Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki ONLINE....

Wigry Suwałki

0

• Koniec meczu!

• Jelić za Gutkovskisa. Gospodarze kradną dodatkowe sekundy.

• Gierach dośrodkował w pole karne, ale w całej szesnastce nie ma ani jednego zawodnika Wigier. Tak nie da się strzelić gola.

• Bartczak nie przypilnował swojej pozycji i dał się złapać na spalonym. Goście momentalnie tracą posiadanie piłki, a Słoniki spokojnie grają na własnej połowie.

• Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce. Chcą spokojnie dograć to spotkanie.

• Bartczak zastąpił Wełniaka.

• Żebrakowski poturbował Wasielewskiego.

• Huertas w newralgicznym miejscu na boisku stracił piłkę. Jovanović przejął futbolówkę i lekko uderzył na bramkę.

• Koniec występu Sołdeckiego, wchodzi Adamec.

• Bezpalec zastąpił Misaka.

• Aftyka z rzutu wolnego: bardzo mocno i bardzo niecelnie.

• Wełniak wział na plecy Putiwcewa i chciał obrócić się z piłką na bramkę, ale został podwojony i zaraz stracił posiadanie.

• Żebrakowski zastąpił Sauczka.

• Jak to nie wpadło? Wasielewski fatalnie pomylił się pod własną bramką, za lekko zagrał do bramkarza. Piłka trafiła do Wełniaka, który nawet nie trafił między słupki...

• Znów napastnik Słoników! Poszedł intuicyjnie na niskie dośrodkowanie i świetnie uderzył, lecz minimalnie niecelnie.

• Gutkovskis po raz kolejny z łatwością ograł Karankiewicza, który ratuje się faulem.

• Orzechowski w miejsce Mikovicia

• Aftyka szukał nietypowego sposobu na pokonanie bramkarza. Podcinka, ale bardzo niecelna.

• Gutkovskis oszukał Karankiewicza i znalazł trochę miejsca na oddanie strzału. Broni golkiper.

• Aftyka bezpardonowo potraktował Wlazło.

• Wlazło optymistycznie uderzył z około 30 metrów, ale piłka odbiła się od Sołdeckiego i spokojnie trafiła do bramkarza.

• Aftyka oszukał Jovanovicia, więc zawodnik gopodarzy był zmuszony go faulować.

• Wracamy do Niecieczy i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Huertas fantastycznie odnalazł wbiegającego Aftykę, ale mamy faul blisko linii pola karnego.

• Misak przerzucił całe pole karne do Wasielewskiego, ale goście oddalają zagrożenie pressingiem.

• Marcin Grabowski znów dostał piłkę na lewym skrzydle, doprowadził ją prawie do linii końcowej i wrzucił w pole karne. Tam Piotr Wlazło sprytnym strzałem pokonał Balawejdera.

• GOOOOOOOL! PIOTR WLAZŁO!

• Długie zagranie do Aftyki, ale osamotniony piłkarz Wigier stracił piłkę.

• Miković wyciął rywala równo z trawą. Słuszna kartka.

• Miković ruszył do prostopadłego zagrania, za nim ofiarnie pomknął Sołdecki, który zablokował strzał rywala w ostatniej chwili.

• Wełniak wymienił kilka szybkich podań z Matuszewskim, nastąpiło dogranie w pole karne do Sauczka, lecz ten minął się z piłką.

• Gergel wygrał pojedynek na boku boiska, wypatrzył wbiegającego w pole karne Wlazło, ale temu zabrakło dosłownie pół kroku, aby dotrzeć do futbolówki. Obrońcy wyjaśniają sytuację.

• Ostry faul Wełniaka i mamy pierwszą kartkę w meczu.

• Sołdecki próbował znaleźć dośrodkowaniem napastnika, ale De Amo bez pardonu wybił piłkę na rzut rożny.

• Gergel próbował stworzyć przewagę na prawym skrzydle, zagrał do Wasielewskiego, ale ten nie opanował piłki przy linii bocznej.

• Bardzo aktywny jest na lewej stronie Grabowski. To już czwarta jego akcja na skrzydle, choć sam jest obrońcą.

• Aftyka i nie ma gola! Składna akcja Wigier i zawodnik gości z najbliższej odległości nie trafił w bramkę.

• Goście domagali się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką, ale sędzia nie widział przewinienia w polu karnym.

• Znów próba Łotysza i na raty broni Balawejder.

• Grabowski znalazł możliwość dośrodkowania, wrzucił do Gutkovskisa, ale za lekkie uderzenie napastnika.

• Ruszyli!

• Piłkarze wyszli już na murawę. Za chwilę zaczynamy.

• Zespół Wigier fatalnie rozpoczął rywalizację w wiosennej części sezonu, przegrał bowiem wyjazdowy mecz z jednym z faworytów rozgrywek Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:4, a tydzień później uległ na własnym boisku ekipie Olimpii Grudziądz 1:2.

• Zespół Bruk-Betu Termaliki zmierzy się na własnym boisku z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli drużyną Wigier Suwałki. Rywal dotychczas zgromadził na swoim koncie 19 punktów, cały czas walczy jednak o utrzymanie się w Fortuna 1 Lidze. Do zajmującego bezpieczne, 15. miejsce w tabeli GKS-u Bełchatów suwałczanie tracą sześć punktów i z pewnością w Niecieczy tanio skóry nie sprzedadzą.

• Niecieczanie rozgrywki wznawiają z ogromnymi nadziejami, cały czas wierząc, że są w stanie odrobić pięciopunktową stratę do zespołów zajmujących miejsca uprawniające do udziału w barażach o awans do Ekstraklasy.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki!

Piotr Pietras

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©grzegorz golec

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki ONLINE. Dziś, po blisko trzymiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, drużyny rywalizujące w Fortuna 1 Lidze wznowią rozgrywki. W pierwszej po długiej pauzie kolejce zespół Bruk-Betu Termaliki zmierzy się na własnym boisku z ekipą Wigier Suwałki. Relacja na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica - Wigry live w GOL24.pl!

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki ONLINE

Niecieczanie rozgrywki wznawiają z ogromnymi nadziejami, cały czas wierząc, że są w stanie odrobić pięciopunktową stratę do zespołów zajmujących miejsca uprawniające do udziału w barażach o awans do Ekstraklasy. Od poniedziałku 18 maja zespół Bruk-Betu Termaliki wznowił treningi grupowe.

– Czasu na przeprowadzanie zajęć nie mieliśmy zbyt dużo, dlatego były dni, gdy trenowaliśmy dwa razy dziennie – przyznaje trener Bruk-Betu Termaliki Mariusz Lewandowski. – Najważniejsze, że zawodnicy przychodzą na treningi w doskonałych nastrojach, z uśmiechem na twarzy i widać, że brakuje im gry. To bardzo dobry objaw, praca powinna sprawiać piłkarzom przyjemność, nie powinni natomiast traktować treningów jak kary – stwierdził szkoleniowiec „Słoni”.

We wtorek (godz. 20) zespół Bruk-Betu Termaliki zmierzy się na własnym boisku z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli drużyną Wigier Suwałki. Rywal dotychczas zgromadził na swoim koncie 19 punktów, cały czas walczy jednak o utrzymanie się w Fortuna 1 Lidze. Do zajmującego bezpieczne, 15. miejsce w tabeli GKS-u Bełchatów suwałczanie tracą sześć punktów i z pewnością w Niecieczy tanio skóry nie sprzedadzą.

Zespół Wigier fatalnie rozpoczął rywalizację w wiosennej części sezonu, przegrał bowiem wyjazdowy mecz z jednym z faworytów rozgrywek Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:4, a tydzień później uległ na własnym boisku ekipie Olimpii Grudziądz 1:2. Nie wiadomo jak zespół z Suwałk będzie prezentował się po blisko trzymiesięcznej przerwie, ale być może okaże się ona dla niego zbawienna, dlatego „Słonie” nie mogą lekceważyć niżej notowanego rywala. Wtorkowy mecz w Niecieczy rozegrany zostanie bez udziału publiczności.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Mecz Bruk-Bet Termalica - Wigry nie będzie transmitowany na żywo w telewizji. Transmisja na żywo wyłącznie w internecie - za pośrednictwem IPLA TV. Tekstowa relacja live z meczu Bruk-Bet Termalica - Wigry w GOL24.pl.