Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa...

2

• Koniec meczu! Zgodnie z planem Raków przechodzi do 1/8 finału Pucharu Polski!

• Giánnis Papanikoláou ukarany żółtą kartką.

• W międzyczasie sędzia doliczył 5 minut.

• Fatalne uderzenie Oskara Zawady! Napastnik z 11 metrów posyła piłkę nad bramką.

• Martin Zeman zagrywa ręką w polu karnym i za to ukarany został żółtą kartką.

• Rzut karny dla Rakowa!

• Tomasz Loska cudownie broni strzał głową Niewulisa!

• I jeszcze jedna zmiana. Frant Tudor zmieniony przez Daniela Bartla.

• Marko Poletanović schodzi, a w jego miejsce pojawia się Petr Schwarz.

• Vladislavsa Gutkovskisa zmienia natomiast Oskar Zawada.

• Dwie zmiany w Rakowie. Daniel Szelągowski wchodzi, a schodzi Ivi Lopez.

• Świetna próba uderzenia Romana Gergela! Zabrakło bardzo niewiele.

• Ivi Lopez wykorzystał podanie swojego kolegi i pewnie wygrał pojedynek 1vs1 z Tomaszem Loską!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ivi Lopez na 0:2!

• Marcin Cebula wchodzi w miejsce Davida Tijanicia.

• Ivi Lopez uderza zbyt mocno! To mogło mocno zagrozić bramce Bruk-Betu!

• Świetna okazja gości! Tomasz Loska świetnie odbił strzał Frana Tudora.

• Martin Zeman wchodzi na boisko, a zmienia Patrika Misaka.

• Vlastimir Jovanović ukarany żółtą kartką.

• Zablokowany strzał Patryka Kuna.

• Schodzi także Michal Hubinek, a melduje się Vlastimir Jovanović.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Michał Orzechowski schodzi, a zmienia go Kacper Śpiewak.

• Trzeci raz w tym meczu piłka wpada do bramki strzeżonej Tomasza Loski, ale gol nie zostaje uznany. Tym razem na spalonym Tijanić.

• Asystent Marka Papszuna ukarany żółtą kartką.

• Piłkarze Rakowa domagali się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką przez rywala. Gwizdek sędziego milczy.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• 2 minuty potrwa jeszcze pierwsza część tego meczu.

• Roman Gergel faulował rywala i Bruk-Bet traci szansę na groźna okazję.

• Jedna z nielicznych akcji gospodarzy. Roman Gergel był jednak na spalonym.

• Po raz kolejny dośrodkowuje Patryk Kun i znowu świetnie interweniuje defensywa Bruk-Betu.

• Ivi Lopez zakręcił defensorami gospodarzy, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

• Tragiczne pudło Gutkovskisa! To powinno być 2:0 dla Rakowa!

• Kolejna bramka Rakowa. Tym razem do siatki trafił Patryk Kun, który był jednak na spalonym.

• Niepewna interwencja Tomasza Loski. Całą sytuację ratuje defensor Bruk-Betu.

• Co się odwlecze to nie uciecze! Świetnie wyjście w tempo łotewskiego napastnika, który wykorzystuje sytuację sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Vladislavs Gutkovskis otwiera wynik meczu!

• Świetne dośrodkowanie Patryk Kuna, ale nikt nie zdołał przeciąć piłki.

• Piłka, po świetnej akcji, wpada do bramki. Vladislav Gutkovskis pokonuje w sytuacji sam na sam Tomasza Loskę, ale Łotysz wcześniej był na spalonym.

• Tomasz Wajda używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zarówno Bruk-Bet jak i Raków bardzo pewnie pokonali swoich rywali w pierwszej rundzie Pucharu. Raków wygrał 3:0 z Sandecją, a Nieciecza 4:0 z Bytovią.

• Dziś zmierzą się ze sobą lider Ekstraklasy i wicelider I Ligi. Faworytem jest oczywiście Raków Częstochowa, który od początku sezonu prezentuje wspaniałą formę.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Bruk-Betem Nieciecza, a Rakowem Częstochowa.

Piotr Pietras

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Polska Press

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa ONLINE. W piątek (godz. 18) w meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski zespół Bruk-Betu Termaliki Nieciecza zmierzy się na własnym boisku z liderem Ekstraklasy, drużyną Rakowa Częstochowa. Relacja na żywo z meczu Raków - Bruk-Bet Termalica live w GOL24.pl.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa ONLINE

Zespół spod Jasnej Góry w tym sezonie spisuje się rewelacyjnie. W dotychczas rozegranych meczach tylko raz schodził z boiska pokonany (w 1. kolejce po porażce z Legią Warszawa 1:2) i raz zremisował (z Cracovią 2:2). Warto także podkreślić, że zespół Rakowa wszystkie mecze rozgrywa poza Częstochową, w roli gospodarza występuje bowiem na stadionie GKS-u Bełchatów.

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na nowego gracza, 26-letniego ofensywnego pomocnika, Hiszpana Ivi Lopeza, który w dwóch ostatnich meczach zaaplikował rywalom po dwa gole.

Zespół Bruk-Betu Termaliki do piątkowego meczu z Rakowem przystąpi w roli wicelidera Fortuna 1 Ligi. W obecnym sezonie w ośmiu meczach ligowych niecieczanie odnieśli siedem zwycięstw, przegrywając jedynie przed własną publicznością ze spadkowiczem z ekstraklasy, zespołem Arki Gdynia (0:1). „Słonie” do meczu z Rakowem przystąpią w mało komfortowej sytuacji, gdyż w przeciwieństwie do częstochowian, którzy systematycznie rozgrywają mecze w ekstraklasie, zespół z Niecieczy, ze względu na przypadki zakażenia COVID-19 w zespołach rywali, nie rozegrał dwóch ostatnich spotkań ligowych z Chrobrym Głogów (mecz dwukrotnie przekładany) i Puszczą Niepołomice.

- W zaistniałej sytuacji pracuje się bardzo trudno. Byliśmy przygotowani zarówno do spotkania z Chrobrym jak i Puszczą niestety sytuacja epidemiczna jest tak dynamiczna, że nie rozegraliśmy żadnego z nich. Brak rytmu meczowego to dla zespołu nic dobrego – przyznaje trener „Słoni” Mariusz Lewandowski.

W I rundzie rozgrywek Fortuna Pucharu Polski częstochowianie pokonali na wyjeździe I-ligową Sandecję Nowy Sącz 3:0. Z kolei zespół Bruk-Betu Termaliki, także na wyjeździe, wygrał z II-ligową Bytovią Bytów 4:0.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Bruk-Bet Termalica - Raków w telewizji? Transmisję tv na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica - Raków przeprowadzi Polsat Sport. Początek transmiji o godz. 17:50. Mecz Bruk-Bet Termalica - Raków online dostępny na platformie IPLA.

18:00 mecz Bruk-Bet Termalica - Raków transmisja tv