Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Jastrzębie ONLINE....

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Jastrzębie ONLINE. Mają chrapkę na awans. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 9. kolejka
2020-10-16 18:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

GKS Jastrzębie

0

• Koniec meczu! Termalica pokonała GKS Jastrzębie 2:0 po golach Artema Putiwcewa i Romana Gergela z rzutu karnego.Dla gospodarzy to siódme zwycięstwo, a dla gości siódma porażka.

• Co najmniej cztery minuty dłużej potrwa spotkanie w Niecieczy.

• Tomasz Matuszewski wszedł na boisko w miejsce Piotra Wlazły.

• Michal Bezpalec zastąpił Samuela Stefanika.

• Po rzucie rożnym uderzał jeden z zawodników Jastrzębia, ale piłka minęła cel.

• Świetna okazja dla gości! Marek Mróz przymierzył z szesnastu metrów. Piłka poleciała centymetry nad poprzeczką!

• Roman Gergel strzelił mocno w lewy róg Grzegorza Drazika, a golkiper rzucił się w przeciwny. Gospodarze są o krok od siódmego zwycięstwa!

• GOOOOOOOOOOOOOL! ROMAN GERGEL Z RZUTU KARNEGO! 2:0 DLA TERMALIKI!

• Rzut karny dla Termaliki! Adam Radwański sfaulowany w szesnastce po szybkiej kontrze.

• Zmiana też w ekipie gości. Daniel Rumin wszedł w miejsce Daniela Szczepana.

• Adam Radwański wszedł w miejsce Patrika Misaka.

• Lukas Bielak zameldował się na boisku w miejsce Daniela Ferugi.

• Patrik Misak przeprowadził długi rajd z piłką, ale jego uderzenie było bardzo niecelne.

• Piotr Wlazło przymierzył z 25 metrów. Grzegorz Drazik wybił futbolówkę na rzut rożny.

• Jakub Apolinarski wszedł w miejsce Kamila Jadacha.

• Łukasz Zejdler został ukarany żółtą kartką.

• Bartosz Snopczyński wbiegł z piłką w pole karne i oddał strzał. Grzegorz Drazik odbił futbolówkę.

• Bartosz Snopczyński wszedł na plac gry. Paweł Żyra zajął miejsce na ławce.

• Michal Hubinek zastąpił na boisku Martina Zemana.

• Raz jeszcze groźnie pod bramką gospodarzy! Szymon Zalewski w ostatniej chwili zablokowany na siódmym metrze.

• Kamil Jadach silnie uderzył pod poprzeczką. Refleksem popisał się Tomasz Loska, który zdołał odbić piłkę.

• Jonatan De Amo został napomniany żółtą kartką.

• Samuel Stefanik przyjął piłkę tuż za polem karnym i natychmiast uderzył. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Faul. Długo trzymał się za kostkę Artem Putiwcew, ale będzie mógł kontynuować grę.

• Druga połowa już się rozpoczęła! Gramy!

• Koniec pierwszej części gry! Termalica prowadzi do przerwy z GKS-em Jastrzębie 1:0 po trafieniu Artema Putiwcewa.

• Przycisnęli goście. Kamil Jadach wrzucał piłkę w pole karne. Skuteczna interwencja Artema Putiwcewa oddaliła zagrożenie.

• Farid Ali posłał prostopadłą piłkę do Daniela Szczepana. Napastnik Jastrzębia wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie z kornera nie minęło pierwszego obrońcy.

• Strzelał na bramkę przyjezdnych Patrik Misak. Rzut rożny dla Termaliki.

• Roman Gergel z rzutu wolnego miękko zagrywał w kierunku Patrika Misaka. Poradzili sobie defensorzy gości.

• Roman Gergel trafił do siatki, ale już po gwizdku arbitra. Chwilę wcześniej wyraźnie faulował obrońcę.

• Żółtą kartką ukarany został Kamil Jadach.

• Po rzucie rożnym piłka trafiła na 18. metr do Kamila Jadach. Pomocnik oddał ładny strzał, ale futbolówka poszybowała nieznacznie ponad poprzeczką!

• Marcin Wasielewski rozpędził się na prawej stronie, zbiegł do środka i zdecydował się na strzał po ziemi. Piłka nieznacznie minęła słupek.

• Daniel Szczepan po starciu z rywalem upadł tuż przed polem karnym. Wcześniej znalazł się jednak na pozycji spalonej.

• Z rzutu wolnego z 20 metrów uderzył Martin Zeman. Wyraźnie obok bramki przyjezdnych.

• Farid Ali dośrodkował z rzutu wolnego z lewej flanki, ale prosto w ręce Tomasza Loski.

• Było blisko drugiego gola! Błąd po dośrodkowaniu z lewej strony popełnił Grzegorz Drazik, który wypuścił piłkę z rąk. Patrik Misak mógł z bliska strzelić do pustej bramki, ale w ostatniej chwili został przyblokowany.

• Gospodarze kontrolują spotkanie, długo utrzymują się przy piłce i wymieniają sporo podań.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w kierunku Artema Putiwcewa. Niefortunnie interweniował obrońca, który wystawił piłkę Ukraińcowi, a ten z najbliższej odległości wpakował ją do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! ARTEM PUTIWCEW! 1:0 DLA TERMALIKI!

• Po nieudanym wybiciu obrońcy piłkę w polu karnym gospodarzy przejął Farid Ali, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem.

• Samuel Stefanik główkował po rzucie wolnym. Piłka poszybowała ponad bramką gości.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Spotkanie już się rozpoczęło!

• Spotkanie Bruk Bet Termalica - GKS Jastrzębie poprowadzi Piotr Urban z Warszawy.

• GKS Jastrzębie na dobre natomiast utknął tuż nad dnem tabeli z jednym zaledwie punktem. To wystarczy, by gospodarzy uznać za zdecydowanych faworytów piątkowego spotkania. Co ciekawe, Jastrzębie potrafi grać z Termalicą. W pięciu dotychczasowych meczach, wliczając Puchar Polski, nie zanotowało jeszcze porażki, wygrywając dwa razy i trzykrotnie remisując.

• Termalica Nieciecza w siedmiu meczach sześć razy zgarniała komplety punktów, a jedynym zespołem, który znalazł na nią sposób pozostaje Arka Gdynia. Drużyna z Małopolski na koncie ma więc 18 "oczek", cztery mniej od liderującego ŁKS-u, ale rozegrała też jedno spotkanie mniej.

• Oto podstawowy skład GKS-u Jastrzębie:

• Tak prezentuje się wyjściowy skład Bruk-Bet Termaliki:

• Czy to będzie mecz do jednej bramki? Mimo niewielu kolejek różnica punktowa między tymi drużynami jest ogromna - ogromna na korzyść "Słoników". Witamy w relacji LIVE z meczu Bruk-Bet Termalica - GKS Jastrzębie! Początek spotkania o godz. 18.

Termalica - GKS Jastrzębie LIVE! Mają chrapkę na awans

Termalica - GKS Jastrzębie LIVE! Mają chrapkę na awans ©Marzena Bugala Polska Press

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Jastrzębie ONLINE. Czy to będzie mecz do jednej bramki? Mimo niewielu kolejek różnica punktowa między tymi drużynami jest ogromna - ogromna na korzyść "Słoników". Trener tej drużyny jednak przestrzega przed lekceważeniem przeciwnika. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Jastrzębie ONLINE

Termalica Nieciecza w siedmiu meczach sześć razy zgarniała komplety punktów, a jedynym zespołem, który znalazł na nią sposób pozostaje Arka Gdynia. GKS Jastrzębie na dobre natomiast utknął tuż nad dnem tabeli z jednym zaledwie punktem. To wystarczy, by gospodarzy uznać za zdecydowanych faworytów piątkowego spotkania.

Jastrzębie potrafi grać z Termalicą. W pięciu dotychczasowych meczach, wliczając Puchar Polski, nie zanotowało jeszcze porażki, wygrywając dwa razy i trzykrotnie remisując.

W zespole GKS nie zagrają Michał Bojdys, Adam Wolniewicz, Wojciech Łaski i Dominik Szczęch. Sędzią meczu Termalica Nieciecza - GKS Jastrzębie będzie Piotr Urban z Warszawy. To ostatni mecz na tym stadionie z udziałem publiczności.

- Niewykluczone, że to mecz-pułapka. Przeanalizowaliśmy grę Jastrzębia, ten zespół nie powinien być na dole tabeli - twierdzi trener Termaliki, Mariusz Lewandowski. - Nowi zawodnicy (Jan Klimek, Michal Hubinek - red.) z każdym treningiem wyglądają lepiej, czas działa na ich korzyść. Jestem zadowolony, że są z nami.

MeczBruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Za darmo w serwisie i aplikacji IPLA TV. Mecz z jednej kamery, bez komentarza. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!