Mecz Bayern Monachium – FSV Mainz ONLINE. Lewandowski po raz...

Mecz Bayern Monachium – FSV Mainz ONLINE. Lewandowski po raz setny

Bayern Monachium

4

FSV Mainz

0

• Arbiter nie dodał do regulaminowego czasu gry ani minuty. Chyba chciał oszczędzić piłkarzom Mainz cierpienia. Koniec meczu! Robert Lewandowski pięknie uczcił swój jubileusz

• Obrońcom Bayernu uchodzi kolejna pomyłka na sucho. W łatwy sposób traci piłkę Hummels, ale w sytuacji sam na sam myli się Muto.

• Ribery pada w polu karnym, ale nie ma mowy o "jedenastce". Aż dziw, że Sascha Stegemann nie ukarał skrzydłowego zółtą kartką

• Co za strzał Rudego! Zawodnik Bayernu z powietrza uderzył na bramkę, ale trafił jedynie w słupek!

• Akcja lewą stroną boiska, wycofanie na dwudziesty metr, wrzutka z głębi pola i Robert Lewandowski głową wykańcza akcję!

• GOOOOOOOL! LEWANDOWSKI PO RAZ DRUGI!

• Muto w miejsce Diallo

• Ribery schodzi do środka i mocno strzela prawą nogą. Wyczuł go jednak Adler.

• Za Vidala wchodzi Rudy

• Jakim cudem obronił to Neuer?! Potężna bomba z dystansu w wykonani Freia i bramkarz Bayernu - zasłonięty przez kilku zawodników - popisuje się fenomenalną interwencją!

• Mueller przewrotką! Naprawdę niewiele brakowało!

• Druga zmiana w ekipie z Moguncji. Jean-Philippe Gbamin w miejsce Daniela Brosinskiego

• Coman do Muellera, ten do Lewandowskiego i w ostatniej chwili Diallo zażegnał niebezpieczeństwo.

• Balogun ucierpiał w starciu z...kolegą z drużyny. Rzut rożny dla Bayernu skończył się rzutem wolnym dla Mainz.

• Ribery w miejsce Robbena

• Niklas Sule w miejsce ukaranego wcześniej kartką Boatenga

• Quaison uderzył intuicyjnie z jedenastego metra, ale nie trafił w bramkę.

• Boateng ciągnie za koszulkę Quaisona - żółta kartka

• Diallo fauluje rozpędzonego Robbena

• Donati w dwójkowej akcji z Oztunalim, ale uprzedził ich Boateng.

• TAK padła bramka na 3:0

• Kimmich uruchomił na prawym skrzydle Muellera, który bez namysłu posłał piłkę w pole karne. Tam Robert Lewandowski wślizgiem zaatakował futbolówkę i umieścił ją w bramce Adlera.

• 81. ligowa bramka w 100. meczu! To się nazywa świetna statystyka!

• GOOOOOOOOOL! ROBERT LEWANDOWSKI!

• W przerwie doszło do jednej zmiany. Danny Latza w miejsce Pablo De Blasisa.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Pierwsza połowa stała pod znakiem dominacji Bayernu. Druga odsłona tego meczu również tak się zapowiada. Nasuwa się jednak pytanie: Czy Robert Lewandowski strzeli bramkę z okazji setnego występu dla Bayernu w Bundeslidze?

• Pierwsze 45 minut za nami

• Rafinha ukarany żółtą kartką. Zawodnik Bayernu dał się łatwo ograć i był zmuszony do faulu.

• Lewandowski rozpoczyna kontratak w okolicach koła środkowego, ale akcja zatrzymana przez Baloguna.

• Oztunali przedarł się na prawej stronie i dośrodkował w pole karne. Mueller bezpiecznie wybił piłkę na rzut rożny.

• Znów Hummels próbuje dalekim podaniem obsłużyć kolegę z drużyny, lecz znów zagrywa za mocno.

• Posiadanie piłki - 71% - 29%

• Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu. Stefan Bell ostro wszedł w Roberta Lewandowskiego - słuszna żółta kartka.

• Kingsley Coman uderza z około 27 metrów na bramkę Adlera - pewnie wyłapuje piłkę bramkarz.

• Mueller otrzymuje wysokie zagranie ze środka pola, ale w ostatniej chwili uprzedza go bramkarz gości.

• Thiago uderza z dystansu! Wysoko nad poprzeczką.

• TAK padł gol na 2:0

• Thomas Mueller wygrał pojedynek fizyczny na skrzydle, zagrał do środka, do Kimmicha. Ten uruchomił w prawym narożniku pola karnego Robbena, który postanowił sam wykończyć akcję i przeniósł piłkę nad Adlerem! Już 2:0!

• GOOOOOOOOOOL! ROBBEN!

• Jak to nie wpadło?!

• Co za pudło Comana! Skrzydłowy otrzymał piłkę od Robbena i wystarczyło trafić w pustą bramkę! Zawodnik Bayernu chciał jednak efektownie wykończyć akcję i umieścić futbolówkę pod poprzeczką, a zamiast tego trafił w nią!

• Efektownie teraz Bayern! Coman wstrzelił piłkę w pole karne do Lewandowskiego. Polak piętką odegrał do Robbena, ale na posterunku Adler. Gdy wydawało się, że dobitka Vidala zmieni wynik na 2:0, znów świetnie popisał się bramkarz gości!

• TAK padła bramka na 1:0

• Pospieszył się z tym strzałem Quaison

• OJ POSTRASZYLI TERAZ GOŚCIE! Quaison otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z drużyny i wyszedł sam na sam z Neuerem! Świetna interwencja bramkarza Bayernu!

• Po pierwszym kwadransie Mainz jak na razie bezradne. Bawarczycy prezentują futbol totalny.

• Gospodarze rozgrywali piłkę wszerz boiska tuż przy polu karnym Mainz. Rafinha dośrodkowuje do osamotnionego Kimmicha, który wycofał do Muellera, a reprezentant Niemiec wykończył świetne zagranie kolegi z drużyny! Rene Adler został zmylony, gdyż piłka po drodze musnęła jeszcze nogę Arjena Robbena.

• GOOOOOOOOOL! THOMAS MUELLER!

• Cóż za pomyłka Vidala! Bawarczycy szybko wznawiają piłkę, ale Chilijczyk traci w głupi sposób piłkę na rzecz Quaisona. Ten uderza z piętnastego metra i w ostatniej chwili interweniuje Rafinha!

• Brosinski! Uderzył "rogalem" na bramkę Neuera i niemiecki bramkarz sparował strzał na rzut rożny.

• Robben zagrywa do Kimmicha, ale ten nie potrafił dobrze ocenić odległości i został wyprzedzony.

• Hummels stara się zagrać długą piłkę na prawe skrzydło, ale przesadził z siłą.

• Gospodarze nie są skorzy do oddania piłki. Konsekwentnie rozgrywają akcję na połowie rywali.

• Kingsley Coman predarł się lewym skrzydłem, minął obrońców i zagrał do Robbena. Holender - o dziwo - próbował znaleźć w polu karnym Lewandowskiego, ale jego zamiary przeczytał Diallo.

• ZACZYNAMY!

• Piłkarze są już w tunelu - zaraz zaczynamy

• Ławka rezerwowych gości: Fischer, Gbamin, Latza, Maxim, Muto, Samperio, Zentner.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Martinez, Ribery, Rodriguez, Rudy, Sule, Tolisso, Ulreich.

• Goście z Mainz mają o trzy punkty mniej i zajmują 13. miejsce.

• Bayern jako mistrz Niemiec już zdążył się potknąć po trzech kolejkach. Ma obecnie sześć punktów i plasuje się na 6. miejscu w tabeli.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Bayern Monachium - FSV Mainz!

JCZ

Bayern – Mainz LIVE! Lewandowski po raz setny

Bayern – Mainz LIVE! Lewandowski po raz setny ©AFP/East News

Mecz Bayern Monachium – FSV Mainz ONLINE. Setny ligowy mecz w barwach mistrza Niemiec zaliczy dzisiaj Robert Lewandowski. "Kicker" donosił, że zagra za niego Thomas Mueller, ale trener Carlo Ancelotti postanowił desygnować do składu obu zawodników. Polak w 99 spotkaniach zdobył 80 bramek. Takich statystyk na tym etapie nie wykręcił żaden z wybitnych strzelców Bayernu.

Mecz Bayern Monachium – FSV Mainz ONLINE

Ile bramek w meczu z Mainz zdobędzie Lewandowski?

Nie zagrają:

Bayern: Alaba, Bernat
Mainz: Huth, Bussmann, Berggreen, Hack, Kodro.

Przypuszczalne składy:

Bayern Monachium: Neuer - Kimmich, Boateng, Hummels, Rafinha - Rudy, Vidal - Robben, Thiago Alcantara, Coman – Müller.

FSV Mainz: Adler - Balogun, Bell, Diallo - Donati, Brosinski - Frei, Latza - Öztunali, De Blasis – Muto.

Forma w ostatnich meczach:

Bayern Monachium:
Bayern – Anderlecht Bruksela 3:0 (Liga Mistrzów, 12.09.2017)
TSG 1899 Hoffenheim – Bayern 2:0 (liga niemiecka, 09.09.2017)
Offenbach – Bayern 1:4 (sparing, 30.08.2017)

FSV Mainz:
Mainz – Bayer Leverkusen 3:1 (liga niemiecka, 09.09.2017)
Wurzburger Kickers – Mainz 2:2 (sparing, 01.09.2017)
VfB Stuttgart – Mainz 1:0 (liga niemiecka, 26.08.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Bayern – Mainz 2:2 (liga niemiecka, 22.04.2017)
Bayern – Mainz 2:1 (Telekom Cup, 14.01.2017)
Mainz – Bayern 1:3 (liga niemiecka, 02.12.2016)

Mecz Bayern Monachium – FSV Mainz TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi Eleven Sports (w internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV). Komentują Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński. Relacja LIVE w GOL24.pl