Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia ONLINE....

0

Arka Gdynia

1

• KONIEC SPOTKANIA! Arka bardzo szczęśliwie wywozi z Niecieczy trzy punkty. Koniec serii Termaliki!

• Jak to nie wpadło?! Potężne zamieszanie w polu karnym Arki. Nie ma gola, jest rzut rożny!

• Tu minut doliczono jednak znacznie więcej. Trwa szósta.

• Ależ emocje! Przepychanki pod bramką Arki, w końcu piłkę łapie Kajzer!

• Sędzia doliczył ledwie dwie minuty.

• Mocny strzał z dystansu i mamy 1:0 dla gości! Do siatki trafił wprowadzony Wolsztyński. Ależ radość całej drużyny Arki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ARKA PROWADZI 1:0!

• Źle Termalica. Kajzer wyłapuje piłkę po wrzutce w pole karne.

• Dwóch piłkarzy Arki zderzyło się pod własną bramką. Wyglądało to nieciekawie. Mamy interwencję sztabu medycznego.

• Kajzer ucierpiał i wymaga chwili, by być gotowym do gry.

• Strzał głową Gergela, ale nawet nie na bramkę. Kajzer łapie piłkę.

• Zmiana również w Arce. Wolsztyński za Jankowskiego.

• Za Grzybka wchodzi Wasielewski.

• Mnóstwo wolnych i rożnych z obu stron. Żaden nie przyniósł dotąd zamierzonego efektu. Obserwujemy dość nudne spotkanie.

• Mazek za Letniowskiego.

• Snopczyński w miejsce Orzechowskiego.

• Kartka dla Drewniaka za zatrzymanie kontry (czytaj: za pociąganie za koszulkę rywala).

• Jankowski złapany na ofsajdzie.

• Arka szuka okazji po stałych fragmentach. Po rożnym strzał oddaje Letniowski. Niecelny, bardzo niecelny.

• Loska złapał piłkę po rzucie rożnym Arki.

• Drewniak bezpośredniego z wolnego! Oczywiście nad murem, piłka spada przed bramkarzem, ale Loska zdążył z interwencją. Róg dla Arki.

• Grzybek dostał kartkę.

• I jeszcze Zeman za Misaka.

• Za Żyrę wchodzi Jovanović.

• To chyba Kwiecień opuszcza murawę w towarzystwie masażystów.

• Ucierpiał kolejny gracz Arki.

• Nerwy i przepychanki. Przed rożnym dla Termaliki upada jeden z zawodników tej drużyny. Sędzia zaprasza na rozmowę...

• Ładna akcja Arki. Letniowski podcina w kierunku Młyńskiego (jak Ramirez w meczu Lecha), ale nie ma strzału.

• Piłka minimalnie nad poprzeczką po strzale arkowca! (rzut rożny). Gola jednak i tak by nie było, bo sędzia dopatrzył się faulu "w ofensywie".

• Kwiecień fauluje rywala w polu karnym. Wcześniej chyba nawet opuścił z piłką linię końcową.

• Deja! Mocno, płasko, ale obok prawego słupka.

• Strzał Arki z dystansu - bardzo nieudany. Autor przeprasza kolegów za wykonanie. Od bramki Loska.

• Drewniak wrzucił, ale żaden z jego kolegów nie oddał strzału.

• Faul na Siemaszce. Arka ma rzut wolny. Okazja na wrzutkę.

• Termalica buduje atak pozycyjny. Od początku nie forsuje tempa.

• Druga połowa rozpoczęta. Od środka Arka.

• Koniec pierwszej połowy. Cóż goli brak, emocji też. Wracamy za kwadrans w nadziei na lepsze widowisko, wszak grają dwie czołowe drużyny ligi.

• Źle uderza Stefanik. Sędzia doliczył dwie minuty.

• Siemaszko za kontuzjowanego Żebrowskiego.

• Żebrowski ma jakiś problem. Zwolnił akcję i stracił piłkę.

• I w odpowiedzi Młyński fauluje Grzybka pod jego bramką. Sporo tu przerw w grze.

• Drewniak sfaulowany przed własną bramką.

• Kajzer wybija w aut, zamiast podać do Kasperkiewicza.

• "Nieciecza czeka, my czekamy, na zdobycie pierwszej bramy"

• Żadna z drużyn chyba nie realizuje żadnego planu. Mamy sporo chaotycznych zachowań.

• Z dystansu jeden z gospodarzy. Kajzer tylko podniósł rękę, bo strzal nawet nie był celny.

• Na razie mecz zawodzi. Jest sporo walki, za to mało jakości.

• Drewniak wrzuca, ale niedokładnie. Od bramki rozpocznie Loska wraz z jednym ze stoperów.

• Okazja dla Arki z rzutu wolnego. Odległość dość spora, więc możemy spodziewać się centry, a nie strzału.

• Żebrowski gubi futbolówkę pod polem karnym. Termalica kryje dziś krótko.

• Ze strony Termaliki mnóstwo dośrodkowań. Arka na razie wychodzi obronną ręką.

• Sędzia często przerywa akcje gwizdkiem. Tym razem faulowała Arka na prawym boku.

• Kartka dla Letniowskiego.

• Szybka akcja Termaliki kończy się interwencją Kajzera. To nie był jednak strzał, to było przechwycenie piłki.

• Arka nie rezygnuje z wysokiego podchodzenia pod bramkę Termaliki. Na razie nie ma jednak z tego specjalnych korzyści.

• Na trybunach przynajmniej kilkuset widzów. Termalica spokojnie rozgrywa piłkę.

• Na spalonym złapany jeden z zawodników Termaliki. Czwartego rożnego zatem nie będzie.

• Seria kornerów dla Słoni. To trzeci w bardzo krótkim czasie.

• Zakotłowało się pod bramką Arki! Termalica jeszcze miała rzut rożny, ale oddała strzał nad bramką.

• Kulejący Młyński na moment opuszcza murawę. Ucierpiała jego prawa noga.

• Teraz mamy przerwę. Kopnięty Młyński wymaga pomocy medycznej.

• Młyński stracił piłkę. Chyba był faul, ale sędzia puścił grę.

• Chyba Wlazło posłał bombę z dystansu. Próba mocna, ale w rywala z pola.

• Gergel na krótki słupek - za krótko. Zdaje się, że Jankowski oddalił glową zagrożenie.

• Arka odkryła się na lewej stronie i to mogło skończyć się źle! Dopiero wślizg zatrzymuje wrzutkę Stefanika. Róg dla gospodarzy.

• Termalica dość sennie wprowadza piłkę do gry. Arka czyni to szybciej.

• Letniowski oddaje pierwszy strzał. Piłka podkręcona, ale sam strzał za słaby. Kultura gry na razie po stronie Arki.

• Arka naciska, ale fauluje na połowie rywala.

• Loska zapoznał się z piłką. Arka od początku ofensywnie.

• Gramy! Od środka Termalica.

• Termalica w strojach pomarańczowych, Arka na niebiesko z żółtymi wstawkami.

• Za chwilę początek meczu w Niecieczy. Jest pochmurnie, opady deszczu zatem niewykluczone.

• W meczowej kadrze Arki brakuje m.in. da Silvy. Nie ma też pozyskanego niedawno Bonieckiego. Termalica bez Budziłka.

• Ławka Termaliki: Kąkolewski, Radwański, Jovanović, Snopczyński, Bezpalec, Zeman, Pek, Spiewak, Wasielewski.

• Ławka Arki: Krzepisz, Marciniak, Marcjanik, Łabojko, Soszyński, Siemaszko, Mazek, Wolsztyński, Soboczyński.

• Arka z powodu koronawirusa rozegrała o jedno spotkanie mniej. Zdobyła dziewięć na dziewięć możliwych punktów. Bramki? Aż 11-2. Ostatnio drużyna z Gdyni rozbiła Miedź Legnica, wygrywając 4:0.

• Termalica zaliczyła komplet punktów w czterech meczach. Co najlepsze, nie straciła bramki, a zdobyła sześć. Ostatnio gładko pokonała Resovię 2:0. Dziś jednak poprzeczka zawieszona najwyżej - Arka to w końcu faworyt ligi.

• Przed nami absolutny hit tej serii gier! Termalica wygrała wszystkie mecze i Arka do tej pory się nie potknęła. Naprzeciw siebie zatem dwie niepokonane drużyny, których cel na ten sezon jest zbieżny - to powrót do ekstraklasy.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Karolina Misztal

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia ONLINE. Wyjazdowy mecz z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza czeka piłkarzy Arki Gdynia w piątek o godz. 18. Pojedynek w małopolskiej wsi zapowiada się ciekawie. Relacja na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica - Arka live w GOL24.pl!

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia ONLINE

Podopieczni trenera Ireneusza Mamrota do pojedynku z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza przystąpią opromienieni efektownym zwycięstwem 4:0 nad Miedzią Legnica. Żółto-niebiescy grali z rozmachem i wygrali zasłużenie. Kilka razy udało im się wręcz ośmieszyć obronę dość wymagającego przeciwnika, który zgłasza aspiracje do włączenia się w walkę o awans do PKO Ekstraklasy.

Popularne "Słonie" mają jak na razie na koncie cztery zwycięstwa i żadnej porażki. Ich bilans bramkowy 6-0 wskazuje, że jest to ekipa poukładana w defensywie. Bruk-Bet Termalica pokonywała kolejno Zagłębie Sosnowiec i Sandecję Nowy Sącz, aplikując tym rywalom po golu. Zespół rozkręca się jednak także w ofensywie. W kolejnych dwóch spotkaniach zawodnicy Bruk-Betu trafiali do siatki cztery razy. Wynikami 2:0 odprawione zostały przez nich GKS Bełchatów i Resovia.

W zespole z Niecieczy, w przeciwieństwie do Arki, nie zaszły też przed rozpoczęciem sezonu rewolucyjne zmiany. Siła tej drużyny opiera się m.in. na bramkarzu Tomaszu Losce, czy tak doświadczonych zawodnikach, jak Jonathan de Amo, Artem Putiwcew, Piotr Wlazło, Roman Gergel, Vlastimir Jovanović, Patrik Misak i Samuel Stefanik.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Bruk-Bet Termalica - Arka na żywo w telewizji? Nie będzie transmisji tv z meczu Bruk-Bet Termalica - Arka na żywo. Mecz Bruk-Bet Termalica - Arka online będzie można zobaczyć na platformie IPLA.

Tekstowa relacja na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica - Arka live w GOL24.pl!