Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole ONLINE. Gdzie...

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Odra Opole

1

• Koniec meczu! Termalica rzutem na taśmę uratowała remis w starciu z Odrą Opole!

• Patrik Misak dośrodkował z lewego skrzydła prosto na głowę Kacpra Śpiewaka. Ten nie zmarnował stuprocentowej okazji i wpakował piłkę do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOL! KACPER ŚPIEWAK! 1:1!

• Mateusz Kuchta otrzymał żółtą kartkę za opóźnianie gry.

• Cztery minuty doliczył arbiter do drugiej części gry.

• Tomas Mikinić wszedł w miejsce Konrada Nowaka.

• Samuel Stefanik przeprowadził indywidualną akcję, którą zakończył strzałem w poprzeczkę.

• Termalica miała rzut wolny blisko pola karnego. Wyszła z opresji defensywa Odry.

• Maciej Wróbel wszedł na boisko w miejsce Marcela Sługi.

• Roman Gergel otrzymał kapitalne podanie, po którym znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale popełnił błąd techniczny.

• Boisko opuścił Paweł Żyra. W jego miejsce wszedł Kacper Śpiewak.

• Paweł Żyra przymierzył zza pola karnego. Bez problemów interweniował Mateusz Kuchta.

• Krzysztof Janus wszedł na boisko w miejsce Mateusza Gancarczyka.

• Marcin Wasielewski został ukarany żółtą kartką.

• Boisko opuścił Patryk Czarnowski. W jego miejsce wszedł Patrik Misak.

• Marcin Grabowski z lewego skrzydła dograł w pole karne do Romana Gergela. Obrońca Odry zabrał piłkę Słowakowi.

• Roman Gergel został ukarany żółtą kartka.

• Dobrze zapowiadała się ta akcja Odry. Na ofsajdzie dał się jednak złapać Mateusz Wypych.

• Zablokowany strzał Samuela Stefanika. Chwilę później Mateusz Kuchta wyciągnął się jak struna i odbił piłkę po główce jednego z graczy Termaliki.

• Druga połowa już się rozpoczęła! Gramy!

• Zmiana w drużynie Termaliki. Martin Zeman zastąpił Adama Radwańskiego.

• Koniec pierwszej połowy! Odra niespodziewanie prowadzi w Niecieczy 1:0!

• Arbiter doliczył dwie minuty do pierwszej części gry.

• Dośrodkowanie Romana Gergela z rzutu wolnego, ale piłka nie przeszła pierwszego obrońcy Odry.

• Termalica już w 5. minucie straciła bramkę i nie jest w stanie odpowiedzieć gościom. Mariusz Lewandowski nie może być na razie zadowolony z gry swoich podopiecznych.

• Mateusz Kuchta złapał futbolówkę po uderzeniu Marcina Grabowskiego.

• Długo nie podnosił się z murawy Patryk Czarnowski. Interweniował sztab medyczny. Pomocnik Termaliki będzie mógł kontynuować grę.

• Główkował w trudnej sytuacji w polu karnym Roman Gergel. Piłka w rękach Mateusza Kuchty.

• Piłkarze Termaliki wykonywali dwa rzuty rożne. Bez zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

• Żółtą kartką napomniany został Artem Putiwcew.

• Na boisku pojawił się sztab medyczny Odry. Pomocy potrzebował Rafał Niziołek.

• Indywidualna akcja Patryka Czarnowskiego. Pomocnik Termaliki wbiegł w pole karne i zdecydował się na mocny strzał, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Mateusz Gancarczyk uderzył z pola karnego. Na posterunku był Tomasz Loska.

• Dobry początek Odry. Sebastian Bonecki pociągnął prawym skrzydłem. Po dośrodkowaniu domagał się rzutu rożnego, ale asystent był innego zdania.

• Szybka kontra gości. Piłkę w tempo otrzymał Konrad Nowak, podciągnął z nią kilka metrów i płaskim strzałem pokonał Tomasza Loskę.

• GOOOOOOOOOL! KONRAD NOWAK! ODRA OBEJMUJE PROWADZENIE!

• Mateusz Gancarczyk uwolnił się spod opieki dwóch zawodników gospodarzy i oddał strzał. Uderzenie było słabe, a do tego niecelne.

• Pierwszy gwizdek Sylwestra Rasmusa. Spotkanie już się rozpoczęło!

• Ostatnio forma Odry wyraźnie spadła. Opolanie nie prezentują się tak dobrze, jak na początku sezonu. Piłkarze Dietmara Brehmera nie wygrali od trzech spotkań, a dwa ostatnie pojedynki kończyli jako pokonani. Czy w Niecieczy uda im się zakończyć fatalną serię?

• W znakomicie funkcjonującej maszynie Mariusza Lewandowskiego niedawno coś się zacięło. Krocząca od zwycięstwa do zwycięstwa Termalica bezbramkowo zremisowała dwa kolejne spotkania. Najpierw na trudnym terenie w Niepołomicach, a następnie u siebie z GKS-em Tychy. Przełamanie przyszło jednak w najlepszym momencie. "Słoniki" w sobotę pokonały głównego rywala do awansu, czyli ŁKS Łódź (2:0).

• Witamy! W 15. serii gier Fortuna 1 Ligi lider z Niecieczy skonfrontuje się z ósmą w tabeli Odrą. Spotkanie rozpocznie się w środę 9 grudnia o godz. 16:00. Relacja na żywo w GOL24.pl.

psz

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA i STREAM NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole ONLINE. W 15. serii gier Fortuna 1 Ligi lider z Niecieczy skonfrontuje się z ósmą w tabeli Odrą. Spotkanie rozpocznie się w środę 9 grudnia o godz. 16:00. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole ONLINE

W znakomicie funkcjonującej maszynie Mariusza Lewandowskiego coś się zacięło. Krocząca od zwycięstwa do zwycięstwa Termalica bezbramkowo zremisowała dwa kolejne spotkania.
Najpierw na trudnym terenie w Niepołomicach, a następnie u siebie z GKS-em Tychy. Przełamanie przyszło jednak w najlepszym momencie. "Słoniki" w sobotę pokonały głównego rywala do awansu, czyli ŁKS Łódź (2:0).

W środę ekipę z Niecieczy czeka konfrontacja z Odrą. - Spokojnie do tego podchodzimy. Myślimy o kolejnym meczu, jakby to był ten najważniejszy. Pod żadnym pozorem nie wolno się rozluźniać i nie doceniać przeciwnika – podkreślił przed meczem trener Mariusz Lewandowski, w rozmowie z oficjalną stroną Bruk-Betu Termaliki.

Mecz miał odbyć się tydzień temu, ale w Opolu. Niespodziewanie nastąpiła zmiana gospodarza. - To bardzo ważna decyzja. Mamy tutaj naprawdę dobrze przygotowaną murawę, podgrzewanie jest włączone cały czas. Nic nas tutaj nie zaskoczy - dodaje Lewandowski.

Odra Opole - Bruk-Bet Termalica TRANSMISJA i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Odra - Termalica wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:00. Zapraszamy.