Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice...

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice ONLINE. "Słonie" zwietrzyły szansę na awans do ekstraklasy

Fortuna 1 Liga, 28. kolejka
2020-06-26 16:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Puszcza Niepołomice

3

• Koniec! Puszcza Niepołomice dość niespodziewanie wygrała z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza na jej terenie. Dziękujemy za uwagę.

• Jeszcze kartonik dla Orłowskiego.

• Żółta kartka dla Serafina.

• Ostatnia zmiana w meczu. Bartłomiej Eizenchart wchodzi za Tomalskiego.

• Widać już rezygnację w zespole gospodarzy, który znowu ma problemu z zagrożeniem bramce dobrze broniącej się Puszczy.

• Mariusz Lewandowski nie ma już nic do stracenia. Posyła w bój Mateja Jalicia, który wchodzi za Mikovicia.

• Pachniało wyrównaniem, a tymczasem po jednej z nielicznych kontr niepołomiczanie są już o krok od zgarnięcia pełnej puli.

• GOOOOOOL!!! WEJŚCIE SMOKA ŻURKA, KTÓRY TRAFIŁ NA 3:1!!

• Mikołajczyk ogląda żółtą kartkę.

• Bartosz Żurek pojawia się w miejsce Sitka.

• Shamsin w idealnej sytuacji przegrał pojedynek z Niemczyckim! Wynik się nie zmienia.

• Feiz Shamsin za Gutkovskisa. To nie był zdecydowanie mecz Łotysza.

• Kartka dla Grzybka.

• Sprzed pola karnego mocno uderzył Miković, ale nad poprzeczkę wybił to Karol Niemczycki!

• Idealna okazja dla Purece! Z ostrego kąta uderzył końcem buta prosto w bramkarza Puszczy.

• Żółta kartka dla Gergela.

• Michal Bezpalec zastąpił niewidocznego Patrika Misaka.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej części.

• W doliczonym czasie pierwszej połowy Gergel dostał podanie od Florina Purece i bardzo ładnie przymierzył z około 20 metrów.

• GOOOOOL!! JUŻ TYLKO 1:2!! ROMAN GERGEL!!

• Zdaniem sędziego nie ma ręki w polu karnym niepołomiczan. Kibice w Niecieczy domagali się jedenastki.

• Kartka dla Huberta Tomalskiego.

• Mierzył sprzed pola karnego Jakub Serafin. Po rykoszecie będzie rzut rożny.

• Tym razem groźnie uderzał Mikołajczyk. Po rykoszecie złapał strzał Budziłek.

• Żółtą kartką ukarany Sitek.

• Powinno być 3:0! Podanie z lewej strony prosto na nogę wbiegającego zawodnika Puszczy, ale górą Budziłek!

• Kompletnie pogubiony jest zespół z Niecieczy. W ostatnich minutach miejscowi mają problemy, by przejść na połowę Puszczy.

• Kontuzji nabawił się Radionow. W jego miejsce pojawia się Marcin Orłowski.

• Jakimś cudem piłka minęła wszystkich obrońców i trafiła do kompletnie niekrytego Radionowa, który mógł zapytać się Łukasza Budziłka, w który róg ma strzelić.

• GOOOOOL!!! JEWHEN RADIONOW PODWYŻSZA NA 2:0!!

• Maksymilian Sitek strzelał tuż sprzed pola karnego i piłka przeszła tuż obok prawego słupka!

• Zamykał akcję Michał Mikołajczyk, ale kopnął tak fatalnie, że piłka minęła o centymetry chorągiewkę w narożniku boiska.

• Martin Miković płasko w pole karne z lewego skrzydła, ale piłka trafiła prosto do koszyczka bramkarza gości.

• Płaskie zagranie w pole karne Termaliki zostało niepotrzebne przecięte wślizgiem i piłka wpadła do siatki.

• GOOOOOL!! 1:0 DLA PUSZCZY! BRAMKA SAMOBÓJCZA!!

• Uraz jednego z obrońców Termaliki, który musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

• Z prawej strony pola karnego mocno wstrzeliwał piłkę Mateusz Grzybek, ale udanie interweniował obrońca niepołomiczan.

• Ciekawa kontra Puszczy, ale goście zamiast strzelać sprzed pola karnego zaczęli przekładać piłkę na drugą nogę i skończyło się faulem.

• Pierwsze minuty dla gospodarzy, którzy w ataku pozycyjnym starają się zaskoczyć Puszczę.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

• Termalica jest na fali, natomiast Puszcza przerwała swoją serię. Po trzech wygranych i dwóch remisach nadeszła porażka. W zeszłej kolejce górą okazała się Olimpia, która wygrała w Niepołomicach 1:0.

• Po wznowieniu rozgrywek Termalica rozegrała pięć meczów. Bilans mimo trudnych rywali jest pozytywny. To w końcu zwycięstwa nad Wartą, Miedzią i Wigrami, bardzo pechowy remis z Olimpią (gol na 3:3 w końcówce) oraz nieznaczna porażka z liderującym Podbeskidziem.

• Witamy! W piątkowym spotkaniu 28. kolejki Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagra u siebie z Puszczą Niepołomice. Zapraszamy na relację na żywo.

Termalica - Puszcza LIVE! "Słonie" zwietrzyły szansę

Termalica - Puszcza LIVE! "Słonie" zwietrzyły szansę ©Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice ONLINE. Licencja na ekstraklasę będzie, pora więc zawalczyć przynajmniej o baraże. "Słonie" będące na fali wznoszącej zagrają dziś z trzynastą siłą ligi. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:00.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice ONLINE

Na tę chwilę Termalica nie ma większych szans na zajęcie miejsca premiowanego bezpośrednim awansem. Jest jednak piąta, czyli posiada realną możliwość gry w barażach (miejsca 3-6). Czy ją wykorzysta?

W Niecieczy mecz poprowadzi sędzia Jacek Małyszek (Lublin). We wrześniu Termalica ograła na wyjeździe Puszczę 3:0. Błysnął wtedy Piotr Wlazło - autor dwóch trafień.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi serwis IPLA TV. Dostęp jest bezpłatny, ale bez komentarza. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:00. Zapraszamy.