Mecz Bayern Monachium - SC Freiburg ONLINE. Nowe-stare...

Mecz Bayern Monachium - SC Freiburg ONLINE. Nowe-stare rozdanie. Heynckes odbuduje potęgę?

Liga niemiecka, 8. kolejka
2017-10-14 15:30

Bayern Monachium

5

SC Freiburg

0

• Serdecznie dziękuje za uwagę i życzę spokojnego wieczoru!

• Powrót Jupp Heynckes może zaliczyć do udanych! Wspaniały mecz Bayernu i Freiburg zostaje rozgromiony! Nas najbardziej cieszy kolejna bramka Roberta Lewandowskiego!

• Koniec! Bayern pokonuje Freiburg 5:0!

• Kingsley Coman dogrywa w pole karne a Kimmich piętą zdobywa gola! 5:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! W ostatnich sekundach meczu Joshua Kimmich dobija rywala!

• 3 minuty doliczone do tego meczu.

• Za mocne podanie Tolisso do Robbena i przez to dobra akcja Bayernu zostaje zmarnowana.

• Arjen Robben huknął i piłka leci tuż nad bramką!

• Ostatnia zmiana w Bayernie. Jerome Boaten zmieniony przez Niklasa Sule.

• Alexander Schwolow świetnie broni strzał Tolisso! Bayern znowu mocno atakuje.

• Ależ blisko było, a Philipp Lienhart wpakowałby piłkę do własnej bramki!

• Corentin Tolisso zmienia żegnanego owacją na stojąco Thomasa Muellera.

• Georg Niedermeier schodzi a wchodzi Marco Terrazzino.

• Thomas Mueller świetnie wywalczył piłkę, zagrał idealnie do Lewego, a nasz kapitan takich sytuacji nie marnuje! Tym samym wskakuje na 12 miejsce w tabeli strzelców wszech czasów Bundesligi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski! On musiał zdobyć bramkę!

• Kolejna zmiana Freiburga Mike Frantz schodzi, a wchodzi Yoric Ravet.

• I jest zapowiadana zmiana. Nie może kontynuować gry Javi Matinez więc zmienia go Sebastian Rudy.

• Długo Freiburg utrzymuje się przy piłce, jednak nic z tego nie wynika.

• Zmiana na razie w ekipie gości. Nils Petersen zmienia Ryana Kenta.

• Javi Martinez bardzo mocno ucierpiał przy zderzeniu z rywalem. Czy będzie musiał opuścić boisko?

• Thiago Alcanatara wywalczył piłkę przed polem karnym i mocnym, plasowanym strzałem podwyższa prowadzenie swojej drużyny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Nie było karnego to Thiago sam wziął wszystko w swoje ręce!

• Sędzia zmienia swoją decyzję po weryfikacji systemem VAR! Mamy tylko rzut rożny, który został i tak zmarnowany przez graczy gospodarzy.

• Najpierw jednak wideo weryfikacja!

• Rzut karny dla Bayernu! W polu karnym ręka zagrywa Caglar Soyuncu!

• W drugiej połowie Bayern mocno uspokoił swoją grę, a co za tym idzie oglądamy dużo mniej sytuacji podbramkowych.

• Arjen Robben niedokładnie uderza na bramkę. Mało brakowało a piłka zatrzepotałaby w siatce.

• Ryan Kent długo pędził prawą stronę, ale Javi Martinez z dużym spokojem przerwał jego akcję.

• Robert Lewandowski świetnie odebrał piłkę Schusterowi, popędził w stronę bramki, ale Caglar Soyuncu ofiarnie ratuje swoją drużynę.

• Wracamy po przerwie. Czy dominujący w tym meczu Bayern strzeli jeszcze kilka bramek? A może to Freiburg się przełamie i zaatakuje wyżej notowanego rywala?

• Koniec pierwszej połowy! Została ona zdecydowanie zdominowana przez Bayern Monachium! Po przerwie czekamy na bramkę Lewandowskiego!

• Robert Lewandowski w ostatniej chwili zostaje zablokowany!

• Arjen Robben zszedł na lewą nogę oddał strzał, który został obroniony przez Alexandera Schwolowa, lecz przy dobitce Comana już szans nie było! 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kinsley Coman!

• Kolejny strzał z głowy Javiego Martineza. Hiszpan ma dzisiaj pecha i nie może wstrzelić się w bramkę.

• Ależ tragiczny błąd defensywy Bayernu! Głową uderzał Mike Frantz i tym razem zabrakło bardzo niewiele!

• Mike Frantz zablokowany przed polem karnym. Jeden z nielicznych ataków gości szybko powstrzymany.

• David Alaba sprzed linii końcowej, bardzo ofiarnie zagrywa piłkę. Niestety przy okazji niecelnie.

• Robert Lewandowski na ofajdzie. Szkoda bo Polak już wychodził na pozycję sam na sam z bramkarzem

• Arjen Robben klasycznie dla siebie schodzi na lewą nogę, dośrodkowuje, tylko że Robert Lewandowski nie dopada do zagranej przez niego futbolówki.

• Zbyt słaby strzał Comana aby zagrozić bramce rywala. Spokojnie wyłapuje piłkę golkiper gości.

• Seria dośrodkowań Bayernu i żadne z nich nie zagroziło bramce gości. Dobrze ustawienie defensorzy przyjezdnych.

• Arjen Robben świetnie dogrywa w pole karne, ale tam dobrze blokowany Robert Lewandowski,

• Javi Martinez minimalnie niecelnie uderza na bramkę rywala głową!

• Thiago mocno uderza z dystansu i gdyby nie obrona Schwolowa to mielibyśmy 2:0!

• David Alaba świetnie, płasko dogrywa w pole karne, a Thomas Mueller musiał tylko dostawić nogę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Thomas Mueller zdobywcą bramki na 1:0!!

• Ależ teraz Sven Ulreich ratuje swoją drużynę! Ryan Kent wykorzystał błąd defensywy wyszedł do sytuacji sam na sam, lecz golkiper Bayernu świetnie broni!

• Coman mocno sprzed pola karnego, jednak trafia prosto w defensora Freiburga.

• Zamieszanie w polu karnym gości! Thomas Mueller próbował piętą zaskoczyć bramkarz rywali, ale zostaje zablokowany.

• Gracze gospodarzy rozpoczęli od środka!

• Zawodnicy wychodzą z tunelu!

• Na ławce Bayernu zacznie mecz James Rodriguez. Kolumbijczyk dalej nie może odnaleźć formy sprzed kilku sezonów.

• Gospodarze potrzebują zwycięstwa niczym ryba wody. 5 punktów straty do Borussii to bardzo dużo jak na bawarską ekipę.

• Natomiast na ławce Freiburga zasiędzie dzisiaj Rafał Gikiewicz. Bardziej martwiące jest to, że nawet w 18 meczowej nie mieści się Bartosz Kapustka.

• Trenerzy w Bayernie mogą się zmieniać. Jednak pozostaje niezmienne to, że od początku mecz zacznie Robert Lewandowski! Kapitan naszej reprezentacji jest nie do zastąpienia!

• Skład Bayernu Monachium!

• Skład SC Freiburg!

• Na relację LIVE z powrotu legendarnego szkoleniowca zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

• Czas na nowe-stare rozdanie! Czas aby Jupp Heynckes znowu odbudował wielki Bayern Monachium! Za jego poprzednich kadencji mistrz Niemiec potrafił wygrać Ligę Mistrzów. Czy teraz będzie podobnie?

Bartłomiej Modzelewski

Bayern - Freiburg LIVE! Nowe-stare rozdanie. Heynckes odbuduje potęgę?

Bayern - Freiburg LIVE! Nowe-stare rozdanie. Heynckes odbuduje potęgę? ©AFP/East News

Mecz Bayern Monachium - SC Freiburg ONLINE. Takiego początku sezonu Bayern Monachium nie miał od dawna. Dwa remisy, jedna porażka i aż 5 punktów straty do Borussi Dortmund. Teraz jednak czas na stare/nowe rozdanie. Na ławce trenerskiej zadebiutuje bowiem Jupp Heynckes, który bawarski klub zna od podszewki.

Mecz Bayern Monachium - SC Freiburg ONLINE

Długo mówiło się o zwolnieniu Carlo Ancellotiego. Gra Bayernu od kilku lat nie wyglądała tak słabo na początku sezonu. Hegemon Bundesligi nigdy nie miał problemów z wygrywaniem z każdym, a teraz nie dali rady przeciwstawić się Hoffenheim, Herthcie czy Wolfsburgowi. Po dwóch remisach z rzędu kibice domagają się wręcz zwycięstwa. Zapewnić ma to znany i lubiany w Monachium
Jupp Heynckes. To właśnie doświadczony szkoleniowiec dał mistrzom Niemiec zwycięstwo w Lidze Mistrzów w 2013 roku. Teraz znowu liczą na jego niebagatelne umiejętności i że to właśnie on przywróci blask Bayernu.

Najważniejszym elementem układanki nowego trenera ma być Robert Lewandowski. Kapitan naszej reprezentacji jest w wybornej formie, co pokazał w meczach Eliminacji do Mistrzostw Świata zostając ich najlepszym strzelcem. W lidze również nie zawodzi, przewodząc razem z Aubameyangiem w tabeli strzelców. Oczywiście mocno ściskamy kciuki aby nasz rodak po raz kolejny wpisał się na listę strzelców.

Po drugiej stronie barykady stać będzie Freiburg. Drużyna, która w tym sezonie nie zachwyca i pokonać nawet będący w słabszej formie Bayern będzie piekielnie trudno. Rywale Bayernu jak do tej pory wygrali tylko jeden mecz. W ostatniej kolejce udało się zdobyć 3 punkty przeciwko Hoffenheim.

W drużynie prowadzonej przez Christiana Streicha znajduje się dwóch Polaków. Zarówno Rafał Gikiewicz jak i Bartosz Kapustka mają iluzoryczne szanse na grę w podstawowym składzie. Szkoda, gdyż moglibyśmy mówić o bardzo ciekawym “polskim” meczu w Bundeslidze. Liczymy mocno jednak na to, że chociaż na parę minut pojawi się Bartosz Kapustka, który dalej nie może przekonać trenera do swoich umiejętności.

Sonda

Jupp Heynckes jest w stanie zdobyć z Bayernem najważniejsze trofea?

Przewidywane składy:

Bayern: Ulreich - Kimmich, Boateng, Hummels, Alaba - Javi Martinez, Thiago - Robben, Müller, Coman - Lewandowski.
Freiburg: Schwolow - Lienhart, Schuster, Söyüncü - Stenzel, C. Günter - Frantz, Höfler - Niederlechner, Terrazzino - Haberer.

Nie zagrają:

Bayern: Neuer, Bernat, Ribery
Freiburg: Klandt, Kempf, Niedermeier, Meffert, Abrashi, Stanko, Sierro.

Mecz Bayern Monachium - SC Freiburg TRANSMISJA TV

Transmisję przeprowadzi Eleven Sports. Prosto Monachium mecz skomentuje duet Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński. Relacja LIVE w GOL24.pl od 15:30.