Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz...

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Trzeci remis z rzędu?

Fortuna 1 Liga, 1. kolejka
2019-07-27 20:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

Sandecja Nowy Sącz

0

• Bruk-Bet Termalica Nieciecza zapowiadała walkę o powrót do PKO Ekstraklasy i sezon zaczyna od pewnego zwycięstwa nad inną drużyną z czołówki poprzedniego sezonu. W pierwszej połowie gole strzelali Roman Gergel i Vladislavs Gutkovskis, w drugiej części gry wynik ustalił Jonathan de Amo. Przez większość drugiej połowy Sandecja musiała radzić sobie w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Grzegorza Barana. Na dziś to już wszystko, zapraszamy na drugą kolejkę Fortuna 1. Ligi już w przyszłym tygodniu na GOL24.pl!

• Koniec meczu, Bruk-Bet Termalica wygrywa z Sandecją 3:0!

• Trzy minuty doliczył do tego spotkania arbiter.

• Ostatnia zmiana także w Termalice. Schodzi Vladislavs Gutkovskis, wchodzi Arni Vilhjalmsson.

• Ostatnia zmiana w Sandecji. Mariusz Gabrych za Mateusza Klichowicza.

• Grę w dzisiejszym spotkaniu kończy Piotr Wlazło. Na boisku melduje się Florin Purece.

• Trzeci gol dla Termaliki praktycznie zamyka mecz! Gospodarze są już praktycznie pewni trzech punktów.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! JONATHAN DE AMO!

• Żółtą kartką ukarany Michal Bezpalec.

• Vladislavs Gutkovskis bliski drugiego gola! Napastnik Bruk-Betu wyszedł sam na sam z Danielem Bielicą, lecz zwycięsko z tego pojedynku wyszedł golkiper Sandecji!

• Kolejna zmiana. Schodzi Dominik Kun, wchodzi Adrian Danek.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Poza boiskiem jest już Hubert Kamiński, pojawia się na nim Vlastimir Jovanović.

• Daniel Bielica staje na wysokości zadania! Bramkarz Sandecji zatrzymał Romana Gergela, a potem obronił też dobitkę!

• Pierwsza zmiana w Sandecji. Schodzi Damian Chmiel, za niego Michal Piter-Bućko.

• Z rzutu wolnego uderzał Piotr Wlazło, ale piłka przeleciała obok słupka.

• Spore osłabienie Sandecji - będzie kończyć mecz w dziesiątkę! Czerwoną kartką ukarany został Grzegorz Baran. Obrońca gości faulował wychodzącego sam na sam z Bielicą Gutkovskisa.

• Blisko gola dla Sandecji! Mateusz Klichowicz minął się z piłką po dośrodkowaniu Dominika Kuna, a uderzenie Damiana Chmiela z najbliższej odległości obronił Łukasz Budziłek!

• Czas na drugą połowę!

• Sandecja nieźle rozpoczęła mecz w Niecieczy, ale gospodarze szybko przejęli inicjatywę. Dawid Kalisz nie wykorzystał co prawda sytuacji sam na sam z Danielem Bielicą, lecz później z bliska trafiali Roman Gergel oraz Vladislavs Gutkovskis. Dzięki temu Bruk-Bet prowadzi po pierwszej połowie 2:0 i jest bardzo bliski zdobycie kompletu punktów.

• Koniec pierwszej połowy!

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Maciej Małkowski.

• W pole karne dośrodkował Martin Miković, a Vladislavs Gutkovskis nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce z kilku metrów. Gospodarze powiększają prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! VLADISLAVS GUTKOVSKIS!

• Kolejna okazja dla gospodarzy. Na bramkę Sandecji strzelał Piotr Wlazło, lecz został zablokowany.

• Roman Gergel otwiera wynik tego spotkania! Słowak trafił do siatki głową, korzystając z dobrego dośrodkowania.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! ROMAN GERGEL!

• Sandecja miała rzut wolny, poradzili sobie z nim jednak obrońcy, wybijając dośrodkowaną piłkę poza pole karne.

• Bruk-Bet miał jeszcze rzut rożny. Jeden z piłkarzy doszedł po nim do strzału, ale piłka przeszła tuż nad poprzeczką.

• Blisko gola gospodarze! Dawid Kalisz znalazł się w sytuacji sam na sam z Danielem Bielicą, lecz lepszy okazał się bramkarz Sandecji!

• Bliski szczęścia był Damian Chmiel. Piłka po jego strzale przeszła jednak tuż obok słupka!

• W pierwszych minutach aktywniejsi są gracze Sandecji. Na razie niewiele z tego jednak wynika.

• Gramy!

• Bruk-Bet Termalica zapowiada w tym sezonie walkę o awans do PKO Ekstraklasy. Dziś "Słoniki" chcą dobrze rozpocząć sezon w meczu z dobrymi znajomymi - Sandecją Nowy Sącz. Oba kluby nieco ponad rok temu spały z Ekstraklasy, a Sandecja mecze domowe ze względów licencyjnych rozgrywała właśnie na stadionie dzisiejszego rywala. Nic więc dziwnego, że obie drużyny bardzo dobrze się znają.

• Rezerwowi Sandecji: Szymon Tokarz, Szymon Kuźma, Adrian Danek, Adrian Basta, Kamil Ogorzały, Mariusz Gabrych, Maciej Korzym, Hubert Maślanka, Michał Piter-Bućko

• Rezerwowi Bruk-Betu: Karol Dybowski, Vlastimir Jovanović, Florin Purece, Jacek Kiełb, Marcin Wasielewski, Ernest Terpiłowski, Krzysztof Iwanicki, Przemysław Szarek, Arni Vilhjalmsson

• Oto wyjściowa jedenastka Sandecji Nowy Sącz:

• Tak wygląda pierwszy skład Bruk-Betu Termaliki Nieciecza:

• Czas na ostatni mecz 1. kolejki Fortuna 1. Ligi. W Niecieczy Bruk-Bet Termialica zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl - początek meczu już o 20:00!

Bartosz Głąb

Termalica - Sandecja LIVE! Trzeci remis z rzędu?

Termalica - Sandecja LIVE! Trzeci remis z rzędu? ©Lukasz Gdak

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W 1. kolejce nowego sezonu Fortuna 1. Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie na własnym obiekcie Sandecję Nowy Sącz. W zeszłym sezonie oba mecze pomiędzy tymi zespołami kończyły się podziałem punktów. Może tym razem którejś z ekip uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Relacja LIVE w GOL24 od 20:00.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Poprzedni sezon Fortuna 1. Ligi bardziej udany był dla ekipy z Nowego Sącza. Sandecja zakończyła rywalizację na czwartym miejscu w tabeli, ale ze stratą aż czternastu punktów do drugiego w tabeli ŁKS-u Łódź. Zespół z Nowego Sącza na finiszu rozgrywek wyprzedził o siedem "oczek" GKS 1962 Jastrzębie. Sandecji mimo chęci nie udało się wrócić po roku do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza poprzedni sezon zakończył na ósmym miejscu w lidze wyprzedzając o dwa punkty Puszczę Niepołomice. Zaledwie dwóch "oczek" brakło Bruk-Betowi, aby uplasować się nawet na piątej pozycji. Zespołowi z Niecieczy również nie udało się wrócić po roku do Ekstraklasy, jednak w poprzednim sezonie nie wyglądał najlepiej i jeśli znacząco nie poprawi swojej gry to może na długie lata ugrzęznąć w Fortuna 1. Lidze.

W zeszłym sezonie oba mecze pomiędzy tymi zespołami kończyły się podziałem punktów. Jeszcze w sierpniu zeszłego roku pojedynek zakończył się wynikiem 1:1, a bramki w tamtym meczu zdobywali Vladislavs Gutkovskis dla Bruk-Betu i Maciej Małkowski dla Sandecji. Rewanżowe starcie już w marcu tego roku zakończyło się remisem bezbramkowym.

Kto wygra mecz 1. ligi: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz?

PRZEWIDYWANE SKŁADY
Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
Budziłek - Kalisz, Putivcev, Leżoń, Oleksy - Misak, Iwanicki, Wlazło, Jovanović, Kiełb - Gutkovskis;
Sandecja Nowy Sącz: Bielica - Socha, Baran, Flis - Kun, Thiago, Kanach, Kałahur - Chmiel, Klichowicz, Małkowski.

FORMA W OSTATNICH MECZACH
BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice 1:0 (Mecz towarzyski)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Partizan Bardejov 3:1 (Mecz towarzyski)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Reprezentacja AFE 0:1 (Mecz towarzyski)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - VfL Wolfsburg II 0:1 (Mecz towarzyski)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze 2:1 (Mecz towarzyski)

SANDECJA NOWY SĄCZ
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 3:0 (Mecz towarzyski)
Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice 1:2 (Mecz towarzyski)
MFK Zemplin Michalovce - Sandecja Nowy Sącz 2:2 (Mecz towarzyski)
Sandecja Nowy Sącz - MFK Tatran Liptovsky Mikulas 2:1 (Mecz towarzyski)
Sandecja Nowy Sącz - Maccabi Natanja 3:2 (Mecz towarzyski)

SĘDZIA - Daniel Kruczyński (Żywiec)

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV
Polsat nie przeprowadzi transmisji na żadnym ze swoich kanałów. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24. Początek o godzinie 20:00.