Mecz Atletico Madryt – FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Atletico Madryt – FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Puchar Hiszpanii, Półfinał
2017-02-01 21:00

Atletico Madryt

1

FC Barcelona

2

• Ricardo De Burgos Bengoetxea gwiżdże po raz ostatni! Po dramaturgii w ostatnich minutach FC Barcelona ostatecznie wygrywa z Atletico Madryt 2:1 w pierwszym spotkaniu półfinałowym o Puchar Króla i jest bardzo blisko awansu. Za sześć dni rewanż w Katalonii.

• Piłkarze Luisa Enrique mądrze oddalają grę. Zyskali rzut wolny, który rozegrali bardzo krótko - trzymali piłkę w narożniku przez kilkanaście sekund.

• Ależ sypią się kartki. Juanfran.

• Upomniany został również Javier Mascherano.

• Żółta kartka dla Lionela Messiego za przewinienie.

• Trzy minuty doliczone.

• Antoine'owi Griezmannowi brakowało centymetrów, by zmieścił piłkę w siatce tuż przy prawym słupku! Niestety, futbolówka minęła bramkę gości nie od tej strony, od której chciałby Francuz!

• Po chwili na raty bramkarz Barcelony broni uderzenie Brazylijczyka z dystansu.

• Strzał Filipe Luisa był daleki od ideału. Jasper Cillessen wznawia grę.

• Kolejna żółta kartka dla piłkarza Atletico. Tym razem upomniany został Gabi.

• Diego Godin czystym wślizgiem wybija piłkę spod nóg Lionela Messiego. Nie ma rzutu karnego dla "Dumy Katalonii".

• 48 214 widzów na Vicente Calderon śledzi pierwszy półfinał Copa del Rey.

• Zdaniem sędziego Fernando Torres podcina Gerarda Pique. Ten pada na murawę jak rażony piorunem, co rozdrażniło Diego Simeone. Gwizdek Ricardo De Burgosa Bengoetxey przerywa groźnie zapowiadającą się kontrę gospodarzy.

• Nie ma wyrównania! Juanfran odbiera piłkę w prawym narożniku pola karnego Barcelony i miękko wrzuca do Kevina Gameiro. Ten przewrotką przeciął... powietrze!

• Neymar zahaczony przez Antoine'a Griezmanna ok. 20 metrów od własnej bramki. Lionel Messi przenosi piłkę zarówno nad murem, jak i poprzeczką.

• Mogło już być "pozamiatane! Najpierw uderzenie Lionela Messiego z najwyższym trudem paruje Miguel Angel Moya, a po chwili strzał Neymara w nieznacznej odległości mija bramkę gospodarzy!

• Antoine Griezmann przesadził z agresją w walce o piłkę. Żółta kartka wędruje na jego konto.

• Luis Enrique również sięga po zmiennika. A jest nim Rafinha, który wchodzi za Andre Gomesa.

• Yannick Ferreira Carrasco kończy występ w dzisiejszym meczu. W jego miejsce pojawia się Kevin Gameiro.

• Kolejna próba Antoine'a Griezmanna. Posłał piłkę zza pola karnego w znacznej odległości od prawego słupka bramki gości.

• "Żółtko" dla Neymara.

• To powinien być remis! Antoine Griezmann odbiera świetną piłkę kilka metrów od bramki "Dumy Katalonii". Marnuje "setkę" strzelając wprost w Jaspera Cillessena!

• Luis Suarez strzela z woleja wysoko nad poprzeczką.

• W odpowiedzi solową akcję przeprowadził Andre Gomes. Jego strzał z dystansu sparował Miguel Angel Moya na rzut rożny.

• Będzie się działo! Po rzucie wolnym Diego Godin zgrywa piłkę głową na 7. metr, gdzie Francuz - też głową - kieruje piłkę do siatki!

• ATLETICO ŁAPIE KONTAKT! ANTOINE GRIEZMANN!!!

• ... a w Atletico za Saula Nigueza pojawia się NIcolas Gaitan.

• Denis Suarez zmienia Ivana Rakitcia...

• Barcelona w komplecie.

• Przerwa w grze. Javier Mascherano ucierpiał w starciu z Saulem Niguezem. Argentyńczyk w asyście lekarzy opuszcza plac gry.

• Co tu się?! Javier Mascherano minął kilku rywali jak tyczki, po czym przymierzył płasko z ponad 20 metrów. W sam środek bramki, więc Miguel Angel Moya nie miał problemu z obroną strzału.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Filipe Luisa w "szesnastkę" gości. Piłkę łapie Jasper Cillessen.

• Bez zagrożenia.

• To jest nieprawdopodobne! Nie ma gola dla "Rojiblancos"! Mimo tłoku Gabi "poklepał" z Antoine'em Griezmannem. Ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Jasperem Cillessenem. Zwlekał ze strzałem, co wykorzystał Jordi Alba wybiciem na korner!

• Gerard Pique przerywa atak Filipe Luisa. Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego rywala. I jeszcze jeden, po którym Andre Gomes posłał dalekie podanie do Neymara. Ten opanował futbolówkę tuż za linią boczną.

• Filipe Luis nie chciał popełnić błędu. Na wszelki wypadek wybija piłkę na rzut rożny. Piłkarze "Dumy Katalonii" krótko rozegrali ten stały fragment gry, nawet wycofując piłkę pod linię środkową.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Diego Simeone decyduje się na zmianę. Wpuszcza Fernando Torresa za Sime Vrslajko.

• Wracamy na Vicente Calderon na drugie trzy kwadranse meczu Atletico Madryt - FC Barcelona. Gospodarze są w bardzo trudnej sytuacji przed drugą odsłoną. Przegrywają dwiema bramkami, a zanadrzu jeszcze rewanż na Camp Nou...

• Niezłe zagranie w "szesnastkę" do Antoine'a Griezmanna. Ten przedłuża wrzutkę... do nikogo. Kilka sekund później Ricardo De Burgos Bengoetxea kończy pierwszą połowę. W pierwszym półfinałowym starciu o Puchar Króla Atletico przegrywa z Barceloną 0:2.

• Atletico naraziło się na groźnie zapowiadającą kontrę. Sime Vrslajko został bezlitośnie ograny przez Neymara. Na szczęście piłka po zagraniu Brazylijczyka została wybita na rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Miguela Angela Moyi

• Trafienie Lionela Messiego

• Po interwencji obrony Atletico goście mają tym razem rzut rożny. Diego Godin wyskakuje najwyżej, by wybić piłkę.

• Stefan Savić ogląda żółty kartonik za podcięcie rywala.

• Lionel Messi strzelił 26 goli Atletico Madryt we wszystkich rozgrywkach. Częściej trafiał do bramki Sevilli.

• Zagranie na prawe skrzydło do Sime Vrslajko. Ten podaje płasko na bliższy słupek, gdzie dobry ustawiony był Samuel Umtiti.

• Podrażnione Atletico ruszyło ze zdwojoną siłą. Andre Gomes popycha Antoine'a Griezmanna przed linią 16. metra.

• Będący na prawej stronie boiska Ivan Rakitić zagrywa do niepilnowanego Lionela Messiego na 20. metr. Ten huknął niemal od razu w stronę dalszego rogu, a piłka - po odbiciu się od lewego słupka - wpada do siatki!

• GOL! LIONEL MESSI!!!

• Żółta kartka dla Saula Nigueza za faul.

• Kolejna akcja Brazylijczyka. Tym razem chciał zagrać prostopadle do Luisa Suareza, ale połapał się w tym Diego Godin.

• Rzut wolny dla Atletico niemal z koła środkowego. Miękka wrzutka w "szesnastkę" gości pada łupem główki Gerarda Pique.

• Neymar "łamie" akcję na prawą nogę. Uderzył z pola karnego w sam środek bramki, przez co ułatwił zadanie Miguelowi Angelowi Moyi. Ten i tak broni na raty.

• Sergi Robert podłączył się do akcji ofensywnej. Piłka uciekła mu na aut na wysokości "szesnastki" gospodarzy.

• Antoine Griezmann ruszył do ataku środkiem boiska. Stracił piłkę na rzecz Javiera Mascherano ok. 30 metrów od bramki Jaspera Cillessena.

• Gol Luisa Suareza

• Podobnie było po rzucie rożnym wykonywanym przez Ivana Rakiticia.

• Barcelona wychodzi z opresji.

• Javier Mascherano wybija piłkę wślizgiem poza linię końcową. Korner dla Atletico.

• Wydawało się, że crossowe zagranie na prawe skrzydło do Juanfrana było prostym podaniem. Ten nie zdołał opanować futbolówki.

• Piłkarze Luisa Enrique spokojnie rozgrywają piłkę. Gospodarze są przyczajeni na własnej połowie za podwójną gardę.

• Gospodarze próbują szybko wyrównać. Jednak Diego Godin główkuje po rzucie rożnym daleko od lewego słupka bramki Jaspera Cillessena.

• Javier Mascherano wygarnął piłkę rywalowi na własnej połowie. Ta przetoczyła się pod nogi Luisa Suareza. Mimo dwóch rywali zagrał sobie na obieg, wyszedł na wolną pozycję i uderzył płasko tuż przy prawym słupku!

• GOL DLA BARCELONY! LUIS SUAREZ!!!

• Kolejny atak Barcelony lewą stroną. Piłkę przejmuje Neymar, a ten zagrywa płasko w pole karne Atletico. Obrońcy gospodarzy wybijają piłkę poza linię końcową. Bez zagrożenia.

• Krótkie rozegranie do Lionela Messiego, który po podholowaniu piłki przez kilka metrów zdecydował się na dośrodkowanie. Diego Godin "szczupakiem" wyjaśnia sytuację.

• Lekko spóźniony Stefan Savić powala na lewej stronie rozpędzonego Andre Gomesa. Rzut wolny dla "Dumy Katalonii" ok. 35 metrów od bramki Miguela Angela Moyi.

• Po chwili dalekie zagranie na wolne pole do Yannicka Ferreiry Carrasco, Bel nie był w stanie minąć Gerarda Pique przed linią 16. metra.

• Szybki przechwyt, po którym piłkarze Atletico ruszyli lewą stroną. Wywalczyli rzut rożny. Dobre dośrodkowanie z narożnika, ale pewnie główkuje Gerard Pique.

• Gwizdek sędziego i ze środka zaczynają goście!

• Ruszyli przy hymnie Rojiblancos. A brzmi on tak:

• Coraz większe wyczekiwanie na Vicente Calderon. Za moment obie "jedenastki" wyjdą na murawę! Kapitanami są Gabi oraz Lionel Messi.

• W ćwierćfinale Pucharu Króla wyeliminowali Real Sociedad. W kraju Basków wygrali 1:0, a w rewanżu urządzili festiwal strzelecki. Zaaplikowali rywalom aż pięć goli, a stracili dwa.

Z kolei Atletico uporało się z SD Eibar. Losy rywalizacji zostały rozstrzygnięte na tym stadionie, kiedy to piłkarze Diego Simeone wygrali 3:0. W rewanżu sensacja wisiała w powietrzu, ale skończyło się na 2:2.

• Rezerwowi Atletico Madryt: Andre Moreira - Keidi Bare, Angel Correa, Nicolas Gaitan, Kevin Gameiro, Lucas Hernandez, Fernando Torres.

• W drodze na Vicente Calderon

• Rezerwowy Barcelony: Jordi Masip - Rafinha, Jeremy Mathieu, Paco Alcacer, Denis Suarez, Arda Turan, Aleix Vidal.

• Rojiblancos przed meczem

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z tego starcia!

• Coraz mniej niewiadomych pozostaje w Pucharze Króla, w którym czekają nas półfinałowe dwumecze oraz oczekiwany przez wszystkich finał. Pierwszą parą jest Celta Vigo - Deportivo Alaves. Druga jest, naszym zdaniem znacznie ciekawsza - Atletico Madryt podejmie Barcelonę. Nieprawdaż? ;)

JCZ

Atletico - Barcelona LIVE! Przedwczesny finał Pucharu Króla

Atletico - Barcelona LIVE! Przedwczesny finał Pucharu Króla ©East News

Mecz Atletico Madryt - FC Barcelona ONLINE. Zamiast jednego, decydującego o trofeum meczu, będą dwa o prawo gry w finale. Dziś pierwszy z nich. W półfinale Pucharu Króla Atletico Madryt zagra z FC Barceloną. Relacja LIVE w GOL24.pl od 21:00.

Atletico Madryt - FC Barcelona ONLINE

Wobec wpadki Realu Madryt (odpadł po dwumeczu z Celtą Vigo) to Atletico i Barcelona pozostali faworytami do wygrania Pucharu Króla. W losowaniu los skojarzył ich jednak ze sobą. Jedni lub drudzy zagrają o prawo gry w finale z Celtą Vigo bądź Deportivo Alaves.
- Strzelać, strzelać, strzelać – prosi dziś z okładki kataloński „Sport”. Madrycki „AS” pisze natomiast o pragnieniu Atletico, jakim jest pożegnanie się z Calderon zwycięstwem w krajowym pucharze (od nowego sezonu zespół zagra na nowoczesnym obiekcie Wanda Metropolitano). Fani zmobilizowali drużynę w nieprawdopodobny sposób:

- Jestem dumny, że w piątym roku pracy gram szósty półfinał z tymi zawodnikami - powiedział na konferencji trener Atletico, Diego Simeone. - Będzie to ładny mecz. Barcelona to najlepszy rywal na świecie. Trio Messi-Suarez-Neymar rozstrzyga 80 procent akcji - dodał. - Spodziewam się meczu na miarę półfinału - stwierdził za to szkoleniowiec Barcelony, Luis Enrique. W weekend sędzia Jose Hernandez nie uznał jego drużynie prawidłowej bramki zdobytej przez Jordiego Albę w meczu z Betisem Sewilla (1:1).

Puchar Króla: Kto wygra mecz Atletico Madryt - FC Barcelona?

Nie zagrają:

Atletico: Oblak, Thomas, Tiago, Gimenez, Fernandez
Barcelona: Busquets, Iniesta, Digne

Przypuszczalne składy:

Przypuszczalny skład Atletico: Moya – Vrsaljko, Savić, Godin, F. Luis – Juanfran, Gabi, Saul, Koke – Carrasco, Griezmann.
Przypuszczalny skład Barcelony: Cillessen – Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Alba – D. Suarez, Mascherano, Turan – Messi, L. Suarez, Neymar.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Barcelona – Atletico 1:1 (liga hiszpańska, 21.09.2016)
Atletico – Barcelona 2:0 (Liga Mistrzów, 13.04.2016)
Barcelona – Atletico 2:1 (Liga Mistrzów, 05.04.2016)

Mecz Atletico Madryt - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport (w wersji mobilnej dzięki platformie Canal Plus Sport Online). Wprowadzenie o godzinie 20:55, pierwszy gwizdek sędziego pięć minut później. Komentują Rafał Wolski i Leszek Orłowski. Relacja LIVE w GOL24.pl