• Damian Tront z żółtym kartonikiem.

• Jacek Kiełb ukarany żółtą kartką.

• Uderzenie głową Wróbla poszybowało nad bramką.

• Adam Wolniewicz ukarany żółtym kartonikiem.

• Dobrze spisują się obrońcy gości, którzy radzą sobie z dośrodkowaniami graczy z Niecieczy.

• Odpowiedź gospodarzy! Jovanović uderzył z linii pola karnego w słupek!

• Marek Mróz trafił w słupek! Ależ było blisko bramki dla Jastrzębia!

• Dobrze w bramce gości spisał się Drazik, który obronił uderzenie Purece.

• Kolejne uderzenie z dystansu gracza GKS-u i ponownie piłka minęła bramkę Bruk-Betu.

• GKS miał rzut wolny, ale ostatecznie gospodarze wyszli obronną ręką.

• Uderzenie Gojnego minęło bramkę Budziłka.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• GKS dobrze spisuje się na obcych boiskach. Jastrzębianie na wyjazdach wygrali cztery spotkania, pięć zremisowali i tylko trzy przegrali. Po raz ostatni trzy punkty przywieźli z delegacji 10 listopada kiedy to pokonali w Suwałkach Wigry. W pierwszym meczu tych drużyn GKS 1962 Jastrzębie pokonał u siebie Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 4:2.

• Pierwotnie mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie miał zostać rozegrany 23 marca, lecz z powodu powołania do reprezentacji dwóch zawodników gospodarzy Michała Skórasia i Vladislavsa Gutkovskisa został przełożony na dzisiaj. Nieciecza kiepsko zaczęła ten sezon i zajmuje obecnie w tabeli Fortuna 1 Ligi 10. miejsce, Wiosną Bruk-Bet prezentuje jednak dobrą piłkę. tym roku Termalica doznała tylko jednej porażki z liderem z Częstochowy, za to pokonała u siebie Wigry i zremisowała na wyjazdach z Sandecją i Chojniczanką.

• Ostatnie dni piłkarzom z Jastrzębia upływają pod znakiem podróży. W ciągu tygodnia rozegrają bowiem trzy wyjazdowe mecze, na co bardzo narzekał trener Jarosław Skrobacz. W sobotę beniaminek grał w Olsztynie ze Stomilem, dziś w Niecieczy z Bruk-Betem, a w niedzielę czeka go spotkanie w Krakowie z Garbarnią.

Jastrzębianie w dobrych humorach wrócili z wyprawy do Olsztyna, bo w ostatniej akcji meczu Adamowi Wolniewiczowi udało się strzelić gola Stomilowi i GKS zdobył w stolicy Warmii i Mazur cenny punkt. Teraz przyjdzie im rywalizować ze spadkowiczem z ekstraklasy, który na razie plasuje się w tabeli za ich plecami mając punkt mniej od zespołu trenera Skrobacza.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: 98. Michał Leżoń - 6. Dawid Kalisz, 11. Patrik Misak, 14. Dariusz Pawłowski, 21. Vladislavs Gutkovskis, 24. Kamil Słaby, 96. Przemysław Szarek.

• Skład gości:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Bruk-Bet Termalica - GKS 1962 Jastrzębie!

Jacek Sroka

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lukasz Gdak

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. W zaległym meczu 25. kolejki Fortuna 1. Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się z GKS 1962 Jastrzębie. Spadkowicz z ekstraklasy zmierzy się z beniaminkiem I ligi, ale jastrzębianie wcale nie stoją w tym spotkaniu na straconej pozycji. Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie rozpocznie się o godz. 18. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE

Sędzią meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie będzie Tomasz Marciniak z Płocka, brat naszego eksportowego arbitra Tomasza Marciniaka.

Kto wygra mecz 1. ligi: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie?

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie TRANSMISJA TV

Mecz Bruk-Bet Termalica - GKS Jastrzębie nie będzie transmitowany w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.