Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 7. kolejka
2018-09-01 15:30

Arka Gdynia

2

Zagłębie Sosnowiec

2

• Oba zespoły mogły zakończyć to spotkanie jako zwycięzcy! Argumenty były, tylko zabrakło tej ostatniej akcji, wykończenia, które pozwoliłoby cieszyć się dzisiaj z trzech punktów!

• Koniec! Arbiter główny gwiżdże po raz ostatni!

• Junior Torunarigha dopiero co pojawił się na murawie, a już zostaje ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Vamara Sanogo schodzi, a wchodzi Junior Torunarigha.

• Jak to nie wpadło! Michał Janota podał do Jankowskiego, który miał przed sobą tylko i wyłącznie Kudłę! Pomylił się jednak nie znacznie, a piłka musnęła nawet słupek bramki gości!

• Cristovao ułożył sobie futbolówkę na prawej nodze, a później oddał mocno niecelny strzał.

• Luka Zarandia zdobywa bramkę, po swoim świetnym rajdzie przez całe boisko! Sędzia jednak nie uznaje bramki bo wcześniej Gruzin sfaulował swojego rywala!

• Zablokowany strzał Sanogo! Gdyby nie ofiarna interwencja stopera Arki to byłoby groźnie!

• Alexandre Cristovao wchodzi w miejsce Zarko Udovicicia.

• Bardzo mocne uderzenie Bohdanova, ale świetnie broni Dawid Kudła.

• Adam Danch zmienia Frederika Helstrupa, który nie da rady kontynuować gry.

• Frederik Helstrup bardzo mocno ucierpiał przy jednym ze starć. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Pierwsza zmiana awizowana przez Dariusza Dudka. Tomasz Nowak schodzi z murawy, a melduje się na niej Arkadiusz Jędrych.

• Co to była za akcja! Cios za cios! Każda kolejna bramka jest coraz piękniejsza! Zagłębie w bardzo podobny sposób co ich rywale, rozegrali akcję bez przyjęcia, a Szymon Pawłowski bardzo mocny strzałem z 16 metra pokonuje Steinborsa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybka odpowiedź gości! Szymon Pawłowski wpisuje się na listę strzelców!

• Piłkarze Zbigniewa Smółki w znakomity sposób rozegrali piłkę, wymieniając kilka podań bez przyjęcia, a cała akcję zamknął Zarandia!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Luka Zarandia strzela po pięknej akcji swojej drużyny!

• Kolejna zmiana w Arce. Aleksandar Kolev zmieniony przez Macieja Jankowskiego.

• Bardzo mocne uderzenie Zarandii, ale Dawid Kudła broni bardzo pewnie!

• Rafał Siemaszko wchodzi na murawę w miejsce Roberta Sulewskiego.

• Tomasz Nowak ukarany żółtą kartką.

• Powinno być 2:1 dla Zagłębia! Pawłowski znakomicie obsłużył Wrzesińskiego, który uderzył na bramkę. Steinbors odbił piłkę, a Sanogo i Udovicić mieli przed sobą pustą bramkę! Szkoda tylko, że przeszkodzili sobie nawzajem...

• Piotr Polczak ogląda żółtą kartkę.

• Michał Janota chciał zaskoczyć Kudłę strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka trafia jednak w Polczaka.

• Sulewski świetnie urywał się prawym skrzydłem i został sfaulowany przez rywala. Będzie groźna okazja dla Arki.

• Michał Janota zakręcił rywalami pod polem karnym Zagłębia, ale jego strzał pozostawił wiele do życzenia

• Czas na drugie 45 minut!

• Bardzo dobry mecz oglądamy dzisiaj w Gdyni. Obie drużyny napierają swoich rywali i widać zaangażowanie w każdej kolejnej akcji!

• Koniec pierwszej połowy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pewny strzał Vamary Sanogo! Bez szans bramkarz Arki!

• Luka Marić ukarany żółta kartką! Obrońca Arki zagrał ręką w polu karnym!

• Rzut karny dla Zagłębia!

• 3 minuty doliczone do pierwszej części tego meczu!

• Żarko Udovicić dobrze dogrywa w pole karne rywala, tylko że Steinbors zdołał wyłapać te dośrodkowanie.

• Michał Janota w cudowny sposób obsłużył Kolewa, który wyszedł sam na sam z Kudła. Tym razem góra był bramkarz Zagłębia!

• Vamara Sanogo przerwał kontratak Arki i został ukarany żółtą kartką.

• Co to był za strzał! Michał Janota jednym prostym zwodem minął rywala, a później huknął bez zastanowienia, trafiając w samo okienko bramki Kudły! Brawo!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cudowne trafienie Michała Janoty!

• Luka Zarandia w znakomity sposób minął kilku rywali, ale później próbował oszukać sędziego przewracając się w polu karnym i został ukarany żółtą kartką.

• Jak to możliwe, że goście jeszcze nie prowadzą! Szymon Pawłowski podał wręcz idealnie do Żarko Udovicicia, który dograł swoim kolegom na pustą bramkę! Wszyscy trzej gracze Zagłębie minęli się jednak z piłką i Arka odzyskała piłkę!

• Żarko Udovicić oddał bardzo dobry strzał! Zabrakło naprawdę niewiele!

• Michał Janota jako pierwszy trafia do notesu sędziego. Zostaje ukarany żółtą kartką!

• Bardzo groźna okazja Vamary Sanogo! Wypożyczony z Legii piłkarz świetnie urwał się defensorom Arki, a później oddał mocny strzał na bramkę! Ostatecznie górą był Pavels Steinbors!

• Piotr Polczak pewnie interweniuje, wybijając dośrodkowanie Sulewskiego

• Bohdanov zdecydował się na strzał z dystansu. Tym razem Kudła broni bez problemów.

• Vamara Sanogo miał piłkę przygotowaną do strzału, jednak.... nie trafił w piłkę.

• Bardzo dobre podanie do Kolewa, który piętą próbował wyłożyć piłkę kolegom, tylko że na posterunku był Cichocki.

• Bramka anulowana! Po konsultacji z wozem VAR sędzia odwołuje bramkę! Helstrup był na spalonym!

• Fatalny błąd Dawida Kudły! Najpierw minął się z lecącą piłką, a później po strzale Bohdanova przeleciała mu przez ręce i wpadła do bramki!

• Krzysztof Jakubik użył gwizdka po raz pierwszy!

• Kibice głośno odśpiewują hymn Arki, a piłkarze opuszczają tunel!

• Trenerzy obu zespołów spotkali się w poprzednim sezonie, ale o klasę niżej. Dariusz Dudek był oczywiście trenerem Zagłębia, natomiast Zbigniew Smółka prowadził wtedy Stal Mielec, z którą do końca walczył o awans do Ekstraklasy.

• Oba zespoły znajdują się w bardzo podobnej sytuacji. Na swoim koncie mają tylko jedno zwycięstwo, ale Arka ma o dwa oczka więcej.

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski, jednocześnie zapraszając na relację LIVE ze spotkania Arki Gdynia i Zagłębia Sosnowiec!

Szymon Szadurski, JCZ

Arka - Zagłębie LIVE! Gdynianie z planem budowy twierdzy

Arka - Zagłębie LIVE! Gdynianie z planem budowy twierdzy ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Sobotę z Lotto Ekstraklasą rozpoczniemy w Gdyni. W ramach 7. kolejki Arka zmierzy się z beniaminkiem, który w poniedziałek potrafił zremisować ze Śląskiem Wrocław 3:3. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:30.

Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Arka przystępuje do tego boju po dwóch kolejnych wyjazdach, w trakcie których wygrała z Wisłą Płock i uległa kieleckiej Koronie. Żółto-niebiescy pokazali w tych spotkaniach zupełnie różne oblicza.
W Płocku zagrali dobrze i pewnie pokonali „Nafciarzy”. Tydzień później w Kielcach po słabym meczu ulegli jednak 1:2 Koronie, a i tak był to ze strony gospodarzy najniższy wymiar kary. Piłkarze i trener przeprosili już kibiców za ten kiepskiej jakości występ i obiecali poprawę.

- Gramy u siebie i nie wyobrażam sobie, abyśmy mogli nie wygrać - powiedział o starciu z Zagłębiem Damian Zbozień, jeden z nielicznych, jasnych punktów Arki w meczu z Koroną. - Powinniśmy zbudować twierdzę w Gdyni, tak, aby nikt od nas nie wywoził punktów. Możemy to zrobić.

Jak dotychczas w tym sezonie Arka punktuje u siebie mizernie, gdyż przegrała z Jagiellonią Białystok i zremisowała z Górnikiem Zabrze. Jeśli rzeczywiście gdynianie zamierzają wcielić w życie plan odbudowania twierdzy przy ul. Olimpijskiej, to Zagłębie jest idealnym kandydatem do rozpoczęcia jego realizowania.

Oglądaj mecz Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec na żywo online w Player.pl >>>

Ekipa z Sosnowca jest zespołem bez wielu znanych nazwisk. Przed sezonem wskazywana była przez bukmacherów jako główny kandydat do spadku. Jak na razie w sześciu kolejkach zdołała uciułać mizerny dorobek czterech punktów. Zagłębiu udała się w tym sezonie niebywała sztuka, a mianowicie podopieczni Dariusza Dudka, brata dużo sławniejszego Jerzego, zdołali przegrać na wyjeździe z Legią Warszawa.

Bardzo niepewnie gra ponadto obrona sobotnich gości Arki. Zagłębie straciło już 13 goli, najwięcej w lidze, a jego defensorzy Piotr Polczak i Arkadiusz Jędrych sprokurowali aż trzy rzuty karne dla rywali. Z drugiej strony zespół z Górnego Śląska jest dość skuteczny, mając w dorobku dziewięć bramek. Obrońcy Arki uważać będą musieli z pewnością na Vamarę Sanogo i Konrada Wrzesińskiego, którzy po trzy razy trafiali już w tym sezonie do siatki. Pierwszy z nich był w zeszłym sezonie bliski przenosin do Gdyni. Pojawił się nawet nad morzem, ale do transferu ostatecznie nie doszło. Z kolei podstawowym zawodnikiem Zagłębia w ubiegłym sezonie był rezerwowy dziś w Arce Robert Sulewski.

Piłkarze z Gdyni mimo przeciętnego początku sezonu podtrzymują słowa, że walczą o pierwszą, ligową ósemkę. Skoro tak, z rywalami pokroju Zagłębia Sosnowiec bezwzględnie należy u siebie zwyciężać. Tym bardziej, że z gdyńskiej ekipy nie napływają informacje o poważniejszych urazach, więc trener Zbigniew Smółka będzie mógł wystawić najsilniejszy skład.

Kto wygra mecz Lotto Ekstraklasy: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec?

Nie zagrają:

Arka: - - -
Zagłębie: Martin Pribula (kontuzja)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Arka - Zagłębie 2:2 (1 liga, 11.03.2016)
Zagłębie - Arka 4:2 (1 liga, 22.08.2015)
Zagłębie - Arka 1:2 (1 liga, 19.04.2015)

Mecz Arka Gdynia - Zagłębie SosnowiecTRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje Canal+ Sport i nSport+. Komentuje duet Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda. Reporterami z murawy będą zaś Tomasz Lipiński i Żelisław Żyżyński. W internecie mecz dostępny na stronie ncplusgo.pl oraz w aplikacji Canal+Sport Online. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 15:30.