Mecz Bayern Monachium - Benfica Lizbona ONLINE. Gdzie...

Mecz Bayern Monachium - Benfica Lizbona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1

• Koniec meczu! Bayern Monachium pokonuje 5:1 Benfikę Lizbona!

• Sędzia doliczył 2. minuty do regulaminowego czasu gry.

• Piłkarze obu drużyn nie spieszą się z rozegraniem, i jedni i drudzy są świadomi wyniku, przez co tempo meczu w końcówce wyraźnie spadło.

• Alfa Semedo otrzymuje żółtą kartkę za nieprzepisową interwencję.

• Neuer z problemami, ale łapie piłkę po strzale Seferovicia.

• Limit zmian wykorzystany. Thomasa Muellera zastępuje debiutujący w Lidze Mistrzów Woo-Yeong Jeong.

• Ależ mocne pożegnanie zapewnił sobie Franck Ribery! Chwilę po zdobyciu bramki Francuz opuszcza boisko, wchodzi Sandro Wagner.

• Dwójkowa akcja Francuza z Alabą zakończona strzałem Ribery'ego przy długim słupku! Świetna akcja Bawarczyków!

• 5:1! Tym razem Franck Ribery!

• Ostatnią zmianę wykorzystuje trener Rui Vitoria. Lubomira Fejsę zastąpił Alfa Semedo.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Żegnany brawami Arjen Robben już usiadł na ławce rezerwowych, w jego miejsce trener zdecydował się wprowadzić Renato Sanchesa.

• Goretzka uderza z dystansu, dobrze ustawiony Vlachodimos pewnie łapie piłkę.

• Bayern kontroluje sytuację na boisku - podopieczni Niko Kovaca długo utrzymują piłkę i szukają dogodnej okazji, aby jeszcze podwyższyć prowadzenie.

• Franck Ribery próbował podania prostopadłego, ale włożył w to zagranie zbyt dużo siły i piłka wyszła poza linię końcową, zanim jeden z jego kolegów z drużyny zdołał do niej dobiec.

• Rafael Silva z dobrej pozycji trafia prosto w obrońcę gospodarzy, piłka wybita poza linię boczną.

• Zmiana w Benfice Lizbona. Seferović zastępuje na boisku Jonasa.

• David Alaba spróbował swoich sił i mocno uderzył z dystansu, ale piłka przeleciała ponad poprzeczką.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Kimmicha i... nie, tym razem jednak bez gola Lewandowskiego. Odisseas Vlachodimos pewnie interweniuje na przedpolu.

• Znów rzut rożny, znów dośrodkowuje Kimmich, znów na głowę Lewandowskiego, a On przecież takich sytuacji nie marnuje! Bardzo szybka odpowiedź Bayernu!

• ROOOBERT LEWANDOWSKI! Polski napastnik zdobywa kolejną bramkę!

• Efektowna akcja Ribery'ego zakończona strzałem z pola karnego, ale broni bramkarz gości!

• 19-latek lepiej nie mógł sobie tego wymarzyć, po wymianie piłki z Jonasem znalazł się sam na sam z Neuerem i posłał futbolówkę do siatki - goście jeszcze nie składają broni!

• Ależ wejście smoka zalicza Fernandes, zdobywa bramkę kilkansaście sekund po wejściu na plac gry!

• Zmiana w ekipie gości. Murawę opuszcza Pizzi, jego miejsce zajmuje Gedson Fernandes.

• Wracamy po przerwie, czas na drugie 45 minut!

• Tylko siedmiu graczy może pochwalić się pięćdziesięcioma zdobytymi bramkami w Lidze Mistrzów. Jednym z nich jest Robert Lewandowski!

• Koniec pierwszej połowy! Bayern Monachium zdeklasował Benfikę Lizbona, na listę strzelców dotychczas dwukrotnie wpisał się Arjen Robben oraz jedną bramkę zdobył Robert Lewandowski! Czas na przerwę!

• Zobaczcie 50. gol Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów!

• Andre Almeida fauluje i sędzia Daniele Orsato sięga po gwizdek - rzut wolny dla Bayernu.

• Warto dodać, że był to pięćdziesiąty gol Roberta Lewandowskiego strzelony w Lidze Mistrzów - brawo Lewy!

• Rzut rożny dla Bayernu, piłka dograna w pole karne, między dwóch obrońców wbiega Robert Lewandowski i po strzale głową pakuje piłkę do siatki!

• Pogrom! Tym razem strzela Robert Lewandowski!

• Żółta kartka pokazana Franckowi Ribery.

• Długie podanie do Robbena, ten w polu karnym przyjmuje piłkę i mocnym strzałem w okienko nie daje żadnych szans na interwencję bramkarzowi rywali!

• GOOL DLA BAYERNU! Znów Arjen Robben!

• Pizzi zdołał opanować piłkę przed polem karnym Bayernu, ale już próba podania nieudana i futbolówkę przechwycili defensorzy Bawarczyków.

• Neuer znów pewnie interweniuje na przedpolu.

• Arjen Robben ukarany przez sędziego za faul.

• Szybki kontratak Benfiki zażegnany przez Manuela Neuera, który w swoim stylu daleko wyszedł z bramki i wybił futbolówkę.

• Rafinha już drugi raz w tym meczu fauluje dość ostro, musi uważać, bo następne takie zagranie może skończyć się kartką. Po chwili przepisy przekracza w ataku Robert Lewandowski, choć sam napastnik nie zgadza się z decyzją sędziego.

• Świetnym refleksem popisał się teraz Odisseas Vlachodimos, bramkarz gości obronił strzał Francka Ribery'ego.

• Zobaczcie fantastyczną bramkę Arjena Robbena!

• Sędzia odgwizduje faul, Franck Ribery zbyt agresywnie walczył o piłkę.

• Tę akcje mógł przeprowadzić tylko Robben! Holender przedarł się prawą stroną boiska - drybling, minięcie kilku rywali i precyzyjnie uderzenie w kierunku dalszego słupka, Bayern szybko obejmuje prowadzenie!

• GOOOL! Arjen Robben otwiera wynik tego spotkania!

• Odisseas pewnie interweniuje na przedpolu, grecki bramkarz pewnie przechwycił dośrodkowanie Davida Alaby

• Rafinha dość ostro zaatakował jednego z graczy gości. Sędzia na razie nie decyduje się na pokazanie żółtej kartki, rzut wolny dla podopiecznych Rui Vitorii.

• Pierwsza akcja Benfiki w której dłużej utrzymali się przy piłce, prostopadłe podanie Gabriela nie dotarło jednak do napastników obecnych wicemistrzów Portugalii.

• Niedokładne dośrodkowanie Jerome Boatenga.

• Robben szarżował prawą stroną, ale zakończenie akcji wybrał najgorsze z możliwych. Jego centrostrzał ani nie zmierzał w światło bramki, ani nie miał szans przechwycić go żaden z jego kolegów z drużyny.

• Lewandowski już zaczął pierwszą akcję Bayernu, ale na spalonym złapany Franck Ribery.

• Rozpoczęli!

• Zawodnicy już na murawie, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego!

• Witamy na relacji LIVE z meczu Bayernu Monachium z Benfiką Lizbona! Początek spotkania już za 30 minut!

Gabriel Skoczeń

Mecz Bayern Monachium - Benfica Lizbona ONLINE. W 5. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Bayern Monachium podejmie na własnym stadionie zespół Benfiki Lizbona. Spotkanie może być kluczowe dla trenera Bawarczyków Niko Kovaca, któremu przez słabe wyniki osiągane przez jego zespół grozi zwolnienie. Czy Robert Lewandowski poprowadzi dziś Bawarczyków do zwycięstwa i uratuje posadę chorwackiego szkoleniowca?

Mecz Bayern Monachium - Benfica Lizbona ONLINE

Choć zespół Niko Kovaca jest liderem grupy w Lidze Mistrzów, to jednak przez kiepską postawę zespołu w lidze posada chorwackiego szkoleniowca wisi na włosku. W ostatniej kolejce europejskich zmagań Bawarczycy pewnie pokonali AEK Ateny po dwóch golach Roberta Lewandowskiego. Polski supersnajper wpisał się także na listę strzelców w szlagierowym spotkaniu z Borussią, jego bramki nie zapewniły jednak Bayernowi zwycięstwa i trzy punkty zostały w Dortmundzie.

Sobotni remis z jedną ze słabszych drużyn w lidze, Fortuną Duesseldorf spowodował, że plotki o zwolnieniu Kovaca mogą mieć coraz więcej wspólnego z realnymi planami włodarzy obecnych mistrzów Niemiec. Dzisiejsze spotkanie z Benfiką to najprawdopodobniej jedna z ostatnich szans chorwackiego trenera na uratowanie swojej posady. Potknięcie może oznaczać, że w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów, Bayern Monachium poprowadzi inna osoba.

Benfica Lizbona długo prowadziła u siebie z Ajaxem Amsterdam, ale wyrównujący gol Tadicia odebrał wicemistrzom Portugalii 3 punkty i mocno zredukował ich szanse na wyjście z grupy. By marzyć o drugim miejscu w grupie Benfica musi wygrać na wyjeździe z Bayernem i liczyć na to, że Ajax nie wygra w Atenach. Szanse są jednak niewielkie, w dodatku „Orły” nie mają już w terminarzu bezpośredniego starcia z drużyną z Amsterdamu, więc muszą liczyć na wpadki Ajaxu w dwóch pojedynkach z rzędu.

Zawodnicy z Lizbony na pewno nie złożą jednak broni – 3. miejsce wciąż zapewnia im udział w fazie pucharowej Ligi Europy, a ponadto znajdujący się w słabej formie Bayern Monachium wcale nie jest rywalem nie do pokonania. Na ich niekorzyść przemawiają jednak statystyki, Benfica przegrała aż piętnaście z 23 meczów w Niemczech wygrywając zaledwie dwa razy. Dzisiejszy pojedynek może być także szansą na poprawienie tego niekorzystnego bilansu.

Mecz Bayern Monachium - Benfica Lizbona TRANSMISJA TV

Mecz Bayern Monachium - Benfica Lizbona będzie transmitowany w telewizji. Wstęp do spotkania rozpocznie się o godz. 20:14 w Polsacie Sport Premium 4. Początek meczu Bayern - Benfica o godz. 21:00. Transmisja w Polsacie Sport Premium 4. Mecz komentować będą Bożydar Iwanow i Goncalo Feio.

21:00 mecz Bayern Monachium - Benfica Lizbona