Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund ONLINE....

Borussia Dortmund

2

Bayern Monachium

3

• Koniec meczu! Bayern wygrał pojedynek o Superpuchar Niemiec! To już piąte w tym roku trofeum dla Bawarczyków!

• Trzy minuty dołożyła pani arbiter Steinhaus do drugiej części gry.

• Thomas Mueller uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego. Pomylił się bardzo niewiele!

• Jamal Musiala wszedł na boisko w miejsce Javiego Martineza.

• Joshua Zirkzee zmienił Roberta Lewandowskiego.

• Robert Lewandowski przechwycił futbolówkę i zagrał do Joshuy Kimmicha. Marwin Hitz odbił strzał pomocnika Bayernu, ale Niemiec bardzo szczęśliwie dobił piłkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:2 DLA BAYERNU! JOSHUA KIMMICH!

• Chris Richards dośrodkował z prawej strony. Dobrze ustawiony w polu karnym Emre Can.

• Jude Bellingham wszedł w miejsce Juliana Brandta.

• Na boisku melduje się Łukasz Piszczek. Polak zastąpił Matsa Hummelsa.

• Zmiana w ekipie Bayernu. Schodzi Pavard. W jego miejsce wchodzi Chris Richards.

• Giovanni Reyna wszedł na plac gry w miejsce Marco Reusa.

• Felix Passlack mocno uderzył po podaniu Reiniera. Strzał gracza BVB minął bramkę Neuera.

• Nico Schulz wszedł na boisko w miejsce Thomasa Meuniera.

• Reinier zameldował się na boisku w miejsce Haalanda.

• Lucas Hernandez sfaulował Erlinga Haalanda i obejrzał żółtą kartkę.

• Dośrodkowanie z prawej strony Benjamina Pavarda. Czujnie w defensywie Thomas Meunier.

• Manuel Neuer w roli głównej. Golkiper Bayernu zatrzymał rozpędzonego Erlinga Haalanda.

• Joshua Kimmich centrował z rzutu wolnego tuż przed polem karnym. Marwin Hitz nie popełnił błędu.

• Thomas Delaney z głębi pola prostopadle podał do Erlinga Haalanda. Norweg nie zmarnował sytuacji sam na sam i pewnym strzałem zaskoczył Manuela Neuera. Mamy remis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ERLING HAALAND! 2:2!

• Serge Gnabry zameldował się na boisku w miejsce Kingsleya Comana.

• Ależ okazja Borussii! Thomas Meunier otrzymał piłkę w polu karnym i w dogodnej sytuacji strzelił wysoko nad poprzeczką!

• Druga połowa już się zaczęła! Gramy!

• Koniec pierwszej połowy! Bayern do przerwy prowadzi z BVB 2:1!

• Akcja Kingsleya Comana na lewym skrzydle. Zawodnik Bayernu został podwojony i stracił futbolówkę.

• Bayern traci gola po błędzie w rozegraniu. Erling Haaland dograł do Juliana Brandta, a ten precyzyjnie uderzył w długi róg z czternastu metrów!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! 1:2! JULIAN BRANDT!

• Rzut rożny dla BVB po akcji Thomasa Meuniera. Po wrzutce z kornera skutecznie interweniował Benjamin Pavard.

• Alphonso Davies dośrodkował z lewej flanki na piąty metr. Najwyżej wyskoczył tu Thomas Mueller i głową skierował piłkę do siatki przy bliższym słupku.

• GOOOOOOOOOOOOL! 2:0 DLA BAYERNU! THOMAS MUELLER!

• Rzut rożny dla monachijczyków. Uderzał Benjamin Pavard, ale został zablokowany.

• Robert Lewandowski przewinił w ofensywie. Od rzutu wolnego rozpocznie Borussia.

• Marco Reus wpadł w pole karne, w końcu oddał strzał, ale Manuel Neuer nie dał się zaskoczyć.

• Joshua Kimmich zdecydował się na strzał z dystansu. Na posterunku Marwin Hitz.

• Szybki kontratak Bayernu. Robert Lewandowski wyłożył piłkę Corentinowi Tolisso. Francuz ostemplował poprzeczkę, ale dobitka była już skuteczna!

• GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA BAYERNU! CORENTIN TOLISSO!

• Thomas Mueller nie zrozumiał się z Robertem Lewandowskim. Niemiec przepuścił piłkę, ale "Lewy" nie zdołał jej przejąć.

• Kingsley Coman kolejny raz w ataku. Francuz zatrzymany przez Matsa Hummelsa.

• Joshua Kimmich uderzył głową na bramkę BVB. Nieudana ta próba reprezentanta Niemiec.

• Szarża Kingsleya Comana na lewej flance. Skrzydłowy Bayernu został zblokowany przez defensorów BVB.

• Bayern w natarciu od pierwszych minut. Z lewego skrzydła dośrodkował Alphonso Davies, ale został zablokowany.

• Gramy! Spotkanie o Superpuchar Niemiec już się rozpoczęło!

• Zawody w Monachium poprowadzi pani sędzia Bibiana Steinhaus. Dla 41-latki będzie to ostatni mecz w zawodowej karierze.

• Bayern i Borussia o Superpuchar Niemiec rywalizowały ze sobą już siedem razy. W czterech pojedynkach górą był klub z Dortmundu. Trzy starcia padły łupem monachijczyków.

• Zmiany w terminarzu sprawiły, że harmonogram gier jest w tym sezonie jeszcze bardziej intensywny. Efekty zobaczyliśmy w miniony weekend. Już w drugiej kolejce Bundesligi drużyny Borussii Dortmund i Bayernu Monachium przegrały. Pierwsza 0:2 z Augsburgiem, druga - 1:4 z Hoffenheim.

• Borussia Dortmund zacznie w następującym składzie. Łukasz Piszczek znalazł się na ławce rezerwowych.

• Oto wyjściowy skład Bayernu:

• O godz. 20:30 Bayern Monachium skonfrontuje się z Borussią Dortmund. Stawką pojedynku będzie Superpuchar Niemiec. Bawarczycy powalczą o ósmy Superpuchar, BVB o siódmy. Witamy w relacji LIVE!

Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund ONLINE. Lewandowski o drugie trofeum. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©AFP/East News

Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund ONLINE. Bardzo napięty terminarz sprawia, że w Niemczech zostanie dziś rozegrany Superpuchar. Aktualny mistrz i zdobywca krajowego pucharu zagra z wicemistrzem. Wystąpią najpewniej obaj Polacy: Robert Lewandowski i wracający po kontuzji pleców Łukasz Piszczek. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:30.

Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund ONLINE

Inauguracja Bundesligi z Schalke (8:0), Superpuchar Europy w Budapeszcie z Sevillą (2:1 po dogrywce), w weekend 2. kolejka z Hoffenheim (1:4)... Bayern ma napięty grafik, niewiele czasu na odpoczynek i dość wąską kadrę jak na takie wyzwania. To już odbiło się w meczu z "Wieśniakami", pierwszym po długim czasie meczu przegranym za kadencji Hansiego Flicka (a trzecim w ogóle).

Bayern zatem dzisiaj gra o Superpuchar Niemiec z Borussią, jutro jego snajper Robert Lewandowski jedzie do Nyonu odebrać nagrodę dla Najlepszego Piłkarza Roku UEFA, a już w niedzielę kolejny mecz - z Herthą Berlin w ramach trzeciej kolejki Bundesligi. Potem zgrupowanie kadry...

Mimo ostatniej wpadki Bayern pozostaje faworytem meczu z Borussią. Drużyna z Dortmundu na inaugurację ligi wygrała z imienniczką z M'Gladbach 3:0, ale ostatnio przegrała z Augsburgiem Rafała Gikiewicza i Roberta Gumnego 0:2. Bilans jej meczów o Superpuchar Niemiec przeciw Bayernowi? O dziwo korzystny: 5-3.

Przewidywane składy na mecz Bayern - Borussia:
Bayern: Neuer - Pavard, Süle, Alaba, Hernandez - Kimmich, Goretzka - Gnabry, Müller, Coman - Lewandowski.
Borussia: Hitz - Piszczek, Hummels, Akanji - Meunier, Witsel, Delaney, Guerreiro - Brandt, Reus - Haaland.

Nie zagrają w meczu Bayern - Bayern:
Bayern: Sane.
Borussia: Bürki, Hazard, Morey, Sancho, Schmelzer, Zagadou.

Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo z meczu Bayern Monachium - Borussia Dortmund w kanale Eleven Sports 1. W internecie dostęp płatny w aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak. Relacja LIVE z meczu Bayern Monachium - Borussia Dortmund w GOL24.pl od godziny 20:30. Zapraszamy!