Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie...

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. "Słonie" w tarapatach

Fortuna 1 Liga, 7. kolejka
2019-08-31 20:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• Bardzo emocjonujący mecz mieliśmy dziś w Niecieczy! Podbeskidzie Bielsko-Biała dwukrotnie prowadziło z Bruk-Betem Termalicą - wydawało się, że gol Łukasza Sierpiny zapewni gościom trzy punkty. Świetną szansę na wyrównanie zmarnował Florin Purece, a już w doliczonym czasie gry "Słoniki" uchroniły się przed czwartą porażką z rzędu dzięki trafieniu Artema Putiwcewa. To już wszystko na dziś, zapraszamy na kolejne relacje na żywo z Fortuna 1 Ligi już jutro na łamach GOL24.pl

• Koniec meczu! Bruk-Bet Termalica Nieciecza remisuje ostatecznie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2!

• Bartosz Jaroch mógł zostać bohaterem! W ostatniej akcji meczu uderzył jednak tuż nad poprzeczką!

• Żółtą kartką ukarany jeszcze Jonathan de Amo.

• Wygląda na to, że Bruk-Bet Termalica Nieciecza jednak nie przegra czwartego meczu z rzędu! Bohaterem trybun Artem Putiwcew, który wykorzystuje zamieszanie i już w doliczonym czasie gry pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! ARTEM PUTIWCEW!

• Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Seria rzutów rożnych dla gospodarzy. Żaden nie przyniósł większego zagrożenia.

• Po dośrodkowaniu Jacka Kiełba z rzutu rożnego uderzał Artem Putiwcew, jego strzał był jednak bardzo niecelny.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Schodzi Tomasz Nowak, wchodzi Michał Rzuchowski.

• Żółtą kartką ukarany Piotr Wlazło. To pierwsza kara indywidualna w zespole gospodarzy.

• Bardzo niepewny jest dzisiaj Łukasz Budziłek. Kolejny błąd bramkarza Bruk-Betu, szczęśliwie dla niego bez konsekwencji.

• Florin Purece znów mógł, a nawet powinien strzelić gola Podbeskidziu! Po dośrodkowaniu z lewej strony rezerwowy "Słoników" miał piłkę na nodze tuż przed bramką rywali, lecz spudłował z kilku metrów!

• Akcja sprzed chwili była ostatnią Konrada Sierackiego w tym meczu. W jego miejsce pojawił się Mateusz Sopoćko.

• Mógł podwyższyć wynik Konrad Sieracki! Piłkarz Podbeskidzia przejął piłkę przed polem karnym, ale uderzył prosto w Budziłka!

• Ostatnia zmiana w zespole Bruk-Betu Termaliki. Opuszcza murawę Vladislavs Gutkovskis, melduje się na niej Jacek Kiełb.

• Niezła indywidualna akcja Roginicia, gracz Podbeskidzia ostatecznie stracił jednak piłkę przed polem karnym.

• Schodzi z boiska Łukasz Sierpina. Za niego Ivan Martin.

• Kończy też występ Marcin Wasielewski. W jego miejsce Roman Gergel.

• Podwójna zmiana w zespole gospodarzy. Wchodzi Florin Purece, który w zeszłym sezonie zdobył dwie bramki w meczach z Podbeskidziem. Zastąpił Michala Bezpalca.

• Danielak podał do Jarocha, który zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeszła jednak wysoko nad poprzeczką.

• Gospodarze znów mogli szybko wyrównać! Jovanović dobrze podał do Gutkovskisa, lecz Łotysz uderzył tuż obok słupka!

• Podbeskidzie po raz drugi wychodzi na prowadzenie! Karol Danielak zagrał do Łukasza Sierpiny, który pewnym strzałem pokonał Budziłka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PODBESKIDZIA! ŁUKASZ SIERPINA!

• Szansa dla Podbeskidzia! Sierpina dośrodkował z lewego skrzydła do Roginicia, ale jego uderzenie obronił Budziłek!

• Znów gramy!

• Naprawdę ciekawe spotkanie oglądamy na razie w Niecieczy. Podbeskidzie wyszło na prowadzenie już w pierwszym kwadransie dzięki uderzeniu Marko Roginicia. Bruk-Bet Termalica szybko wyrównała jednak za sprawą Mateusza Grzybka. Później częściej atakowali gospodarze, dobrze okazje mieli Dawid Kalisz oraz Vladislavs Gutkovskis, ale i bielszczanie potrafili odpowiedzieć - blisko szczęścia był Tomasz Nowak. Czy któraś z drużyn zdoła zadać decydujący cios w drugiej połowie? Wracamy za niecałe 10 minut!

• Koniec pierwszej połowy!

• Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Martin Miković chciał obsłużyć Gutkovskisa, przecięli to podanie obrońcy gości.

• Odpowiedź Podbeskidzia! Po dobrym podaniu Jarocha przed szansą stanął Tomasz Nowak, ale i on posłał piłkę obok słupka!

• Gorąco w polu karnym Podbeskidzia! Miał piłkę w szesnastce Vladislavs Gutkovskis, Łotysz uderzył jednak obok słupka!

• Drugi z obrońców Podbeskidzia z żółtą kartką. Tym razem ukarany Bartosz Jaroch.

• Dobra okazja dla Bruk-Betu! Przed szansą stanął Dawid Kalisz, lecz jego strzał obronił Polacek, a przy dobitce zawodnik gospodarzy pomagał sobie ręką!

• Aleksander Komor faulował rywala i zarobił żółtą kartkę.

• Dobrze wyszedł teraz z bramki Martin Polacek. Golkiper gości musiał intereniować przed polem karnym.

• Dobre dośrodkowanie Jarocha, lecz Aleksander Komor główkował niecelnie.

• Błyskawiczne wyrównanie! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska niepilnowany na piątym metrze był Mateusz Grzybek i z bliska pokonał Martina Polacka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! MATEUSZ GRZYBEK!

• Znakomicie zaczyna się ten mecz dla gości! Precyzyjnie w pole karne dośrodkował Karol Danielak, a Marko Roginić z bliska wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PODBESKIDZIA! MARKO ROGINIĆ!

• Marko Roginić podał do Tomasza Nowaka, ale strzał tego drugiego został zablokowany.

• Błąd Łukasza Budziłka mógł przynieść gola dla gości. Marko Roginić trafił jednak w bramkarza rywali!

• Dobra interwencja Bartosza Jarocha, który wybił piłkę na rzut rożny.

• Pierwszy atak gospodarzy. Faulował rywala Aleksander Komor.

• Rozbrzmiał już pierwszy gwizdek arbitra!

• Piłkarze obu drużyn są już na boisku. Zaraz zaczynamy!

• W zeszłym sezonie Bruk-Bet dwukrotnie pokonywał Podbeskidzie. U siebie "Słoniki" wygrały 1:0, na wyjeździe 2:1. W obu meczach na listę strzelców wpisywał się Florin Purece. Dziś zaczyna on jednak mecz na ławce rezerwowych.

• Podbeskidzie także marzy o dobrym wyniku w Fortuna 1 Lidze, lecz na razie spisuje się w kratkę. Bielszczanie mają na koncie dziesięć punktów, a po dwóch porażkach w czwartej i piątej kolejce ostatnio przyszło zwycięstwo nad Olimpią Grudziądz.

• Bruk-Bet Termalica Nieciecza przed sezonem typowana była na awans do PKO Ekstraklasy. Drużyna Piotra Mandrysza zaczęła od trzech zwycięstw, lecz później niespodziewanie przyszły trzy porażki. "Słoniki" przegrywały z Chojniczanką Chojnice, Stalą Mielec i Wigrami Suwałki. Dziś liczą na przełamanie niekorzystnej serii.

• Tak prezentuje się ławka rezerwowych gospodarzy:

• Oto pierwsza jedenastka i rezerwowi Podbeskidzia:

• Oto podstawowy skład Bruk-Betu Termaliki Nieciecza:

• Zapraszamy na ostatni z sobotnich meczów Fortuna 1 Ligi! W Niecieczy Bruk-Bet Termalica podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Oba zespoły marzą o awansie do Pekao Ekstraklasy - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl! Początek meczu już o 20:00.

Termalica - Podbeskidzie LIVE! "Słonie" w tarapatach

Termalica - Podbeskidzie LIVE! "Słonie" w tarapatach ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Sobotę z Fortuna 1 Ligą dokończymy na wsi. Czy zespół Piotra Mandrysza przerwie fatalną passę? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Kandydat do awansu wyraźnie spuścił z tonu. Zespół "Słoników" po trzech zwycięstwach zapisał trzy porażki. Po 0;1 z Chojniczanką Chojnice nastąpiło 1:2 od Stali Mielec i ostatnio 0:1 od Wigier Suwałki.

Trener Piotr Mandrysz jeszcze nie wszczyna alarmu. Jak sam przyznaje, 1 liga jest na tyle wyrównana, że po serii słabych meczów można podnieść się i zapunktować parę razy z rzędu. - Sporo zespołów chce znaleźć się w pierwszej szóstce, która daje możliwość awansu do ekstraklasy. Jest o co grać i to widać w każdym spotkaniu - zauważa.

Dzisiaj Termalikę czeka ciężkie zadanie. Do Niecieczy przyjeżdża Podbeskidzie, które zalicza się do wymienionej grupy. Ostatnio zespół Krzysztofa Brede pokonał Olimpię Grudziądz 2:1. Po golu strzelili Aleksander Komor i Tomasz Nowak.

Mecz z Termaliką będzie szczególny m.in. dla Kornela Osyry, który występował już w Termalice. - Mile wspominam czas spędzony w Niecieczy. Czułem się tam bardzo dobrze, z drużyną zrobiliśmy najlepszy wynik w historii klubu. Zajęcie 7. miejsce na koniec sezonu poszło w świat. Miałem też przyjemność trenować pod okiem trenera Michniewicza - powiedział stoper dla oficjalnej strony Podbeskidzia.

Podbeskidzie do tej pory zgromadziło o punkt więcej od Termaliki

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Termalica - Podbeskidzie 1:0 (1 liga, 28.11.2018)
Podbeskidzie - Termalica 1:2 (1 liga, 28.07,2018)

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl o godzinie 20:00.