Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn ONLINE....

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 14. kolejka
2018-10-24 18:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Stomil Olsztyn

1

• Koniec meczu! Bruk-Bet Termalica remisuje 1:1 ze Stomilem Olsztyn. W 53. minucie trafił Roman Gergel, a w końcówce do wyrównania doprowadził Miłosz Trojak. Dziękujemy za uwagę!

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Atakuje Bruk-Bet. Strzela Stefanik, jednak niecelnie.

• GOL! Trojak doprowadza do wyrównania!

• Zmiana także w zespole gospodarzy. Zszedł Wlazło, wszedł Stefanik.

• Ostatnia zmiana w Stomilu. Zszedł Śledź, wszedł Mętlicki.

• Wrzutka w pole karne Skiby. Był tam Wlazło, jednak jego uderzenie okazało się niecelne.

• Druga zmiana w Stomilu. Zszedł Tanczyk, wszedł Piotr Głowacki.

• Bardzo niecelne uderzenie Trojaka.

• Niedokładne podanie Stromeckiego do Kuna.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Jovanović starał się uderzyć, ale piłkę wybili olsztynianie.

• Żółtą kartkę obejrzał Skóraś.

• Pierwsza zmiana w Stomilu. Zszedł Paweł Głowacki, a w jego miejsce wszedł Marcin Stromecki.

• Dziś w Niecieczy jest 1128 kibiców.

• Gergel wpakował piłkę do siatki po raz drugi, ale arbiter odgwizdał spalonego i gol nie został uznany!

• GOL! Bruk-Bet Termalica obejmuje prowadzenie! Gergel pokonał Skibę!

• W przerwie mieliśmy zmianę w zespole gospodarzy. Zszedł Kalisz, wszedł Skóraś.

• Wracamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w Niecieczy mamy bezbramkowy remis, a dobrych sytuacji jest jak na lekarstwo. Liczymy na lepsze 45 minut, na które zapraszamy za kwadrans.

• Żółta kartka dla Szeligi.

• Wrzutka Stomilu w pole karne gospodarzy, jednak ci oddalają zagrożenie spod własnej bramki.

• Żółtą kartką ukarany Kuban.

• Z ostrego kąta uderzył Wlazło. Futbolówka o centymetry minęła bramkę Skiby.

• Z akcją ruszył Kiełb, ale bez konsekwencji dla Stomilu.

• Na oddanie strzału zdecydował się Gergel, jednak piłka minęła bramkę Skiby.

• Lech do Śledzia, który został sfaulowany przez Kiełba. Szybko wznowił Stomil i stracił piłkę.

• Kiełb zagrał do Kalisza, lecz ten szybko pozbywa się piłki.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Piłkę w szesnastkę wrzucał Szeliga, jednak ta przeszła wzdłuż pola karnego.

• Dobra interwencja Treli po strzale jednego z piłkarzy Stomilu.

• Rzut rożny dla Stomilu, jednak w polu karnym radzą sobie obrońcy Bruk-Bet Termaliki.

• Rzut wolny dla Bruk-Betu. Piłkę ustawił Kiełb, jednak niedokładnie wrzucił ją w szesnastkę i ta minęła bramkę Skiby.

• Przymusowa zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Gutkovskis, a w jego miejsce wszedł Kiełb.

• Gutkovskis zderzył się z jednym z zawodników Stomilu. Krótka przerwa, ucierpiał napastnik Bruk-Betu.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Mecz poprowadzi Jacek Małyszek z Lublina.

• Mecz z Bruk-Betem będzie bardzo ważny dla Stomilu. Gdy wczoraj czerwona latarnia Fortuna 1. Ligi pokonała GKS Katowice, to podopieczni Zajączkowskiego spadli na ostatnie miejsce w tabeli. Jeżeli dziś nie wywiozą z Niecieczy punktów, na pewno pozostaną na tej lokacie do następnej kolejki.

• „Słoniki” po falstarcie zaczynają sobie coraz lepiej radzić na pierwszoligowych boiskach. Ostatnio pokonały Garbarnię Kraków (3:1), choć ten mecz nie układał się po ich myśli i przegrywały w nim (0:1). 17 września w Niecieczy doszło do zmiany trenera. Jacka Zielińskiego zastąpił Marcin Kaczmarek. Nowy szkoleniowiec prowadził zespół w czterech spotkaniach, w których zdobył siedem punktów (2 zwycięstwa, remis, porażka).

• Spotkanie Stomilu Olsztyn z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza w pierwszym terminie miało odbyć się 13 października, lecz zostało przeniesione na dziś ze względu na powołanie Michała Górala i Jakuba Mosakowskiego do młodzieżowych reprezentacji Polski. Co ciekawe, żadnego z tych piłkarzy nie ma dziś w osiemnastce meczowej Dumy Warmii.

• Witamy w relacji LIVE z zaległego meczu 14. kolejki Fortuna 1. Ligi, w którym Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie Stomil Olsztyn. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 18.

Joanna Sobczykiewicz

Nikt nie chce być czerwoną latarnią Fortuna 1. Ligi. Mecz Bruk-Bet Termalica - Stomil LIVE! ©Marlena Penc

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn ONLINE. Wraca zaległa 14. kolejka Fortuna 1. Ligi. Już wczoraj w Katowicach mieliśmy niespodziankę, gdy beniaminek z Krakowa pokonał 2:1 GieKSę. Czym zaplecze Ekstraklasy zaskoczy nas w środowy wieczór? O godz. 18 spadkowicz z Niecieczy podejmie Stomil Olsztyn. Choć będzie to pojedynek raczej z końca tabeli, to nie wyobrażamy sobie, by obie drużyny nie walczyły do końca o komplet punktów. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn ONLINE

Przed kilkoma dniami Stomil poznał nowego trenera. Pożegnano się z Kamilem Kieresiem, a ze strefy spadkowej tonący okręt będzie starał się wyprowadzić Piotr Zajączkowski. W poprzedniej kolejce debiutował podobnie jak jeszcze dwóch, innych szkoleniowców. Poszło mu najlepiej, choć początek spotkania z Puszczą Niepołomice tego nie zapowiadał. Minęło 20 minut, a olsztynianie przegrywali przed własną publicznością 0:2. Udało im się jednak wrócić z dalekiej podróży. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy błąd golkipera Puszczy i jednego z obrońców wykorzystał Rafał Śledź, zdobywając bramkę kontaktową. W drugiej połowie Stomil robił, co mógł, lecz piłka nie chciała wpaść do siatki. I wtedy swój trenerski nos udowodnił Zajączkowski, wprowadzając na murawę Wołodymyra Tanczyka. W 89. minucie rezerwowy strzelił gola na 2:2 i zapewnił Dumie Warmii cenny punkt.

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn?

Przypomnijmy, że Stomil wciąż zmaga się ze sporymi problemami finansowymi, a zawodnicy od dwóch miesięcy nie otrzymują pensji. Złożyli już wezwania do zapłaty i jeżeli klub nie ustosunkuje się do nich, będą mogli rozwiązywać kontrakty z jego winy.

Dziś w Niecieczy na pewno nie zobaczymy kontuzjowanych Michała Leszczyńskiego i Michała Górala. Golkiper Stomilu jest wykluczony z gry do końca roku, a 19-letni napastnik na jeszcze dwa tygodnie (naderwanie przywodziciela). Do zdrowia nie wrócił też Łukasz Jegliński.

Arbiter
Mecz poprowadzi Jacek Małyszek z Lublina. W obecnym sezonie był rozjemcą w pięciu spotkaniach, w których trakcie pokazał 31 żółtych kartek i jedną czerwoną.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany ani w Polsacie Sport, ani Polsacie Sport Extra. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.