Mecz Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt ONLINE. Gdzie...

Mecz Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga niemiecka, 24. kolejka
2017-03-11 15:30

Bayern Monachium

3

Eintracht Frankfurt

0

• Koniec spotkania! Bayern odnosi świetne zwycięstwo! Robert Lewandowski zalicza jubileusz! Bawaria świętuje powiększenie przewagi nad rywalami!

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego! Renato Sanches minimalnie myli się strzałem głową!

• Znowu próbuje Costa! Próba celniejsza, ale Hradecky łapie piłkę do koszyczka.

• Costa mocno z dystansu! Piłka ląduje dość daleko od bramki Hradeckiego.

• Spotkanie z dość szybkiego, przybrało charakter bardzo spokojny. Bawarczycy rozgrywają piłkę między sobą, natomiast podopieczni Kovaca chcieliby tylko już pójść do szatni. Przez ostatni kwadrans nie działo się nic godnego odnotowania.

• Hrgota ze spuszczoną głową opuszcza murawę. W jego miejsce Marco Fabian.

• Owacje również dla Vidala. Chilijczyk ustępuje miejsca na boisku Sanchesowi.

• Nie będzie hat-tricka :-( ... Robert Lewandowski opuszcza boisko, zastępuje go Kingsley Coman.

• "Orłom" nieco odechciało się grać. Przez długi czas utrzymywali wysokie tempo meczu i odważnie starali się pokonać Manuela Neuera, ale nic z tego. Bayern zagrał dziś koncertowo w ofensywie i miał dużo szczęścia również z drugiej strony.

• Zmiana! Aymen Barkok w miejsce Danny'ego Bluma.

• Szansa Lewego na hat-tricka! Polak decyduje się na strzał, ale dosłownie paru centymetrów zabrakło do trzeciej bramki!

• Blisko gola na otarcie łez! Z prawego narożnika pola karnego uderza Chandler i minimalnie się myli.

• Również zmiana w ekipie gospodarzy. Boateng w miejsce Martineza.

• To trwało zbyt długo. Makoto Hasebe musi opuścić boisko z powodu kontuzji. Zastąpi go Marco Russ.

• 100 goli Lewandowskiego w Bayernie!

• Szkoda drużyny z Frankfurtu. Nie oglądamy jednostronnego widowiska, a mimo to mamy już wynik 3:0. Bawarczycy są do bólu skuteczni.

• Alaba ogląda żółty kartonik.

• Prostopadłe zagranie do Robbena, Holender dośrodkowuje w pole karne, po drodze piłka mija Muellera, ale świetnie w szesnastce znajduje się ROBERT LEWANDOWSKI i drugi raz dzisiejszego dnia pokonuje Hradeckiego!

• Lewy po raz drugi!

• Ante Rebic, zwijając się z bólu, wyraźnie prosi o pomoc medyczną.

• Kolejna akcja gości! Danny Blum dostaje piłkę na skraju pola karnego, szybko decyduje się na strzał, ale wysoko nad bramką.

• POPRZECZKA! Niewiele zabrakło, a mogło być 2:1! Świetny strzał Rebicia!

• Makoto zderzył się po drodze ze słupkiem, musi być obejrzany przez sztab medyczny.

• AAAAAAJ! Ależ blisko teraz Mueller! Długie zagranie na pomocnika gospodarzy, myli się Hasebe, wykorzystuje to reprezentant Niemiec i próbuje lobem pokonać Hradeckiego. Nie udaje mu się jednak, gdyż Hasebe naprawia błąd i wybija piłkę dosłownie kilkadziesiąt centymetrów przed linią bramkową.

• Martinez do Robbena, ten przedłuża na prawej stronie do Thiago. Zawodnik Bayernu dośrodkowuje w pole karne i następuje zamieszanie w polu karnym Hradeckiego. Na szczęście dla gości, oddalili oni zagrożenie.

• Lewandowski do Muellera i zaczynamy drugą połowę!

• Wracamy na płytę Allianz Areny! Już za krótką chwilę rozpoczniemy drugą połowę spotkania.

• No ładnie!

• Efektowna cieszynka Douglasa Costy.

• Uderzenie Lewandowskiego z rzutu wolnego, ale za niskie, wiec piłka ląduje gdzieś w nogach zawodników stojących w murze. Po kilku sekundach arbiter kończy I połowę spotkania.

• Taktyczny faul Hasebe. Thomas Mueller miałby otwartą drogę do bramki, gdyby nie faul środkowego obrońcy Eintrachtu.

• Pozycyjny atak gości z Frankfurtu. Wrzutka w pole karne, ale wybija ją Lahm.

• A jednak Thiago! Dośrodkowanie jednak wybija Abraham.

• Faul na Robercie Lewandowskim. Stały fragment gry z prawej strony boiska. Rzut wolny wykonywać będzie Arjen Robben.

• Na tę chwilę Bayern powiększa przewagę nad RB Lipsk i Borussią. Obaj rywale Bawarczyków przegrywają bowiem swoje spotkania 0:1.

• Odważny drybling Davida Alaby, nie zdążył za nim Hector i reprezentant Austrii posyła płaskie dośrodkowanie w pole karne Hradeckiego. W tłumie świetnie znalazł się Costa, który nie dał bramkarzowi gości żadnych szans!

• GOOOOL!! Douglas Costa!

• Fatalnie myli się Hrgota! Napastnik gości dostaje świetne dośrodkowanie z lewej strony i będąc kilka metrów od bramki Neuera nie trafia czysto w piłkę! Mogła być szybka odpowiedź Eintrachtu, ale jednak nic z tego.

• Kapitan polskiej reprezentacji walczy o piłkę, ta trafia do Thomasa Muellera, który przytomnie zagrywa do swojego bramkostrzelnego kolegi z drużyny, a ten dopełnia tylko formalności i pakuje futbolówkę do pustej bramki! Mamy otwarcie wyniku w Monachium!

• GOOOOL!!! ROBERT LEWANDOWSKI!

• Ukarany również Arturo Vidal.

• Żółta kartka dla Mascarella

• Mała sprzeczka zawodników obu drużyn. Sędziowie rozdzielają piłkarzy, zaraz posypią się kartki.

• Pretensje Roberta Lewandowskiego do sędziego. Napastnik wszedł w pojedynek z rywalem, który zagrał piłkę ręką, ale arbiter nie reaguje.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w stronę pola karnego Neuera. Piłka odbija się od jednego z zawodników gości i ostatecznie nic z tego konstruktywnego nie wychodzi.

• Ojojoj! Ostre wejście Thomasa Muellera w rywala. Niemiec nie otrzymuje jednak kartki.

• Prostopadłe zagranie Robbena w kierunku Lewandowskiego, ale piłkę odprowadza wzrokiem Hradecky. Za mocne podanie Holendra.

• Danny Blum z dystansu! Łapie futbolówkę Neuer, choć z lekkim problemem!

• Douglas Costa dośrodkowuje do Vidala, ale Chilijczyk uderza z woleja nad bramką.

• Spokojne budowanie akcji przez Bayern, w końcu Hummels zagrywa długą piłkę do Lewandowskiego, ale nie dociera ona do polskiego napastnika. Bayern ma problem w przedarciu się przez zasieki Eintrachtu.

• I jeszcze celebracja świetnej interwencji Hummelsa.

• Rebić stara się skonstruować akcję z lewej strony boiska, ale fauluje Philippa Lahma i dostaje żółtą kartkę.

• Hrgota nadal nie może uwierzyć, że nie wykorzystał tej sytuacji.

• Co tu się wydarzyło?! Branimir Hrgota otrzymuje prostopadłą piłkę od jednego z kolegów, wychodzi sam na sam z Neuerem i w ostatniej chwili akcje przerywa jeden z defensorów Bayernu! Napastnik gości domagał się jeszcze rzutu karnego, ale wślizg był czysty. Hrgota miał przed sobą pustą bramkę i nie zdołał tego wykorzystać!

• Strata Mullera, przejęcie piłki przez Tawathę, ale ten również traci - na rzecz Martineza. Dużo walki w środku pola.

• Manuel Neuer próbuje krótko wznowić grę, lecz goście zakładają wysoki pressing. Niespodziewana sytuacja na boisku Bayernu.

• Zamieszanie na przedpolu Bayernu, do piłki dopada Chandler, ale w ostatniej chwili jest zablokowany przez jednego z zawodników gospodarzy.

• Ależ sytuacja Bayernu! Dośrodkowanie - trochę przeciągnięte - w kierunku Lewandowskiego, piłkę przejmuje Vidal, który minimalnie się myli! Groźnie pod bramką Hradeckiego!

• W Berlinie i Lipsku już padły gole. Czekamy na trafienie w Monachium, choć żadna ze stron nie kwapi się do tego.

• Dość spokojne rozpoczęcie ze strony Bayernu. Bawarczycy chyba oszczędzają siły, by nie popełnić w najbliższej przyszłości głupiego błędu.

• Długa piłka w kierunku Lewandowskieg, kapitan reprezentacji przyjął piłkę tuż przed linią końcową i wywalczył rzut rożny.

• Douglas Costa drybluje między rywalami, ale dość lekkomyślnie traci piłkę. Hradecky oddala zagrożenie przytomnym zagraniem poza linię boiska.

• Podopieczni Niko Kovaca dobrze weszli w mecz. Odważnie ruszyli do przodu na Mistrza Niemiec.

• Groźny atak gości! Po stracie Arturo Vidala piłka trafia do Rebicia, ale zawodnik Eintrachtu uderza nad bramką Neuera. Pierwsze ostrzeżenie dla Bawarczyków.

• Ruszyli!

• Obie ekipy pojawiły się na murawie, niebawem rozpoczynamy!

• Czy dziś zobaczymy równie piękną bramkę? Może w wykonaniu Roberta Lewandowskiego?

• Bayern Monachium przed tygodniem pewnie rozbił Kolonię 3:0, wcześniej jeszcze Arsenal 5:1. Drużyna z Frankfurtu natomiast zanotowała cztery porażki z rzędu.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Bayernu Monachium z Eintrachtem Frankfurt! Początek spotkania o godzinie 15:30.

Michał Perzanowski

©EAST NEWS

Mecz Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt ONLINE. Nikt nie ma wątpliwości, kto jest faworytem tego starcia. W 24. kolejce Bundesligi rywalem podopiecznych Carlo Ancelottiego będzie spisujący się poniżej przeciętnej Eintracht Frankfurt. Robert Lewandowski będzie miał więc doskonałą okazję do poprawienia swojego dorobku bramkowego. Czy kapitan reprezentacji Polski ustrzeli "Orły"? Relacja LIVE w GOL24 od 15:30.

©EAST NEWS

Mecz Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt ONLINE

Mający siedem punktów przewagi na drugim w tabeli RB Lipsk, zespół Bayernu do sobotniego meczu przystąpi po dwóch kolejnych ligowych zwycięstwach (8:0 z Hamburgerem SV, 3:0 z FC Koeln).
Bawarczycy potwierdzili również bardzo dobrą formę w Lidze Mistrzów, pokonując Arsenal 5:1 (w dwumeczu 10:2), czym bardzo przyczynili się do dyskusji na temat Arsena Wengera na ławce trenerskiej londyńskiej drużyny. Efektowne zwycięstwa są więc powszechnością w Monachium, można się takiego spodziewać również dziś.

Choć zespół z Frankfurtu zajmuje 6. miejsce w tabeli, w ostatnim czasie spisuje się poniżej oczekiwań. Eintracht przegrał cztery spotkania ligowe z rzędu. „Orły" wracały na tarczy do domu po meczach z Bayerem, Inglostadt, Herthą i Freiburgiem. Mało tego — w wyżej wymienionych spotkaniach, dzisiejszy rywal Bayernu Monachium potrafił zdobyć tylko jednego gola, tracąc aż 9.

Eintracht przegrał ostatnie sześć kolejnych spotkań w Monachium, a ostatnim razem remisował z wyżej notowanym rywalem w 2007 roku, wygrywał zaś w 2000 roku 2:1. Wszyscy w Bayernie liczą także na Roberta Lewandowskiego, który niedawno strzelił swoją 25. bramkę w sezonie i tym samym został najskuteczniejszym obcokrajowcem w barwach Bawarczyków. Mecz z ekipą z Frankfurtu to doskonała okazja, by powiększyć dorobek i pokusić się o więcej niż jedno trafienie.

Nie zagrają:

Bayern: Trener Ancelotii ma do dyspozycji wszystkich swoich podopiecznych.

Eintracht: Oczipka i Seferović pauzują za kartki, natomiast Anderson, Odronez, Varela, Vallejo, Fbian, Medojević i Stenderao są nieobecni z powodu kontuzji.

Forma w ostatnich meczach:

Bayern: Arsenal 5:1 (Z); FC Koln 3:0 (Z); Schalke 04 3:0 (Z)

Eintracht: Freiburg 1:2 (P); Arminia Bielefeld 1:0 (Z); Hertha 2:0 (P)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Eintracht - Bayern 2:2 (Bundesliga, 15.10.2016)

Bayern - Eintracht 1:0 (Bundesliga, 02.04.2016)

Eintracht - Bayern 0:0 (Bundesliga, 30.10.15)

Mecz Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo będziecie mogli obejrzeć w Eurosport Playerze. Początek o godzinie 15:30. Nie zapominajcie także o relacji LIVE w GOL24.pl.