Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec ONLINE....

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 5. kolejka
2019-08-21 20:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Stal Mielec

2

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za dwa szybkie ciosy gości! Grzegorz Tomasiewicz!

• Gospodarze nie dali rady! Ostatecznie przegrywają 1:2 ze Stalą Mielec!

• Do końca spotkania zostało bardzo niewiele. Czy gospodarze zdołają wywalczyć choćby remis?

• Ostatnia roszada także w drużynie z Mielca. Andreja Prokić opuszcza boiska, a wchodzi na nie Paweł Olszewski.

• Jacek Kiełb zmienia Dawida Kalisza, więc jest to ostatnia zmiana w ekipie Bruk-Betu.

• Josip Barisić zmienia Adriana Paluchowskiego.

• Vladislavs Gutkovskis notuje bardzo niecelne uderzenie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Strzela ten, który odmienił grę gospodarzy po przerwie! Florin Purece!

• Michał Bezpalec schodzi, a wchodzi Hubert Kamiński.

• Purece znowu próbował strzału z dystansu, ale znowu górą był Kiełpin.

• Gospodarze po przerwie utrzymują się przy piłce. Bardzo aktywny jest Florin Purece , ale na razie nie ma to przełożenia na konkrety.

• Mateusz Żyro zmienia Mateusza Maka.

• Znowu na posterunku był Kiełpin, który tym razem broni strzał Purece!

• Dawid Kalisz marnuje 100% okazję! Gospodarze muszą być bardziej skuteczni.

• Seweryn Kiełpin nie miał żadnego problemu z obroną strzału Piotra Wlazło.

• Czas na drugie 45 minut!

• Florin Purece zmienia w przerwie Vlastimira Jovanovicia.

• Koniec pierwszej części meczu. Stal Mielec wyprowadził dwa mocne ciosy i prowadzi w Niecieczy 2:0!

• Martin Miković ogląda żółtą kartkę.

• Vlastimir Jovanović ogląda żółtą kartkę.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Nowak zdobywa bramkę!

• Krystian Getinger ukarany żółtą kartką.

• Dobra wymiana podań zawodników gospodarzy. Cała akcja kończy się jednak niecelnym strzałem Piotra Wlazło.

• Słabszy fragment tego meczu. Żaden z zespołów nie stwarza sobie dogodnych sytuacji.

• Dawid Kalisz z bliskiej odległości trafia w bramkarza! Gospodarze co raz bliżej bramki!

• Piotr Wlazło otrzymał podanie na 3 metr i zabrakło mu troszkę dokładności! To powinien być gol!

• Zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale Łukasz Budziłek zdołał wypić piłkę na rzut rożny.

• Gospodarze zanotowali kilka dośrodkowań z rzutów rożnych, ale żadne nie przyniosło zagrożenia.

• Mocny, ale niecelny strzał Romana Gergela.

• Pierwsze zagrożenie pod bramką gości, ale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka została wybita.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek tego spotkania!

• Sędzia wyprowadza obie ekipy!

• Oba zespoły na początku sezonu pokazują swoje aspirację na awans do Ekstraklasy. Bruk-Bet w 4 meczach zdobył 9 punktów, a ich rywale z Mielca na takim samym dystansie mają o dwa oczka mniej. Wydaję się, że zarówno ekipa z Niecieczy jak i podopieczni Artura Skowronka mają odpowiednie kadry, aby liczyć się w końcowej walce o upragnioną najwyższą klasę rozgrywkową w Polsce.

• Dobry wieczór Państwu! Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z meczu Bruk-Bet Nieciecza - Stal Mielec!

psz

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec ONLINE. W środowym meczu 5. kolejki Fortuna 1 Ligi liderująca Bruk-Bet Termalica Nieciecza podjemie przed własną publicznością Stal Mielec. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec ONLINE

W ostatni weekend Bruk-Bet Termalica przegrała na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice (0:1) po bramce straconej w 3. minucie spotkania, ale utrzymała pozycję lidera. Z kolei Stal Mielec zrehabilitowała się za porażkę z Podbeskidziem w Bielsku-Białej (1:4) i ograła u siebie Olimpię Grudziądz (2:0).

- To spotkanie traktujemy jak każde inne.
Liga jest bardzo wyrównana i wynik tego meczu nic wielkiego nie zmieni. My chcemy oczywiście ten mecz wygrać i możemy oczekiwać bardzo dobrego meczu. Po obu stronach jest bardzo dużo jakości. Nieciecza to zespół bardzo dobrze zorganizowany w defensywie, dotychczas straciła tylko jedną bramkę, ale też potrafi tracić punkty. Chcemy zrobić wszystko by punkty w komplecie przyjechały do Mielca - mówi trener Stali Artur Skowronek, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Spotkanie Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.