Mecz AS Monaco - Besiktas Stambuł ONLINE. Gdzie oglądać?...

Mecz AS Monaco - Besiktas Stambuł ONLINE. Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

AS Monaco

1

Besiktas Stambuł

2

• Koniec meczu! AS Monaco przegrywa z Besiktasem, mimo że piłkarze z Księstwa prowadzili po golu Radamela Falcao. Dwa trafienia Cenka Tosuna odwróciły losy spotkania. Dzięki temu mistrz Turcji jest liderem grupy B z 9 punktami, stawkę zamyka Kamil Glik i spółka.

• Ciekawa kontra gości mogła "dobić" rywala. Ryan Babel posyła crossowe podanie na prawe skrzydło do Ricardo Quaresmy. Ten chciał indywidualnie zakończyć akcję strzałem. Posłał piłkę 2 metry obok lewego, dalszego słupka.

• Gary Medel na ofsajdzie.

• Ricardo Quaresma w prosty sposób stracił piłkę przed polem karnym ASM. Ale "ukradł" kilkanaście sekund.

• Milorad Razić dolicza 4 minuty do drugiej odsłony.

• Próba kontry Besiktasu prawą stroną. Centra na dalszy słupek do Ryana Babela została przecięta przez Almany'ego Traore.

• Cenk Tosun kończy występ w dzisiejszym spotkaniu. Na murawie jest już Alvaro Negredo.

• Jeden jeden solowy atak Rony'ego Lopesa, któremu - jako jednemu z nielicznych - "chce się". Przedarł się prawą stroną i zagrywa przed bramkę... do nikogo. Radamel Falcao nie zdażył.

• Gabriel Boschilia w roli lewoskrzydłowego. Zdołał opanować piłkę na linii bocznej, po czym popatrzył i zacentrował w pole karne do Radamela Falcao. Ten osaczony przez 3 obrońców (w tym Pepe) nawet nie wyskoczył do górnej piłki.

• W ferworze walki Pepe ucierpiał w starciu o górną piłkę. Krótka przerwa w grze i goście grają przez moment w "dziesiątkę".

• Kolejny niepewnie wyjście z bramki do centry Fabriego. Gospodarze nie zdołali zakończyć akcji strzałem. Sytuację efektowną przewrotką wyjaśnia Dusko Tosić.

• Ricardo Quaresma wywalczył rzut rożny z prawej strony. Wrzuca z narożnika, ale piłka w locie przekroczyła linię końcową. Wychwycił to sędzia liniowy.

• Gabriel Boschilia pojawia się w miejsce Djibrila Sidibe.

• Nie idzie gospodarzom z gry, to może ze stałego fragmentu? Na pewno nie po tym rzucie rożnym - żaden z kolegów Thomasa Lemara nie sięgnął piłki.

• Rony Lopes nie zdołał dobiec do piłki zagraną na prawą stronę. Nawet przy "depnięciu" Usaina Bolta nie powiodłaby mu się ta sztuka.

• ... a za Tolgaya Arsnala pojawia się Gary Medel.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Oguzhan Ozyakup zmienia Andersona Taliscę...

• W walce o górną piłkę Kamil Glik fauluje Pepe.

• Techniczne uderzenie Radamela Falcao mija bramkę gości w bezpiecznej odległości. Po drodze był jednak rykoszet od pleców Pepe - rzut rożny.

• Ryan Babel sprytnie zagrywa do Ricardo Quaresmy. Ten strzela z ok. prawego narożnika pola karnego obok bramki Danijela Subasicia.

• Teraz się powiodło. Jednak anemiczny strzał Balde Keity nie sprawił problemu bramkarzowi Besiktasu.

• Piłkarze Senola Gunesa mądrze oddalają grę od własnego pola karnego. Gospodarze nie są w stanie przekroczyć linii środkowej.

• Ajjj. Rony Lopes wszedł w pole karne i zagrywa do Keity Balde. Ten nieczysto trafił w piłkę, lecz ta znalazła się pod nogami Thomasa Lemara. Jego uderzenie zostało zblokowane przez Pepe.

• Ryan Babel chciał "szarpnąć" lewą stroną i urwać się Djibrilowi Sidibe. Boisko okazało się dla niego za wąskie.

• Zupełnie nieudany strzał Almany'ego Toure. Daleko było do bramki Fabriego.

• Goście idą za ciosem. Wywalczyli rzut rożny. Krótkie rozegranie, po którym Anderson Talisca huknął z dystansu wysoko nad poprzeczką.

• Rony Lopes zmienia Youriego Tielemansa.

• Ricardo Quaresma dostaje piłkę na 18. metrze i decyduje się bez zastanowienia na płaski strzał. Trafia w prawy słupek, a odbita piłka znalazła się pod nogami Ryana Babela. Zagrał do lepiej ustawionego Turka, który z zimną krwią kieruje piłkę do siatki. Tutaj lekko spóźnił się Kamil Glik...

• CENK TOSUN PONOWNIE WPISUJE SIĘ NA LISTĘ STRZELCÓW!!!

• Cenk Tosun nawet nie ruszył do podania Ricardo Quaresmy. Wiedział, że nie dobiegnie do "lagi", a dodatkowo był zgodnie z przepisami przyblokowany przez Almany'ego Toure.

• Adriano przecina prostopadłe podanie na wolne pole do Thomasa Lemara. Gdyby nie ta interwencja, to Francuz miałby wolną autostradę do bramki rywala.

• Keita Balde upomniany żółtą kartką za faul.

• Druga polowa rozpoczęta. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• +2' Koniec pierwszej połowy. W spotkaniu 3. kolejki grupy B Ligi Mistrzów AS Monaco remisuje z Besiktasem 1:1.

W drugim spotkaniu tej grupy RB Lipsk prowadzi z FC Porto 3:2.

• Almamy Tourè znowu poszedł do przodu i zagrał znacznie lepiej, na bliższy słupek. Keita Balde uderza głową tuż obok bramki!

• Almamy Tourè podłączył się do akcji ofensywnej. Po zagraniu Keity Balde decyduje się na wrzutkę, ale trafia w Canera Erkina. Rzut rożny bez zagrożenia.

• Futbolówka przypadkowo doturlała się pod nogi Radamela Falcao. Chciał "z kroka" uderzyć w stronę bramki, ale zablokował go Pepe.

• Dobre dośrodkowanie z lewej flanki Thomasa Lemara pada łupem Fabriego. Mocno i pewnie chwyta ją w rękawice.

• Crossowe zagranie Thomasa Lemara na lewą stronę do Youriego Tielemensa. W sytuacji połapał się Pepe, który wybił piłkę na aut.

Po chwili Belg uderza zza pola karnego metr-półtora obok bramki Fabriego.

• Anderson Talisca podaje na prawą stronę nie w tempo do Ricardo Quaresmy. Ten spodziewał się zagrania do nogi, a tu dostał "na zapalenie płuc".

• Żółta kartka dla Tolgaya Arslana za faul w środku pola.

• Szybka odpowiedź gości! Firmowe dośrodkowanie Ricardo Quaresmy fałszem na bliższy słupek. Tym razem z pięciu metrów nie pomylił się niepilnowany Cenk Tosun.

• BESIKTAS WYRÓWNUJE! CENK TOSUN!!!

• Strata i atak Youriego Tielemansa prawą stroną. Podaje przed pole karne do nikogo.

• Piłkarze Besiktasu próbują uporządkować grę. Nie są jednak w stanie przedrzeć się przez linię środkową.

• Zaczęło się od Kamila Glika, który szybko zagrał do przodu. Po kilku podaniach piłkę przejął Balde Keita i w polu karnym zagrywa do El Tigre. Ten "nawinął" rywala, po czym "z dużego palca" posłał piłkę w stronę dalszego, prawego rogu!

• GOL DLA AS MONACO!!! RADAMEL FALCAO!!!

• Rykoszet od nogi Jemersona ratuje gospodarzy przed utratą bramki! Gdyby nie on, to Ryan Babel zmieściłby piłkę w siatce pod poprzeczką!

• Adriano chciał wybić piłkę spod nóg Thomasa Lemara. Zamiast tego... skosił Francuza jak trawę na wiosnę. Milorad Mażić zdecydował się nie sięgać do kieszonki.

• Zdaniem sędziego Ryan Babel faulował Djibrila Sidibe w ofensywie. Holender nie może pogodzić się z tą interpretacją.

• Atiba Hutchinson wszedł między środkowych obrońców i to była dobra decyzja. WYbija piłkę głową po centrze Thomasa Lemara. Po chwili Radamel Falcao uderza z lewej strony pola karnego w boczną siatkę

• I teraz rzut rożny dla ASM z lewej strony. Obrona Besiktasu wychodzi z opresji.

• Tym razem nie było zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

• Sprytne, półwysokie zagranie na 16. metr do Atiby Hutchinsona, który strzela od razu z woleja w stronę prawego dolnego rogu! Wyciągnięty jak struna Danijel Subasić paruje piłkę na korner!

• Atak gości lewą stroną został przerwany faulem Almamy'ego Tourè. Z tą decyją sędziego nie mógł pogodzić się Leonardo Jardim.

• Fabriemu wyślizgnęła się piłka z rękawic. Zakotłowało się przed bramką, ale na jego szczęście Pepe dalekim wybiciem wyjaśnia sytuację.

• Fabri z trudem przenosi piłkę nad poprzeczkę po uderzeniu Thomasa Lemara!

• Pepe fauluje rozpędzonego Radamela Falcao ok. 25 metrów od własnej bramki. Żółta kartka.

• Gospodarze w natarciu. Środkiem pognał Radamel Falcao w stronę bramki. Chciał prostopadłym podaniem "uruchomić" Keitę Balde, ale w porę zorientował się Dusko Tosić.

• Kolejna akcja Belga. Tym razem prawą stroną. Jego centra w "szesnastkę" została podbita przez Atibę Hutchinsona. Przed linią końcową zdołał ją schwytać Fabi.

• Youri Tielemans decyduje się na strzał z dystansu. Piłka leciała w sam środek bramki, więc Fabri spokojnie łapie piłkę.

• Ricardo Quaresma faulowany przez Joao Moutinho w środku pola. Troszkę to trwało, zanim Portugalczyk grający dla mistrza Turcji "ogarnął się".

• Ryan Babel kieruje piłkę do pustej siatki z kilku metrów po zagraniu Andersona Talisci. Gol nie został uznany - spalony.

• Szału nie ma

• W odpowiedzi atak Besiktasu. Centra z prawej strony była przeciągnięta, ale "poprawka" Carena Erkina znacznie lepsza. Z pięciu metrów Cenk Tosum uderza głową obok bramki. Zderzył się jeszcze z Fabinho - przerwa w grze.

• Oskrzydlająca akcja Thomasa Lemara. Jego dośrodkowanie pozostawia jednak wiele do życzenia - piłka poszybowała wysoko poza pole gry.

• Od razu dalekie zagranie na walkę do Cenka Tosuma. Nie dość, że przegrał z pojedynek o górną piłkę z Kamilem Glikiem, to jeszcze go faulował.

• Milorad Mażić gwiżdże i ze środka zaczynają goście!

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę. Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania. Ale wcześniej oczywiście hymn Ligi Mistrzów!

• To premierowe bezpośrednie starcie obu ekip. A jak AS Monaco i Besiktas prezentowali się w lidze? Obie drużyny niemiło będą wspominać piątkowe mecze (przypadek, że trzynastego?). Otóż drużyna prowadzona przez Leonardo Jardima uległa w Lyonie 2:3, a tego samego Besiktas przegrał z Gencerbirligi 1:2.

• Goście tuż przed meczem

• Rezerwowi AS Monaco: Diego Benaglio - Gabriel Boschilia, Jorge, Andrea Raggi, Soualiho Meite, Adama Diakhaby, Rony Lopes.

• Rezerwowi Besiktasu: Tolga Zengin - Gokhan Gonul, Jeremain Lens, Gary Medel, Matej Mitrović, Alvaro Negredo, Oguzhan Ozyakup.

• "Tygrys" pokaże pazur?

• Tradycyjnie przed pierwszym gwizdkiem sędziego odsyłam do przedmeczowej zapowiedzi:

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z tego spotkania, które rozpocznie się za 25 minut!

• Kamil Glik i spółka muszą zacząć punktować, jeżeli chcą na półmetku fazy grupowej zachować szanse na awans do fazy pucharowej. Z zaledwie jednym punktem zamykają tabelę grupy B (tyle samo na RB Lipsk, ale ma ciut lepszy bilans bramkowy).
    Doskonałą okazją na zdobycz punktową jest mecz z Besiktasem, ale to wydaja się być trudnym zadaniem - wszak turecki zespół jest liderem z kompletem "oczek".

Co nas zatem czeka na Stadionie Ludwika II?

PG

©EAST NEWS

Mecz AS Monaco - Besiktas Stambuł ONLINE. AS Monaco zaliczyło świetny początek sezonu, jednak w ostatnim czasie ich forma uległa zdecydowanej obniżce. Mecz z Besiktasem będzie dla drużyny Kamila Glika nie tyle emocjonujący, co po prostu bardzo ważny.

©EAST NEWS

Mecz AS Monaco - Besiktas Stambuł ONLINE

Po dwóch rozegranych kolejkach w fazie grupowej Ligi Mistrzów francuski zespół ma na swoim koncie zaledwie jeden punkt. W zupełnie innych nastrojach podejdzie do meczu Besiktas, który wygrał swoje spotkania i z kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce w grupie.

Chcąc jeszcze poważnie myśleć o awansie do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, Monaco nie może pozwolić sobie na porażkę. O wygraną nie będzie jednak łatwo. Mistrzowie Francji poszukują formy z początku sezonu, a ostatnie wyniki wskazują, że są od tego dalecy. W piątek przegrali ligowe starcie z Olympique Lyon. W Lidze Mistrzów ich sytuacja nie jest łatwa, wszak musieli już uznać wyższość FC Porto i zadowolić się podziałem punktów z RB Lipsk. Besiktas zaś pewnie prowadzi w grupie G, wygrywając wcześniej swoje mecze z FC Porto i RB Lipsk.

Mecz Real Madryt - Tottenham na żywo w TV i ONLINE. Transmisja i STREAM LIVE

Jednym z głównych problemów AS Monaco jest gra obronna, co nie jest dobrą informacją dla Kamila Glika. Mistrzowie Francji w meczu z FC Porto pozwolili sobie wbić aż trzy gole. W piątkowym starciu z Olympique Lyon, w ramach rozgrywek ligi francuskiej, również stracili trzy bramki.

We francuskim klubie nikt nie wyobraża sobie odpadnięcia z rozgrywek już na etapie fazy grupowej. Jeden z gwiazdorów Monaco, Fabinho podkreśla, jak ważny mecz czeka ich dziś wieczorem: - Naszym głównym celem jest przede wszystkim wyjście z grupy. W pierwszych dwóch kolejkach nie wygraliśmy, więc pora to naprawić. Mamy wszystko, co trzeba, by tego dokonać.

Manchester City - Napoli NA ŻYWO, LIVE, STREAM. Gdzie obejrzeć Manchester City - Napoli w telewizji?

Leonardo Jarim, szkoleniowiec Monaco nie będzie mógł wystawić w tym meczu Stevana Jovetica, który zmaga się z urazem. Zabraknąć ma także Guido Carrillo. Besiktas zaś będzie zmuszony radzić sobie bez kontuzjowanych Atinca Nukana i Gökhana Töre. Pod znakiem zapytania stoi także występ Denysa Boyko.

AS Monaco - Besiktas Stambuł TRANSMISJA TV

Transmisje spotkania będzie można zobaczyć w Canal+ Sport 2. Początek transmisji o godzinie 20:40. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL

TOP 10 piłkarzy w grze FIFA 18: awans "Lewego"