Mecz AS Roma - AC Milan ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz AS Roma - AC Milan ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga włoska, 22. kolejka
2019-02-03 20:30

AS Roma

1

AC Milan

1

• No i sędzia kończy ten mecz! AS Roma remisuje 1:1 z AC Milan, ale dla nas najważniejsze jest to, że Krzysztof Piątek znowu strzela bramkę!

• Aleksandar Kolarov jeszcze zostaje ukarany żółtą kartką.

• Laxalt wpadł w pole karne, uderzył z woleja, ale tym razem to Olsen jest bohaterem swojej drużyny!

• Schodzi również Suso, którego zmienia Diego Laxalt.

• Podwójna zmiana także w ekipie gości. Krzysztof Piątek zostaje zmieniony Patricka Cutrone.

• Ostatnia zmiana w ekipe AS Romy. Rick Karsdorp zmieniony przez Davide Santona.

• Stephan El Shaarawy otrzymał świetne podanie, tylko że przekombinował próbując uderzyć piętą. Obrońcy Milanu zdołali zablokować uderzenie.

• Sprytny strzał Pellegriniego i piłka trafia w słupek... ależ było blisko!

• Kolejna zmiana. Patrik Schick schodzi, a wchodzi Justin Kluivert.

• Samu Castillejo zmienia Lucasa Paquete.

• Krzysztof Piątek próbował wyrwać się defensorom rywala, jednak arbiter liniowy zauważył, że Polak był na spalonym.

• Franck Kessie ogląda żółtą kartkę.

• No i młody bramkarz właśnie zrehabilitował! Intuicyjna interwencja Gigiego, który paruje strzał Dzeko!

• Niepewna interwencja Donnarummy. Pierwszy raz dzisiaj popełnił błąd, ale na jego szczęście bez konsekwencji.

• Alessandro Florenzi schodzi z boiska, a melduje się na nim Stephan El Shaarawy.

• Lorenzo Pellegrini jest kolejnym zawodnikiem, który zostaje indywidualnie ukarany.

• Mocne uderzenie Suso, tylko że piłką ląduje prosto w rękawicach Olsena.

• Patrik Schick był na spalonym. Stracona szansa na zdobycie bramki.

• Lucas Paqueta zostaje ukarany żółtą kartką.

• Po bramce strzelonej przez gospodarzy, obie ekipy trochę zwolniły tempo. Spokojnie wyczekują i liczą na kontrataki.

• Tragiczny błąd popełnił Mateo Musacchio. Argentyńczyk nie trafił czysto w piłkę, Donnarumma musiał ratować sytuację, ale tylko odbił futbolówkę pod nogi Zaniolo! Zawodnik AS Romy pewnie dobił ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Błyskawiczny gol gospodarzy! Nicolo Zaniolo strzela w pierwszych sekundach drugiej połowy!

• Arbiter główny dał znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

• Koniec pierwszej połowy! AC Milan po bramce Krzysztofa Piątka prowadzi w Rzymie 1:0!

• Co za interwencja Donnarummy! Patrick Schick uderzył głową z 5 metra, ale młody bramkarz odbił ją końcówkami palców!

• Składna, szybka akcja AS Romy. Allesandro Florenzi był jednak na spalonym.

• Pierwsza kartka dla zawodnika Milanu. Ukarany został Suso.

• Znakomita interwencja Donnarummy po strzale Zaniolo! Młody golkiper uratował swój zespół.

• Franck Kessie dobrze podał w stronę Piątka, ale tym razem szybszy był Olsen.

• Hakan Calhanoglu niedokładnie dogrywa w pole karne rywala. Tam na piłkę czekał już Krzysztof Piątek.

• Polski napastnik był bardzo niewidoczny. To było jednak zgubne! Lucas Paqueta dograł w pole karne, a Krzysztof Piątek zgubił Fazio i wpakował piłkę do siatki! Brawo!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krzysztof Piątek! On jest niemożliwy!

• Alessio Romagnoli pewnie interweniuje i przerywa kontratak gospodarzy.

• Nicolo Zaniolo również ukarany żółtym kartonikiem. Bardzo brzydko sfaulował Bakayoko.

• Konstantinos Manolas musiał ratować swój fatalny błąd i Grek zostaje ukarany żółtą kartką.

• Edin Dzeko zakręcił rywalami, oddał dobry strzał, ale Donnarumma świetnie zdołał odbić lecącą piłkę.

• Krzysztof Piątek mocno walczył o piłkę, ale niestety sfaulował swojego rywala i Milan stracił szansę na gola.

• Indywidualna akcja Suso, zakończona jego fatalnym uderzeniem.

• Bardzo mocne uderzenie Pellegriniego, który trafia jednak w Rodrigueza.

• Daniele De Rossi ucierpiał przy walce o górną piłkę. Potrzebna jest pomoc medyczna, ale kapitan AS Romy to jeden z najtwardszych zawodników w Serie A. Wydaje się, że zaraz wróci na murawę.

• Pierwsza bardzo dobra okazja gospodarzy! Lorenzo Pellegrini bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka minęła jednak poprzeczkę bramki Donnarummy.

• Wystartowali!

• Oba zespoły wychodzą na murawę! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• AS Roma musi zmazać plamę po ostatnim blamażu w Pucharze Włoch. Piłkarze Eusebio Di Franceso dostali ciężkie lanie od Fiorentiny (7:1).

• Dzisiaj spotykają się sąsiedzi z tabeli. AC MIlan zajmuje 4 pozycję z 35 oczkami na koncie. Rzymianie natomiast mają jeden punkt mniej i znajdują się dokładnie o jedno miejsce niżej.

• W pierwszym składzie gości możemy zobaczyć dzisiaj Krzysztofa Piątka. Polski napastnik "z buta" wszedł do nowego zespołu, strzelając dwie cudowne bramki w pucharowym meczu z Napoli. Czy dzisiaj powiększy swój dorobek w barwach mediolańskiej drużyny?

• Dobry wieczór Państwu! Już za kilka chwil rozpoczniemy hit kolejki Serie A! AC Milan jedzie do stolicy, aby zmierzyć się z ekipą Eusebio Di Francesco - AS Romą!

red

Krzysztof Piątek chce rozpocząc ligowe strzelanie dla Milanu

Krzysztof Piątek chce rozpocząc ligowe strzelanie dla Milanu ©East News

Mecz AS Roma - AC Milan ONLINE. Czy Krzysztof Piątek strzeli kolejnego gola we Wloszech? Jego AC Milan dziś wieczorem zmierzy się z AS Romą na jej stadionie. To bardzo ważny mecz dla układu tabeli we włoskiej lidze. Rossoneri aktualnie są na 4. miejscu i mają 35 punktów, a Roma jest piąta z jednym "oczkiem" mniej. Relacja na żywo z meczu AS Roma - AC Milan w GOL24.pl!

Mecz AS Roma - AC Milan ONLINE

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Dziś na Stadio Olimpico w Rzymie prawdziwy hit Serie A. Spotkają się sąsiedzi w tabeli, dla których w obliczy walki o Ligę Mistrzów każdy punkt jest ważny.
Zwłaszcza w starciu z bezpośrednim rywalem. "Piona" ma już na swoim koncie dwa gole dla nowego klubu. W ćwierćfinale Pucharu Włoch Piątek zagrał od pierwszej minuty i szybko odwdzięczył się trenerowi Gennaro Gattuso za zaufanie. Polski napastnik jeszcze w pierwszej połowie ustalił wynik spotkania, zdobywając dwie bramki.

Czy teraz czas na gola w lidze dla Milanu? Kibice w Mediolanie, a także wielu fanów z Polski, właśnie na to liczy. - Koncentruję się już na meczu z AS Roma. Chcę zagrać jeszcze lepiej i wygrać. Musimy zrobić wszystko, aby tak się stało. Mam nadzieję, że do tego czasu jeszcze lepiej zgram się z kolegami - przekonuje Piątek w rozmowie dla AC Milan TV.

Polak jest głodny bramek. Tym bardziej, że do niedawna jeszcze przewodził w klasyfikacji najlepszych strzelców w Serie A. Ostatnio czołówka mu nieco uciekła, a zatem Piątek w swoim nowym zespole rozpoczyna wielką pogoń.

AS Roma to jednak trudny rywal i bezpośredni sąsiad AC Milan w tabeli Serie A. Rzymianie, jeśli wygrają, wyprzedzą mediolańczyków. Z kolei zespół Krzysztofa Piątka może złapać nieco dystansu do rywali, a może nawet zmniejszyć straty do drugiego Interu Mediolan. Cele są zatem ambitne.

A jak niedzielne spotkanie analizują bukmacherzy? Faworytem jest AS Roma (kurs na zwycięstwo - 2,15, na remis - 3,4, na wygraną AC Milan - 3,4).

Mecz AS Roma - AC Milan TRANSMISJA TV

Transmisję meczu AS Roma - AC Milan w telewizji przeprowadzi stacja Eleven Sports 1. Początek spotkania w niedzielę (03.02.2019) o godz. 20.30. Wcześniej, o godz. 20, rozpocznie się przedmeczowe studio. Mecz AS Roma - AC Milan na żywo można oglądać również w internecie. Legalny streaming live na stronie elevensports.pl oraz ipla.tv.

20:30 mecz AS Roma - AC Milan