Mecz Arsenal Londyn - FC Liverpool ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Arsenal Londyn - FC Liverpool ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga angielska, 19. kolejka
2017-12-22 20:45

Arsenal Londyn

3

Liverpool FC

3

• Podział punktów nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn, ale poziom spotkania musiał zadowolić wszystkich widzów, to była kapitalna promocja futbolu! Kolejne piłkarskie spektakle - już jutro! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na nasze kolejne relacje NA ŻYWO!

• Koniec meczu!

• Z pierwszej piłki uderzał Oezil, ale nie trafił w bramkę.

• Obrońcy poradzili sobie z dośrodkowaniem Milnera i Arsenal ruszał z kontratakiem, który faulem przerwał Lovren.

• Prawym skrzydłem biegł Emre Can, lecz jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Korner dla gości.

• Wydawało się, że to dośrodkowanie Oezila było bardzo nieudane, ale opadająca z wysoka piłka nieomal wpadła za kołnierz Mignoleta! Belg wybija piłkę na rzut rożny!

• Sędzia doliczył 4 minuty.

• Ostatnia zmiana w meczu. Schodzi Alexis Sanchez, a wchodzi Theo Walcott.

• Kolejna szansa dla gości! Wijnaldum wyprowadził kontratak, ale nie zdecydował się na strzał, ale podawał w polu karnym do Salaha, który źle przyjął piłkę, przez co doskoczyli do niego obrońcy. Egipcjanin zdołał jeszcze oddać groźny strzał, ale trafił tylko w boczną siatkę!

• Milner za mocno podawał do Salaha, przez co do piłki doszedł Maitland-Niles, który nabił Egipcjanina. Od bramki zaczyna Cech.

• Oxaide-Chamberlain dośrodkowywał z narożnika boiska, ale Petr Cech nie miał problemów ze złapaniem futbolówki.

• Ostatnia zmiana w Liverpoolu. Schodzi Coutinho, wchodzi Oxlaide-Chamberlain.

• Sprytny strzał po ziemi oddał z narożnika pola karnego Alexis Sanchez, ale Mignolet pewnie złapał piłkę.

• Emre Can wyprowadzał kontratak Liverpoolu, zagrał na prawo do Salaha, który następnie odgrywał z powrotem do Niemca w polu karnym, ale Can nie zdołał oddać strzału dzięki dobrej interwencji stopera Arsenalu!

• Zmiana w Liverpoolu. Wijnaldum w miejsce Sadio Mane.

• Druga zmiana w szeregach Arsenalu. Arsene Wenger wpuszcza na boisko Danny'ego Welbecka, a schodzi Alex Iwobi.

• Bellerin uderzał z ostrego kąta, ale Mignolet zdołał odbić strzał!

• Z prawej strony szarżował Mane, ale został zatrzymany czysto przez Maitland-Nilesa.

• Sanchez podawał z lewego skrzydła do wbiegającego w pole karne Bellerina, ale Hiszpan pomagał sobie ręką.

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał Coutinho, a głową uderzał Can, ale Cech spokojnie łapie piłkę.

• Zablokowane dośrodkowanie Milnera z prawego skrzydła.

• REMIS! Can zagrywa prostopadle do Firmino ustawionego na granicy pola karnego, Brazylijczyk oddał mocny strzał, a Cech odbił piłkę, która wysokim lobem jednak wpada do bramki!

• I już akcja przeniosła się na drugą stronę! Kontratakował Mane, ale został zatrzymany, The Reds mają tylko aut.

• Kolejna świetna akcja Arsenalu! Z prawej strony płasko dogrywał Bellerin i gdyby nie interwencja Klavana, który wybił piłkę sprzed nosa Lacazette'a, byłoby bardzo groźnie!

• Mignolet interweniuje bardzo daleko od bramki, ale nie popełnił błędu - przyjął piłkę, zszedł z nią do linii bocznej i zaadresował do napastników.

• Z prawej strony dośrodkowywał Mane, piłka dotarła do Salaha w polu karnym, ale podanie było za mocne, przez co Egipcjanin nie był w stanie przyjąć piłki, ani dokładnie przymierzyć i akcję przerywają obrońcy Arsenalu.

• Lacazette zablokowany pod polem karnym Liverpoolu

• Z lewego skrzydła Salah kapitalnie przerzucił piłkę w pole karne do niepilnowanego Sadio Mane, który oddał strzał z powietrza, jednak trafił prosto w Cecha!

• Co za mecz, Arsenal wychodzi na prowadzenie! Kanonierzy przeprowadzili kapitalną akcję w polu karnym Liverpoolu, wreszcie piłkę dostał Mesut Oezil który niepilnowany w polu bramkowym świetnie podciął piłkę nad interweniującym Mignoletem!

• Żółtą kartkę otrzymuje Alex Iwobi.

• REMIS! Granit Xhaka huknął z dystansu pod poprzeczkę bramki Mignoleta!

• GOL! Błyskawiczna odpowiedź Arsenalu! Świetna akcja Arsenalu w środku pola, piłka trafiła na prawe skrzydło do Bellerina, który dośrodkował prosto na głowę Alexisa, który z bliskiej odległości umieszcza piłkę w bramce!

• GOL DLA LIVERPOOLU, świetna kontra! Świetna kontra Liverpoolu! Firmino dostrzegł przed polem karnym Salaha, ten ograł obrońcę i oddał techniczny strzał. Piłka odbija się od nóg obrońcy i wpada do bramki tuż przy słupku!

• Arsenal rozpoczął drugą połowę.

• Wracamy na Emirates Stadium. Arsenal rozpocznie drugą połowę z jedną zmianą. Skhodran Mustafi pojawia się w miejsce Nacho Monreala.

• Zapraszamy na przerwę, za chwilę wrócimy na Emirates Stadium.

• Arsenal był w pierwszej połowie nieco częściej przy piłce, ale w żaden sposób nie przełożyło się to na liczbę stworzonych sytuacji. Gospodarze nie oddali żadnego celnego strzału i tylko dużej ilości szczęścia oraz nonszalancji graczy Juergena Kloppa zawdzięczają to, że przegrywają tylko jedną bramką.

• Koniec pierwszej połowy.

• Oezil próbował wyłożyć piłkę, zagrywając ją wzdłuż pola karnego, ale Lovren wybija piłkę.

• Pierwsza połowa została przedłużona o 3 minuty.

• W polu karnym głową uderzał Lacazette, ale został zablokowany.

• Jak to nie wpadło?! Błąd popełnił Koscielny, który sprezentował piłkę wychodzącemu sam na sam Salahowi, jego strzał został obroniony przez Cecha, a efektownymi nożycami próbował dobijać Mane, ale uderzył tuż ponad bramką!

• Wilshere w polu karnym świetnie dostrzegł Lacazette'a, ale Francuz został zablokowany przez Lovrena, który wybił mu piłkę!

• Niedokładna wrzutka Salaha z prawego skrzydła, piłka ląduje w rękawicach Cecha.

• Coutinho walczył o piłkę w polu karnym Arsenalu, ale wypuścił ją sobie za daleko, przez co Cech mógł ją złapać.

• Mesut Oezil uderzał z rzutu wolnego, ale piłka zahaczyła o mur i gospodarze mają rzut rożny.

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Coutinho, do piłki doszedł Lovren, ale nie wiadomo, czy Chorwat strzelał czy podawał, bo czegokolwiek nie planował - nie trafił czysto w piłkę i ta wyszła poza boisko.

• Monreal potrzebował pomocy fizjoterapeuty, ale wygląda na to, że będzie kontynuować grę.

• Ależ strzał Firmino! Brazylijczyk ograł w polu karnym Bellerina i prawną nogą celował w okienko bramki Cecha ale chybił dosłownie o centymetry!

• Mane szczęśliwie dostał piłkę na obrzeżach pola karnego Arsenalu i zdecydował się na strzał, ale Cech nie miał problemów ze złapaniem uderzonej piłki.

• Lacazette uderzał w polu karnym, ale został zablokowany przez Milnera.

• Lacazette wywalczył rzut rożny.

• GOL DLA LIVERPOOLU! Z prawej strony dośrodkowywał Salah, piłka odbija się od nogi Koscielnego i nabrała doskonałej wysokości, aby z najbliższej odległości Coutinho mógł głową pokonać Petra Cecha!

• Iwobi za mocno dośrodkowywał z prawej strony pola karnego i piłka wychodzi na aut.

• Kolejny strzał głową Firmino, tuż obok prawego słupka bramki Petra Cecha!

• Lacazette ładnie odgrywał w polu karnym piętą do Alexisa, ale ten nie zdołał oddać strzału, bo piłkę spod nóg zabrał mu Mignolet!

• Firmino uderza głową po dośrodkowaniu Robertsona z lewego skrzydła, ale Petr Cech odbija piłkę na rzut rożny!

• Lovren spokojnie przejmuje podanie Oezila do Lacazette'a.

• Cech pewnie łapie piłkę dośrodkowywaną z lewej strony boiska.

• Xhaka niedokładnie przerzuca piłkę z skrzydła na skrzydło. Prosta strata Arsenalu.

• Koscielny stracił piłkę w środku pola i Liverpool ruszył z kontratakiem, który jednak na skrzydle przerwał Bellerin.

• Bardzo ładną akcję na prawym skrzydle przeprowadzili Salah z Coutinho, a strzałem wykańczał ją Brazylijczyk. Uderzenie było jednak niecelne.

• Mamy pierwszą, wymuszoną zmianę w szeregach Liverpoolu. James Milner zmienia Jordana Hendersona, który już przed chwilą opuścił boisko utykając.

• Petr Cech łapie strzał Firmino.

• Problemy ze zdrowiem ma Jordan Henderson, który leży na boisku. Do wejścia na plac gry przygotowuje się już James Milner.

• Lacazette nie miał szans dobiec do długiego podania z linii obrony, Mignolet łapie piłkę.

• Z narożnika dośrodkowywał Coutinho, ale Petr Cech bez problemów łapie piłkę.

• Salah wywalczył rzut rożny dla gości.

• Bellerin na prawym skrzydle wywalczył korner dla Arsenalu.

• Zablokowany strzał Alexisa zza pola karnego. Po chwili piłkę uderzał Xhaka, ale słabo i po ziemi, przez co i on został zablokowany.

• Lovren w środku boiska zatrzymuje kontratak Arsenalu.

• Wysokim pressingiem atakuje Arsenal, dzięki czemu przejął piłkę w środku boiska.

• Liverpool rozpoczął mecz!

• Piłkarze wyszli już na murawę Emirates Stadium.

• Obie drużyny wygrały w poprzedniej serii gier - Arsenal okazał się lepszy od Newcastle (1:0), a Liverpool na wyjeździe rozbił Bournemouth aż 4:0.

• Dzisiejsi rywale sąsiadują w tabeli - Liverpool jest 4, a Arsenal 5. Obie drużyny tracą jednak bardzo duży dystans do lidera z niebieskiej części Manchesteru - prawie 20 punktów.

• Dobry wieczór, Święta za pasem, ale Premier League nie zwalnia tempa! Jesteśmy dokładnie na półmetku rozgrywek, a hitem 19. kolejki jest dzisiejszy mecz Arsenalu z Liverpoolem! Na relację NA ŻYWO z tego spotkania zaprasza Bartłomiej Krawczyk!

JCZ

Arsenal – Liverpool LIVE!

Arsenal – Liverpool LIVE! ©AFP/East News

Mecz Arsenal Londyn – FC Liverpool ONLINE. 19. kolejka Premier League rozpocznie się od mocnego uderzenia. Na Emirates Stadium "Kanonierzy" zagrają z "The Reds", którzy mają od nich o jeden punkt więcej i passę trzech zwycięstw w trzech ostatnich bezpośrednich meczach. Początek o 20:45, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Arsenal Londyn – FC Liverpool ONLINE

- Liverpool dobrze sobie radzi w ostatnim czasie, jest mocny w ofensywie. Aby osiągnąć korzystny wynik przeciwko temu zespołowi, należy zaprezentować się na wysokim poziomie w grze obronnej.
Najważniejsze dla mnie jest to, by wszystkie pomysły przekuć w pozytywny występ zespołu. Jesteśmy mocni u siebie i liczę, że będziemy dyktować warunki gry – przyznaje otwarcie trener Arsenalu, Arsene Wenger.

Komplementów nie brakuje także pod adresem jego drużyny ze strony szkoleniowca Liverpoolu, Juergena Kloppa: - Arsenal to kompletny zespół – mówi Niemiec i dodaje: - Oni są w stanie zrobić na boisku dosłownie wszystko. W trakcie meczu potrafią zmieniać styl gry. W spotkaniach z nami często grali długie piłki. Być może przed piątkowym spotkaniem dokonają kilku zmian w taktyce. To silna i kreatywna drużyna. Z jednej strony, będziemy musieli bronić się przed nimi tak dobrze, jak tylko potrafimy. Z drugiej strony, jeżeli rywale zostawią nam trochę przestrzeni na boisku, musimy to wykorzystać.

Liga angielska: Kto wygra mecz Arsenal - Liverpool?

Przypuszczalne składy:

Arsenal: Cech - Mustafi, Koscielny, Monreal - Bellerin, Xhaka, Wilshere, Kolasinac (Iwobi?) - Ozil, Sanchez, Lacazette.

Liverpool: Mignolet - Gomez, Lovren, Klavan, Milner - Henderson, Wijnaldum - Salah, Firmino, Coutinho - Mane.

Nie zagrają:

Arsenal: Cazorla, Ramsey, Giroud
Liverpool: Clyne, Moreno, Matip (?), Sturridge (?)

Forma w ostatnich meczach:

Arsenal:
Arsenal – West Ham 1:0 (Puchar Ligi Angielskiej, 19.12.2017)
Arsenal – Newcastle 1:0 (liga angielska, 16.12.2017)
West Ham – Arsenal 0:0 (liga angielska, 13.12.2017)

Liverpool:
Bournemouth – Liverpool 0:4 (liga angielska, 17.12.2017)
Liverpool – West Brom 0:0 (liga angielska, 13.12.2017)
Liverpool – Everton 1:1 (liga angielska, 10.12.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Liverpool – Arsenal 4:0 (liga angielska, 27.08.2017)
Liverpool – Arsenal 3:1 (liga angielska, 04.03.2017)
Arsenal – Liverpool 3:4 (liga angielska, 14.08.2016)

Mecz Arsenal Londyn – FC Liverpool TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny na stronie ncplusgo.pl. Komentują Marcin Rosłoń i Rafał Nahorny. Relacja LIVE od 20:45 w GOL24.