Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice...

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 21. kolejka
2020-02-29 18:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Chojniczanka Chojnice

2

• Sporą niespodziankę mieliśmy dziś w Niecieczy. Bruk-Bet był stroną przeważającą, lecz w bramce Chojniczanki znakomicie spisywał się Radosław Janukiewicz. Goście wyprowadzili w drugiej połowie akcję, którą wykończył najlepszy strzelec drużyny, Mateusz Kuzimski. Już w doliczonym czasie gry wynik podwyższył Marcin Rajch, a Bruk-Bet odpowiedział jeszcze trafieniem Przemysława Szarka. To już wszystko na dziś, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje z Fortuna 1 Ligi na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu! Chojniczanka Chojnice wygrywa w Niecieczy z Bruk-Betem Termalicą 2:1!

• Przemysław Szarek w samej końcówce zdobywa jeszcze gola kontaktowego! Bruk-Bet nie ma jednak szans na to, aby wyrównać - prawdopodobnie była to ostatnia akcja meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! PRZEMYSŁAW SZAREK

• Atakowali gospodarze, ale to Chojniczanka wyprowadziła zabójczą kontrę - trzy punkty dla gości przypieczętował Marcin Rajch!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHOJNICZANKI! MARCIN RAJCH!

• Cztery minuty doliczył do tego meczu arbiter.

• Na bramkę Chojniczanki uderzał Marcin Wasielewski, ale posłał piłkę obok słupka.

• Wciąż naciska Bruk-Bet. W polu karnym Chojniczanki zapanowało spore zamieszanie, lecz ostatecznie wybili piłkę obrońcy gości.

• Ostatnia zmiana także w zespole gospodarzy. Schodzi Michal Bezpalec, za niego Matej Jelić.

• Ostatnia zmiana w Chojniczance. Bartosz Wolski wchodzi w miejsce Aghwana Papikjana.

• Strzelał Purece, jego uderzenie obronił jednak Janukiewicz!

• Druga zmiana w Bruk-Becie. Schodzi Roman Gergel, zastępuje go Daniel Pietraszkiewicz.

• Mateusz Grzybek zarobił żółtą kartkę.

• Druga zmiana w Chojniczance. Za Krystiana Wachowiaka wchodzi Marcin Rajch.

• Szybko reaguje na boiskowe wydarzenia Mariusz Lewandowski. Zdejmuje Martina Mikovicia, wprowadza Marcina Wasielewskiego.

• Żółtą kartkę za protesty zarobił jeszcze Tomasz Loska.

• Bruk-Bet był do tej pory stroną przeważającą, ale to Chojniczanka wychodzi na prowadzenie! Najlepszy strzelec drużyny jesienią nie zawodzi także wiosną - do bramki trafił Mateusz Kuzimski.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHOJNICZANKI! MATEUSZ KUZIMSKI!

• ... kartonik także dla Tomasza Mikołajczaka.

• Starcie Vladislavsa Gutkovskisa z Tomaszem Mikołajczakiem. Z żółtą kartką napastnik Bruk Betu...

• Krystian Wachowak z żółtą kartką.

• Mamy zmianę w drużynie Chojniczanki. Nie wyszedł na drugą połowę Aleksander Jagiełło, zastąpił go Janusz Surdykowski.

• Czas na drugą połowę!

• Na razie Bruk-Bet Termalica ma sporą przewagę w meczu z Chojniczanką Chojnice, ale gospodarzom brakuje skuteczności. Niekwestionowanym bohaterem jest Radosław Janukiewicz. Bramkarz gości zatrzymał między innymi Vladislavsa Gutkovskisa, Florina Purece oraz Romana Gergela. Czy w drugiej połowie doczekamy się bramek? Wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Kolejna okazja dla gospodarzy. Tym razem skuteczności zabrakło Purece.

• Janukiewicz po raz kolejny ratuje Chojniczankę! Tym razem bramkarz gości w ostatniej chwili zatrzymał Gutkovskisa!

• Martin Miković zarobił żółtą kartkę.

• Znów gorąco w polu karnym gości! Po wrzutce Purece z problemami złapał piłkę Janukiewicz - omal nie przekroczył z futbolówką linii bramkowej!

• Groźnie pod bramką Chojniczanki! Przed szansą stanął Vladislavs Gutkovskis, ale jego strzał obronił Radosław Janukiewicz. Bramki nie przyniosła też dobitka Romana Gergela!

• Faulował rywala Przemysław Szarek i zarobił żółtą kartkę.

• Na razie przewagę mają gospodarze. Martin Miković dośrodkowywał w pole karne, lecz obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

• Zaczynamy!

• Chojniczanka wygrała w tym sezonie tylko cztery ligowe mecze, ale jednym z nich było spotkanie z Bruk-Betem Termalicą. W Chojnicach padł wynik 1:0, a gola na wagę trzech punktów zdobył Michal Obrocnik, którego nie ma już w klubie - odszedł z Chojniczanki zimą.

• Również w Chojniczance stosunkowo niedawno zmieniono szkoleniowca. Zbigniew Smółka objął zespół w listopadzie i jesienią nie zdobył nawet punktu, przegrywając każde z trzech spotkań. Okres przygotowawczy może jednak dać kibicom w Chojnicach nadzieję na lepsze czasy - Chojniczanka przegrała tylko jeden mecz, pokonując między innymi Lechię Gdańsk.

• Bruk-Bet Termalica Nieciecza miała w tym sezonie walczyć o awans do PKO Ekstraklasy. Jesień była jednak dla "Słoników" bardzo nieudana, a posadą zapłacił za to Piotr Mandrysz. W styczniu zespół objął Mariusz Lewandowski, lecz Bruk-Bet wygrał tylko dwa z ośmiu zimowych sparingów. Dzisiaj Bruk-Bet zmierzy się z ostatnią w tabeli Chojniczanką i bardzo liczy na to, że wiosnę zacznie od zwycięstwa.

• Tak wygląda podstawowy skład i ławka rezerwowych Chojniczanki Chojnice:

• Oto skład i ławka rezerwowych Bruk-Betu Termaliki Nieciecza:

• Przed nami ostatni sobotni mecz 21. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Niecieczy marząca o awansie do PKO Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza mierzy się z czerwoną latarnią ligi, Chojniczanką Chojnice. Początek meczu o 18:00, zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!

MP

Mariusz Lewandowski zadebiutuje dziś w roli szkoleniowca w drużynie Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice ONLINE. W Niecieczy wciąż wierzą w to, że "Słonikom" uda się włączyć do walki o awans do PKO Ekstraklasy. Miejsce w barażach jest celem Mariusza Lewandowskiego, który na początku roku objął posadę pierwszego szkoleniowca. Na początek zmierzy się z czerwoną latarnią ligi, Chojniczanką Chojnice. Początek o godz. 18. Relacja na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice live w GOL24.pl!

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Przed sezonem drużyna Bruk-Betu Termaliki Nieciecza wydawała się jednym z głównych kandydatów do awansu do PKO Ekstraklasy. Przez większość rundy jesiennej "Słoniki" rozczarowywały, przegrywając kolejne mecze, a w efekcie jeszcze w zeszłym roku z pracą pożegnał się Piotr Mandrysz. Jeszcze pod wodzą Waldemara Piątka drużyna dokończyła rundę jesienną, a w styczniu pracę w Niecieczy podjął Mariusz Lewandowski.

Były reprezentant Polski ma powalczyć o udział w barażach, dających prawo rywalizacji o awans do PKO Ekstraklasy. Zimowe przygotowania nie były jednak łatwe, bo Bruk-Bet wygrał tylko dwa z ośmiu spotkań, pokonując grające w niższych ligach KSZO Ostrowiec oraz Stal Rzeszów.

Nadzieją są z pewnością transfery, bo z klubu odszedł jedynie Jacek Kiełb, który po raz kolejny zasilił szeregi Korony Kielce. Do Niecieczy zawitało natomiast kilku piłkarzy, którzy jeszcze niedawno występowali w Ekstraklasie - Marcin Grabowski z Wisły Kraków, Tomasz Loska z Górnika Zabrze i Patryk Bryła z ŁKS-u Łódź.

Chojniczanka Chojnice wydaje się głównym kandydatem do spadku. Josefa Petrika zastąpił w listopadzie Zbigniew Smółka, lecz pod jego wodzą drużyna przegrała wszystkie trzy mecze. Mimo to szkoleniowiec zachował posadę i rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej, a wyniki sparingów były całkiem niezłe. Chojniczanka przegrała tylko jeden z siedmiu meczów kontrolnych, na start przygotowań pokonując między innymi ekstraklasową Lechię Gdańsk.

Drużyna przeszła spore zmiany personalne. Nie ma już w niej między innymi Toniego Conejo, Wojciecha Trochima, Michala Obrocnika, Miłosza Przybeckiego i Huberta Wołąkiewicza, który w ostatnich dniach zasilił szeregi Widzewa Łódź. W ich miejsce przyszli chociażby Aleksander Jagiełło, Maciej Spychała, Kamil Wiktorski, Łukasz Zejdler i Robert Ziętarski, który nie zagra jednak dziś z powodu nadmiaru żółtych kartek, złapanych jeszcze w barwach Olimpii Grudziądz.

Jesienią Chojniczanka wygrała zaledwie cztery z 20 spotkań, ale jedno z nich było właśnie meczem z Bruk-Betem Termalicą. Przed własną publicznością piłkarze z Chojnic zwyciężyli 1:0 po bramce nieobecnego już w klubie Obrocnika. W zeszłym sezonie "Słoniki" wygrały natomiast u siebie, a w Chojnicach padł remis 1:1.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Spotkanie 1. ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice nie będzie transmitowane online w telewizji. Tekstowa relacja na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice live w GOL24.pl!