogoni Szczecin. To właśnie miejsce w górnej ósemce jest marzeniem wielu kibiców gdyńskiej drużyny. Do osiągnięcia tego celu jest jeszcze dużo czasu i zbyt wiele spotkań, by ulegać niezdrowym emocjom. Warto jednak, by jeszcze w ostatnim tegorocznym meczu i to na gdyńskim stadionie zgarnąć pełną pulę. Łatwo powiedzieć czy napisać, trudniej to zrobić. Arkowcy mają jednak na to spore szanse, bo są drużyną świadomą i waleczną, choć ostatnio zdradzającą oznaki zmęczenia sezonem.

Arka zanim przystąpi do dzisiejszego meczu z płocką Wisłą ogłosiła, że z klubu odchodzi Adrian Klimczak, który jeszcze przed przerwą zdecydował się na przeniesienie z Gdyni do Łodzi, gdzie ma grać w ŁKS. To nie jedyny gdyński ubytek, bo wcześniej rozstał się z Arką Ukrainiec Andrij Bogdanow. Te odejścia miały związek z przyjściem do gdyńskiego klubu dwóch piłkarzy: Urugwajczyka Agustino Barana i Meksykanina Rogelio Chaveza. Wczoraj kontrakt z Arką podpisał też pomocnik Maksymilian Banaszewski, który ostatnio grał w I-ligowej Stali Mielec.

Oglądaj mecz Arka Gdynia - Wisła Płock na żywo online w Player.pl >>>

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Arka Gdynia - Wisła Płock?

Nie zagrają:

Arka Gdynia: Aleksandar Kolew (kontuzja)
Wisła Płock: Mateusz Szwoch (kontuzja), Giorrgi Merebaszwili (pauza za kartki)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Arka - Wisła 0:0 (sparing, 07.09.2018)
Wisła - Arka 1:3 (Ekstraklasa, 18.08.2018)
Wisła - Arka 2:2 (sparing, 03.02.2018)

Mecz Arka Gdynia - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji Canal+ Sport Online oraz na stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00.