Mecz Bruk-Bet Termalica - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie...

Mecz Bruk-Bet Termalica - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 26. kolejka
2017-03-17 18:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Śląsk Wrocław

2

• Śląsk zasłużenie wygrał po golach Picha i Kokoszki. Zwłaszcza druga połowa była popisem drużyny gości. Dziękuje za uwagę i życzę udanego wieczoru.

• Sędzia zakończył mecz. Po 3 porażkach z rzędu Śląsk w dobrym stylu wygrywa 1:2 z Termalicą

• Faul Guilherme na Pichu

• Faul Mikovicia na Stjepanovicu, od rzutu wolnego Śląsk, po chwili kolejny faul gospodarzy.

• Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej części spotkania.

• Faul na Dankowskim, który leży na boisku, po chwili podnosi się, ale musi na chwilę zejść z boiska, ale jest gotowy do powrotu

• Patrząc od początku drugiej połowy, druga bramka dla Śląska była kwestią czasu, ponieważ dominuję nad przeciwnikiem, który nie miał ani jednej dogodnej sytuacji w drugiej części spotkania,

• Druga zmiana w Śląsku Biliński wchodzi w miejsce Zwolińskiego

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego drużyny Śląska, Zwoliński asystuje przy dobrym wykończeniu akcji przez Kokoszkę

• Dośrodkowanie Dankowskiego, ale Zwoliński zablokowany w polu karnym

• Pierwsza zmiana w Śląsku. Riera za Moriokę, który zanotował asystę a miał kilka sytuacji na zdobyciu bramki

• Żółta kartka dla Kovacevicia za ostry ślizg.

• Spalony Picha, który po doskonałym zagraniu Morioki wychodził na czystą pozycje sam na sam z bramkarzem

• Ostatnia zmiana w Termalice. Miković wchodzi w miejsce Gergela.

• Piłkarze gospodarzy wykopali piłke za linię końcową, na boisku leży Morioka. Po chwili podnosi się Japończyk i Śląsk oddaje piłkę

• Jak na razie w drugiej połowie inicjatywę przejął Śląsk, który dochodzi do sytuacji strzeleckich i jest coraz bliżej strzelenia bramki

• Roman podaje do wolnego z lewej strony Augusto dośrodkowuje w pole karne, piłka dochodzi do Morioki, który w dogodnej sytuacji trafia w bramkarza. To powinien być gol!!

• Roman dobrze przedzierał się lewą stroną, wycofał przed pole karne do Morioki, który zwlekał ze strzałem i został zablokowany przez obrońców.

• Faul Dankowskiego na Gubie, rzut wolny dla gospodarzy z boku boiska z około 30 metrów

• Zwoliński próbował z 20 metrów zaskoczyć bramkarza strzałem, ale piłka odbiła sie od obrońcy i rzut rożny mają goście. Piotr Celeban szedł na bliski słupek i strzelił w boczną siatkę

• Po chwili druga zmiana w Termalice. Za Dawida Nowaka wchodzi na plac gry Vladislavs Gutkovskis

• Pierwsza zmiana w Termalice. Wchodzi David Guba za Patrika Misaka.

• Dobre dośrodkowanie Augusto, lecz radzą sobie obrońcy, potem piłka wraca do lewego obrońcy Śląska, który znowu próbuje. Piłka dociera do Dankowskiego, który zakończył akcję niecelnym strzałem.

• Rzut rożny dla Śląska, krótko rozegrany i goście atakują w ataku pozycyjnym.

• Indywidualna akcja Romana. Z lewej strony zbiegał do środka i próbował zaskoczyć bramkarza strzałem, lecz piłka mija prawy słupek dobre kilka metrów.

• Bardzo dobry strzał Romana z dystansu, PIlarz wybija na rzut rożny, który piłkarze Śląska nie umieli wykorzystać. Dobrze rozpoczęła się druga połowa spotkania.

• Duże zamieszanie w polu karnym Śląska, dośrodkowanie z lewej strony, próbował głowkować Nowak, ale Pawełek popisuje się świetną interwencją. Rzut wolny dla gospodarzy nie przyniósł żadnych korzysći.

• Oba zespoły przystępują do drugiej części spotkania bez zmian.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka gospodarze

• Sędzia kończy mecz po 45 minutach nie doliczając ani minuty. Jest wynik 1:1 po wyrównanej grze oraz paru akcji z obu stron. Wracamy na boisko za parę minut.

• Błąd Augusto, który faulował z lewej strony przed polem karnym ostrym ślizgiem i nie zagra w nastepnym meczu z powodu nadmiaru kartek,

• Podanie z autu Fryca do Nowaka, który z prawej strony celnie dośrodkował do Gergela, który nie poradził sobie z tym za wysokim dośrodkowaniem i oddał strzał z głowy kilka metrów nad bramką.

• Roman atakuje z prawej, wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny. Krótkie rozegranie do Dankowskiego, który niecelnie dośrodkowuje. Szybkie długie podanie Pilarza do Misaka. Kontra gospodarzy skończyła się zablokowanym strzałem Nowaka w polu karnym i wybiciem piłki przez obrońców.

• Morioka podaje do wbiegającego w pole karne Picha, lecz strzela wysoko ponad bramką

• Akcja w środku boiska Śląska. Ronan podaje po ziemi z prawej strony do Morioki, który po któtkim dryblingu zdecyduje się na strzał z dystansu, lecz był on bardzo niecelny.

• Krótko rozegrany rzut wolny przez Śląsk, podanie przed pole karne do Morioki, który próbował niecelnie podawać górą do Zwolińskiego.

• Siatka Babiarza założona Kovaceviciowi, podanie do Nowaka, który niecelnie dośrodkowuje.

• Śląsk w ostatnich minutach jest zamkniety na własnej połowie boiska. Nie mają recepty na dobrą grę gospodarzy w odbiorze piłki, jeszcze na połowie gości.

• Kolejny rzut wolny z 25 metrów po faulu Stjepanovicia. Jednak rzut wolny nieudanie rozegrany

• Widać, że gol pobudził piłkarzy Niecieczy, którzy próbują iść za ciosem.

• Gol dla Termalici! Gergel strzela z rzutu wolnego w słupek, a obrońca gospodarzy skutecznie dobija piłkę przy interweniującemu bramkarzowi

• Dośrodkowanie Termalici lewej strony, ale Augusto wybija głową na rzut rozny, Faul Stjepanovicia przed polem karnym Śląska i gospodarze mają kolejny stały fragment gry.

• Atak Termalici prawą stroną. Dośrodkowanie Fryca do Nowaka, który składał się do strzału, lecz blisko niego był Celeban.

• Ostatnie minuty są wyrównane, ale nie ma składnych akcji. Obie drużyny próbują rozgrywać atak pozycyjny, lecz po kilku podaniach tracą piłkę.

• Piłkarze Termalici próbują odpowiedzieć, lecz ich ataki nie kończą się nawet strzałem.

• Rzut wolny dla gospodarzy z 30 metra, lecz Pawełek pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu MIsaka.

• Gol Dla Śląska! Robert Pich po asyście Morioki, który rozegrał z Ronanem 6 główek, które rozmontowały obronę Termalici,

• Od samego początku Śląsk próbuje atakować prawą stroną, akcję zakończył lekkim i niecelnym strzałem Kovacević

• Sędzia rozpoczyna spotkanie! Od środka zaczynają goście.

• Piłkarze wychodzą już na boisko.

• Kapitanami drużyn są Bartłomiej Babiarz oraz Piotr Celeban.

• Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Niecieczy 1:2.

• Obecnie Termalica zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 36 punktów na koncie, a Śląsk plasuje się na 14 miejscu z 26 punktami.

• Śląsk przystępuje do tego spotkania z nadzieją, że uda im się przerwać passę 3 porażek pod rząd.

• Ostatnia kolejka nie była udana dla obu drużyn. Termalica przegrała 1:0 z Wisłą Płock, a Śląsk przegrał z 3:4 z Piastem Gliwice.

• Rezerwowi: Termalica: Trela, Ziajka, Mikovic, Guba, Gutkovskis, Kędziora, Koval Śląsk: Budzyński, Zieliński, Łyszczarz, Engels, Riera, Grajciar, Biliński

• Witam oraz zapraszam na relacje LIVE z pierwszego meczu 26 kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk - Bet Termalica Nieciecza vs Śląsk Wrocław

Bartosz Głąb

Bruk-Bet Termalica - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Tomasz Hołod

Na inaugurację 26. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie Śląsk Wrocław. "Słoniki", które były rewelacją jesieni w tym roku nie wygrały jeszcze żadnego meczu. Teraz nadarza się znakomita okazja by to zmienić, bo do Niecieczy przyjeżdża Śląsk, który trzy ostatnie spotkania kończył porażką.

Mecz Bruk-Bet Termalica - Śląsk Wrocław ONLINE

Jeszcze niedawno zdecydowanym faworytem byłaby Bruk-Bet Termalica, o której artykuły pisała nawet angielska prasa. Teraz jednak "Słoniki" są w wyraźnym dołku. W tym roku na razie albo przegrywają albo remisują.
Na początku roku można to było jeszcze usprawiedliwić ciężkim kalendarzem, bo Bruk-Bet podejmował kolejno Lecha, Lechię i Legię. Jednak ostatnie dwa mecze już nie były gatunkowo tak ciężkie, a jednak w pojedynkach z Ruchem i Wisłą Płock zespół Czesława Michniewicza zdobył zaledwie jeden punkt.

Śląsk natomiast w tym sezonie to jedna wielka sinusoida. Gdy wydaje się, że wreszcie wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku przydarza się kryzys i taki kryzys piłkarze z Wrocławia mają teraz. Ostatnie trzy spotkania piłkarzy Śląska kończyły się porażkami, a liczba straconych bramek była zatrważająca. W meczach z Ruchem, Jagiellonią i Piastem zespół Jana Urbana stracił aż dziesięć goli. Obrona Śląska jest dziurawa jak ser szwajcarski, a z taką defensywą o punkty niezwykle trudno.

Pod Ostrzałem GOL24

WIĘCEJ odcinków Pod Ostrzałem GOL24

W pierwszym meczu pomiędzy oboma zespołami na początku października zeszłego roku we Wrocławiu drużyna Bruk-Betu Termaliki wygrała 2:1 po bramkach Wojciecha Kędziory i Konrada Osyry. Jako pierwsi na prowadzenie w tym meczu wyszli zawodnicy Śląska, ale za sprawą gracza Bruk-Betu, bo samobójczą bramkę strzelił Patryk Fryc. Praktycznie całą drugą połowę Śląsk grał w dziesiątkę, bo już w 48. minucie czerwoną kartką został ukarany Felipe Goncalves.

Ekstraklasa. Kto wygra mecz Bruk-Bet Termalica - Śląsk Wrocław?

Nie zagrają

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Wróbel, Pleva, Jovanović.

Śląsk Wrocław: Madej, Lewandowski.

Przewidywane składy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Pilarz - Fryc, Osyra, Putincew, Guilherme - Guba, Babiarz, Stefanik, Kupczak, Misak - Gutkovskis;

Śląsk Wrocław: Pawełek - Pawelec, Kokoszka, Celeban, Dankowski - Pich, Marioka, Kovacević, Riera, Roman - Biliński.

Sędzia:

Tomasz Kwiatkowski (Warszawa). W tym sezonie sędziował jeden mecz Termalice i dwa Śląskowi. Bruk-Bet Termalica w połowie października zeszłego roku bezbramkowo zremisowała u siebie z Jagiellonią Białystok. Natomiast Śląsk jeszcze w sierpniu zeszłego roku rozbił w Krakowie Wisłę 5:1, a w grudniu przegrał z Arką u siebie 0:2.

Forma w ostatnich meczach

Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica 1:0 (Lotto Ekstraklasa)
Bruk-Bet Termalica - Ruch Chorzów 0:0 (Lotto Ekstraklasa)
Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica 1:1 (Lotto Ekstraklasa)
Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk 1:1 (Lotto Ekstraklasa)
Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica 3:0 (Lotto Ekstraklasa)

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 3:4 (Lotto Ekstraklasa)
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 4:1 (Lotto Ekstraklasa)
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 2:0 (Lotto Ekstraklasa)
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:0 (Lotto Ekstraklasa)
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1:1 (Lotto Ekstraklasa)

Mecz Bruk-Bet Termalica - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu w Eurosporcie 2 od godziny 17:40. Transmisja na żywo ze spotkania Bruk-Bet Termalica - Śląsk od godziny 17:55.