Mecz Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen ONLINE....

Mecz Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Lewandowski goni Borussię

Liga niemiecka, 21. kolejka
2019-02-09 18:30

Bayern Monachium

3

Schalke 04 Gelsenkirchen

1

• Koniec! Bayern pewnie pokonuje Schalke i przybliża się do Borussii na 5 oczek!

• Serge Gnabry opuszcza murawę. W jego miejsce melduje się Alphonoso Davies! To ostatnia zmiana tego meczu.

• Bayern jest coraz bliżej zwycięstwa w tym meczu. Kolejne 3 punkty oznaczają przybliżenie się do prowadzącej Borussi na 5 oczek. Bawarczycy mocno liczą na zdobycie Mistrzostwa po raz kolejny!

• Fatalne uderzenie Leona Goretzki. Piłka wylądowała wysoko w trybunach.

• Javi Martinez melduje się na murawie! Schodzi natomiast żegnany owacjami James Rodriguez!

• Kolejny raz Robert Lewandowski marnuje dogodną okazję! Znowu miał przed sobą tylko bramkarza rywali, ale czekał zbyt długo na oddanie strzału!

• Fatalne uderzenie Roberta Lewandowskiego! Razem z Jamesem rozklepali defensywę Schalke, ale Polak nie trafił w sytuacji sam na sam!

• Marko Uth wchodzi, a schodzi Ahmed Kutucu.

• Daniel Caligiuri zanotował potężne, ale mocno niecelne uderzenie.

• Franck Ribery melduje się na murawie, a zmienia Kingsleya Comana.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Bayernu, jednak Jerome Boateng zdołał przerwać akcję rywala.

• Robert Lewandowski próbował wykończyć akcję przewrotką, ale zamiast strzału wyszła mu świetna asysta! Serge Gnarby dobił piłkę z bliskiej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Serge Gnabry podwyższa prowadzenie gospodarzy!

• Amine Harit wchodzi w miejsce Suata Serdara.

• Co tu się wydarzyło! Jewhen Konoplianka wpadł w pole karne, Ukrainiec uderzył na bramkę ale świetnie obronił Ulreich, jeszcze próbował dobić Weston McKennie, ale trafił w słupek!

• Kingsley Coman walczył o piłkę, ale ostatecznie przegrał pojedynek z defensorem Schalke.

• Pierwsza groźna okazja Bayernu. Leon Goretzka wpadł w pole karne, ale jego strzał ląduje na bocznej siatce.

• Wracamy na Allianz Arena! Czy Schalke zdoła jeszcze powalczyć choćby o jeden punkt?

• Koniec pierwszej części! Bayern ma dużą przewagę w tym meczu, chociaż po wyniku tego nie widać. Najbardziej cieszy nas natomiast gol Roberta Lewandowskiego!

• Potężne, ale niecelne uderzenie Jamesa Rodrigueza. Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej części.

• Jewhen Konoplianka nie odważył się oddać strzału z dystansu, chociaż miał na to dużo miejsca. Jego podanie nie było dokładne i stracili szansę na zdobycia bramki.

• Fatalne uderzenie Kingsleya Comana. Francuz ma szczęście, że piłka otarła się o rywala i jego zespół ma rzut rożny.

• Robert Lewandowski zbyt agresywnie próbował odebrać piłkę i Polak otrzymuję swoją pierwszą żółtą kartkę w tym sezonie.

• Omar Mascarell zmienia Sebastiana Rudego. Kontuzja czy może "wędka" Domenico Tedesco? Ciężko jest to stwierdzić na ten moment!

• Ależ było groźnie pod bramką Bayernu! Weston McKennie oddał strzał głową, ale Thiago wybił piłkę z samej linii bramkowej!

• Cudowne uderzenie Jamesa Rodrigueza, ale jeszcze piękniejsza interwencja bramkarza Schalke! Cudowna parada.

• Jeszcze jedno trafienie Roberta Lewandowskiego i Polak wyprzedzi Claudio Pizarro w klasyfikacji najlepszych strzelców w historii Bundesligi, tym samym wskakując na 5 pozycję w tym zestawieniu! Coś niesamowitego!

• Tylko 2 minuty cieszyli się z remisu goście! Kingsley Coman znakomicie obsłużył Lewandowskiego, który bardzo mocnym strzałem nie daje szans kapitanowi rywala!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski! Błyskawiczna odpowiedź Bayernu!

• Coś niewiarygodnego! Bayern męczył i męczył rywala, ale jedna szybka kontra ucisza Allianz Arenę! Ahmed Kutucu wyszedł sam na sam z Ulreichem i spokojnie go pokonał!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ahmed Kutucu doprowadza do remisu!

• Nam tez ten widok się podoba!

• Ralf Faehrmann kolejny raz ratuje swój zespół. Schalke jest kompletnie bezradne i kapitan zespołu musi ratować swoich kolegów.

• Kapitalny rajd Leona Goretzki. Środkowy pomocnik Bayernu w ostatniej chwili zgubił piłkę i stracił szansę na gola.

• Ralf Faehrmann wyłapał dośrodkowanie rywala. Gdyby nie on to Gnabry miałby przed sobą pustą bramkę.

• Stadion skandował nazwisko Roberta Lewandowskiego, ale to niestety nie jest bramka kapitana naszej reprezentacji! James podał prostopadle do snajpera Bayernu, który mocno walczył o piłkę z Brumą, a Holender przypadkowo pokonał własnego bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jeffrey Bruma pakuje piłkę do własnej bramki!

• Bayern bardzo mocno naciska! Teraz swojego szczęścia próbował Alaba i zabrakło mu bardzo niewiele!

• Teraz przed szansą stanął James Rodriguez! Kolumbijczyk otrzymał podanie na 11 metrze, ale w ostatniej chwili został zablokowany!

• Pierwszy strzał Roberta Lewandowskiego! Tym razem jednak to Ralf Faehrmann był górą łapiąc lecącą futbolówkę.

• Pierwsza dobra okazja gospodarzy. James Rodriguez mocno dograł w pole karne, tylko że na drodze piłki stanął zawodnik Schalke.

• Robert Lewandowski zanotował pierwsze kopnięcie w tym meczu!

• Zawodnicy obu drużyn opuszczają tunel! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek! Teraz czas na hymn Bayernu!

• Mocny jubileusz Kimmicha! Zawodnik Bayernu rozegra swój setny mecz w Bundeslidze.

• Schalke w tym sezonie notuje tragiczny zjazd. Po drużynie, która zdobywała wicemistrzostwo nie zostało już nic.... aktualnie zajmują 13 pozycję z 20 punktową stratą do dzisiejszego rywala.

• Oczywiście w składzie Bayernu znajduje się Robert Lewandowski. Napastnik naszej reprezentacji w związku z kontuzją Manuela Neuera po raz kolejny założy opaskę kapitana. Polskich kibiców na pewno może przepełniać duma!

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Z tej strony kłania się Bartłomiej Modzelewski! Czas na hit Bundesligi! Już za 20 minut zmierzą się ze sobą mistrz i wicemistrz Niemiec! Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

Bartosz Głąb

Bayern - Schalke LIVE! Lewandowski goni Borussię i legendy

Bayern - Schalke LIVE! Lewandowski goni Borussię i legendy ©x-news

Mecz Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen ONLINE. W zdecydowanie najciekawszym spotkaniu 21. kolejki niemieckiej Bundesligi Bayern Monachium podejmie na Alianz Arena Schalke 04 Gelsenkirchen. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:30.

Mecz Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen ONLINE

Zarówno Bayern Monachium jak i Schalke 04 Gelsenkirchen spisują się w tym sezonie poniżej oczekiwań. Bawarczycy tracą już siedem punktów do liderującej Borussii Dortmund, a czas na gonienie kurczy się w ekspresowym tempie. Monachijczycy praktycznie nie mogą pozwolić sobie na potknięcie.

Natomiast wspomniane Schalke 04 zajmuje dopiero dwunaste miejsce w lidze i ma znacznie bliżej do spadku niż do miejsca gwarantującego udział w europejskich pucharach (w tej edycji czeka go rywalizacja w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Manchesterem City). Obecnie zespół z Gelsenkirchen jest bardzo przewidywalny. W meczach z mocniejszymi rywalami przegrywa, a ze słabszymi wygrywa. Dzisiaj reguła potwierdzi się?

Pierwszy mecz pomiędzy Bayernem a Schalke 04 odbył się w drugiej połowie września zeszłego roku. Bayern wygrał 2:0. Bramki dla "Bawarczyków" zdobywali wtedy James Rodriguez i z rzutu karnego Robert Lewandowski. Wtedy była to dla monachijczyków siódma wygrana w oficjalnym meczu z rzędu. Teraz radzą sobie znacznie gorzej.

Jeżeli Lewandowski zdobędzie dziś dwie bramki to w klasyfikacji wszech czasów Bundesligi zrówna się z Claudio Pizarro (194 gole).

NIE ZAGRAJĄ

Bayern Monachium: Tolisso (kontuzja);
Schalke 04 Gelsenkirchen: Nubel (kartki), Embolo, Schopf, Skrzybski, Stambouli (kontuzje).

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Bayern Monachium: Neuer - Alaba, Hummels, Sule, Kimmich - Ribery, Thiago, Muller, Goretzka, Coman - Lewandowski;
Schalke04 Gelsenkirchen: Fahrmann - Oczipka, Nastasić, Sane, Caligiuri - Konoplyanka, Rudy, McKennie, Bentaleb, Harit - Uth.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

BAYERN MONACHIUM
Herta Berlin - Bayern Monachium 2:2 dogr. 2:3 (1/8 DFB Pokal)
Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 3:1 (Bundesliga)
Bayern Monachium - VfB Stuttgart 4:1 (Bundesliga)
TSG 189 Hoffenheim - Bayern Monachium 1:3 (Bundesliga)

SCHALKE04 GELSENKIRCHEN
Schalke04 Gelsenkirchen - Fortuna Dusseldorf 4:1 (1/8 DFB Pokal)
Schalke04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach 0:2 (Bundesliga)
Herta Berlin - Schalke04 Gelsenkirchen 2:2 (Bundesliga)
Schalke04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg 2:1 (Bundesliga)

Bayern Monachium - Schalke04 Gelsenkirchen TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania hitu 21. kolejki niemieckiej Bundesligi Bayern Monachium - Borussia Dortmund od 18:25 przeprowadzi Eleven Sports 1. Mecz prosto z Alianz Arena skomentują Patryk Mirosławski i Tomasz Zieliński. Studio przedmeczowe rozpocznie się już o 17:30. Relacja LIVE w GOL24.

Kto zostanie mistrzem Polski w sezonie 2018/19?