Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów ONLINE....

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Chrobry Głogów

2

• Piłkarze Chrobrego zrehabilitowali się za domową porażkę z Puszczą Niepołomice. W Niecieczy pokonali Bruk-Bet Termalicę 2:1, choć do szatni schodzili przegrywając jedną bramką. Po stronie gości na listę strzelców wpisywali się Michał Borecki i Damian Kowalczyk. Jedyne trafienie dla "Słoni" zanotował Artem Putiwcew.

• Koniec spotkania! Chrobry Głogów odwrócił losy meczu i pokonał Termalikę 2:1.

• Gospodarze atakują, ale przyjezdni z Głogowa skutecznie się bronią. Chrobry jest o krok od zwycięstwa.

• Termalica próbuje odrobić straty. Uderzenie Jacka Kiełba, ale ponad poprzeczką bramki Mateusza Abramowicza.

• W miejsce Vlastimira Jovanovicia wchodzi Jacek Kiełb.

• GOOOOOOOL! DAMIAN KOWALCZYK! CHROBRY NA PROWADZENIU!

• Zakotłowało się pod bramką Termaliki. Dariusz Trela obronił dwa strzały piłkarzy Chrobrego!

• Było groźnie pod bramką gospodarzy. Dariusz Trela obronił uderzenie zawodnika Chrobrego.

• Ostatnia roszada w szeregach Chrobrego. W miejsce Maćkowskiego wchodzi Szymon Nowicki.

• W miejsce Vladislavsa Gutkovskisa wszedł Patrik Misak.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Stefanik zszedł z boiska, a zameldował się na nim Florin Purece.

• Składna akcja Chrobrego Głogów, a futbolówkę do siatki z najbliższej odległości wpakował Michał Borecki.

• GOOOOOOOOL! MICHAŁ BORECKI! 1:1!

• W miejsce Bartosza Machaja pojawił się Serhij Napołow.

• Roman Gergel uderzył płasko na bramkę Chrobrego. Mateusz Abramowicz odbił piłkę na rzut rożny.

• Druga połowa spotkania w Niecieczy już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! Bruk-Bet prowadzi 1:0 z Chrobrym.

• Michał Skóraś powinien podwyższyć na 2:0! W sytuacji sam na sam z Abramowiczem uderzał w bramkarza Chrobrego!

• Gospodarze wciąż są stroną dominującą. Obok bramki Mateusza Abramowicza uderzał Michał Skóraś.

• Po dośrodkowaniu Romana Gergela futbolówkę wybijał Mateusza Abramowicz. Piłka ostatecznie trafiła do Artema Putiwcewa, który umieścił ją w siatce. 1:0 dla Bruk-Betu! Zasłużone prowadzenie gospodarzy.

• GOOOOOOOOOOL! PUTIWCEW!

• Żółtą kartką ukarany został Łukasz Zejdler.

• Jarosław Ratajczak ukarany przed arbitra żółtym kartonikiem.

• Roman Gergel wyłożył piłkę Michałowi Skórasiowi, ale ten w stuprocentowej sytuacji z 8. metrów uderzył nad poprzeczką!

• I jeszcze raz Mateusz Abramowicz w roli głównej! Po podaniu Gergela strzelał Samuel Stefanik, ale bramkarz Chrobrego odbił futbolówkę.

• Wykazał się teraz Mateusz Abramowicz. Golkiper Chrobrego odbił futbolówkę na rzut rożny po uderzeniu Romana Gergela.

• Kolejne zagrożenie pod bramką gości. Vladislavs Gutkovskis wbiegł w pole karne. Jego dogranie wzdłuż bramki nie znalazło jednak adresata.

• Skuteczna interwencja Dariusza Treli po rzucie rożnym. Po pierwszym kwadransie w Niecieczy wciąż bez bramek.

• Przewaga Termaliki na początku spotkaniu. Uderzał Mateusz Kupczak, ale niecelnie.

• Uraz Roberta Mandrysza. Pierwsza zmiana wymuszona kontuzją. W miejsce Mandrysza na murawie zameldował się Łukasz Zejdler.

• Było groźnie pod bramką Chrobrego. Vladislavs Gutkovskis strzelił nieznacznie nad poprzeczką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Na bramkę Mateusza Abramowicza uderzał Michał Skóraś. Strzał poza światłem bramki.

• Pierwszy gwizdek sędziego Roberta Marciniaka. Gramy!

• Rezerwowi Chrobry: Oskar Repka, Adam Makuchowski, Damian Sędziak, Szymon Nowicki, Łukasz Zejdler, Serhij Naopołow, Konrad Kaczmarek.

• Rezerwowi Bruk-Bet: Dawid Kalisz, Hubert Gostomski, Kamil Słaby, Bartosz Szeliga, Florin Purece, Jacek Kiełb, Patrik Misak.

• Ekipa Chrobrego do tej pory skompletowała 12 punktów, a w ostatnim spotkaniu uległa na własnym terenie Puszczy Niepołomice 2:3. Chrobry gra mocno w kratkę. Wcześniej pokonał przed własną publicznością GKS Katowice (2:0). Jeszcze wcześniej była wyraźna porażka w Opolu z Odrą (0:3).

• Po czterech kolejnych porażkach Bruk-Bet Termalica ostatnio wreszcie wygrała. W środę z Chojniczanką Chojnice (2:1), a zwycięskiego gola strzelił w ostatniej minucie Vlastimir Jovanović. Spadkowicz z Ekstraklasy wciąż pozostaje jednak w strefie spadkowej.

• W Niecieczy przedostatni w tabeli Bruk-Bet Termalica zmierzy się z zajmującym dwunaste miejsce Chrobrym Głogów. Zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku.

psz

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów ONLINE. W sobotnim spotkaniu 11. kolejki Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się na własnym terenie z Chrobrym Glogów. Relacja na żywo w GOL24.pl.

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów ONLINE

Po czterech kolejnych porażkach Bruk-Bet Termalica ostatnio wreszcie wygrała.
I to rzutem na taśmę, a zwycięskiego gola z Chojniczanką Chojnice (2:1) strzelił w ostatniej minucie Vlastimir Jovanović. - Teraz czas na kolejne zwycięstwo. To też powoduje, że z Chrobrym powinno nam się teoretycznie łatwiej grać, ale nikt w tym meczu punktów za darmo nie odda - mówi doświadczony zawodnik, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Wygrana z Chojniczanką jest ważna, ale już jest za nami. Ona tak naprawdę nic nam jeszcze nie daje. Potrzebujemy kolejnych punktów, a najlepsza okazją do ich zdobycia będzie sobotnie spotkanie - dodaje kapitan "Słoników", Mateusz Kupczak.

Przed 11. kolejką niecieczanie mają na koncie tylko 8 punktów i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Do bezpiecznego miejsca tracą jedno "oczko", ale przecież ambicje właścicieli są znacznie większe niż tylko utrzymanie w lidze. Zapowiadano przecież powrót do Ekstraklasy.

Do Małopolski przyjedzie Chrobry Głogów, który gra mocno w kratkę. W środę zespół Grzegorza Nicińskiego przegrał u siebie z Puszczą Niepołomice (2:3), a przed tygodniem pokonał przed własną publicznością GKS Katowice (2:0, w szczęśliwych okolicznościach). Jeszcze wcześniej była wyraźna porażka w Opole (0:3).

W tym sezonie Chrobry na wyjeździe wygrał tylko raz, czyli dokładnie tyle, co Bruk-Bet Termalika u siebie. Czy Marcin Kaczmarek poprowadzi niecieczan do drugiego kolejnego kompletu punktów?

Kto wygra mecz 1. ligi: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów?

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej ze spotkania Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów. Tekstowa relacja live z meczu w GOL24.pl. Początek meczu o godz. 17:00.

Liga Mistrzów lepsza od mundialu. Zobacz nowe studio Polsatu!