Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy ONLINE. Gdzie...

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

GKS Tychy

1

• Koniec meczu! Bruk Bet Termalica wygrywa na zakończenie jesieni z GKS-em Tychy 3:1!

• Kolejna żółta kartka dla gracza GKS-u. Tym razem obejrzał ją Jakub Vojtus.

• Marcin Biernat otrzymał żółty kartonik za dyskusję z sędzią Gąsiorowskim.

• Jacek Kiełb ładnym, technicznym strzałem zakończył akcję Termaliki. Bruk-Bet już na pewno wygra to spotkanie.

• GOOOOOOOOOOOL! JACEK KIEŁB! 3:1 DLA TERMALIKI!

• Trzecia roszada u przyjezdnych. Sebastian Steblecki zmienił Dawida Abramowicza.

• Mateusz Grzybek faulował rywala i obejrzał żółty kartonik.

• Arbiter Gąsiorowski sięgnął do kieszonki. Piotr Wlazło obejrzał żółty kartonik.

• Omar Monterde uderzał na bramkę Termaliki. Futbolówkę przeniósł jednak minimalnie nad poprzeczką.

• Edgar Bernhardt wchodzi w miejsce Jakub Piątka.

• Bartosz Szeliga zmienił Dominika Sadzawickiego.

• Vlastimir Jovanović zmienił zdobywcę bramki Florina Purece.

• GKS Tychy przegrywa już tylko jednym golem. Bramkę dla GKS-u Tychy p strzele z ostrego kąta zdobył Łukasz Grzeszczyk.

• GOOOOOOOOOOOL! ŁUKASZ GRZESZCZYK!

• Wrzucał piłkę w pole karne Bruk-Betu Omar Monterde. Piłkę złapał w rękawice Dariusz Trela.

• Dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Rafała Grzelaka. Futbolówkę wyłapał Konrad Jałocha.

• Wrzucał futbolówkę w szesnastkę Dawid Abramowicz, ale zagranie zawodnika tyszan było niedokładne.

• Keon Daniel uderzył wysoko ponad poprzeczką bramki Dariusz Treli.

• Znakomicie przymierzył z dystansu Florin Purece! Pomocnik Termaliki niemal zdjął pajęczynę z bramki Konrada Jałochy!

• GOOOOOOOOOOOOL! 2:0 DLA TERMALIKI! FLORIN PURECE!

• Zmiana także w zespole Termaliki. Artem Putiwcew wszedł na boisko w miejsce Martina Mikovicia.

• Roszada w ekipie gości. Maciej Mańka zmieniony przez Mateusza Grzybka.

• Druga połowa w Niecieczy już się zaczęła!

• Koniec pierwszej części spotkania. Bruk-Bet Termalica o bramkę lepsza od GKS-u Tychy.

• Jedną minutę dłużej potrwa pierwsza połowa spotkania w Niecieczy.

• Po dośrodkowaniu Jacka Kiełba główkował Roman Gergel, ale futbolówkę bez najmniejszych problemów złapał Konrad Jałocha.

• Jakub Vojtus w trudnej pozycji oddał strzał głową. Piłka pofrunęła obok słupka bramki Bruk-Betu.

• Zagrożenie w polu karnym Termaliki. Marcin Biernat uderzał piłkę głową, ale ta pofrunęła obok słupka.

• GOOOOOOOOOOL! ROMAN GERGEL PEWNIE Z RZUTU KARNEGO!

• Maciej Mańka przewinił we własnym polu karnym. Faulował Martina Mikovicia. Decyzja arbitra jest jednoznaczna - będzie rzut karny!

• Szybciej wymienili piłkę gracze gospodarzy. Ta trafiła do Florina Purece, ale zawodnik Termaliki znajdował się na pozycji spalonej.

• Omar Monterde miał odrobinę miejsca i zdecydował się na uderzenie. Piłka poszybowała jednak ponad poprzeczką bramki gospodarzy.

• Ależ niewiele zabrakło! Przemysław Szarek po rzucie rożnym wyskoczył najwyżej do futbolówkę i obił słupek!

• Było groźnie pod bramką gości. Florin Purece w ostatniej chwili zatrzymany przez Macieja Mańkę.

• Po wrzutce Dawida Abramowicza piłkę głową uderzał Jakub Vojtus. Strzał był jednak zbyt lekki, żeby zaskoczyć golkipera Termaliki.

• Dynamicznie przedzierał się Martin Miković, ale został powstrzymany faulem przez obrońcę. GKS-u Tychy.

• Zablokowane dośrodkowanie Dawida Abramowicza. Po wrzutce Łukasza Grzeszczyka z kornera Abramowicz w dogodnej sytuacji posłał piłkę nad poprzeczką!

• Mecz w Niecieczy już się rozpoczął!

• Rezerwowi GKS: 53 Marek Igaz - 7 Edgar Bernhardt, 13 Mateusz Grzybek, 17 Sebastian Steblecki, 18 Jan Biegański, 19 Michał Staniucha, 93 Łukasz Bogusławski

• Rezerwowi Bruk-Bet: 98 Michał Leżoń - 5 Vlastimir Jovanović, 9 Marek Mróz, 11 Patrik Misak, 17 Bartosz Szeliga, 77 Artem Putiwcew, 99 Árni Vilhjálmsson.

• W Niecieczy tyszanie zagrają w najsilniejszym składzie, po meczu z GKS-em Katowice nikt nie pauzuje za kartki, ani z powodu kontuzji. Mimo tego, Trójkolorowi mogą spodziewać się trudnej przeprawy w Małopolsce. Po zażegnaniu kryzysu z początku rozgrywek, Bruk-Bet pod wodzą trenera Marcina Kaczmarka nie przegrał od pięciu meczów, a trzy z nich wygrał. W minioną środę niecieczanie nadrabiali zaległości z 19. kolejki i po pięknej bramce Rumuna Florina Purece pokonali Podbeskidzie.

• Od początku rundy rewanżowej GKS Tychy nie stracił nawet punktu. Śląska drużyna pokonała Odrę Opole, Chrobry Głogów i zaliczyła efektowne zwycięstwo 4-0 w derbach z GKS-em Katowice. Dziewięć punktów, tylko dwie stracone bramki i dwukrotnie zachowane czyste konto - podopieczni trenera Tarasiewicza są na fali.

• Dzień dobry z Niecieczy! To tutaj w sobotnie popołudnie Bruk-Bet Termalica zmierzy się z GKS-em Tychy. Zapraszamy na relację na żywo.

Przemysław Drewniak

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polskapresse

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy ONLINE. W sobotnim meczu 21. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Tychy zmierzy się na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza chcą podtrzymać serię zwycięstw w ostatnim spotkaniu przed zimową przerwą. Początek spotkania o godz. 16:00. Relacja LIVE z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy w GOL24.pl!

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy ONLINE

W rozmowie z oficjalną telewizją klubu Marcin Biernat nie ma wątpliwości, że tak dobre wyniki to efekt konwekwentnego wysiłku w poprawę gry całego zespołu. - Jest to na pewno nagroda za ciężką pracę, cierpliwość i to, że idziemy w jednym kierunku. Cały czas doskonaliliśmy te same schematy. W żadnym momencie nie zwątpiliśmy, nawet kiedy wyniki były słabsze, to cały czas dążyliśmy do odwrócenia serii. Teraz szczęście trochę się do nas uśmiechnęło i będziemy chcieli to podtrzymać w ostatnim meczu. Jedziemy do Niecieczy po trzy punkty - zapewnia obrońca GKS-u.

Jacek Kiełb nie ukrywa, że jego zespół chciałby udanie zakończyć rok przed własną publicznością, gdzie Bruk-Bet wygrał w tym sezonie zaledwie dwa razy. - W ostatnim czasie zaczęliśmy powiększać swój dorobek. Może wynika to z tego, że drużyny przeciwko nam grają więcej piłką. W sobotę chcemy udanie zakończyć zmagania. Oby nam się udało - podkreśla pomocnik drużyny z Niecieczy. "Słonie" zagrają bez kontuzjowanych Vladislavsa Gutkovskisa, Dawida Szymonowicza i Huberta Gostomskiego. Za kartki pauzować będzie Michał Skóraś.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy?

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Nie będzie telewizyjnej transmisji online na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy. Na stronie GOL24.pl będzie dostępna tekstowa relacja na żywo.