Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w...

Arka Gdynia

3

Zagłębie Lubin

2

• Koniec meczu! Kibice w Gdyni zobaczyli znakomite spotkanie. Arka Gdynia grała ofensywną i efektowną piłkę i choć los nie sprzyjał jej przez cały mecz, wygrała z Zagłębiem Lubin 3:2.

• Ostatnia akcja meczu zmarnowana niecelnym podaniem. 20 sekund do końca. Tu już nie ma prawa nic się wydarzyć.

• Martin Sevela również z kartką. Za dyskusję z arbitrem.

• Zawada przesadza z grą na czas. Przeszkadza rywalom w rozpoczęciu gry i słusznie ogląda kartkę.

• Marciniak i Tosik ukarani.

• Chwila brzydkiej gry. Po kartce dla zawodnika Arki i Zagłębia.

• Sześć minut doliczonych do drugiej połowy spotkania.

• Antonik zmarnował kontratak, gubiąc piłkę między nogami.

• Druga zmiana w Arce. Antonik zastąpił dobrze dysponowanego dziś Młyńskiego.

• Teraz Pakulski zmienił Drazicia.

• Zmiana również w zespole Zagłębia. Szysz w miejsce Żivca.

• Marcus da Silva w miejsce Serrarensa.

• Arbiter każe grać dalej.

• Goście sygnalizują zagranie ręką w polu karnym Arki. Kolejny rzut karny?

• Alan Czerwiński wylatuje z boiska! Obrońca faulował Młyńskiego będąc ostatnim zawodnikiem przed bramkarzem. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka.

• Kolejny już faul Zbozienia, kartka.

• Młyński otrzymał dalekie podanie z głębi pola, dwukrotnie nawinął rywala i płasko dośrodkował w pole karne. Jankowski pewnie wykończył zagranie młodzieżowca, uderzając w prawe okienko bramki Hładuna.

• GOOOOOOOL! MACIEJ JANKOWSKI!

• To mogło być 3:2 dla Zagłębia! Kontratak gości, przewaga liczebna, podanie do ustawionego na skraju pola karnego Bohara. Słoweniec uderzył na dalszy słupek, futbolówka odbiła się od słupka, a Sasa Żivec nie trafił z kilku metrów tej dobitki.

• Aut w środkowej strefie, piłkarze Zagłębia zagrali między sobą kilka prostych podań, na sam koniec Drazić wypuścił sobie futbolówkę 25 metrów przed bramką i znakomitym strzałem pokonał Staniszewskiego!

• Co za roller coaster! Arka przed chwilą cieszyła się z trzeciego gola, ale sędzia go nie uznał. Minęły dwie minuty i już mamy remis!

• GOOOOOOOL! DEJAN DRAZIĆ!

• Gol nieuznany! Jończy BYŁ faulowany i sędzia cofnął ładne trafienie.

• Sytuacja jest jeszcze sprawdzana na VAR. Wcześniej przed strzałem Zawada miał faulować Jończego.

• Co tu się wydarzyło? Maciej Jankowski zgrał piłkę klatką do Zawady, zawodnik Arki uderzył prosto w leżącego na murawie Jończego. Dobitka i piłka odbiła się od Poręby i wpadła do siatki.

• Drazić wdał się w drybling, ale nie zrobił już tego tak efektywnie, jak w pierwszej połowie.

• Arka dłużej utrzymuje się przy piłce, pachnie bliżej golem dla gospodarzy, niż gości.

• Kilka uderzeń na bramkę Zagłębia, ale nie ma bramki! Dobrze interweniują obrońcy.

• Serrarens przerwał akcję gospodarzy, bo pomógł sobie ręką przy przyjęciu piłki.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Osiem goli Białka w tym sezonie. Zaczął dopiero w listopadzie!

• Seria niedokładnie zablokowanych zagrań po stronie arkowców, zagranie do Starzyńskiego, ten dobiegł do linii końcowej w asyście obrońcy i w ciemno zagrał w światło bramki. Był tam Białek, którego pierwsze uderzenie zostało zablokowane, ale drugie już nie! Zagłębie łapie kontakt.

• GOOOOOOL! BARTOSZ BIAŁEK!

• Cztery minuty doliczył arbiter.

• Przed wznowieniem gry mieliśmy chwilę przerwy, bo sędziowie na VAR sprawdzali, czy nie było spalonego przy golu. Paweł Raczkowski wskazuje na środek boiska, bramka zdobyta prawidłowo.

• Prosta strata Jończego, Nalepa zagrał na prawe skrzydło do Serrarensa, który płasko dośrodkował do wbiegającego Jankowskiego. Napastnik z najbliższej odległości pokonał Hładuna. Piękna akcja gospodarzy.

• GOOOOOOL! MACIEJ JANKOWSKI!

• Leży na murawie Białek. Ucierpiał w starciu z dwoma zawodnikami Arki.

• Drazić znakomicie przedryblował z piłką kilku rywali, przebiegł ponad 40 metrów. Zagrał do Żivca, który miękko wrzucił do Starzyńskiego. Kapitan Miedziowych nieznacznie się pomylił!

• Dośrodkowanie Starzyńskiego, uderzenie Poręby, potem piłka trafia na głowę Jończego i był to strzał niecelny.

• Serrarens postawił stempel na stopie rywala i mamy za to kartkę.

• Bohar szukał w polu karnym Żivca, ale obaj zostali podwojeni i z akcji nici.

• Goście w ataku pozycyjnym, kilkanaście podań na połowie rywali, ale żadne z nich nie jest skierowane do przodu, tylko wszerz.

• Miękkie dośrodkowanie, urwał się rywalowi Białek, ale niecelnie uderzył wolejem.

• Żivec opanował piłkę na lewej stronie, ale nie czekał na to, co zrobi Marciniak i tym samym obrońca Arki skasował akcję w zarodku.

• Starzyński ograł dwóch rywali, rozpoczął kontrę swojego zespołu, ale fatalnie zagrał do boku Bohar.

• Nalepa uderzył w swoje lewo, Hładun rzucił się w drugą stronę. Może być dziś ciekawie w Gdyni.

• GOL! MICHAŁ NALEPA!

• Kartka dla Czerwińskiego za to przewinienie. Czwarta w tym sezonie.

• Jest rzut karny! Czerwiński zablokował strzał ręką!

• Uderzenie Serrarensa i piłkarze Arki sygnalizują zagranie ręką w polu karnym!

• Prostopadłe zagranie Żivca do Białka, napastnik niemal dotarł do futbolówki, ale w ostatniej chwili spod nóg wybił mu ją Marić.

• Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, za lekkie wybicie i uderzenie wolejem Zawady! Obok bramki.

• Dużo fauli ze strony Arki. Piłkarze chcą chyba pozbawić myśli rywali o efektownej grze w tym meczu.

• Czerwiński nie przebił się na skrzydle, zabrał mu piłkę Młyński, ale Arka nie utrzymała się długo przy piłce. Szybka strata i znów Zagłębie ma inicjatywę.

• Zbozień zablokował strzał Bohara, mamy już czwarty rzut rożny dla gości.

• Seria dośrodkowań w pole karne. Filip Starzyński nie może znaleźć wysokim podaniem żadnego z kolegów.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zagłębie Lubin raczej nie musi obawiać się o swój udział w Ekstraklasie w następnym sezonie. Miedziowi mają aż 11 punktów przewagi nad strefą spadkową, co w sześć kolejek jest raczej niemożliwe do stracenia.

• Mecz będą mogli obejrzeć kibice, ale na obiekt przy ul. Olimpijskiej wejdzie ich nie więcej niż 25 procent pojemności stadionu, czyli 2492 osoby.

• Arka ma pięć punktów straty do 13. ostatniego bezpiecznego miejsca w tabeli PKO Ekstraklasy, które dziś zajmuje Wisła Kraków. Gdynianie muszą mecz z Zagłębiem wygrać, jeśli nadal myślą o utrzymaniu się. "Miedziowi" z Lubina zajmują raczej bezpieczne 11. miejsce, ale do Gdyni na wycieczkę nie przyjadą.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Arka Gdynia - Zagłębie Lubin!

Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Lubin ONLINE. We wtorek w Gdyni żółto-niebiescy zagrają mecz o życie z Zagłębiem Lubin. Początek arcyważnego spotkania dla Arki o godz. 18. Relacja na żywo z meczu Arka - Zagłębie live w GOL24.pl.

Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Lubin ONLINE

Po sobotnim meczu z Wisłą Płock sytuacja kadrowa Arki stała się fatalna. Jeśli kontuzje Mateusza Młyńskiego i Adama Dancha wykluczą ich z udziału w zaplanowanym na wtorek spotkaniu z Zagłębiem Lubin, to będzie już można mówić o prawdziwym szpitalu w Gdyni. Ireneuszowi Mamrotowi nie ułatwi zestawienia składu na mecz z "Miedziowymi" także czwarta, żółta kartka w sezonie, jaką obejrzał w Płocku Jakub Wawszczyk.

Arka ma pięć punktów starty do 13. ostatniego bezpiecznego miejsca w tabeli PKO Ekstraklasy, które dziś zajmuje Wisła Kraków. Gdynianie muszą mecz z Zagłębiem wygrać, jeśli nadal myślą o utrzymaniu się. "Miedziowi" z Lubina zajmują raczej bezpieczne 11. miejsce, ale do Gdyni na wycieczkę nie przyjadą.

Mecz będą mogli obejrzeć kibice, ale na obiekt przy ul. Olimpijskiej wejdzie ich nie więcej niż 25 procent pojemności stadionu, czyli 2492 osoby. Bilety są do kupienia na stronie: arka.gdynia.pl. Pierwszeństwo w ich kupnie mają posiadacze karnetów.

Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 17:40 w Canal+ Premium i Canal+ Sport 3. Bezpośrednią transmisję z meczu Arka Gdynia - Zagłębie Lubin na żywo przeprowadzą stacje Canal+ Premium i Canal+ Sport 3. Mecz online dostępny również na platformach nc+ GO i CANAL+ telewizja przez internet. Spotkanie komentować będą Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda.

18:00 mecz Arka Gdynia - Zagłębie Lubin live