Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa...

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec! Raków wygrywa w Niecieczy!

• Trwa pierwsza z czterech doliczonych minut.

• Na ostatnie minuty aktywnego, lecz nieskutecznego Florina Purece zmienia Samuel Stefanik.

• Ostatnia zmiana w zespole Rakowa. Tomas Petrasek zmienia Patryka Kuna.

• Groźnie z bliska uderza Florin Purece, jego strzał został w porę zablokowany przez defensora Rakowa!

• Druga roszada także w zespole Rakowa. Adam Radwański zastępuje Miłosza Szczepańskiego, strzelca jedynego gola w tym meczu.

• Michał Gliwa łapie piłkę po strzale Romana Gergela. Do końca meczu coraz mniej czasu.

• Druga zmiana w zespole Bruk-Betu. Martina Mikovicia zmienia Bartosz Śpiączka.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Florina Purece z rzutu wolnego. Gospodarze mają coraz mniej czasu na wyrównanie.

• Zmiana w zespole Słoników. Dawid Szymonowicz zmieniony przez Patrika Misaka.

• Jak padł gol dla drużyny z Częstochowy? Miłosz Szczepański wpakował piłkę do bramki głową po bardzo precyzyjnym dośrodkowaniu Karola Mondka.

• Odpowiedź Bartosza Szeligi z dystansu przelatuje nad poprzeczką.

• Gol! Miłosz Szczepański, 1:0 dla Rakowa na pół godziny przed końcem spotkania!

• Pierwsza zmiana w ekipie gości. Dariusza Formellę zmienia Maciej Domański.

• Upomniany także Dawid Szymonowicz.

• Zaostrzyło nam się to spotkanie. Z kartką również Igor Sapała.

• Szybka żółta kartka dla Mateusza Kupczaka.

• Ruszamy z drugą częścią gry!

• Przerwa, póki co bez goli!

• Pierwsza połowa potrwa o minutę dłużej.

• Jeszcze wcześniej żółtą kartkę obejrzał jednak Szymon Lewicki.

• Za moment dowiemy się, czy i o ile sędzia przedłuży pierwszą część meczu.

• Petr Schwarz ukarany żółtą kartką za faul na Vlastimirze Jovanoviciu.

• Piłka pada łupem Dariusza Treli po rzucie wolnym dla Rakowa.

• Vlastimir Jovanović ukarany żółtą kartką.

• Podobnie słabym wykonaniem stałego fragmentu gry odpowiadają piłkarze Rakowa. Piłka opuszcza plac gry przez linię boczną.

• Raz jeszcze do piłki z rzutu wolnego podchodzi Roman Gergel, ponownie Słowak przeciągnął tą wrzutkę. Grę wznowi Michał Gliwa.

• Za mocne dośrodkowanie Romana Gergela w pole karne Rakowa.

• Florin Purece uderza w boczną siatkę z rzutu wolnego.

• Niecelnym strzałem odpowiada Martin Miković.

• Po kornerze dla Rakowa gościom udało się oddać strzał, który przeleciał nad poprzeczką.

• Dobry, żywy początek w wykonaniu obu zespołów.

• Gramy, oby to było dobre widowisko!

• Już za chwilę pierwsze w historii spotkanie Termaliki z Rakowem, piłkarze już na murawie.

• Spotkanie spadkowicza z Lotto Ekstraklasy z bezpośrednim kandydatem do awansu zapowiada się niezwykle ciekawie. Liczymy na duże emocje!

• Rezerwowi Rakowa: Jakub Szumski, Tomas Petrasek, Adam Radwański, Maciej Domański, Piotr Malinowski, Daniel Bartl, Marcin Listkowski i Sebastian Musiolik.

• Rezerwowi Termaliki: Hubert Gostomski, Kamil Słaby, Marek Mróz, Patrik Misak, Samuel Stefanik, Bartosz Śpiączka i Dominik Sadzawicki.

• Dzisiejszy mecz jest spotkaniem o utrzymanie posady dla trenera gospodarzy. Jeśli ekipa Jacka Zielińskiego przegra dzisiejszy mecz, prawdopodobnie zastąpi go Franciszek Smuda.

• Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie pan Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

• Dobry wieczór, zaczynamy relację live z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Raków Częstochowa!

Przemysław Drewniak

Termalica - Raków LIVE! Ostatni mecz Zielińskiego w Niecieczy?

Termalica - Raków LIVE! Ostatni mecz Zielińskiego w Niecieczy? ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa ONLINE. W przypadku porażki trener Jacek Zieliński może stracić posadę. "Słonie", mimo niezłej kadry, zajmują dopiero przedostatnie miejsce. Czy dzisiaj poprawią swoją sytuację? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa ONLINE

W Niecieczy dojdzie do meczu będącego na fali lidera pierwszej ligi ze spadkowiczem, który ma wyraźne problemy z przystosowaniem się do realiów zaplecza Ekstraklasy. Termalica zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, a w ostatnich czterech meczach zdobyła zaledwie dwa punkty.

W poprzedniej kolejce drużyna z Niecieczy niespodziewanie przegrała w Suwałkach z Wigrami 2-3. - Spotkała nas przykra sprawa. Nasz problem ze skutecznością urósł już do dużych rozmiarów. Spowodował, że nie wygraliśmy spotkania, w którym powinniśmy zwyciężyć. Przegraliśmy i nasza sytuacja jest bardzo trudna - przyznał trener Jacek Zieliński.

Doświadczony szkoleniowiec jest już pod dużą presją, bo znając zarządzających klubem Danutę i Krzysztofa Witkowskich, kolejne niepowodzenia mogą wyczerpać ich cierpliwość. Zwłaszcza, że jedynym planem Termaliki po spadku jest szybki powrót do Ekstraklasy.

Po sześciu kolejkach bliżej awansu jest jednak Raków Częstochowa. Podopieczni Marka Papszuna na początku sezonu grają według wielu obserwatorów najlepszą piłkę w lidze. Na swoim koncie mają już trzy zwycięstwa z rzędu, a w minioną środę pokonali w prestiżowym meczu GKS Katowice, 2-0. - Cieszę się, że zwyciężyliśmy, bo zależało na tym naszemu prezesowi, a zadowolony prezes to spokój w pracy, więc to jest kolejny argument (śmiech). W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze, stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, prowadziliśmy. Później mieliśmy trudniejsze momenty, ale wybroniliśmy się super, bo byliśmy bardzo dobrze zorganizowani - chwalił drużynę trener Papszun.

Mecz w Niecieczy poprowadzi sędzia Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

Kto wygra mecz 1. ligi: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Termalica - Raków 1:2 (sparing, 24.06.2017)

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 20:00