Mecz Bayern Monachium - FC Liverpool ONLINE. Gdzie obejrzeć?...

Mecz Bayern Monachium - FC Liverpool ONLINE. Gdzie obejrzeć? TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Lewy, czyń swoją powinność

Liga Mistrzów, 1/8 finału
2019-03-13 21:00

Bayern Monachium

1

Liverpool FC

3

• Koniec! Liverpool melduje się w 1/4 finału Ligi Mistrzów!

• Andrew Robertson ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana tego meczu. James Milner opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawia się Adam Lallana.

• Znakomite dośrodkowanie Salaha! Sadio Mane musiał tylko dołożyć głowę i dobić piłkę z bliskiej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sadio Mane dobija Bayern!

• Renato Sanches zostaje ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w ekipie gości. Robert Firmino zmieniony przez Divocka Origiego.

• Płaski strzał Renato Sanchesa. Od bramki zacznie Alisson.

• Renato Sanches zmienia Jamesa Rodrigueza.

• Mohamed Salah okropnie zmarnował okazję. Owszem minął dwóch rywali, ale później powinien wyłożyć piłkę lepiej ustawionemu koledze, a dał się uprzedzić Sule..

• Niko Kovać próbuje jeszcze ratować sytuację. Javi Martinez schodzi, a wchodzi Leaon Goretzka.

• Holenderski obrońca znakomicie odnalazł się w polu karnym rywala i w świetnym stylu pokonuje bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Virgil Van Dijk! Liverpool znowu prowadzi!

• Thiago Alcantara również ukarany żółtą kartką,

• Joel Matip ogląda żółtą kartką.

• Kingsley Coman melduje się na murawie. Schodzi z niej matomiast Franck Ribery.

• Serge Gnabry dograł w pole karne, a tam Robert Lewandowski minął się z piłką! Gdyby dopadł do futbolówki to mielibyśmy 2:1!

• Robert Lewandowski dostał świetne podanie prostopadłe, ale nie zdołał opanować piłki w polu karnym rywala.

• James Milner uderzył na bramkę Bayernu, ale uderzył zupełnie niecelnie.

• Potężne uderzenie Mohameda Salaha, ale piłka trafia prosto w Neuera.

• Serge Gnabry próbował minąć rywali, ale przegrał pojedynek i Bayern ma rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą część meczu!

• Koniec pierwszej połowy, po której Bayern remisuje 1:1 z Liverpoolem.

• Robert Lewandowski marnuje sytuację sam na sam, ale sędzia liniowy i tak wskazał, że był spalony,

• Bardzo dobre, mocne uderzenie Alaby z rzutu wolnego. Alisson nie miał jednak problemu z obroną tego strzału.

• Fabinho jako pierwszy w tym meczu ogląda żółtą kartkę.

• Serge Gnabry wpadł w pole karne rywala, dograł bardzo mocno i piłka odbiła się od Matipa! Mamy remis!

• GOOOOOOOOOOOOOL! Joel Matip pakuje piłkę do własnej bramki!

• Groźne dogranie Jamesa, ale piłka szybuje obok bramki Alissona.

• Potężne uderzenie Robertsona! Było bardzo blisko, ale Manuel Neuer ratuje swój zespól.

• Manuel Neuer tym razem dobrze wyłapuje groźne dośrodkowanie Mohameda Salaha.

• Fatalny błąd Manuel Neuera! Doświadczony golkiper wyszedł z bramki, minął się z piłką i Sadio Mane skierował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sadio Mane zdobywa bramkę!

• Roberto Firmino otrzymał świetne podanie, uderzył z pierwszej piłki, tylko że zabrakło mu precyzji.

• Thiago Alcantara przegrywa pojedynek z defensorami rywala. Początek meczu z obu stron bardzo spokojny....

• Jordan Henderson nie da rady kontynuować gry. W jego miejsce pojawia się Fabinho.

• Robert Lewandowski przewraca się w polu karnym, ale sędzia pokazuje, że nie było faulu!

• Wymiana podań między Thiago, a Lewandowski. Cała akcja kończy się niecelnym uderzeniem hiszpańskiego pomocnika.

• Jordan Henderson leży na murawie po starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Liverpool rozpoczął mecz od środka boiska!

• Oba zespoły są już na murawie! Czas na słynne "The Champions!"

• W pierwszym składzie Bayernu zobaczymy oczywiście Roberta Lewandowskiego. Cały piłkarski świat czeka na pojedynek polskiego snajpera z Virgilem Van Dijkiem.

• Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami skończył się bezbramkowym remisem. Oba zespoły są w bardzo dobrej formie i nie przegrywają spotkań. Zapowiada nam się emocjonujący pojedynek o awans.

• Dobry wieczór Państwu! Czas na kolejny wieczór z Champions League! Dzisiaj czeka nas wielki hit pomiędzy Bayernem, a Liverpoolem!

JCZ

Bayern - Liverpool LIVE! Lewy, czyń swoją powinność

Bayern - Liverpool LIVE! Lewy, czyń swoją powinność ©AFP/East News

Mecz Bayern Monachium - FC Liverpool ONLINE. Dzisiaj wzrok kierujemy w stronę Allianz Areny. O prawo gry w ćwierćfinale Ligi Mistrzów powalczą lider Bundesligi z wiceliderem Premier League. Początek o godzinie 21:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Bayern Monachium - FC Liverpool ONLINE

Do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów zakwalfikowały się już trzy kluby z Anglii (Tottenham Hotspur, Manchester United, Manchester City), po jednym z Włoch (Juventus), Holandii (Ajaks Amsterdam) oraz Portugalii (FC Porto). Czy Liverpool okaże się czwartym przedstawicielem Premier League? Tak chciałby przynajmniej Juergen Klopp, który do swojej ojczyzny przyjeżdża z misją arcytrudną, ale jak najbardziej wykonalną.

"The Reds" w pierwszym meczu nie wypracowali zaliczki i to ciąży na nich przed rewanżem. - Bayern bronił się na wysokim poziomie - wytłumaczył przyczynę wyniku trener Klopp. Zdaniem bukmacherów w rewanżu większe szanse mają jego oponenci. To jednak zespół Kloppa w poprzedniej edycji zaszedł dalej, bo aż do samego finału, gdzie dopiero uznał wyższość galaktycznego wówczas Realu Madryt (3:1).

Gdzie oglądać mecz Bayern - Liverpool za darmo w TV?

Bayern po wizycie na Anfield nabrał wiatru w żagle. W Bundeslidze potrafił skasować przewagę Borussii Dortmund. O morale jego piłkarze zadbali 2 i 9 marca kiedy wygrali kolejno 5:1 (Borussia Moenchengladbach) i VfL Wolfsburg (6:0). Cztery bramki zdobył Robert Lewandowski, który tym samym stał się najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii ligi niemieckiej.

Bez pomocy Lewandowskiego Bayern nie awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Dotąd w ważnych meczach tych rozgrywek Polak jednak zawodził. W zeszłym sezonie na etapie półfinału nie potrafił znaleźć sposobu na bramkarza Realu Madryt (1:2, 2:2). - Niegdyś Bayern opierał się na silnych postaciach, takich jak Lothar Matthäus, Oliver Kahn, Stefan Effenberg czy Philipp Lahm. Teraz nie ma liderów. Spójrzmy choćby na postawę Lewandowskiego - uderza Dietmar Hamann, dziś ekspert telewizyjny, a kiedyś reprezentant Niemiec.

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Daniele Orsato. Pierwszy gwizdek Włocha na Allianz Arenie punktualnie o godzinie 21:00.

Mecz Bayern Monachium - FC Liverpool: Kto awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów?

Bayern Monachium: Neuer - Rafinha, Süle, Hummels, Alaba - Javi Martinez, Thiago - Gnabry, James, Ribery - Lewandowski.
FC Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson - Wijnaldum, Henderson, Fabinho - Salah, Firmino, Mané.

Nie zagrają:

Bayern: Kimmich, Robben, Tolisso, Mueller
Liverpool: Gomez, Keita, Oxlade-Chamberlain

Mecz Bayern Monachium - FC Liverpool TRANSMISJA TV
Transmisję z meczu Bayern - Liverpool na żywo przeprowadzą stacje TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Początek spotkania w środę (13.03.2019 r.) o godz. 21. W Telewizji Publicznej komentuje duet Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow. W Polsacie usłyszymy natomiast Mateusza Borka i Tomasza Hajtę. A gdzie oglądać mecz Bayern - Liverpool na żywo w internecie? Darmowy stream na stronie sport.tvp.pl. Płatny stream online dostępny będzie w serwisie IPLA TV. Relacja tekstowa w GOL24.pl Zapraszamy!